Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość klamaja 23
huana w koncu jestesmy po to zeby sobie pomagac ;) a poszukałam tych stron bo i mnie zainteresowały te implanty jak kiedys strace jakis zabek to napewno (jak bede miała kasiorke) sobie taki załoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby na 2 lata :) tak mi orto powiedziała :) na razie mam tylko górę, ale we wrześniu/październiku mam mieć też dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo jak widzę ceny implantów to u mnie będą droższe niż cały aparat ze wszystkim ;( jaka głupia byłam i teraz mam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze jedno :) jak oglądam stronki ze zdjęciami przed i po leczeniu, to jeszcze nigdzie nie znalazłam wady podobnej do mojej :/ dziwne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamaja 23
huten pierwszy link juz sama wczesniej dorwałam jest tam pare fotek aparacików z kolorowymi gumeczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamaja 23
dirie ja gdzies widziałam jak szukałam strone gdzie kobieta miała braki zebów z jednej strone i miała wysuniete do przodu przednie niestety nie wiem jaka to była strona ale poszukam w historii i moze znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dirie a mogłabys przesłać fotkę? na adres aniccaanicca@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzięki :) nie wiem czy się rozumiemy, bardziej miałam na myśli stłoczenie jedynek jako wadę, a nie braki w uzębieniu. czy myślimy o tym samym? w każdym razie link się przyda i z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anicca, nie mam fotki z aparatem, ale może skombinuję to prześlę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dziekuje wszystkm aparatkom za przesłanie foteczek, sliczne i tak reasumując ja mam okropne te ząbki w porównaniu z Wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dirie ok dzieki ty zakąłdas niedługo przedemna aparat i tez metal a co do dołu może sie też skusze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamaja 23
stłoczenia tez sa na tej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamaja 23
annica wcale nie masz takich złych ja mam gorsze ;) hehe ale tak to jest jak sie bało chodzic do dentysty i sie łaziło jak było troche za pózno albo sie nie myło zabków jak sie nie miało ochoty lub czasu, teraz to juz troche u mnie za pozno, ale jak musiałam od razu poleczyc wszystkie ubytki to sie przestałam bac dentysty wiec teraz regularne wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamaja 23
a wy dziewczyny które macie tylko troche skrzywione albo szczerbate zabki cieszczie sie ze nie macie gorzej na tej stronie sa rózne przypadki http://www.ortodonta.info/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamaja 23 wiesz ja mam strasznie zółte no i niestety osad który niedawno usuwałam ale przez te stłoczenia od razu sie tworzy następny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie oglądając takie strony doszłam do wniosku, że ortodonci robią cuda lecząc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamaja 23
dirie wyslij mi tez to ci wysle moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady Anicca :) wcale nie jest tak źle :) a może być tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamaja 23
ja tez tak uwazam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No racja mamy sie tu wzajemnie wspierać bo sie najlepiej rozumiemy!!!! Nikt z rodziny nas tak nie wesprze jak my same bo oni tego nie noszą (no moga byc oczywiście wyjątki) Pozdrowionka dla wszystkich aparatek... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dirie odpowiadam na pytnko a jednak nie był taki żółty ten klej na początku bo mam zdjecie - dzień po założeniu... Kurcze tylko zeby sie nie okazało że ten klej taki zostanie... mam nadzieje że jest mozliowść spiłowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×