Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

klamaja ................ja się napewno zjawię będę stał przy schodach na 2 piętrze będę miał niebieską koszulkę :) czekam na resztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również się zjawię na 100%, czekam tam gdzie don doggy, zakładam białą spódniczkę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie niestety nie zjawie :(( przepraszam ze tak w ostatniej chwili, ale co zrobić \"siła wyższa\" , i nic na to nie poradzę. :( Mam jednak nadzieje ze chociaż wy będziecie sie dobrze bawić, a jak pójdziecie na piwo to wypijcie i za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze wszystkim spotykajacym sie milego wypadu:):): Dolaczam moje zdjecie :):) P.S. tylko sie nie wystraszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza_87 ............... ja miałem podobną wadę ale po 4 miechach noszenia drutów jest już spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Don Doggy Patrzac na Twoje zabki.. hmm.. faktycznie mamy podobne wady, ale u mnie trojka z jednej strony jest wyzej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ze tak w ostatniej chwili, ale chciałam Wam tylko powiedzieć,że oczywiści o spotkaniu nie zapomniałam i będę o 15 czekać w Browarze. Bedę miała białe spodenki i pomarańczową bluzkę:) Szkoda Klamaja,że nie przyjedziesz:(( Mam nadzieje, że nie tylko ja przyjdę:) Do zobaczenia. A tak przy okazji...aparat noszę dwa tygodnie(kosmetyczny) i przebarwiły mi się już gumeczki:(Zauważyłam,że prawie wszytko barw:(W następnym miesiącu muszę bardzieje uważać na to co jem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Dawno mnie tu nie było... Pisze bo mam problem. Pękła mi gumeczka na jednym zamku i odpadła. Do następnej wizyty mam jeszcze dużo czasu (5 wrzesień). Wieć chyba musze iść do mojej orto żeby mi założyła ową. A Wam dażyło się kiedyś coś takiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też_zakładam Masz racje - idz wczesniej na wizyte.. Ja akurat mam aparat ten bez gumek :) wie cna szczescie nie ma takiego problemu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że jako pierwsza wróciłam ze spotkania forumowiczów :) spotkanie w składzie: dziubdziub, strachliwa, don doggy i dirie odbyło się w sympatycznej atmosferze :) za jakiś czas spotkamy się znowu, mamy nadzieję, że w większym gronie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo widze ze spotkanie sie udała szkoda ze jestem z Ck :) he he zuzia wiesz ze mamy identyczna wade ja tez dodam zdjecie to zobaczysz chodz Moze mam troszke innaczej juz :) ale prawie identyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze udało się spotkanie:-), szkoda ze ja mam tak daleko:-), super wszyscy z aparacikami:-) A z ta gumeczka nic sie nie martw:-), ja jedną zjadłam i nie musiałabym jej zakładać, ale chciałam, bo bez niej było jakoś tak łyso:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AZ Wam zazdroszcze tego spotkania:):):) Karolcie:) Fajnie ze mamy podobne wady :P:P w sensie-szkoda ze nie mamy pieknych zebow jak perelki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam fajną pamiątkę z naszego spotkania mianowicie jasno zielone gumeczki:( a następną wizytę mam w pazdzierniku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Ale fajnie co niektórym mieliście możliwość spotkania :-) A może macie jakąś grupową fotkę tzn mam na myśli grupową fotke aparatów :-) Chętnie oglądniemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej poszukuje
