Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
briana

Powiekszenie piersi, gdzie? u kogo?

Polecane posty

Chce powiekszyc sobie biust, ale trochy sie boje tak z ogloszenia:( moze ktos mial zrobione i poleci, jakiegos lekarza oraz jakie implanty sa najlepsze najzdrowsze, interesuje mnie zabieg przez pachwine:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka11
dużo informacji o lekarzach znajdziecie na forum beauty w polsce, ja z tego forum zdecydowałam się w końcu gdzie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinkapoznan
tez chce sobie zrobic prosze polecajcie sprawdzone kliniki oraz lekarzy:) mysle ze jest wiele chetnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betinaaa
ja robiłam U Stępniewskiego w Kobylnikach koło P-nia.Jestem bardzo zadowolonai i mam takie jakie chciałam mentora, koszt cały 7 tyś. Mam szwy rozpuszczalne i jestem tydzień po zabiegu, jest ok i pracuję , samochodem jeźdżę i sprzątam. Nie jest to medialny lekarz natomiast bardzo dokładny i pochodzi z Polanicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betinaaa
ja robiłam U Stępniewskiego w Kobylnikach koło P-nia.Jestem bardzo zadowolonai i mam takie jakie chciałam mentora, koszt cały 7 tyś. Mam szwy rozpuszczalne i jestem tydzień po zabiegu, jest ok i pracuję , samochodem jeźdżę i sprzątam. Nie jest to medialny lekarz natomiast bardzo dokładny i pochodzi z Polanicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betinaaa
sorki za 2 wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa gdzie robiła sobie Magda Modra lub Mandaryna albo Doda maja zrobione profesionalnie, najchetniej bym zadzwonila i sie zapytałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coooo
przez pachwine???? moze ktoś to wyjaśnić????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie pod \"paszką\" robi sie naciecie i wprowadza implant, ponocz jest to dosc ryzykowny zabieg i nie kazdy lekaż podejmoje sie tego wyzwania, na zachodzie jest to dosc powszechne, plusem jest to ze nie widac zadnych blizn, a minusem pewnie wielki stres, ale cos chcesz byc piekna cierp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betinaaaa
Ja miałam z cięcia pachowego i jestem bardzo zadowolona. to prawda że jest to zabieg ryzykowny i musi go wykonać super chorurg. Mój specjalizuje się w takich cieciach tj. Stępniewski z Kobylnik kolo P-nia. Już na 7 dobę prowadziłam auto i jestem 3 tydz po zabiegu i robię dosłownie wszystko. 5 Dnia po operacji byłam w pracy. Nie czułam się najlepiej ale dalam radę. Już po tygodniu śmigałam. Nie miałam innego wyjścia a o mnie nikt nie wiedział i nikt nie zauważył. Piersi mam śliczne 300cc wysoki profil. Miałam szwy rozpuszczalne i pozostały mi tylko cienkie niteczki pod pachą. Tego nie widać i nic nie czuć. mialam dreny przez 3 doby i wyciągnęły ze mnie wszystko co zalegało. Dreny są paskudne ale dzięki temu tak szybko odzyskałam formę. Nic mi się nigdzie nie paprze i polecam takie ciecie. narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarawww
Polecie jakiegos sprawdzonego lekarza ktory zna sie na rzeczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka11
Jest wielu dobrych lekarzy, ja robiłam u dr. Martina Brzuchaniego i jestem bardzo zadowolona zarówno z operacji, jak i dobrania rozmiaru a przede wszystkim samego podejścia do pacjentki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarawww
dzieki kasiulku:) no wlasnie jest wielu ale gdzie ????/ jestem w stanie dojechac wszedzie ale wole tych naj naj lepszych ktorzy powiekszaja superowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byle nie w MODEL - MED w Warszawie, to oszusci i wydrwigrosze. Jak lekarzowi uda sie operacja, to dobrze; jak nie - to nie doprosisz sie poprawek. Wlascicielka jest pani M.MODZELEWSKA - osoba, ktora sama przeszla operacje plastyczne, a teraz robi szmal na biednych, zakompleksionych kobietach i za bledy (czy swiadoma partanine) zatrudnionych tam lekarzy nie chce brac odpowiedzialnosci. Bylam tam, spieprzyli mi operacje brzucha, i to w kompromitujacy sposob. Zawiadomcie inne ewentualne ofiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkk
