Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość Pitero
Ok Kajka88 jesli tak podchodzisz do malych literek. W koncu nie moim celem jest denerwowac tu nikogo. Jeszcze ktos ze zlosci szczeke scisnie i mu sie zamek odkleji :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelol
mzoe nie dowidzi malych...albo jakis kompleks xD [ to co tym damonem?] bed ego zakaldac 19tego marca ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_rzeszow
nie rozumie, w czym przeszkadzaja duze litery? hmm... dziwne ale coz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelol
mzoe nie dowidzi, lub komplelksy ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelol
oh dubel ale cos padlo w meidzy czasie wiec wybaczcie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka88
Całkiem przez przypadek natrafiłam na tą strone,do tej pory miałam nadzieje że ortodonci i protetycy to porzadni ludzie którzy nie "wyłudzają " od nas kasy ale jak poczytałam to wszystko to mnie zamurowało!!Tak na moją rozkminke to aparacik kosmetyczny powienien kosztowac jakies góra 700 zł!! Ale na nas zarabiają,masakra...ehh ale czego sie nie zrobi dla urody :) to ta stronka : http://www.polkardbis.pl/producenci/katalogi/index.php?kat=1&kat_act=sh_strona_rozdzial&rozdzial=4&strona=97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biznes !! sklepy z czesciami do aut tak samo zarabiaja i inne dziedziny... tak sie ludzie dorabiaja fortun :) a za 700 zl to mozesz zalozyc ruchomy aparacik :PP w polsce i tak jest tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateshare
Kochani,nie mam czasu ,zeby czytac wszystkie 555 stron,ale mam pytanie i mam nadz,ze ktos udzieli mi odp.Nosilam aparat ruchomy przez kilka latek,gdy bylam w podstawowce.Usuneli mi nawet gorne czworki,zeby zeby mialy wiecej miejsca.Teraz mam 26 lat i wciaz dwie szpary miedzy trojkami i piatkami,takie na 2 mm.Bardzo to widac,zwlaszcza kiedy sie usmiecham.Czy mozliwe jest,zebym zalozyla sobie nowy (lub stary?)aparat ruchomy?Bo wada jest naprawde niewielka,a na staly mnie raczej nie stac.Mial ktokolwiek z Was taka sytuacje?Dzieki za wszelkie odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlackerB
kateshare -> mialam podobna sytuacje w sensie kilkanascie lat temu przez 6 lat nosilam aparat ruchomy, poszlam do gimnazjum bunt bunt bunt i dopiero teraz (21 lat) ponownie rozpoczelam leczenie. Dzis dokladnie mija miesiac odkad znowu nosze aparat ruchomy przez najblizsze jeszcze 5 miesiecy a pozniej staly ale ja mam troche inna wade niz ty, po prostu a) krzywe jedynki i golnie krzywa gora b) luk gorny nie laczy sie z lukiem dolnym ,nie ma jakiegos kąta czy cos w tym stylu.Zaplacilam za aparat 450zl + dodatkowo wiadomo koszty 3 wizt,odciskow,zdjec, nastepna mam na 11 marca, wydaje mi sie ze prawie wszystko jest do wyleczenia, musisz gdzies sie wybrac na 1 wizyte i orto ci wszystko powie czy jest sens aparatem ruchomym itd.powodzenia:-) ufff no mi juz minal miesiac dzis, jakosc szybko to zlecialo ale od 3 dni jak podkrecilam sruby w srode to mnie zeby bardzo bola, jedynki:/ haha i dalej nie wiem czy w dobra storne podkrecam LOL, no nic wizyta za 11 dni;) mam nadzieje ze orto mnie nie opieprzy ze cos robie nie tak. Dobranoc dziubaski i nie klocic mi sie tu;) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateshare
slackerB->>>dzieki za odp:-)No wlasnie,mysle,ze gdybym miala powazna wade zgryzu,to od razu zdecydowalabym sie na staly,ale w moim przypadku chodzi jedynie o przesuniecie trojek i piatek bardziej ku sobie.zeby nie bylo tych przerw na kilka mm.Mam nadz,ze daloby to sie zrobic dzieki ruchomemu. Powodzenia w Twoim leczeniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitero>> nikt mnie linijka nie bil i jakos podstawowych zasad ortografii potrafilem sie nauczyc. Teraz jak slysze to co trzeci ma dyscostam. Oczywiscie, ze latwiej kupic na bazarku zaswiadczenie niz sie nauczyc, w pelni rozumiem. Ciekawe co jeszcze ludzie wymysla. Wszelkie dysleksje, dysgrafie, ADHD i inne to po prostu wymysl rodzicow rozpieszczonych bachorow a nie zadna choroba i tyle w temacie. Miodkiem nie musisz byc, zdana matura powinna wystarczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitero
tez mam aparacik>>> widze ze z toba nie na co rozmawiac. Jestes najmadrzejszy i wiesz najlepiej. to co ze wielu ludzi prowadzilo wieloletnie badania. na szczescie mamy CIEBIE. TY nas oswiecisz. Powiesz co jest ok a co bee, jestes naszym guru i wszystko co powiesz bedzie swiete. Wiec co kolejne sensei- ziemia jest plaska? Z gory dziekuje za wszystkie twe madrosci, wydrukuje je sobie i nad lozkiem powiesze. pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_rzeszow
Pitero -----> moglbys odpowiedziec na mje pytanie ?;>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba kogos zabolalo, ze w koncu ktos powiedzial prawde co mysli a nie glaskal po glowce mowiac "nie musisz sie dziecko uczyc, ze który pisze sie przez ó. Mamusia kupi na stadionie zaswiadczenie i wszystko bedzie cacy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitero
