Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naczyniakmózgu

naczyniaki mózgu

Polecane posty

Gość JustynaRybnik
Witam Wszystkich :) Jak tam wasze samopoczucie ?? Bo moje takie sobie :/ Dobrego dnia ☼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka75
Hejka,u mnie jakoś leci,czekam na powtórny tk z angio sobie zrobie a co tam ;) jestem ciekawa czy mi rośnie czy nie bo różne są opinie ,a poza tym jako tako. Ostatnio mi w oku pękły krwinki i oczywiście zwalam to na naczyniaka więc lewe oko mam jak zombi :) a poza tym ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
Oko zombi miałam w zeszłym miesiącu prawe wyglądało koszmarnie,lewe w miarę ok. Ja od poniedziałku jestem na ketonalu,buu ból jest okropny.Pulsujący taki rozrywający trzyma mnie od piątku. Byle dotrwać do 14tego do wizyty u neurologa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja od wczoraj mam potworne zawroty glowy, niczym jak bym wypila wiec Wasze zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
Współczuję,ja mam tak ciągle od września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze dzisiaj dostalam informację ze wskazana emboliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
gość Masz wielkiego tego naczyniaka?/ Ciekawe co mi powie jak pójdę na wizytę buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25x15mm przez 2 lata powiekszyl sie okolo 3 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
Mój miał 3cm x 2mm Ciekawi mnie bardzo co tam się teraz dzieję skoro objawy nie ustępują a wręcz przeciwnie jest gorzej niż pół roku temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dowiedzialas sie ze nasz naczyniaka?? Stwierdzili Ci Epi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
Na rezonansie w październiku wyszło.Potem inny neurolog zrobil mi Angio Tk i powiedział że nic nie ma.Kolejny twierdzi że wiarygodny jest wynik rezonansu więc tego się trzymam.Mam nadzieję że teraz lekarka zleci kontrolny rezonsns w sumie sama mówiła że kontrolny za pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kcsyntax
Witam. Wykryto u mnie naczyniaka najprawdopodobniej włosowatego na pniu mózgu, przedłużonej części rdzenia. Czy ktos miał ulokowanego go w podobnym miejscu? Jak wyglądało leczenie? Ile trwało? Z gory dziekuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzwa...znowu mam samolot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
gość Masz dobrze że łapie cię co jakiś czas. A nie tak jak ja 24/h :/ Wiecie jak uwielbiam słońce zawsze godzinami mogłam grzać się w promieniach. A w tym roku porażka.W piątek mało nie zemdlałam jek szłam po dzieci.Ledwo do sklepu doszłam po wodę zlana potem i blada i z zamazanym wzrokiem. Teraz tylko pranie wywiesiłam i znów to samo ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierzesz jakieś leki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
Nie nie mam żadnych leków. Po wypisie ze szpitala dla mi Zomiren.To raczej uspokajacz a nie przeciwbólowy. Ostatnio p.neurolog na pogotowiu dała mi tabletki na zawroty głowy gdzie skutkiem ubocznym leku są zawroty głowy!!! Trzy dni chodziłam jak struta. Teraz biorę jedynie Etopirynę,ibuprom działa to ok godziny.Jedynie ketonal daje radę na 3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja biorę...i one mnie dobijają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
A co bierzesz ?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychotropy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
A to tak mnie też załatwili i kazali brać Zomirem.Po tabletce spałam nieprzytomna całymi dniami przy dwójce dzieci.Nie biorę ich wcale. A dziś znów ból nie do wytrzymania.Już nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam to.... Tyle ze ja jeszcze idę do pracy i mam usmiech jak na budyniu, zeby nikt nawet nie podejrzewal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
Po cholere te leki jak ani nie zwalczają bólu,ani nie leczą tylko otumaniają człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
Witam Czy ktoś z was bierze lek Depakine Chrono 300 ??? Dziś go dostałam niby ma złagodzić ból głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to witam w klubie, przepisali Ci leki na epi.... Robili EEG???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam trileptal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
Ja nie wiem o co tu chodzi.Powiedziałam dzisiaj lekarce że,ciągle mnie boli głowa i przez to dała mi ten lek.Wogule znów mnie jakoś dziwnie zbyła.Mówię że mi się w głowie leje a ta że i ja i ona wiemy że nic takiego się nie dzieje (tyle że ja w to nie wierze).Kazała mi przyjąć znów 30tego. EEG miałam robione w październiku i było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz niefajnie, zmien neurologa. Mnie akurat wszystkie badania sie posypaly, wszystko źle... Dostalam leki... Czuje sie jakbym wypila... Tyle ze mam wskazania embo. Bylam zawsze niskocisnieniowcem, teraz doszlo cisnienie które mi skacze do góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
Mi się już nie chce tego nawet komentować. Nie wiem dlaczego nie dała mi na rezonans skierowania.Dla spokojności mojej.Bym wiedziała co się i może by mnie to uspokoiło.A tak nerwy zszarpane bo nie wiem co jest grane. Poczekam do tego 30tego jeśli nie da mi na MR to zrobię to badanie prywatnie i prywatnie pójdę do neurochirurga.Kasę stracę ale będę miała pewność. Tym bardziej że jak mi przekazywała wynik diagnozy w szpitalu to powiedziała;; Ma Pani w głowie tykającą bombe. A teraz nagle mówi że nic tam się nie dzieje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
Ja mam ciśnienie zazwyczaj 140/90 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×