Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

hej hej. dawno mnie nie było. kurde wpadam sporadycznie... czytałam troszke co tam napisałyscie. jestem w szoku...... sunshine sie rozkleiła, zwierzyła.... wy pocieszacie.... jednym słowem zajebiste dziołchy z was :) :) :) mam nadzieje ze sie nie myle, tylko taka jest prawda!!!! ide w tym tygodniu w koncu sie dowiedziec co z tymi moimi zebami.. boje sie a co do filmow..ogladacie moze\"Skazany na śmierc\". koles jest prze boski :P nic tylko całować..mmmm pomażyc mozna:) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się!!! Otworzyła sie poczta :) Dziekuje za kartki walentynkowe! MMJ- - dzięki za zdjęcia, fajne te twoje dzieciaki! Opis do zdj. znajdę w kafe (jak tłumaczyłas chyba Sunshine) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalutkaMałaJa, dziekuję 👄 Fajne dzieciaczki, jak to dzieciaczki:) Pewnie jestes do nich bardzo przywiązana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE 👄 :) No ja właśnie nie wiem co one robią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem co robią:) zostawiły nam pole do popisu. jednym słowem (dwoma) wolna chata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaa :D A później z wypiekami będą czytały to co napisałyśmy ;) To może dzisiaj będziemy w miarę grzeczne to się zdziwią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz SUNSHINE... Ciągle pada i pada i w ogóle jest tak szaro - buro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh nieeee no nie moge byc powazna.. Zjebiszonek jak sie masz po walentynkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj w ogóle odkryłam prawa fizyki w mojej buzi :) Otóż wydarzyło się to gdy jadłam obiad... Widelec jak widelec, ale to on właśnie po zetknięciu z moim rotatorem powodował takie... metaliczne odczucie co udowodnił mój język. Czaisz o co come on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po walentynkach... ehhh... dzisiaj juz odbyłam... pierwszą kłótnie z wielką (żółtą) stopą:/ Nakrzyczałam troche na niego no i chłopak się zdenerwował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty gupia masz juz jakas fote z urodzin? bo ja nie mam juz waszych fot, po formacie jestem:( ino aparatka mnie poratowala nowymi. a to nie przystoi zebym nie miala mojego Zjebiszonka foty nie>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buehehehe:D Chyba skojarzyło Ci się to na Twoim przykładzie:D Ty też jesteś żółta, zapomniałaś? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no mam :P Wyślę Ci jak będziesz grzeczna :) Najpierw muszę poszukać jakiegoś przyzwoitego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa, zapalasz... Juz ja widzę co Ty będziesz robiła z tymi świeczkami oglądając moje zdjęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, no chyba, że ołtarzyk ;) Już wysyłam. Najpierw zmiejszę rozdzielczość żebyś nie musiała za dlugo czekać az się otworzą:) Widzisz jaka ja fajna jestem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suuuuper jestes.. dlatego tak Cie kocham gupia zapomniałaś??? moge wygrać paczkowy konkurs? zjadłam 4 i pół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi:) Wiedziałam :) Wygrałaś! ja zjadłam tylko 3 na śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna, no i znowu poczta nawala :/ Cierpliwości Ślicznotko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle dziadek przyniósł taki wynalazek że myślałam że sie wyrzygam- pączki z toffi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×