jakiegos dobrego ortodonty w krakowie.jesli ktos ma namiary to baaardzo prosze. pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza_87 ha ha za nie całe jakies dwa latQ :D bedziemy miec identycznie sliczne zabki :D oj nie moge sie doczekac :) ale wiem za warto jest miec aparat :) widze ze Ty masz juz cala gore bo ja nie mam narazie zamków na 1 i 2 .. na pączątek musi zejsc ta 3 .. ktorej brakuje jakies 4 milimetry zeby była juz w idealnym luku :D a potem reszta ... :D a właśnie czy za wizyte z wymieną łuku czyli tego drutu na grubszy placi sie innaczej ? bo ja taka mam we wrzesniu i nie wiem :| ogolnie za wizyte place 5o zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze udane było spotkano :) Następnym razem postaram sie nie nawalić :( Don dogy a co ci sie stało ze sie zazieleniłes ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamaja .................. poprostu odrazu nie umyłem zębów :( ale ten kolor jest całkiem spoko;) tylko następnym razem na nasze spotkanie wezmę szczoteczkę do zębów:) i jak to jest że głownie dziewczyny noszą aparaty a faceci nie już niewiem co mam myśleć o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolincai OsOs :) Podobno nie placi sie wiecej za ten luk :) Bo jak orto kupuje u kogostam caly zestaw aparatu, to juz jest w tym zestawie kilka lukow ... wiec za to sie nie placi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
don dogy to moze dlatego ze dziewczynom zawsze cos sie w sobie nie podoba, i sie bardziej przejmuja tymi krzywymi zabkami, a faceci twierdza ze nie beda wydawac tyle kasy bo maja troche krzywe zeby, i tak im one nie przeszkadzaja hehe. Moze to jest powod :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. O rany :(:(:(:( Ja juz nigdy chyba nie wyrwe zebow :(:( 2. Ja mam zalozony aparat na zabkach a razem ze mna zakladal sobie tez moj chlopak:):) Wiec to jest dowod, ze i czasem nawet facet dba o piekny usmich :D:D:D Faktycznie mniej facetow ma aparaty.. wieszosc Kobiet jakos moze sie nie wstydzi tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi23
POMOCY!!!!!! mam pytanie mam hyrax na gorze od 3 lipca i podkrecam go codziennie ale od 2 dni podkrecam to tak boliii masakrycznie ze nie daje rady mam az do glowy bol mi dochodzi straszne a co najgorsze nie moge jesc myslec itd.. czy moge saobie zrobic 1 dzien przerwy mam wizyte u orto w te sobote ?/ i czy wogole mozna cos na to zaradzic dzis wzielam juz 2 paracetamole i pyralgine ... czy musze do konca tego wszystkiego na przeciwbolowych jechac bo mam go nosic od 2 miesiecy do pol roku ... ta szczeka bedzie ogromna... prosze o odpowiedz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi23 !!!!! Jej, wspolczuje Ci .. Ja mam miec zakladany rozszerzacz szczeki 24.09(ale nie wiem konkretnie czy hyrax czy cos innego).. zaczynam sie bac.. To co piszesz to koszmar w bialy dzien..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi23 Ja miałam hyraxa co prawda tylko połtora miesiadza chodz miałam nosic do 4 mechy :| i wiesz co jesli masz bole głowy i Cie bardzo boli czujesz dyskomfort ... to powinnas zrobic przerwe ... Moja ortodontka powiedziała Mi ze jesli bedzie Mnie bolec głowa bede sie źle czuc mam zrobic sobie dzien przerwy .. miałam miec 15 przekrecen ... w ciagu 6 tygodni u Mnie poszło gładko ale podczas ostatnich 5 przekrecałam co dwa dni :D Bo nie robiła Mi się szparka :) bol głowy miałam tylko raz :| i wcale nie bedziesz miec duzej szczenki :D to nie jest takie proste .. ale lepiej zrob sobie przerwe :) Mi tam szczenka poszerzyła sie o 15 milimetrów :D chodz nawet tego nie widze :* 3 maj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza_87 Aa no właśnie tak myślałam:) he he w sumie to ja zawsze myślałam ze aparat robi sie taki juz gotowy :D a Tu masz he he ze to sa zwykle elementy które sie klei :D a Jak tam demon ? bardzo sie różni od takiego normalnego :P ?? hmm powiedziała Ci ortodontka jaki przewidywalnie bedzie czas leczenia ? bo ja gdzies wyczytałam ze ten demon moze skrocic czas leczenia o pare mechów :D co ile chodzisz na wizyty bo tes sa zadziej co 6 do 10 tygodni :P? tez bym chciała teraz tego demonka :D ale mam swoj metalik i bede Go musiała miec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×