Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość katarzynka666
ja mam pytanko!!! jutro mi założa aparat bezligaturowy ... słyszałam, że najpierw zakłada sie takie gumki na tylne zęby, ja czegoś takie nie miałam...te gumki sa konieczne czy bez nich też można założyć pierścienie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_rzeszow
aniacx -----> wiesz co narazie mnie nic nie boli, no ale dopiero niecale 2 godzinki od zalozenia, zobaczymy co bedzie jutro albo w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_rzeszow
Daaawid ----. jaka pasta myjesz zeby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blendamed albo colgate + czyszcze zeby irygatorem i nieraz do wody dolewam plynu sensodyne i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniacx
napewno bedzie dobrze,najwyrzej zarzyjesz tabletke przeciwbolowa i bedzie ok,wiesz tak troche to zazdroszcze Ci,chcialam juz miec a do 11 kwietnia daleko :( kurcze tyle zebow wyrwalam i akurat teraz taki pech...lipa...w sobote mam zmiane opatrunku bo mam jakis pusty zebodol.. dlatego tez znieczulenie na mnie nie dzialalo i nie zrobilam z piatka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_rzeszow
ojj wspolczuje Ci. ja tez mialam drobne problemy z zalozeniem tego aparatru. mialam go miec w grudniu, ale okazalo sie ze musialam miec jednego zeba leczonego kanalowo... i czekalam do dzisiaj. pozdrawiam i zycze Ci cierpliwosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czekajcie na ten dzien jak na dzien chwaly bo pozniej sie zrazicie po zalozeniu aparatu :D dziwne uczucie na poczatku a z czasem przestaniecie go czuc i wogole myslec ze go macie. :) grunt to dobre nastawienie i pelen usmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_rzeszow
no ja wlasnie nie moge sie przyzwyczaic, odkad wrocilam od orto z lusterkiem siedze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalne ja na poczatku mialem schizo i mylem zeby 10 razy dziennie o tak o :P po tygodniu mi sie odwidzialo i wrocilem do mycia po posilkach :D a z lustrem to prawda przez pierwszy tydzien szczezylem sie ile wlezie a teraz to nawet nie czuje ze mam cokolwiek na zebach. poprostu warga sie przyzwyczaja i przestajemy czuc ze nosimy aparacik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniacx
ja tez ta nieszczesna piatke mam kanalowo leczyc,wiem ze na poczatku bedzie ciezko ale juz sie nastawilam na dzis a tu nic z tego nawet w sobote mialam isc na Absurdalia zeby sie nie chowac przed ludzmi..............ale i tak pojde bez aparatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniacx
Daaawid a czules duzy bol pierwsze dni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wrzucilam na luz z szorowaniem. Kiedy jem na miescie rzadko mam ze soba szczoteczke (za duzo torebek). Po prostu szoruje zaraz po przyjsciu do domu. Fajna rzecza jest to, ze aparat swietnie sie komponuje ze srebrna bizuteria;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolalo mnie 3 dni. jednak bol byl slaby i w moim przypadku nie bralem zadnych lekow. to ile kogo boli i w jakim stopniu zalezy od was samych. kazdy ma inny organizm i inaczej sie przystosowuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolalo mnie 3 dni. jednak bol byl slaby i w moim przypadku nie bralem zadnych lekow. to ile kogo boli i w jakim stopniu zalezy od was samych. kazdy ma inny organizm i inaczej sie przystosowuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitero
WITAM WSZYSTKICH! OD DZISIAJ JESTEM NA 100% ZADRUTOWANY, ZALOZYLI MI GORE. CHCIALEM PODZIELIC SIE PEWNYMI INFO Z OSOBAMI KTORE MIESZKAJA NA WYSPACH I MYSLA O ZALOZENIU APARATU W POLSCE- CO SIE WIAZE Z WIZYTA CO 6 TYG. WIEKSZOSC OSOB SIE NA TO DECYDUJE MYSLAC ZE WYJDZIE ICH TO TANIEJ. OTOZ NIE JEST TAK ZLE JESLI CHODZI O KOSZTY LECZENIA ZA GRANICA A NAWED OSMIELE SIE NAPISAC ZE NAPEWNO NIE ZALPACE WIECEJ. LECZENIE ROZPOCZOLEM W POLSCE(DOL PORCELANOWY) NIESTETY PO 2 TYG PIERWSZEJ WIZYCIE SPADLY MI LIG. Z DWOCH NAJBARDZIEJ KRZYWYCH ZEBOW. NIE OBYLO SIE BEZ WIZYTY U SZKOCKIEGO ORTO KTORY MI TO ZROBIL ZA FREE. DROGIEJ NOCY PO KOLEJNEJ WIZYCIE W POLSCE STALO SIE TO SAMO. WTEDY ZDECYDOWALEM SIE NA KONSULTACJE W SZKOCJI. OKAZALO SIE ZE ZA MOJ PRZYPADEK KTORY JEST TROCH SKOMPLIKOWANY ZAPLACILBYM 2500 FUNTOW ALE ZE MIALEM JUZ APARAT NA DOLE CENA WYNOSILA 2000 FUNTOW. MOZE KTOS POMYSLEC ZE DROGO, TYLKO ZE TO JUZ JEST CENA CALEGO LECZENIA: WYCISKI + PRZESWIETLENIA,APARAT KOSMETYCZNY, WSZYSTKI WIZYTY WYMIANY LUKOW I RETETENCJE , ZA CO W POLSCE TRZEBA PLACIC OSOBNO. NA DODATEK POWIEM ZE APARAT WYGLADA LEPIEJ BO JEST BEZBARWNY A NIE BIALY TAK JAK MAM NA DOLE PRZEZ CO JEST JESZCZE MNIEJ WIDOCZNY. DO TEGO MIALEM WYMIANE POLAMANEGO ZAMKA Z JEDNEJ DOLNEJ PIATKI I PRZYKLEJENIE NOWEGO NA DRUGA PIATKE( TEN ZAMEK WYBILA MI KOLEZANKA W TANCU PO CZY SCHOWALEM GO DO KIESZENI I ZGUBILEM:) OCZYWISCIE WSZYSTKO W CENIE KTORA USLYSZALEM NA PIERWSZEJ WIZYCIE. WIEC JESLI KTOS KTO MIESZKA NA WYSPACH ZASTANIAIAL SI NAD APARATEM RADZE NA POCZATEK WIZYTE U MIEJSCOWEGO ORTO. TROCHE SIE ROZPISALEM ALE MAM NADZIEJE ZE POMOZE TO KOMUS PRZED PODJECIEM DECYZJI KTORA BEDZIE MIALA WPLYW NA CZYJES ZYCIE CONAJMNIEJ NA DWA LATA. POZDRO DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo przydatna informacja ale dlaczego wszystko duzymi literami ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieczkowy
bo może na wyspach wszystko jest duże :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie spać
hii ja też mam aparacik juz miesiac :) mnie bardziej bolała separacja....a aparat to przez pierwszy tydzień ni emogłam jeść normalnie tylko jakieś papki...ale powiem szczerze że ine odczuwalam jakiegos samoistnego bólu :) no tylko 1 dzień i emanowało na głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelol
witam aparatki i aparatów[ XD] od 19 marca bed eposiadaczka damona półprzeźroczystego na górę[ narazie] za 2 wizyty lub 1 takz ena dol[ lecz caly metalowy juz] jakie sopinie na jego temat? ...bo ze kase neizla z aneigo biora to wiem, 2800 x2 ; ] [ale darmowe szczoteczki i takie tma jea xD] no i retencja bedzie tylk o450 zl ksoztowac razem ze zdjeciem aparatów; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitero
A CZY TO WAZNE CZY JEST NAPISANE DUZYMI LITERAMI CZY MALYMI LUB PISMEM POCHYLYM? JESLI JA OD CZASU DO CZASU ZAGLADAM NA FORUM TO MOZE KTOS INNY KTO JEST ZA GRANICA TEZ SZUKA JAKIS INFORMACJI NA NECIE. WIEC JAK MACIE JAKIES PYTANIA TO PROSZE NA TEMAT TRESCI MOJES WYPOWIEDZI A NIE FORMY. A JAKBY KTOS WYPATRZYL JAKIES BLEDY ORT. TO PRZYZNAM SIE OD RAZU MAM DYSLEKSJE- NA SZCZESCIE NA TO SIE NIE UMIERA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_rzeszow
