Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Ok mam kobiety dotarły teraz dwie wiadomośći. Oj rzeczywiście róznica w tych zamkach jest...... ale zabki masz bielutkie....roszke krzywe ale ja i tam mam gorsze A uzbrojona po zeby ile amsz lat i od kiedy nosisz aparat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzbrojona po zeby ja tez mam kła wysunietego podobnie jak Ty i mnie wkurza bo zamek i antenka na nim ciagle mi wadzą o wargę przy zamykaniu buźki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdazet
annica Ty mi nie wysłałaś swoich fotek i malutka ja...no do roboty:) a ja zmykam bo straszliwie głodna jestem...papapa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie też denerwowaly te zamki na 2kach. I mi się buzia nie domykała na początku hehe A zęby mam krzywe - dlatego noszę aparat ;) Te 2ki wysunęly mi się tak właśnie przez 8ki. ehh a potem zaczęly mi się krzywić zęby na dole. Dlatego mialam zakladane oba łuki jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lat mam 27 (maile wysyłam z konta mojego sznownego chlopaka, bo swoje konto mam imiennonazwiskowe, a na forach go nie stosuje :) ). jutro będzie tydzień, jak noszę aparat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki wam przesle anjwczesnije jutro, ok? Mam wprwdzie kilka ale one nie nadaja sie do wysyłania.... więc cierpliwosci kobietki ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzbrojona dzieki, musze przyznac,ze masz badzo ladne zabki, jedynki prosciutkie, mi niestety jedynki nachodza na siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzbrojona po zeby No to ja nosze 1,5 tyg. No niezle jak załozyłas dwa od razu u mnie orto nawet tego nie poleca..... A ile płaciłaś i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zmykam mam dośc tego kompa trzeba troche powietrza świeżego powdychać..... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzbrojona po zeby i magdozet a jakimi pastami myjecie i płynem płuczecie?? I jakie szczoteczki uzywacie firma cena itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podobno zależy od sytuacji. Ja mam ogolnie tendencje do przemieszczania sie zębów, więc potem mogłaby zrobić się za duża różnica i dolna pólka mogłaby nie dogonić górnej. malutka_ja - jedynki rzeczywiście mam prościutkie. ale są one JEDYNYM wykladnikiem prostoty w buzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzbrojona po zeby o kurcze ile kasiorki już poszło........ A gdzie tam reszta no u mnie metal 1500 porcelana 2000 ale jesli bede miec dół to tez metal. Tzn Nowy Sącz woj małopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obecnie myję zęby pastą Elmex i Colgate. Płuczę buzię płynem też colgate i Listerine (mocny jak cholera - czuc ze dziala ;) ). Obecnie mam 2 szczoteczki - jedna taka z bajerami (rozne długosci wlosa itp) a druga taka prosta, zwykla ale twarda (obie Colgate). Jednak moge was zapewnic, ze w najblizszym czasie bede miala jeszcze z 3 nowe szczoteczki, 2 pasty i plyn. wpadlam w swego rodzaju obsesje pucowania zebow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzbrojona po zeby a można je stosowac przy aparatach?? Pisze tam cos na ten temat?? Czy poleciła Ci orto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Szczecinie standardowo za porcelane placi sie 2500zl, a za metal 1500-1800zl. Wiec nie jest tak zle :) ja tez zawijam od kompa. Pojawie sie wieczorkiem. ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzbrojona po zeby ok to wieczorkiem dokończymy rozmowe pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbki past dostałam od Orto i potem kupilam sobie standardowe wielkości w sklepie. A ten mocny plyn ma opis taki: wzmacnia szkliwo i pomaga chronic zeby przed prochica,zapobiega powstawaniu plytki nazebnej,zabija bakterie-dzila przez 12h, pozostaiwa swiezy oddech, dokuczliwy dla bakterii, zdrowy dla dziasel - i o to mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdazet
Anicca... ja używam tej pasty co Ty ortho kin(na zmianę z sensodyne), szczoteczka jedna z firmy glister, nie kupuję innych, bo uważam, że jak zmieniam kąt pod którym szorujem szczoteczką zęby, to doczyści je ona tak jak te wyciorki, albo wykałaczki...bo ma bardzo plastyczne włosie. Płynu do płukania nie używam żadnego, bo moja ortodontka mi nie mówiła nnic takiego...ona mi tylko sprzedała pastę, i nic innego nie proponowała, ani nie mówiła, żeby kupić...ja za pastę dałam 17zł, taka mała buteleczka pasta w formie płynnej. Ktoś tam pisał, że ma takie jakby drugie zapięcia na pierścieniach od wewnątrz...ja też to mam i uważam że to jest zbędne w aparacie, bo mi jedno odpadło i moja orto powiedziała, że to nie było potrzebne...to po co to przyklejała...nierozumiem...jeszcze to mnie uwierało, a teraz mnie uwiera ten drugio co został... No dziewuszki czekam na zdjęcia:D...(wiem że będą w przyszłym tygodniu):P;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoldka
heej dziewcz, jesli moge sie wtracic to i ja chetnie poogladam sobie wasze zabki:) jesli oczywiscie chcecie mi je pokazac:) ja aktualnie nie mam co pokazywac bo nie mam aparatu ale jak juz bede miala to tez Wam pokaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdazet
izoldka, wysłałam Ci jedno moje zdjątko:) i czekam, aż mi się odwdzięczysz...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×