Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość ami8
Dzięki dziewczyny! Będę tu zaglądać codziennie:)))Teraz nie boli wcale ale jutro pewnie bedzie bardzo, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkim pod stalym nickiem:) Z czasem dorzuce wiecej fotek mojej bizuterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wrocilem po pierwszej wizycie bardzo milo zaskoczony :D Nie dosc, ze pekniecie przerzutu to po prostu awaria (nawet nie musialem o to pytac, moja orto spojrzala, zapytala \"kiedy pekl?\" i po prostu zalozyla nowy) to jeszcze za wizyte zaplacilem polowe tego co sie spodziewalem :D Kiedy zakladalem aparat umawialem sie na koszt 150 zl ale nie bylo mowy o tym czy za jeden luk czy za obydwa wiec wnioskowalem, ze to nie ma znaczenia a tu dzis \"tylko\" 80 :D W cenie wymiana luku na grubszy, przesuniecie open bittow w inne miejsce no i wymiana przerzutu. Jedyne ale to zabki bolace mocniej niz zaraz po zalozeniu mojego cudenka :( Pozniej wkleje fote efektow po nieco ponad dwoch miesiacach :) P.S.1 Mala Lenka >> nie chce tu na Ciebie naskakiwac ale od dluzszego czasu jak czytam Twoje posty to czesto widze, ze starasz sie byc tu \"naj\".... we wszystkim. To jest forum i mozesz sobie pisac co chcesz oczywiscie ale spusc troche z tonu i przestan wszystkim udowadniac \"swoje racje\" ;) P.S.2 Pomimo, ze mam jeszcze sporo wosku od pierwszej wizyty dzis jak dawali to bralem:D Mam wiec calkiem nowiutkie opakowanie i moge je komus podarowac:P Mam tez dwa lekko napocztete wiec jedno tez bym mogl oddac jak komus to nie przeszkadza (nie lizalem go, nie gryzlem itp;) ) Ja nie przewiduje abym potrzebowal tym bardziej, ze wizyta teraz troche szybciej i znowu dostane nowe opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też będę miał apracik - pisałam kiedyś jak byłam świadkiem gdy dziewczyna u mojej orto kupowała wosk - chyba z 5 czy 6 opakowań - smakowych :D jagodowy, o smaku coli, czekolady i jakieś owocowe jeszcze inne :D moża zamiast gumy do żucia używała ;) co to \"open bitty\"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie musze kupowac :D Tak sobie dzis myslalem o tym, ze w sumie jak policze koszty przez cale dwa lata to nie wiem czy wyjdzie tak az duzo drozej niz w innych miejscach. Moja orto do najtanszych to nie nalezy ale za to: wizyty rzadsze, wszelkiego rodzaju usterki naprawiane bezplatnie, nie doplacam za wymiane luku itp., wosk i inne pierdoly dostaje gratis... Ehhh kiedys juz tlumaczylem co to jest :P To takie jakby wygiete blaszki przyklejone od wewnatrz do gornych jedynek abym nie mogl do konca zamknac szczek. Jak dam rade to zrobie zdjecie i wrzuce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to jest forum a jak ktos na mnie naskakuje to zawsze musze odpisac poza tym nie lubie jak ktos trwa w bledzie i jest przekonany o swojej nieomylnosci jak ktos ma jeszcze cos do mnie to streszczajcie sie zebym zdazyla przeczytac bo jutro do londynu lece i nie wiem czy bede miala neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugo aparatka
cześć wszystkim!!!:):):) dawno sie nie odzywalam ale przeczytalam wszystkie wiadomości!!!:D:D mam 2 pytanka. 1)czy noszenie wosku jest denerwujace?? 2)jak sie zaklada nick?? mój przyszly pseudonim to przyszla aparatka ale pisze z innego komputera i nie moge tamtego pseudonimu uzyć!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugo aparatka
