Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

WYYGRAŁAM!! W OSTATNICH 5 SEKUNDACH JĄ PRZEBIŁAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Równiez podjęłam decyzje o aparacie, mam 24 lata. Ale jeszcze nie miałam wizyty u zadnego ortodonty, może na początek ktos mi napisze ile to kosztuje, tzn. aparat a potem wizyty???? Bardzo prosze bo jestem zainteresowana. No chyba to zalezy od rejonu rowniez ja jestem z małopolski. Czekam na odpowiedź, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez z malopolski jestem :) Cały aparat, razem z hassem u mnie kosztuje okolo 4 tysiące. Wiem, ze duzo, ale co zrobic :( Pierwsza wizyta, na ktorej byla tylko konsultacja i skierowanie na rentgen szczęki - 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam ile kosztowaly wyciski... Nie chce Cie wprowadzać w bląd, ale chyba okolo 60 zł. Moze troszke wiecej :P Nastepna wizyta to byla separacja, ktora tez kosztowala 30 zł. No i zakladanie aparatu. Teraz musze chodzic co tydzien na kontrole,ale nic nie place. Dopiero za 6 tyg bede taką powazniejsza wizyta, ale nie wiem ile ta przyjemnosc bedzie kosztowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski wygralas cena chyba OK :) Ale cos mi sie wydaje ze licytowalas sie co 50gr. I tylko przypadek zadecydowal ze Ty wygralas bo czas sie skonczyl twojej konkurentce na przelicytowanie ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w mroźny dzien ( u mnie mroźny:) jak mi ktos powie znowu że wizyty nic nie bolą to ugryze obiecuje :D bylam dzis u orto druga wizyta z aparatem na poprzedniej mnienila gumki na druciki i zalozyla lancuszek a na tej juz nie bylo tak slodko. ach bolalo jak nic.......oderwala dwa zamki iprzykleila w innym miejscu zmienila luk na grubszy nalozyla nowe druciki i lancuszek dluzszy teraz mam od 3 do 3 (bylo od 2 do 2) a grzebala sie przy tym!!!!!!35 minut na fotelu szok az sie cala spocilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze to dużo, a co to jest \"hassem\" A z jakich okolic jesteś? Bo to coś dużo........ile juz nosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam brown eyed girl zakrecona jestem bo te ceny są szokujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Tarnowa :) Hass to taki aparat na rozszerzenie szczęki. Nie kazy musi go nosic. Ja niestety tak :( Bez niego zaplacilabym o jakieś 400-600 zl mniej, nie wiem dokladnie, bo za aparat placą moi rodzice :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do brown eyed girl : Czyli chodzisz do tarnowa do ortodonty?? Ja jestem z okolic Gorlic, ale wiem ze w Sączu jest jakaś fajna babka co sie tym zajmuje ale ceny ma o wiele niższe. Ty dałaś 4 tyz za górę i dół tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X-MAN nie wchodzmy w szczegóły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, do tarnowa do orto chodzę. Jeszcze 4 tysięcy nie zaplaciłam. Narazie 2 za hass (który jest na górnej szczęce ) i doł. Za 4 miesiące sciagna mi hassa i bede miała stały metalowy aparat na góre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damonka2, to się usmiałam czytając Twoją wypowiedź :D Te kropeczki są - tak jak mówi sprytna SUNSHINE - orientacja dla orto, który zamek ma być po której stronie:) Swoją drogą ja je jeszcze mam na zamkach. Morał z tego, że albo za słabo myję zęby albo te moje kropeczki są twarde;) Jednak na pewno to drugie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski, X-MAN dobrze gada:) Ja tylko tak robię. Licytuję w ostatnich sekundach aukcji dając maxiumum, które moge dać za dany przedmiot. A tak w ogóle to ustawiam snajpera aukcyjnego :) Chłopak jest niezawodny :) P.S. Tak w ogóle to gratuluję wygranej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do brown eyed girl Acha czyli najpierw nosiłaś ten hass a dopiero po tym aparat tak? To o czyms takim nie słyszałam, oj widze że musze sie wybrać i wtedy zobacze co i jak. Tylko żeby wybrac kogos w miare dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ostatnich sekundach przebiłam ją o 50 gr :D bo dała max 22 a ja wczesniej dałam max 21 i na samiutkim końcu może to nawet była sekunda dałam 22,50 :D nie dałabym tyle ale bardzo mi zależało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anicca, ja hass mam założony dopiero od srody :D Jeszcze musze z tym wytrzymać do czerwca. Aparat na dół tez mam od środy. Dopiero kiedy pozbede sie hassa bede miec zalozony aparat na góre. Jesli nie masz jakiejś specjalnie wąskiej szczeki, to pewnie nie bedziesz musiała tego nosić i wierz mi, tym lepiej dla Ciebie :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo ja tam wiem czy mam wąską szczęke, cyab normalna aż takim parametrów nie potrafie sama okreslić okaze sie na wizicie na która jeszcze nie jestem umówiona. Ale długo będziesz nośic tego hassa, ja chce to jak najszybciej. A ile masz lat czy to zalezy tez od wieku?? Ja 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ski, gdyby ona dala wiecej niz 22 zl. przegralabys :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala ALE NIE PRZEGRAŁAM ;] TYM WIĘKSZA RADOŚĆ 4 ME zwykle cechuje się niezbyt dużym szczęściem ale tutaj widzać mi dopisało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anicca, nie mam pojęcia czy zależy to od wieku. Nie znam sie ;) Tu raczej Cala powinna pomóc ;) Ja mam nosic to 4 miesiące. Jak chcesz miec to za sobą jak najszybciej, to umów sie juz teraz do ortodonty. Ale najlepiej jakiegos sprawdzonego :) Moja ortodontka jest podobno najlepsza w mieście i na wizyte czekalam miesiąc :( Tyle ma klientów. Po pierwszej wizycie tez czekalam miesiąc na nastepną. A jesli chodzi o plan leczenia to wole sie dostosować, jasne ze chcialabym sie juz tego pozbyc, ale wytrzymam ;) W koncu czego sie nie robi dla zdrowia i urody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cechuje cechuje cechuje cechuje cechuje cechuje czy to brzydkie słowo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono ale jakbym chciała napisać naprawdę brzydkie słowo to i tak mnie nie scenzurkują hcocaż.. spróbujmy: kuurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzicie niecenzurkowało;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anicca, potrzeba założenia hass\'a, hyrax\'a, bihelix\'a czy innych modyfikacji tych cudów nie zależy od wieku, ale od szerokości szczęki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×