Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

łooo boze o całowaniu to ja nie pomyslalam :D chyba trzeba bedzie sobie zrobic przerwe dopoki nie zdejme bo przeciez to tak odstaje ze masakra :( zawsze aparaty wydawaly mi sie takie przylegle do zebow a ten moj tak sterczy :( jeszcze nikt mnie z nim nie widzial poza bratem ktory nazwal mnie \"robocop\" :D ciekawe co powie moj chlopak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość future
madona jak kocha, to zrozumie:D Ale nie martw sie- nie bedzie zle;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madona
A mi kolezanka powiedziala,zebym uwazala na zlomiarzy hahahahha. No masakra, tez mi sie wydaje,ze ten moj aparat nienaturalnie sterczy.Nie moge zrobic ust w dziubek,zeby herbaty sie napic, o gwizdaniu zapomnij. Calowanie wyprobuje jutro, no bo jak przez 2 lata tego nie robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak tego nie robic przez 2 lata ale jeszcze bardziej nie wiem jak nie jesc przez 2 lata :o chyba bede musiala zywic sie samymi papkami bo wlasnie probuje zjesc bulke i nie moge sie do niej dobrac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecierpek - aj jaki śliczny jest ten kosmetyczny aparacik:) ja właśnie pierwszy raz pomyślałam o tym, żeby założyć stały aparat, jak spotkałam pewną dziewczynę, która takowy miała. tak mi się to strasznie spodobało, do tego miała już idealne ząbki, bo nosiła go już 2 lata, że sama się zdecydowałam. co prawda wybrałam metal i szczerze nie żałuję, a wręcz przeciwnie, bo bardzo się z tego cieszę i ciągle uśmiecham się do wszystkich naokoło:D a tak wogóle wydaje mi się, że nie mogłabym mieć kosmetycznego, bo zamki są nieco większe od metalu, a mi już te przebijają jak się uśmiecham z zamkniętą buźką:P więc co to dopiero by było z kosmetycznym. dirie - no no, widzę niezłe postępy:D Bella - pokazuj pokazuj. nam niestraszne krzywe zęby:P potem będziesz mogła się postępami pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio tak Wam te aparaty odstają? a jak długo już je macie? pozakładajcie stopki:D może to tylko na początku tak Wam się wydaje. ja tak miałam w pierwszy dzień, czułam taką wypchaną wargę i aparat wydawał mi się taki szoooorstlki. a teraz jest ok:) zdaża mi się nawet zapomnieć o druciaku. i nawet gwizdać potrafię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efekt jedzenia bułki - odkleił mi się zamek !!!!!! i co teraz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neni - chyba będziesz musiała wybrać się do orto... ja pierwszy dzień jadłam tylko jogurty, bo orto stanowczo zakazała mi jeść w ten dzień czegokolwiek twardego. co prawdą kolejne kilka dni też jadłam jogurty, ale to już dlatego, że zęby były wrażliwe i jakoś nie potrafiłam się do aparatu przyzwyczaić, cały czas miałam wrażenie, że zaraz odpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kazala mi jesc normalnie tylko nie jakies suchary czy cos w tym stylu :o qrde no ten aparat taki delikatny sie wydawal i chyba mialam racje bo juz sie sypie:/ co prawda powiedziala ze jezeli cos sie stanie to mam przyjsc ale teraz w weekend zamkniete jest i dopiero w pon moge isc. czy do tego czasu nic sie z nim jeszcze bardziej nie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madona
Nie martw sie na zapasd neni- przyklei i bedzie po krzyku. Ale nastraszylas mnie. Ja nie jestem w tak komfortowej sytuacji, bo mieszkam za granica i kazdy problem oznaczalby ponadplanowy lot do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neni- a masz metal? na którym zębie ten zamek odpadł? no do poniedziałku na pewno nic się nie stanie, bo nieraz nawet ortodonci mówią, że jeżeli oderwie się zamek na zębie, który niekoniecznie musi się przemieszczać można poczekać kilka dni, czy tam tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 6 mam pierscien a odkleil sie na 5 ale troche mnie to martwi :( nie wiem nawet jak umyc zabki zeby nie uszkodzic czegos jeszcze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na 5 to jeszcze nie tak źle, jak poczekasz do poniedziałku nic się nie stanie;) madona - a ty od kiedy masz aparat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrazenie ze do poniedzialku to juz mi nic na tych zebach nie zostanie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam mieć założone metalowe zameczki lecz mój ortodonta pomylił pacjentki i ......... mam kosmetyczny. Nie rozpaczam bo bardziej zależy mi na zdrowych dziąsłach, prostych zębach i ładnym uśmiechu. Co do całowania itp to BEZ OBAW!! wszystko w porządku :)) !Sprawdzone.:) Proszę nadal o informację odnośnie skutecznej pasty do zębów. Mam dylemat bo nie bardzo wiem którą stosować? z fluorem, wybielającą, dla wrażliwych zębów ??? Jaką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madona
Aparat mam od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no straszny poczatek ! niby 4 i 5 mam prosta bo moj aparat ma wyprostowac tylko 2 ale chyba nie powinno sie tak dziac? a ile kosztuje takie doklejenie zamkow? bo nie dosc ze splukana jestem przez ten aparat to jeszcze musze sie syzbciej wybrac na wizyte niz myslalam :( PS. mam metalowy niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecierpek - aj ale pomyłka:) no nieźle. i pewnie w cenie żadnych ulg nie dostałaś? a co do pasty to ja używam czasem sensodyne a czasem tej co wcześniej, czyli colgate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że ortodonta nie powinien brać żadnej kasy za ponowne przyklejenie zamków wszak to reklamacja!! Wczoraj założony aparat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tez jestem ciekawa czy bede musiala placic, mam nadzieje ze nie bo ten aparat zrujnuje mnie do konca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tairaa, Za tę pomyłkę otrzymałam upust :) i przeprosiny. Porządna firma. Asystentki, ortodonta i chirurg są ok. Dzięki za info o paście. Czy w trakcie leczenia aparatem wypadła komuś plomba??? Bo mnie tak.... :( ciekawi mnie jak sobie z tym poradzi moja dentystka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ja mam na \"3 \"na zamkach to \"cosik\"niby do wyciągów jak Wy to określacie a na dole nie mam aparatu to ciekawe po co mi to hmm, pozdrawiam wróciłam dopiro z podyplomówki idę spaaaaaaaaaaać rano znowu jaęna zajęcia papatki!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neni Ceną :) Wykonane są z różnych materiałów. Ale!! cel maja jeden :) Ładnie i zdrowo ustawione ząbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze to jutro zrobie foto i stawię :)) Ja mam gumeczki w apracie czarno różowe xD Pozdrawiam wszytskich i wiecie co? Powoli przyzwyczajam sie do łuku :)) dzisiaj nawet kanapkę zjadłam! przez 15 minut jadłąm., ale zjadłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×