Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość magdazet
kkarolaa...jeśli twoja orto nie robi ci takich czynnyośc jak nam, tyo ja bym jej zaufała, bo oni sie znaja na rzeczy...widocznie nie masz aż tak krzywych ząbków, jak my:PP bwez urazy panienki:) spokojnie:) klamaja23...kasne wysyłaj, a ja Ci odeślę moje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamaja 23
magdazet te różowiutkie sa ładniejsze od tych koloru kości słoniowej zastanawiam sie jak wyglądają inne połączenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdazet
klamaja23 tak właściwie, to to są fioletowe i różowe, ale obydwa kolory pastelowe, więc się tak bardzo nie różnia:)) ja wybierałam różowe więc muszą być ładne:PP moja orto mi dala na pierwszy raz kość słoniową:) ale twój apaart to bajera super extra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdazet
a inne połączenia zobaczysz, bo będę dawać zdjęcia pokażdej wizycie, tylko sie uczesze i wogóle to z buzią będzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamaja 23
magdazet a to fajnie, z gory dziekuje hehe :) a mój nie jest aki fajny bo widac pod spodem zamka biały klej czy cokolwiek to jest :( oki to ja mykam ppapa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osos
karolaa eee wyciski sa niezbedne bo dzienki nim ortodontka planuje leczenia "zdryziku" i musi miec ten wycisk :) wiem bo Mi opowiadala :Pa zdjecia so chyba po to zeby sprawdzic stan zebów kozonki gdy sie usówa itd :) k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aparatki:-), fajnie ze jest tyle nowych osób z druciaczkami w buźkach:-), ja dzis byłam u mojej orto i zapytałam czy jeszcze dlugo bede nosiła aparat, i dowiedziałam sie ze nie dłużej niż rok:-), czyli czas leczenia nie przekroczy 2 latek:-), kolorki gumek mam 3:-) góra zielony+różowy, a dół żółty +różowy wszystkie bardzo mocne i takie razące:-) Mam mały problem bo zjadłam jedną gumeczke z dołu:-), ale to chyba nie jest szkodliwe:-) Do tych aparatek co myśla ze aparat jest przeszkoda w znalezieniu pracy, nie jest przeszkoda, ja dostałam prace:-):-), rozmowe przeszłam z wynikiem pozytywnym i w kolorowych gumeczkach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
Aparatka - suuuuuper:D gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :-) A i powiem wam ze ten zameczek z którego zjadłam guke jest srebrny i wyglada beznadziejnie jednak kolorowe gumaski daja duzo uroku metalowym ryjeczkom:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaG
Dla mnie w sobote o 10.00 wybije godzina zero zakladam moja uprzarz:) Nie wiem czy ktoras z was tak zrobila ze zalozyla gore i dol jednoczesnie ale jesli tak to napiszczie czy bardzo sie cierpi? Chociaz w gruncie rzeczy to nie jest to takie istotne tak sie ciesze ze zapomne o bolu tylko bede sie chwalic moim zelastwem:) acha czy przy zalozeniu aparatu "wypada" zalozyc sobie kolorowe gumki??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaG
Nudzi mi sie dzis strasznie facet wyjechal na szkolenie z pracy. Pomyslalam ze bede mogla sobie spokojnie posiedziec i pogadac z wami a tu widze cisza spokoj jakis panuje dzis:) pewnie wszystkie czyscicie swoje aparaciki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamaja 23 poprosze o fotki na aniccaanicca@wp.pl Ja przesle jutro ok albo jeszcze dzis jak sie spreze zrobic zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka- o gratuluje co do pracy!!!! No wąłsnie ja poszukuje pracy i jak narazie sie czaje przez ten aparat a mam tylko gore narazie... A gdzie pracujesz jesli można wiedziec??? A moze jakies fotki aparatu przeslesz na adres????