uuuuuu...........dzieki za wiadomosc, ja sobie napewno zapisze , ten caly model:) jako "naciągacze", ale kto ma najlepsza opinje w necie jaki lekarz jest najleliej opisywany i godny polecenia, ????chce powiekszyc sobie biust ale nie wiem do kogo warto isc:( jak wchodze na stronki niektorych lekarzy i ogladam zdjecia przed i po, to narazie nie jestem zadowolona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majakkkk
marek szczyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhh
Gdzie warto sie udac:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienienie
napewno nie do BROMY UWAZAJ NA NIEGO ! :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz na ten temat pisalam, ale dla dobra sprawy powtorze: wlasnie pan Broma - jako jedyny lekarz - pracuje w MODEL - MED. Inni lekarze stamtad odskoczyli, albo pracuja nieoficjalnie, bo w tej szajce wszystko mozliwe. Pod haslem \"dr Broma\" - poszukajcie sobie -sa na jego temat same \"ochy\", ale gdy CZTEROKROTNIE probowalam opisac swe watpliwosci, od razu tekst zniknal mi z ekranu. Przypadek? (Zobaczymy, czy uda sie tym razem) Nie sadze, by dr Broma nie wiedzial o skandalach MODEL - MED, a wiec co tam robi, skoro jest takim krysztalem? Ze jeszcze raz przytocze Wyspianskiego - \"Nie poleci orzel w gowna\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaaaaaaaaa
Latkowski,Kolasinski,Stepniewski, Skupin,Krajewski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaaaaaaaaa
Jeżeli chodzi o powiekszanie biustu jak u Magdy Modry to nie wiem gdzie mam ci i co polecic a czemu chcesz takie duże??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
a co sadzicie o Kolasinskim? Z Poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubasik poznan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. robiłam powiększenie piersi i likwidację powłok brzucha po 2 dużych ciążach i cesarkach u dr Chiciaka. Jestem bardzo zadowolona z jego profesjonalizmu i efektów. Jego stronka www.chirurgica-plastica.com lub nr tel 601 721 725. Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu z tym super lekarzem... moje gg 10475741 bywam tam rzadko ale postaram się odpisywać na każde pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azja111
Witaj jak dawno robiłas piersi? ja jestem po op 8 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes 36
Polecam dr Cieślika z Krakowa, powiększałam u niego biust 5 lutego. Jestem bardzo zadowolona, jest profesjalistą w tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabiella
Wlasnie kto robil persi Mandarynce Dodzie? jakie ma mandaryna? Czy ktos wie? A co sodzicie o Sankowskim, myslicie ze cycuszki ladnie robi? Mam termin i musze zdecydowac, waham sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLWCIA26
WOW!!! A ja tak siedzę i myślę sobie że chciałabym zmniejszyć biust bo ten duży jak jędrny to piękny ale po dwójce dzieci KONIEC śWIATA. Tak myślę o tym żeby się udać do dr.Marka Szczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka_76
dziewczyny proszę o radę jakis czas temu urodziłam córke ma 10 miesięcy i juz nie karmię za to piersi zrobiły sie straszne jedna jest malutka a druga duza nie wiem czemu karmiłam obiema teraz mam wiszące woreczki ani to ładne ani seksowne koszmar może któras poleciłaby mi dobrego specjalistę gdyz planuję operację bo tak wyglądać nie zamierzam nawet mój mąż juz nie dotyka mnie tak jka kiedyś pomózcie proszę pozdrawiam kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toulka
Do Kasi 76 Na innym topiku pisalam o swoich doswiadczeniach wlasnie tego typu. Po karmieniu niestety czasto tak sie dzieje, pomimo tego, ze karmi sie obiema piersiami sprawiedliwie dzielac ich obowiazki :) Jesli chodzi o operacje piersi to dowiedzialam sie od dwoch lekarzy, ze ze wskazan medycznych mozna ja przeprowadzic dopiero mniej wiecej rok od ukonczenia karmienia. Jesli chodzi o ich wielkosc to nie przejmuj sie, napewo wszystko sie wyrowna! Ja tez tak mialam. Po zakonczeniu karmienia to wygladalo strasznie, jedna malenka wyssana a druga duza. Teraz sa identyczne, zmiana nastapila po okolo 4- 5 miesiacach, wiec troche to trwa. Troche pomagalam im masowaniem. Pozdrawiam i glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×