Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

wika gratulacje {uata]🌼 może ja tez niedługa będę mogła się tak pochwalić wika 4 kilo w 9 dni naprawdę gratuluję :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pewnie jestes wyzsza a zreszta bedziemy miec nogi jak modelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sama jestem zdziwiona naprawde ale na poczatku to tak zawsze potem trudniej sie gubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też na początku dużo zleciało bo w sumie to 4 kilo ale teraz waga stoi, ale od poniedziałku ostro się wziełam za siebie, dziś narazie zjadłam 4 wassy z serkiem naturalnym i 3 ogorki kiszone. wiecie nie wiem co się dzije ale strasznie ostsnio mój organizm domaga się ogórków kiszonych nie wiem dlaczego ale mogłabym je jeść i jeść. A i narazie jestem najedzona, póxniej lecąę na basenik i do domku wrócę pewnie około 20, więc już nic nie będę jadła, w pracy może jeszcze ze 2 jabłka i jak jeszcze będę głodna to do konca ten serek i oczywiście ogórka :) Wika napisz jaką ty dietę stosowałaś przez te 9 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wika gratulacje:)) Fionka buziaki o widze dzis basenik:)))), co do schudnięcia jest taka opcja im więcej ma sie do schudnięcia tym pierwsze kilogramy szybciej schodzą, póżniej tak właśnie jest że zaczynają schody. Wcinaj ogórki jak widać Twój organizm potrzebuję, aleś mi narobiła smaka , po drdzoe z pracy muszę też sobie kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to zadnej sama sobie ustalam co mam jesc ale jak juz mowiłam zapisuje wszystko no i oczywiscie zero słodyczy podjadania male porcyjki po po 18 nic chba ze marchewke jak mnie przycisnie duzo czerwonej herbatki i staram sie ciwiczyc a i tylko 2 kromeczki chlebka na sniadanko ogolnie mało mało i jeszcze raz mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) dopisuje sie do waszej tabeli, moje rozmiary to pobiją wszystkie heheh tym bardziej bedzie wieksza motywacja :) zaczynam od dzis nowe odchudzanie :) bo za duzo sobie folgowałam ostatnio. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, niech wam bedzie... ;) ale wymiarow jeszcze nie znam, tylko wage NICK-------DATA------WAGA-----BIODRA---TALIA------BIUST------UDO tiki-tak....27.11.06....83 kg......xx.......xx..... ...xx.......xx.. tiki-tak.....4.12.06.....xx.........xx.......xx.........xx.......xx fiona1983..25.10.06....80 kg....108......81........107........60 fiona1983..29.11.06...76kg......106......79........105.......58 big mama...20.11.06....98,5kg....xx.......xx........xx..........xx big mama...29.11.06..97kg.......120......105........115......64 Ptakowa...23.11.06...85kg.......xx........xx.........xx.......xx Ptakowa...29.11.06...83kg.......110......82........104.......65 wika ... 29.11.06...76kg..........106......89 ......98.........65,5 tijka ... 24.11.06...81kg..........xx........xx.......xx.........xx tijka.... 29.11.06...80kg..........xx........xx.......xx.........xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam wike bo sie przesunela :) NICK-------DATA------WAGA-----BIODRA---TALIA------BIUST------UDO tiki-tak....27.11.06....83 kg......xx.......xx..... ...xx.......xx.. tiki-tak.....4.12.06.....xx.........xx.......xx.........xx.......xx fiona1983..25.10.06....80 kg....108......81........107........60 fiona1983..29.11.06...76kg......106......79........105.......58 big mama...20.11.06....98,5kg....xx.......xx........xx..........xx big mama...29.11.06..97kg.......120......105........115......64 Ptakowa...23.11.06...85kg.......xx........xx.........xx.......xx Ptakowa...29.11.06...83kg.......110......82........104.......65 wika ... 29.11.06...76kg..........106......89 ......98.........65,5 tijka ... 24.11.06...81kg..........xx........xx.......xx.........xx tijka.... 29.11.06...80kg..........xx........xx.......xx.........xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz jeszcze proba stopki, bo zrobilam sobie \"odchudzajacy\" suwaczek :) jestescie, czy wszystkie ciezko pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co lady makbet juz zmierzona? dziewczyny z tego co pisalyscie wczoraj wieczorem, to poludnie Polski kroluje na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam ze bede miec najwiecej z wszystkich hehehe :) no ale cóż :P tym bardziej przestaje jesc hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja dalej chorutka i coraz gorzej ze mna... jedyny plus taki, ze w ogole apetytu nie mam i mecze sie od rana z jednym grejpfrutem... ciekawe ile mi ubedzie na wadze, bo dzis rano juz zobaczylam magiczna 7-ke, ale ze to bylo 79,9 kilo, to w tabelce wpisalam 80 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka to zycze rychłego powrotu do zdrowia :) ja mykam robic obiadek a potem gdzies wyskocze sie rozerwac ;) miłego dnia papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka tabelki miała na mysli w biuscie a nie pod ale ta oponke podbiustową tez możemy mierzyć jesli chcecie i oponke brzuszną też, możemy zmodyfikowac tabelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijko - zdrowiej 🌻, jak ja juz marze żeby zobaczyc 7 z przodu, ach 😭 masz wage elektroniczną - fajnie bo widzisz dokladniutką wage, ja mam dwie wskaźnikowe i każda pokazuje inaczej :o te 83 kg to taka moja średnia a tijka i dzieki za te linii wcozrajsze - fajne - poczytam sobie - wrzuciłam do ulubionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki tiki 🌻 wage kupilam specjalnie na to odchudzanie i sie przerazilam jak zobaczylam bo nigdy wczesniej 8-ki z przodu nie widzialam... I mam nadzieje, ze juz wiecej nie zobacze :) zaraz sobie podgrzeje obiadek dzisiejszy, bo poki co to wcisnelam w siebie dzis tylko pol grejpfruta. nie mam zupelnie apetytu, ale zjem troche zeby mnie potem wieczorem glod nie meczyl przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zrobilam sobie suwaczka ktory bedzie mi odliczal postepy w odchudzaniu :)jest w stopce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka fajny suwaczek, chciałam też sobie zrobic ale kurcze wyskakuje zebym wpisala odpowiednia wage, wpisuje ale i tak nie chce przyjać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo moze jako pierwsza wpisuujez stara, nizsza wage? wtedy nie wchodzi, ta pierwsza musi byc najwyzsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka udalo mi sie, moze faktycznie tamten byl stary bo teraz elegancko mi weszlo, tylko zaraz zobacze jak tu weszlo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka superek weszło mi, i jest tez link jak beda chcialy inne osoby sobie tak zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka to ja widze ze mamy tyle samo do zrzutki prawie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dziala :) ja juz po obiadku, kupilam sobie takie gotowe danie z dzikim ryzem chilli con carne, pikantne bylo i nie wiem ile mialo kalorii, ale juz wolalam zjesc to niz zapchac sie np. chlebem czy slodka bulka... niestety nie mam mozliwosci gotowac w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie echoo mamy podobnie :) musimy sie nawzajem pilnowac i dopingowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×