pomylilo mi sie przyszly z przeszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i tak to wyglada nie wiem moze zle sie wyrazilam ze nie zostalam odebrana jak chcilam byc jak pisze i w dodatku odpierm atak to brzmi to inaczej niz jakbym to mowila na zywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he właśnie skończyłam czytać, ale było ostro!!! ;) Dawno tu takiej kłótni nie było!! Ale w sumie tak to bywa jak się chce bronić swoich przekonań :D Mała -lenka ma racje co do tego ze czasami jak czytamy wypowiedzi, to mogą wydawać nam się o wiele agresywniejsze, niż w rzeczywistości -jak byśmy je wypowiedzieli, bo nie słyszymy ani tonu głosu, ani czy jest on ironiczny, czy spokojny ;) niedługo aparatka ja wosku nie lubiłam, miałam wrazenie jakby mi sie jakieś jedzonko przykleiło, ale dało sie przyzwyczaić i sie o nim zapominało a co do nicku to juz nie pamietam jak sie to robiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitero
Hej Klamaja mam do ciebie ptyanko. ja mam narazie zalpzony aparat na dole i zamiast pierscieni mam takie same zamki jak Ty. czujeszc jakas roznice miedzy dolem a gora? w bolu albo mniej obciera? bo ja juz nosze aparat 2 miesiace i w ogole mnie nie obcieral a i nie bolalo tak mocno po pierwszej wizycie kontrolnej na ktorej mialem zmiane drutu na grubszy nie czulem nic chociaz widac jak sie zeby powoli ruszaja. dzieki za odpowiedz pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLINIKA PIĘKNEGO UŚMIECHU LUBL
Witam wszystkich. Czy ktoś z was jest z Lublina i zna doktor Marzenę Pucek i jej Klinikę Pięknego Uśmiechu przu ul. Narutowicza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dol mialem planowany na grudzien ale... orto po obejrzeniu gory stwierdzila, ze musimy jeszcze poczekac z dolem i zalozymy go mniej wiecej w lutym. Po prostu najpierw gora ma sie ulozyc tak praktycznie calkowicie aby bylo wiadomo ile na dole jest miejsca. nie powiem, ze mnie ta decyzja nie ucieszyla:) Wrecz z nieba mi spadla gdyz jak policzylem wszystkie wydatki w grudniu to i tak jechalem z mysla, ze przeloze zakladanie dolu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj a gdzie dokladnie zakladales aparat ?? chodzi oczywiscie o wroclaw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam aparat drugi dzień. Wczoraj nic nie bolało, ale dziś już mnie zęby zaczęły boleć. Mam pytanie ile czasu minie zanim przestanę czuć ten aparat i czy te zaciski przestaną uwierać w policzki? pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej jestem tu nowa
dopiero przygotowuje sie do noszenia aparatu - zazdroszcze Wam, ale juz niedlugo bede miala swoj skarb! Miałam juz rtg, wyciski - pierwsza konsultacje Orto zaleciła leczenie ząbków (została mi szóstka i małe przebarwienia na siódemkach) i wyrwanie 4 stałych czwórek brrrr Radziła mi zebym rwała 1 ząb na tydzien - po wyrwaniu trzech mam jechac na załozenie separacji - gumki bede nosic tydzień - podczas tego tygodnia mam usunąc ostatnią czwóreczkę.... Dlatego mam pytanie do Was - slyszałam ze po załozeniu gumek zęby bolą, wiec czy dam rade wyrwac wtedy zeba? Cy nie bedzie za bardzo bolało ( oczywiscie ze zniczuleniem)? Miał ktos taki przypadek? Dzieki Pozdrawiam P.s. jak załoze aparat to sie ,,zaczernie" i bede czesciej wpadac na forum Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyrywaj zebow!! spytaj sie czy moga ci zalozyc damona dzieki niemu czesto mozna ocalic 4 lece do londynu zaraz:):) wracam 1 stycznia bede tesknic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie w Ema-dent na Pretficza i jak narazie nie bede sie wypowiadac :) zobaczymy co mi powiedza po pierwszej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugo aparatka
zapytam sie jeszcze raz jak sie zaklada nick??:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na gorze stronki masz \"preferencje\', wejdz tam, a tam juz wszystko pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×