Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

PORAZKA PORACHA PORAZISKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cały dzień tak mnie strasznie boli ząb, że chodzę po ścianach. Już nie wiem co ze sobą zrobić, dentysta jutro dopiero.... Pogratulujcie mi ----2 wielkie kawałki sernika, pół paczki paluszków i talerz barszczu z ziemniakami...... Jestem załamana, normalnie widze jak mi dupa rośnie :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa ślicznie wyglądalas na weselu :) sukienka rewelka, ahhh co to był za ślub ... ;) ja sie chyba nie doczekam białej sukni ;) chodz nie koniecznie białej hehe moge isc nawet w czerwonej :P Dziewczyny jakie plany na Andrzejki?? ja ide do straznicy na balange :) wytańcze troche swoje sadełko hihih :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superduper nie łam sie ja tez mam za sobą ze dwa takie załamania, ale grunt to sie nie poddawac :) od 2 kawałków sernika dupa nie urosnie, o ile to bedą tylko te 2 ;) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyMakbet, senkju! A, ide sie na twisterze pokręcić. jeny, nak mi się do tego Wrocka jutro nie chce jechać. Pewnie znów zrobie jakis przypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) jutro sie odezwe bo jestem padnieta,kupiłam wszystko ,i kutro wam opowiem pozdrawiam was ,miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superduper bez paniki:) było mineło, takie niestety sytuacje mogą się zdarzyć, ważne by sporadycznie:) Ja dziś cieniutko, ćwiczyłam lżejsze ćwiczenia. Brzuszki norma wyrobiona:) Ptakowa , mój mail camelia04@wp.pl Ja na Andrzejki narazie zero planów,i kurde z Sylwkiem też chyba nie wypali,za drogo jak dla nas. Stwierdziliśmy że spędzimy jak w tamtym roku, o północy pójdziemy na dwór,mąż będzie strzelał z tych wszystkich cudów tak by palców mu nie wystrzeliło przy okazji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni ale jesteśmy równo z czasem hahahaha, koniecznie opowiedz o swojej kreacji jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny właśnie wróciłam z basenu dziękuje za zdjęcia big mama 🌼 masz supre dzieciaki i ty też niezła babka jesteś Tijka 🌼 extra zdjęcia pięknie wyglądasz :) Ptakowa czekam na twoje fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli którejś nie przesłałam zdjęć to niech się odezwie, bo już tyle razy wysyłałam że nie mogę się połapać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Makbet. dzięki za zdjęcia, fajna z Ciebie laseczka. ja nie wiedziałam, że Ty z BB jesteś, mieszkałam tam ponad dwa lata. W czerwcu musiałam sie wyprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona, ja już wysłałam Tobie fotki. Nie wiem, czemu ich nie dostałaś. Do Lady Makbet doszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka syrenko widzę że radosna, czyli pływanko udane:) tylko żebyś w rekina nam się nie zmieniła hihih Tijka kurde nie wspominaj nawet o grejfruciej ja jednego nie wiem czy jutro wreszcie zmęcze(3 dzień) kwasota jak cholera, najpierw połowę łyżeczką wyciskałam , opryskany ekran od kompa w pracy i ja, ale jakoś dawałam radę krzywiąc się i mój brat tak samo patrząc na mnie;).Dziś została mi druga połowa, zaczęłam go kroić po kawałku ale poddałam się po dwóch cienkich plasterkach...brrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz idę się wykąpać wpadnę póxniej, boże jak ja kocham tą wodę :):):):):) obyć się bez niej nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa czytałam o twoich zmaganiach, wiesz co możemy sobie ręce podać ja też zakręcona jestem, co chwila coś zapomnę i później lęcę jak przeciąg.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptakowa chyba ich nie mam, dosytałam od tijki zdjęcia z jej ślubu, a jak pisała ladymakbet to ty tesz wysyłałaś ze ślubu, podaję jeszcze raz mój adres nika-1983@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I do Ciebie Echoo też wysyłam. rany wiecie, o której dzisiaj się obudziłam? W samo południe. Wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa kurde nieźle, ale pewnie poszłaś spać gdzieś nad ranem co?, a ja pobudka 4,45..echh.......ale już nawet sie przyzwyczaiłam, poza tym jeszcze dwa dni, i wolne hurra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez pogratulujcie ,wrocilam od corki z zebrania zla jak osa i pochlonelam 3 kanapki z maslem serem i pomidorem i poilam oranzada!!!!!!!!!!a niech mnie cholera wezmie ,jetsem zla,zla,zla!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra dziołchy :) rzuciłam palenie 3 miesiące temu i 6 kilo do przodu. Mój facet strzela mi fochy ( dodam że to był jego pomysł przesta po 7 latach z papieroskami)!!! Mam tak straszną ochote na słodycze że wymiękam. I pierwszy raz w życiu jestem głodna o godzinie 1 w nocy. Błagam poradzcie coś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już wykompana, ale wpadam tylko na chwilkę bo jeszcze został mi rowerek i brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella dona nie przejmuj się, ja też dziś poszlałam i superduper też, więc nie jesteś sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella przejdż się na spacerek najlepiej :))i złość przejdzie i kalorie spadną po kolacji.Ale wiecie co , chyba taki dzień dzisiaj jest no. Thessaloniki u mnie w pracy też kolega rzucił palenie , wciąż coś podjada, ale on wysoki i chudziutki i kurde trzeci m-ąc tak wcina i dalej jak był tak jest chudy.Może wypróbuj żuć gumę w ostateczności, o 1-ej w nocy to ciężka sprawa, ale wiesz co jak już sie przebudzisz to w najbardziej krytycznym momencie poprostu coś porób , sprzątnij jakąś szafkę by nie narobić halasu a trochę się zmęczyć i tak byś po półgodzinie spowrotem do wyrka skoczyła.Albo swojego faceta przyatakować , same plusy będą ..nie połaszczysz się na jedzenie, będzie przyjemność i spalisz kalorie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo sie mi wydawało, albo któraś z was jest z Bielska-Białej..... choć mogło mi się wydawać, bo na ketonalu ciągnę, kawą popijając ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Makbet jest chyba z BB, a co któras z was też? Cos się te zdjęcia nie chcą wysłać, uf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak :))))))) LADY MAKBET !!!!!!!!!!!! Ja mieszkam koło Bielska :) Od 4 lat, niestety :) Pochodze z Bielska, kocham Bielsko i jestem tam co 2 dzień :)))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona, Echoo, z tymi zdjęciami dzisiaj to jakiś niewypał, coś mie nie chcą się wysłać. Jutro spróbuję. dzisiaj musze iść wcześniej do wyra, bo mam autobus do Wrocka o 7. Aha, ja też do niedawna mieszkałam w BB. I nawet pracowałam w BB,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa ok nie ma problemu:) Miłej nocki życzę:)) ja też zaraz zmykam spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zla ze zzarlam kanapki wolalabym na to konto zjesc serniczka albo lody!!!!!!!!!!!!!!! Jesli chcecie to i mi przyslijcie swoje zdjecia ja sie tez odwdziecze tylko poszukam jutro na plytkach,moj adres jest w nicku DOBRANOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×