Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

MalutakMałaJa, będziemy grzeczne:) Jak zawsze... prawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala sie wygadła... w koncu wiem co czujesz:) idz spac bo pewnie znowu 5:10?:D a ja sie poucze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha:P Jutro mam wolne :D To idź Pizducho. Ładnie się poucz. Muszę dbać o Twoją edukację;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no faktycznie, pamiętam :) i że pachniał pomarańczami :D Ja mam ostatnio jakies senne dni, spac mi sie chce, fajnie, że juz weekend tuż tuż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry:) Ja właśnie wstałam:) A gdzie aparatka-? Miała się nam zwierzać jak było i fotosy wysyłać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka- pewnie jeszcze śpi :) W poniedziałek odbieram wyniki na krzepliwość, ciekawe czy tez wyjda źle :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUNSHINNE23
Cala... ani mi sie waz! te gołe sa tylo dla mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala - ja też chcę Cie gołą zobaczyć!!! Sunshine - pozwól :D Wzamian wyślę swoją fotkę, ale sprzed 3 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej juz jestem, było bardzo bardzo fajnie bawilismy sie do 4:-), super miejsce, pyszne jedzonko, wszystko sie udało, póxniej napisze cos wiecej i zdjecia wysle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no nie wiem...:) dora ja nie mam juz zadnej Twojej fotki:/ mam kompa po formacie, dlatego Cala wysylala mi foto wczoraj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale jedno chyba mogę, hm? Niech dziewczyny zobaczą jakie Cię szczęście spotkało:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyje, juz opowiedam:-) Od wizyty u fryzjerki, byłam załamana, wygladałam jak stara baba chciałam myc włosy i iść z nrmalnymi, ale jakos je uklepałam i było dobrze, impreza sie naprawde udała:-)mało dzis spałam bo nie umiem spać w dzień:-), wybawiałam sie super ale nie az tak jak Cala;-), kiecki nie zgubiłam;-) Za każdym razem jak myłam zeby w łazience to jak ktos wchodzil to robił wielkie oczy i mówiel, a ty co?? a nic mam aparat:-) i musze, nie wiedzialam ze mycie zebów wywołuje w ludziach takie zdziwienie, to co ci bez aparatów nie myja;-), miałam to gdzies i blokowałam miejsce przy zlewie i myłam tyle ile musiałam;-),wódeczka pomagała zabijac bakterie na aparacie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMJ dziekuje za zdjecia🌼, myśle ze duzo dobrego robisz dla tych dzieciaków, i duzo ciepła im dajesz, jstem z ciebie dumna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine - jak to nie masz mojego żadnego zdjęcia???!!! Przecież Ci wysyłałam! aparatka- to fajnie się bawiłaś! Ja dawno byłam już na jakiejś imprezie :-( Jak się ma aprat to chyba niezbędny jest jakiś płyn do płukania, prawda? Cala- wysyłaj zdj.! dora.kafeteria@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam kilka fotek, jak kogos zaniedbałam i nie doszły to jutro to naprawie bo dzis na noc uciekam do chłopaczka:-), Dora płyn do plukania moza uzywac albo nie jak chcesz ja uzywam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) aparatka dzieki za foto:) szkoda ze ja nie mam zadnego balu :( moze za rok przed obrona magistra Dora kiecki faktycznie super wszystkie mi sie podobaja sądzę że jak bym miała wybierac dla siebie wybralabym trzecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora chciałam pokazac tobie moją wymarzona kiecke, ale nie moge odszukac stronki, bo juz jest kolekcaj z 2007, moze mi sie uda to zobaczysz:-), wszystkie zobaczycie;-) Te co pokazywałaś sa piekne ale ja osobiscie wole cos delikatniejszego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×