Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

wosk zalozony ide spac papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja.. ide spac:D nie ucze sie, postanowiłam. to jest za głupie i za łatwo sie u niego sciaga zeby zaprzatac sobie glowe nauka:D dobranoc Robale:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spać? Tak szybko? Zostawiasz mnie samą? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zmykaj Rosochata. Jakoś przeżyję... chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wrócił mój Jordan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE, kiedyś będziesz mogła do nas dołączyć:D Dobranoc Grubasie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja idę dopiero teraz spać. Zagrzebałam się w tonach papierzysk i wyjść z nich nie mogę. Ale daję sobie luz do niedzieli do wieczora, a potem od początku. Wczoraj wieczorem przyjechało moje Kochanie i mam zamiar Jemu poświęcić swój czas i ani słówkiem nie wspomnę przy Nim o pracy (zakazałam sama sobie ;) ).Pracoholizm to straszna rzecz, zwłaszcza w piątkową noc (w każdą inną zresztą też). A podobno nauczyciele mają tyle wolnego, ja mam teraz niby ferie :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też kiedyś trenował koszykówkę, w szkole średniej i na studiach był w drużynie jakiejś tam :) (takiej studenckiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś się czuję, jak kopnięta i przydeptana. Położyłam się w końcu o 2. Dobrze, żę Chłopak obudził mnie smsem. Szkoda, że nie mógł tego zrobić osobiście (czasem tak robi jak przyjeżdża do domu). Mam tak straszny bałagan na biurku, że ledwo starcza miejsca na klawiaturę (ścinki papierów, klej, nożyczki, stare gazety do wycinania, koperty, czekolada, aparat fotograficzny, miś od Taty na Walentynki, ćwiczenia, książki, 2 pary majtek i biustonosz wieńczą ten bałaganik - prosto z prania). I po pokoju wszędzie plączą się książki, na podłodze i łóżku. Jak ja to ogarnę? Zabieram się za sprzątanie, dopiero potem zrobię sobie śniadanie, a potem znowu sprzątanie :( Na weekend odpuszczam oprócz pracy jeszcze internet. Jestem cała dla Chłopaka :) . Miłego weekendu, możecie bycie niegrzeczne ;) . Starsza koleżanka Wam pozwala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie brat wlozyl moja (najlepsza, czarna, ktora mialam ubrana raz, ktora kosztowala ile kosztowala..) bluzke do pralki z bialymi recznikami na 60 stopni. wezcie mnie stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE, Twój brat pierze?! Tez chce takiego brata... no z małym wyjątkiem... żeby robił to dobrze :) P.S. Swoją drogą podziwiam Cię... Ja bym zamordowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I czyżby jakiś Tomek-koszykarz zalazł Ci za skórę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×