Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość apartaka-
sprawdzam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HMMM... jesczcze nie cały czas to przekładam:P przelicytaowała mnie babka na allegro chyba podwiększe kwotę bo inaczej przegram:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apartaka-
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka źle napisałaś apartka- napisałaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ski, ale ze mnie sierotka dzieki maluchu;-), jakas nierozgarnieta jestem, moze przez poranne przytulanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast aparatka ppiszesz apartaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehenie nie jesteś niedorozwinięta:* już bardziej ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie wiem co z tym allegro, aukcja kończy się o 16,40 więc o 16,35 zalicytuje na 20 zł może tamta nie zdąży;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze slepa jestem:-), Dora, ja uzywam sensodyne fluor w zielonym opakowaniu, jest bardzo delikatna, ryjek nie piecze po niej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jej uzywam jedyna pasta działająca na moją nadwrażliwość:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płyn sensodyne tez jest dobry i duzy 300ml, kosztuje około 15 zł:-), ale juz troche piecze ryjek po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie mam damona2 :D przyjdzie Kociulinda to ci powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damonka2, nie mam takiego aparatu, Kociulinda zdaje sie ze taki nosi:-), miesiac to nie długo, kazdemu inaczej sie zabki przmieszczaj, nie martw sie napewno zobaczysz efekt:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> ski Ale wy duzo piszecie dziewczyny ja rzdko bywam i jak sie pojawiam to nigdy nie wiem o co chodzi :( Kiedys pisalas ze jestes z gor Napisz jak teraz sprawa wyglada ze sniegiem i warunkami. Ja jutro jade na narty i nie wiem czego sie spodziewac. Na allegro nie oplaca sie zbyt wczesnie pokazywac na aukcji i pozniej przelicytowywac. Najlepiej jest licytowc w ostatniej minucie ustawiajac wlasna cene maksymalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Korbielowie jest OK ale onli Pilsko i Miziowa i tylko około 8-11 bo późnije jest pełno ludzi. W szczyrku jak byłam to zamknięte było małe skrzyczne (upierdliwi górale) a na julianach oK tylko dużo ludzi ale też trzeba być wcześnie, golgota jest bardzo ładnie przygotowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Wstałam dzis o 13, to mój rekord. Pierwszy wolny dzień w czasie ferii (no dobrze, nie pierwszy, miałam jeszcze na początku dwa wolne dni :) ). Posprzątałam i pije kawę, zaraz pedzę myć zęby i zabieram się do pracy (więc nie taki wolny ten dzień). Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski dzieki za info Ja jeszcze nie wiem gdzie pojedziemy ale najprawdopodobniej do Harrachowa bo nocleg mamy w Szklarskiej Porebie. A z tym alllegro to jest tak jak juz napisalem licytuj w osatniej minucie bo wtedy komus dajesz malo czasu na ustawienie wiekszego maksimum. Nie warto sie angazowac i zaczynac licytowac zbyt wczesnie bo wtedy zyjesz aukcja i jestes w stanie zaplacic duzo wiecej kasy tylko po to aby wygrac aukcje. A co licytujesz i za ile??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X-MAN a podobałaby ci się laska w takiej mini ;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Ja znów nie w temacie :D I znow mam pytanie. Jest coś czym mozna przeplukiwać jame ustną zeby szybciej sie goiły ranki? Bo te pierscienie strasznie pocharatały mi język, a wosku juz bardzo malo zostalo :( A wlasnie, wosk mozna kupic w zwyklej aptece? Bo ja kupowalam u ortodontki, bo ona ma tez sklep z takimi roznymi do aparatu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym zrobil tak ski ja bym zrobil tak 0. Na chwile obecna cena wynosi 20 zl 1. Okresl ile jestes w stanie maksymalnie za to zaplacic - powiedzmy 30 zl i to bedzie twoje maksimum 2. Czekaj az pojawi ci sie w polu Do konca >>>>>>>ponizej minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0. Na chwile obecna cena wynosi 20 zl 1. Okresl ile jestes w stanie maksymalnie za to zaplacic - powiedzmy 30 zl i to bedzie twoje maksimum 2. Czekaj az pojawi ci sie w polu Do konca ponizej minuty od tego momentu masz 1 minute na wpisanie swojego maksimum. Mozesz jeszcze poczekac o ile naerwy ci pozwola parenascie sekund patrzac na sekundnik 3. Wpisz swoje maksimum a nie przybijaj o 1 zlotowke bo w allegro podajesz swoje maksimum. Dziela to tak ze jesli aktualna cena to 20 zl Ty ustawisz maksimum na 30 to po tym aktualna cena to 21a nie 30. Jesli ktos przed koncem aukcji ustawi maksimum na 22 i po tym zakonczy sie aukcja to Ty kupisz to za 23 a nie za 30zl. Pamietaj aby byc zalogowanym bo potem moze nie starczyc ci czsu na logowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damonka2- te kropeczki to jest oznaczenie zamkow tylko dla orto. wiec nowych Ci nie zrobi:) maja ulatwic jej przyklejanie- ktory jest ktory i na ktory zab.. i sie zmywaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cała a powiedz jak to jest u ciebie z jedzeniem? Bo ja narazie pije zupki,tzn przełykam je jakos,jogurt i to wszystko a i tak mi to sprawia ogromna trudnośc.Nie wiem nie wyobrazam sobie zjesc pokrojonej kanapki,czy jakis obiadzik przez ten rotator.Nie wiem ty po jakim czasie zaczełas jesc,gryśc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dam 21 zł to jeśli nikt w ogóle nie będzie się licytować to zapłacę 20 tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marząca o aparacie
o ile ja bym dala zebym mogfla razem z wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKI Wiesz mam problem zeby to ocenic. Ja musze widziec efekt koncowy :) Z facetami raczej ciezko robi sie zakupy :( Popytaj sie innych dziewczyn co one sadza o tej spodnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×