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do solarium to nie poszłam dzisiaj bo sie obawiałam ale juz teraz mam pewnośc i sie wybiore kiedys pewno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prace zaczynam od sierpnia w Tymbarku:-), jestem technolog zywnosci:-), pewnie ze można wiedzieć:-) w sumie nie spodziewałam się ze tak szybko znajde prace no ale jak sie trafiło to trzeba to wykorzystac:-) Poprosze chłopaka zeby jutro zrobil zdjecie ryjka to wyśle najnowszy zestaw kolorków:-) Przy zakładaniu aparatu "trzeba"załozyc kolorowe gumeczki;-), ja na poczatku tez myślałam ze załoze szare ale jak zobaczyłam jakie fajne sa te kolorki to zrezygnowałam z szarego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdozet i uzbrojona po zeby wysłałam własnie zdjecie ale jest okropne prosze uważać i sie nie śmiać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka- w takim razie super masz a ja dalej meczarnia i poszukiwanie............ A jesli bedziesz miec fotke poproszę pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolaa
to ja juz nie wiem... gdyby nie te 2 krzywo wyrośnięte zęby to miała bym bardzo ładny uśmiech;) orto powiedziała ze czasami bywa tak, ze zęby mają miejsce do wyrośniecia, a jednak wyrastają obrocone... no i u mnie tak jest. Moje zęby nie mają "ciasno". Orto powiedziała, ze nic nie będzie wyrywane;) Sprawdziła stan mojego uzębienia i okazało się ze wszystkie są wyleczone. I że nie będzie robić wyciskow, bo to sie robi gdy trzeba usunąć jakiegoś zęba. a u mnie nie trzeba, bo jest mniejsce na wyprostowanie zębów. Prześwietlenia tez nie będzie robic. Od razu umówiła mnie na założenie aparatu - to juz za 5 dni. Nie wiem co robić. Wy wszystkie piszecie że miałyście te wyciski robione, a ja nie. Nie wiem czy to normalne;) A może macie większe wady np zgryzu. Ja nie mam wcale. Chodzi tylko o wyprostowanie dwóch zębów. WIEC CO Z TYMI WYCISKAMI:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolaa
malutka-ja!!!! czy wiesz coś o leczeniu dr Łęgowik? czy jest dobrym ortodontą w mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
Anicca - sorry, zaraz mnie ktoś znów zjedzie że cię atakuję, ale napiszę - moim zdaniem to kwestia nastawienia u ciebie... ja też nie miałam wady zgryzu, tylko krzywe dwa zęby ale miałam mieć wyrwane dwa zęby - wyciski mi robili przed wyrwaniem, więc nie wiem jak się to ma do leczenia, bo leczyli mi już przecież zęby bez dwóch więc w innym ustawieniu i konfiguracji :) jak nie trzeba robić wycisków to tym lepiej, średnioprzyjemne uczucie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka z większym stażem ok nie bój żaby nic sie nie dzieje, może tam w jednym momencie cos naskoczyłas na mnie ale nie przejmuj sie .... jednak dziekuje za uwage hm juz nawet nie wiem która to kobitka ale dzieki :-) Ja tam nigdy sie nie gniewam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolaa
aparatko z większym stażem ale czy w Twoim przypadku zęby nachodziły na siebie lekko? albo gdyby się wyprostowały to nie zmieściłyby się? i dlatego musiały byc wyrwane? bo ja mam miejsce na te zęby. i po co robi sie przeswietlenie szczeki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey przypomnialem sobie o was bo dzisiaj bylem u mojego orto i zalozyl mi po raz kolejny gumowy lancuszek do sciagania zabkow. Jak to zwykle bywa po czyms takim zabki bola a jak cos boli to trzeba sie znieczulic wiec znieczulam sie pifkiem :D Czy pojawia sie tu jeszcze szefowa DORA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
Dora już się nie pojawia buuuu :( tak, u mnie byłoby za cisano i dlatego te zęby nachodziły na siebie - tzn jeden był zepchnięty poza łuk, a drugi przez to wykrzywiony. ale 8 mają się przemieścić do przodu i się wyrówna wszystko :) jak na razie się przemieszczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktos wie czy ona w ogole zalozyla aparat? bo jak pamietam to ona robila na wszystko badania i na wszystko sie szczepila i moze w koncu zrezygnowala z aparatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
nie napisała nic, że założyła więc nie wiadomo... w ogóle się wykruszyły tamte aparatki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamaja 23
aparatka- a zkad jestes?? bo ja tez skoncze jako technolog zywnosci została mi rok magisterki w Poznaniu to bedziemy po fachu :)) a jak bedziesz miała fotki to i mnie wyslij ciekawa jestem tych kolorkow :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×