Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Witam wszystkich! Mam prośbę, czy mógłby mi ktoś polecić dobrego orto w Zielonej Górze? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------> dziubdziub - to miałaś wyrywane jakieś zęby?? A masz już wyrżnięte ósemki?? Nooo mi ortodontka powiedziała, że bez Hyraxu musiała bym mieć wyrwane wszystkie czwórki i wszystkie ósemki. Dzięki Hyraxowi zostawię sobie cały komplet zębów :D (może sie tak nie udać, wtedy pójdą tylko ósemki). -------> PiBi i co? Udało się? Mam nadzieję, że tak nie bolało nie? Opowiadaj jak było. (i mam małe pytanie. Expander jest bardzo uciążliwy czy nie? Za pól roku będę go miała...) Pozdrowienia :* :* :D Wo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce aparat kosmetyczn
Też mam aparacik----->Różnica jest diametralna???A ile kosztował Twój aparat??I jak on się nazywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś o 19 idę do ortodonty na wycisk, przy okazji wszystkiego się dowiem dokładniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzebubcio
Hej! Planuję założenie aparatu stałego. Czy mógłby mi ktoś polecić dobrego ortodontę we Włocławku??? Co prawda znam jedną panią, ale może jest ktoś lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! No więc niestety a może i stety nie wyrwałam zęba, a chciałam mieć to już za sobą. Okazało się, że moja orto się pomyliła i chirurg, który miał wyrywać mi zęba, dzisiaj nie przyjmuje. Ech.. :// Ale za niedługo i tak się ich pozbędę, chociaż byłabym szczęśliwsza jakbym w ogóle nie musiała nic usuwać. Mischa expander jest ok, po hassie jeszcze bardziej rozszerzył mi szczękę więc jest extra :)) . Minusem jest to, że odbija się on na języku a czasem wręcz się wżyna co nie jest przyjemne :/ A no i jeszcze jedno na początku się sepleni a później jest ok tylko są trudności w wymawianiu słów zakończonych lub zawierających ki, mi itp. Ogólnie nie jest źle i zostało mi tylko 23 dni i po prawie 7 m-cach go ściągnę raz na zawsze ! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniacx
witam po kilku dniach nieobecnosci powiedzcie mi prosze co z tym hyraxem,czy kazdy moze go nosic??czy zaklada sie go przed aparatem??ja wyrwalam 6 zebów do aparatu a moja orto nawet mi o czyms takim nie wspomniala....a jest dobrym lekarzem ma drugi stopien specjalizacji i wiele wyróznien w ortodoncji.....wiec nie wiem co o tym myslec???aparat zakladam 11.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo już wróciłam od ortodontki. heh wycisk robił mi taki fajny lekarz stażysta ^^ oczywiście całą buzię miałam w tej masie :D ale wesoło było. Nie muszę mieć separatorów. Aparat estetyczny zakładają mi 11.03 tak więc niedługo. Prawdopodobnie po ściągnięciu aparatu będę musiała coś nosić na zębach, żeby się nie rozeszły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenna g
tez mam aparacik miales usuwane jakies zęby przed załozeniem aparatu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniacx==>Z hyraxem jest tak nie wszyscy muszą go nosić to zależy o wady jaką posiadasz. Ja mam np. wysuniętą dolna szczęke i dlatego mam hyraxa i stały na dole. Hyraxem musze rozszeżyć Górna szczęke aby mozna było korygować stałym aparatem i nawiazać kontak z dołem. Niewiem jaką ty posiadasz wade widocznie w twoim przypadku jest to zbedne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlackerB
Agula07 -> moge polecic ci swietna w nowej soli, bo teraz moja orto zrezygnowala z gabinetu w zielonej gorze i przeniosla sie doslownie 50m obok mojego domu^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniacx
dzieki za odpowiedz bo mnie to zaniepokoilo troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misha609 -> upiekło mi się i nie miałam wyrywanych żadnych zębów - nawet ósemek. Nie wiem, podobno całość ma być podniesiona do góry dzięki czemu będzie więcej miejsca - ja się na tym nie znam ;) Ponieważ w serwisie lecą w kulki i aparat trzymają już półtora miesiąca to póki co wklejam zdjęcia z okresu \"przed zadrutowaniem\" - jakość nie jest najlepsza bo wycięłam po prostu z innych zdjęć. Aż ciężko mi czasami uwierzyć, że to był kiedyś bałagan jak po wybuchu granatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SlackerB - sliczne dzięki za odpowiedź :-)). Proszę podaj mi namiary i jak możesz cenę za wizytę. Jaki aparat nosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SlackerB - śliczne dzięki za odpowiedź :-)) Prozę podaj mi namiary. Jak możesz napisz jaka jest cena za wizytę oraz jaki nosisz aparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misha609 -> upiekło mi się i nie miałam wyrywanych żadnych zębów - nawet ósemek. Nie wiem, podobno całość ma być podniesiona do góry dzięki czemu będzie więcej miejsca - ja się na tym nie znam ;) Ponieważ w serwisie lecą w kulki i aparat trzymają już półtora miesiąca to póki co wklejam zdjęcia z okresu \"przed zadrutowaniem\" - jakość nie jest najlepsza bo wycięłam po prostu z innych zdjęć. Aż ciężko mi czasami uwierzyć, że to był kiedyś bałagan jak po wybuchu granatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny przylączam sie do wątku wczoraj zalożyłam aparat ortodontyczny :)..boli jak cholera :) co dziwnego zauwazylam ze robi mi sie szpara miedzy jedynkami mial ktos z was ten sam problem ?..dziwne ze juz po dniu jednym mi to wyskoczylo i tam gdzie ni epowinno ;////....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SlackerB - śliczne dzięki za odpoweidź :-)) Podaj mi proszę namiary i cene za wizyte oraz jak możesz jaki aparat nosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam prośbę.. otóż wczoraj byłam u (chyba) najdroższego stonato-orto w Poznaniu. Aparat co prawda kosztuje normalnie ale laska po wizycie i zmianie jednego łuku (dolnego) jest lzejsza o 280zł... pytałam go o naprawe złamanego zeba to powiedział ze jesli sie uda to tylko trzeba bedzie uzupełnic (koszt od 140 zł w góre) a jesli nie to bedzie trzeba leczyc kanałowo i to bedzie kosztowało ok 600zł nie wiem co robic... wydaje mi sie ze to nie sa normalne ceny... Bardzo proszę o pomoc i polecenie kogoś odpowiedzialnego, dobrego i zarazem tańszego... bo jak załoze aparat to nie zamierzam płacic raz na miesiac 280zł albo wiecej.... z góry dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja wolałabym poleconego ortodontę, nie chce pozniej męczyć się chodząc do niego bo czegoś nie potrafi, albo popełnia błędy, albo np jest nie miły i nie delikatny :/ dlatego to pytanie kieruje do osób z Poznania... Jesli chcecie naprawde pomóc to bardzo proszę piszcie wszystko (ceny, miejsce, numer telefonu i przede wszystkim jak przebiega u was leczenie) bardzo proszę o informację tu na forum, albo na maila ( n.misztal@plusnet.pl ) z góry dziekuje życzliwym chcacym pomagać ludzikom :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszt ...jesli chodzi o kanałówkę to ja zapłaciłam podobnie tez byłam w poznaniu u stomatologa Niedziółka na ostrorogiej ... Ale pocieszę Cię :)...mój znajomy wydał na same leczenie kanałów 1500 złoty za kazdy kanał 500 złoty ...oczywiście bez blomby ...w poznaniu koło okrąglaka ...chłopak zbladł :D...przy kasie :D:D:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszt ja zaczełam w sumie dopiero przygode z aparatem ...i w sumie poszulkałam troche w necie o ortodontach w poznaniu ...Dopiero wczoraj od wtorku mam aparat więc trudno mo coś powiedziec aczkolwiek polecił mi ja mój dentysta który widział to po swoich pacjentach ktrzy do niej chodzą ...Barbara Biedziak ul Szamrzewskiego 44 tel. 061 8436268 mój aparat na góre kosztował 1800 złoty konsultacja 50 złoty a wycisk juz miałam wliczony w aparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisz sobie dobry ortodonta na fomum gazeta jest czarna i biała lista dobrych i złych ortodontów ... Dodam ze babka jest miła delikatna i wyklada na akademi medycznej jest jeszcze jakiś Koles na szmarzewskiego kurzawski..tez go chwalą Pozdawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babette
Hej wszystkim! slyszal ktos moze o pani dr beacie Zorkiewicz z gdynii? Robi dobre pierwsze wrazenie, ale po przeczytaniu czarne listy na forum gazeta wolalabym sie upewnic, z gory dzieki za jakies info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... Po tym prawie tygodniu z Hyraxem mogę stwierdzić, że nie czuję go. :P Tak jakby go nie było. Heh jeszcze pół roku i ekspander... A co do zdejmowanie Hyraxu to jak? Może ktoś napisać jaką drogą to się odbywa? I czy mocno boli. Jutro jadę na zakładanie pierścieni na dolną szczękę (jakby ktoś byłby tak miły i opisał to zakładanie). Pa trzymać się wszyscy! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenna g
misha 609 a Ty mialas/bedziesz miala usuwane jakies zabki??? tak pytam wszystkich,bo panicznie sie tego boje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenna g
tez mam aparacik zaplaciles po 3 tys za metalowy aparat?!!matko boska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_rzeszow
o by to jasny grrrr. wlasnie worcilam od orto. ten drut na podniebieniu mnie dobija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×