jesli myslisz to co piszesz to zostaje mi tylko pogratulowac. A w sumie to lubie jak ktos mnie po glowce glaska a najbardziej jak za uszkeim drapie. I cos sie tak tego kupowania na stadionie czepil? to wyglada jak kryptoreklama- czyszbys czyms tam handlowal? kaska_rzeszow>>>jesli jedziesz tylko na trzy miesiace to nie ma sensu sie tam zapisywac, bo orto noie bedzie zaznajomiony z twoim przypadkiem i moze tylko namieszac twojemu orto z polski. mozesz sie ewentualnie wybrac jak sie cos stanie np zamek sie odklei i bedzie przeszkadzal itp. sorrki ze od razu nie odpisalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniacx
zachowujecie sie jak dzieci,szkoda....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_rzeszow
Pitero---> dzieki za odpowiedz:) dokladnie jak dzieci hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniacx
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaasia504
Hej wszystkim:) Dzisiaj założyłam aparacik stały i jest git:) Ciężko się je, ale da sie przezyc:) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_rzeszow
ja mam za soba 3 dni w aparacie.... wiadomo nie moge sie przyzwyczaic, zabki nie bola tak strasznie tylko troszke. no i nie jem wszystkiego bo przy nagryzaniu boli;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ppozziomka
hehhe to normalne, że boli. ja mam już 3 miesiące aparat i po każdej wizycie u dentysty ząbki bolą pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dnia 29.02.2008 Misha609 została "zakneblowana" - tzn. został jej założony niejaki pan akrylowy Hyrax, zakneblowana, bo dziewczyna na razie mówi nie wyraźnie, że szok. Cóż... Cały czas myśli, jak tu się najeść, bo już dawno nic nie jadła, jedynie co to pije jakieś kakałka. Biedaczce do tego jeszcze KTOŚ założył separatory na dół. Jeszcze ją tak mocno nie boli, ale boli. Wczoraj miała mieć przekręconą śrubę hyraxową, lecz nie udało się to. Jedzie dzisiaj do ortodontki (przesyła radę: trzeba być pewnym jak to coś się przekręca, zanim się wyjdzie z gabinetu!) No... To kto jej pomoże i da kilka wskazówek??? :B Może wklei niedługo zdjęcia tego cuda. Pozdrowienia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAlissia
Daniosowa=> za hyraxa płace 550 złotych razem z odciskami...qrde teraz orto mi jeszcze jakas maske na noc dowaliła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaasia504
A właśnie, mam takie pytanko, a mianowicie Dokręcanie aparatu boli tak, jak kilka dni po założeniu aparatu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg_i
Siema jestem nowa i wczoraj zalozyli mi aparat.Jak narazie bardzo boli i zeby zjesc obiad musze brac cos przeciwbulowego bo inaczej nie dam rady :( Ale mam nadzieje ze sytuacja sie poprawi. Pozdrawiam wszystkich "aparatowców" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. dawo nie byłam ale przybywam z takim pytaniem. Co to jest IRYGATOR? Jak ktoś wie co to i do czego dokładnie służy to prosze o odp:] Pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irygator...Irygator....Cos mi to mowi... Irygator miesza powietrze z wodą a następnie spręża je dzięki czemu powstają miliony trwałych mikro bąbelków, które atakują bakterie płytki nazębnej. Zastosowanie irygatora w połączeniu ze szczoteczką do zębów pozwala znacznie zmniejszyć krawienie z dziąseł i ilość bakterii, które mogą wywoływać zapalenia dziąseł. Takie cos do plukania zabkow, co uzywaja orto do oplukania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniosowa
TAlissia==> jak za hyraxa zapłaciłem 400 a za 6 tygodni będę miał maskę twarzową za którą będę musiał zapłacić albo 150 za wyporzyczenia albo 400 za kupienie ale raczej sobie wyporzycze bo poco mi to :) A Ty za maskę płacisz oddzielnie ? mischa609==> napisz w czym tkwi kłopot w tym rozkrecaniu :) z miłą chęcią pomogę :) napisz na forum lub na moje gg 7059578 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danisowa, dzięki za proponowanie pomocy:D, byłam już u orto. A problem był taki: jak (która strona i w ogóle) się wkłada ten kluczyk. No... :D Taka to ze mnie roztrzepuska:) No a ja za Hyraxa płaciłam 900zł (ale to jeszcze razem za ekspandera) . A powiedz mi bolą/bolały Cię zęby jak nagryzałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Ja już niebawem dołączę do grona \"aparatowców\" ^^ - na 1.5 roku. W środę idę do ortodonty na wycisk, prawdę mówiąc nie mogę już się doczekać. W sumie nie mam wady zgryzu, ale pomiędzy górnymi jedynkami mam przerwę, która mnie denerwuje. Będę miała aparat estetyczny - kosztuje 1900 zł, bo zazwyczaj takie są 30 % droższe od metalowych. Mam pytanko: ile mniej więcej trwa zakładanie aparatu i czy potem bardzo się sepleni xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×