Pitero ---> ja od wczoraj mam zalozony aparat metalowy na gore. mam 18 lat w tym roku matura i pewnie poczatkiem lipca wyjade do szkocji na jakies 3 miesiace( ale to jeszcze nic pewnego) czy przez ten okres nie beda konieczne wizyty u orto? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitero >> zgodnie z niepisanymi zasadami panujacymi w necie duze litery oznaczaja krzyk. Czy to dla Ciebie taki problem pisac malymi? Calkiem niedawno chodzilem do szkoly i to sie nie nazywalo dysleksja tylko nieuctwem. Lekarwsto bylo proste - pała na pierwszym dyktandzie, pała na drugim, a trzecim i kazdy srednio rozwiniety debil jest w stanie ortografii sie nauczyc. Na zadne dysmozgowia sie nie umiera ale zaswiadczenie uprawniajace do pisania wielkiego D na sprawdzianach jest dostac latwiej niz sie nauczyc, to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem czemu się tak czepiacie tych dużych liter... :/ oj może on po prostu chciał wyróżnić swojego posta w taki sposób.. Może lubi duże litery, a może uważał to co napisał za bardzo ważne i w ten sposób chciał to podkreślić... Nie ważne czego chciał.. Ważne jest to, że to jest forum, na którym każdy może pisać co chce i jak chce...!! Trzeba uszanować to że napisał i podzielił się informacją, a nie krytykować !!! Każdy ma swój pogląd i nie powinniście się go czepiać !! To jest nie istotne jakimi literami się pisze!!!!!!!!! P.S. Mam nadzieję, że zrozumiecie co miałam na myśli i jak wejdę na to forum to nie będzie bojkotu skierowanego w moim kierunku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelol
to co sadzicie o damonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitero
TEZ MAM APARACIK>>>MOZE U CIEBIE W SZKOLE NAZYWALI TO DEBILIZMEN, NIEUCTWEM A MOZE WRODZONA GLUPOTA. MOZE TEZ BILI LINIJKA PO DLONIACH I PEWNIE TERAZ ZAPRZESTALI NAUCZANIA O TEORII EWOLUCJI DARWINA- PRZYKRO MI ZE MUSIALES TAM ZMARNOWAC SWOJE CENNE LATA. NA CALE SZCZESCIE U MNIE W SZKOLE BYLA CYWILIZACJA I NIE KAMIENOWALI NIKOGO KTO CHOC TROCHE ROZNIL SIE OD TLUMU. A JESLI NIE WIESZ CO TO DYSLEKSJA TO SKOZYSTAJ Z NETA. POZDRAWIAM I PROPONUJE LEKCJE TOLERANCJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje Valerin dla Ciebie. to ze zwrocilem Ci uwage na pisanie duzymi literami to tylko dlatego ze poprostu tak sie nie pisze na necie... wejdz sobie na jakies inne forum napisz to samo wielkimi literami i uslyszysz to samo... a nawet bluzki pod swoim adresem. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitero
DZIEKI ZA PROPOZYCJE LEKOW USPOKAJAJACYCH ALE RACZEJ NIE SKORZYSTAM. NIE ROZUMIEM SKAD TA ZLOSC. CZY TO DLATEGO ZE NADAL PISZE DUZYMI LITERAMI CZY MOZE POCZULES SIE W JAKIS SPOSOB DOTKNIETY MOIM OSTATNIM POSTEM KTORY JEST SKIEROWANI DO " TEZ MAM APARACIK" KTORY PROBUJE MI WMOWIC ZE JESTEM SKACZONYM LENIWYM DEBILEM. NO COZ CHCIALEM DOBZE A WIDZE ZE WYWOLALEM WOJNE. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wystarczy pisac malymi literkami i po krzyku nikt tu nikogo za nic nie zabije ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka88
Przestańcie sie już kłócic,przecież jesteśmy dorosłymi ludźmi ;) Ja postaram się byc miła ( nie zawsze mi wychodzi ) i proszę Cie Pitero używaj małych literek :) Tak samo jak Ciebie może denerwowac PoKeMoNoWe pismo tak innych irytują duże literki ;P Nie psujmy tej atmosfery :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×