Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Bella_93 Gratulacje!!! :) teraz będzie już coraz lepiej. Póki co mój czas spożywania posiłków wydłużył się dwukrotnie!! tak samo jak mycie zębów. Ale damy radę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpek masz sliczne białe zabki :D a ten upust na aparat za pomyłke to znaczy ile, zapłaciłas mimo to wiecej niz mialas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja tez juz biore sie za szczotkowanie moich drucikow :o jutro pierwszy dzien w pracy z zadrutowana szczeka :D trzymajcie kciuki zebym nie poplula klietnow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamaja Dziękuje za komplement :) Tak, zapłaciłam o 200 zł więcej niż miałam w wersji metalowej... :] neni Ja niechcący opluwam jak szybko chcę coś przekazać...., gdy zachowuje umiar w słowotoku .... ;)) to jest ok, prawie pod kontrolą ... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja za usterki nic nie płacę raz pamiętam odleił mi się zamek na 4 ale poszłam dopiero przy następnej wizycie bo nie trzeba pędzić od razu jeśli to nie zamek na pierścieniu bo te są najważniejsze przy prostowaniu zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka z większym stażem ,mała_Lenka ..........a co do legii to napiszę tak : a legia kurwa legia legia kurwa legia warszawa starą kurwą jest :) LECH POZNAŃ RULEZ !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czecs:)mnie juz zabki nie bola i dziwie sie ze tak szybko bardzo krotko mnie bolaly...teraz tyllko jak jem ale i tak lekko:)dzisiaj ogladalam moje zeby w lustrze i moja 2 lewa sie wyrownala do 1.ja mam taka dziwna syt zz zebami bo mam je tak: jedynki sa cofniete do tylku i jest szpara prawa 2 nachodzi na prawa 1.a z lewej stropny to mialam tak ze 2 podchodzila troche pod spod jedynku a 3 jest do przodu.a teraz ta lewa 2 naszla na swoje miejsce i styka sie normalnie jak powinna z jedynka:) zaraz bede robic wafle z takim mlekiem zageszczonym slodzonym:)chce ktos troche??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam to mleko zagęszczone, jak sie je długo gotuje to sie robi takie tofii pychota :D Dawaj chętnie sobie zjem hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha natka 89-06 mama nadzieje ze ci sie uda dorwać od brat aparacik i zrobisz w końcu foteczki by sie pochwalić cudeńkiem swoim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj teraz sie mroza zeby mleko w srodku sie nie rozlazilo ale jak tylko pokroje to ci dam:Da z aparatem bedzie ciezko bo nie wiem kiedy on przyjedzie no i czy bedzie mial ze soba ale mysle ze tak:)a pfrzeciez teraz bedzie dlugi weekend to on na pewno przyjedzie do siostrzyczki swojej ukochanej:Pmam nadzieje ze da mi aparat..zdjecia mam zrobione tylko ze telefonem a wiesz jak to jest z takimi ze jest kurcze zamazane:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Natalia tez prubowałam ale wyszły okropne, jak ktos ma jakis super telefon z dobrym aparatem to da rade, a takie normalne to robia kiepskie foty. Ja tez korzystam z aparaciku siorki, dobrze ze jeszcze mieszka w domu hehe :) BO INACZEJ BYłO BY KIEPSKO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neni ja za taką cene co Ty zapłaciłaś mam kosmetyczny, ceny są naprawdę różne pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety juz mieszkam sama...:Oale jeszcze tylko 2 mies chyba i bedzie mamuska:) a wafle juz zrobione i pokrojone,stoja kolo komputera:)jesli ktos chce to prosze bardzo:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w klasie to mi wszystkkie kolezanki zazdroszcza ze mieszkam z chlopakiem...ale nie jest tak kolorowo...tu nawet nie chodzi o niego bo sie dogadujem,y i jest fajnie:)ale o to ze ja mam dopiero 18 lat i zamiast sie bawic jezdzic po dyskotekach pubach to ja siedze w domu gotuje obiadki i sie zastanawiam czy abym nie zapomniala czegos zaplacic i dlaczego jescze nie przyszedl rachunek za to i tamto:Ojeszcze do tego szkola, matura i kurcze czasem w trakcie nauki przypomni mi sie ze nie zaplacilam w terminie np za wode,i potem zamiast sie uczyc to sie martwie czy mi nie odetna przypadkiem czegos:O ale z drugiej strony sie ciesze bo nie ma mamy i sie nie kolce z nia ale te obowiazki to mnie czasem przytlaczaja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym bardziej ze ja tak nie bardzo to tego wszystkiego bylam przygotowana tylko to tak nagle na mnie zwalili obowiazki:Oa przedtem to ja nawet nie wiedzialam ktory rachunek gdzie sie placi bo mnie to nie interesowalo bo siostra zalatwaiala wszystko albo brat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie masz rację, najlepszy wiek na imprezki:), mnie nie ma w domu od 23 roku życia, całe(no prawie)studia to super spotkania, imprezki itp, kurcze dzisiaj cały dzien poza domem ząbki nie myte bo nie było kiedy ech ale nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie juz w sumie odrchcialo imprez,bo jak sprzatam caly dom w piatek i w sobote a mieszkanie mam duze potem gotuje obiad to wieczorem marze o kapieli i poogladaniu czegos i potem spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sprawach rachunków to ja tez jestem glapa mimo ze mam juz 23 latka, ale tak to jest jak zawsze wszystko załatwiali zamnie, a potem maja pretensje ze sama nic załatwić nie umiem :( POZNANIACY TO KIEDY PLANUJEMY SPOTKANIE?????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiet młoda jesteś!!!! korzystaj korzystaj z życia:) widzę ze Twój aparacik dosyc drogi był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa no to tak, kurcze aparatki mam wprawdzie tylko górny łuk ale przez to usta mam tak popekane że aż boli, też tak macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mam tez:(to chyba od czestego mycia zebow-pasta wysusza przynajmniej tak mi sie zdaje bo wczesniej jAK tak czesto nie mylam to tak nie mialam:Onawet krem bambino nie pomaga:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałam, że ze mną coś nie tak..... Mam bardzo wysuszoną skórę wokół ust a w kącikach nawet mocno łuszczącą. Z rąk nie wypuszczam pomadek kosmetycznych .... może macie skuteczniejszą metodę i czy ta przypadłość kiedyś przejdzie? Tylko nie piszcie że po zdjęciu aparatu ... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też usta bardzo pękają odkąd mam aparat. kupiłam sobie pomadke nawilżająca z nivea (taka niebieska) i powiem Wam, że jest o niebo lepiej, już się z nią nie rozstaje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja nie myję czesciej niż kiedyś (może na początku), wiec nie wiem ale potworne uczucie, :( uciekam bo znajomi przychodzą miłego wieczorku wszystkim życzę papa!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×