Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naczyniakmózgu

naczyniaki mózgu

Polecane posty

Gość ed59
witam. ja już jestem w szpitalu bródnowskim , cały czas czekam na operację i nie wiem kiedy będe ją mieć jestem od czwartku , wspominali coś o wtorku bądź środa. zdiagnozowali u mnie naczyniaka w prawym płacie skroniowym we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna198407
ed Powodzenia. A powiedz duży jest ten twój naczyniak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ed59
Z tego co wiem jest średniej wielkości . Nie wiem jak teraz dopiero jutro będę miała rezonans od września, wtedy się okażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wew
ed trzymam za Ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
ed I jak wynik rezonansu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
Ja już wkońcu jutro jadę do lekarza,ale nie jest dobrze. Lewa strona twarzy od wczoraj zdrętwiała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
Musiałam nick zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
Na tamtym ciągle spam wyskakiwał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjap
no to mam "wyrok - operacja. Nie wiem czy się zdecyduję. Do tej pory wszyscy neurochirurdzy, z którymi miałam do czynienia mówili że odradzają, bo mam naczyniaka w niebezpiecznym miejscu :( Kurde, kurde, kurde. Co mam robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
Nie wiem co jest grane w październiku naczyniaka w głowie 3cm ... A dziś po odbiorze wyników wyników Angio szok: Zmian patologicznych w zakresie objętych badaniem naczyń tętniczych mózgowia nie stwierdza się.Drożne tętnice łączące tylne oraz tętnica łącząca przednia. Lekarz pytał czy mam nerwice?? Powiedziałam że tak.Kazał jak najszybciej znaleźć dobrego psychiatre bo mam tak silną nerwice że się wykończe. Zastanawiam się tylko gdzie ten naczyniaka ??? Co jest grane? Czy to serio moja psychika jest wszystkiemu winna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna to z tego wynika ze Twoje zawroty głowy i wszystkie dolegliwości są z nerwicy?. Jak lekarz to wyjaśnił ze był naczyniak a tera go nie ma? Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
To dziwne weszłam zobaczył wynik angio i powiedział: super głowa czysta. Ja mówię no chyba coś nie tak bo jakim cudem co był i znikł??? A On no tak. Powiedział i zapisał w kartotece: że kończy leczenie bo nie widzi wskazań do dalszego leczenia czy badan neurochirurgicznych. I tyle. Nie wiem co o tym sądzić co robić dalej ??? :/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wew
Witajcie! Justyna,nic tylko się cieszyć i brać się za zdrowie psychiczne. jestem w szoku,że masz taki wynik, być może poprzedni był błędny? nie wiem co mam myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
wew Nie mam pojęcia który był czy jest błędny. Nie wiem dlaczego musiałam żyć z myślą o naczyniaku a teraz nagle cudowne uzdrowienie. A nerwice to ma od dawna ale żeby aż tak mnie poschizowała. Nie rozumiem tego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wew
Justyna nerwica potrafi dać w kość. jeżeli masz wątpliwości i trochę determinacji,poszukaj kogoś kto przejrzy obie płyty. ja się dziwie, że tak Ci wyszło. ale, aż taki błąd? i tyle życia w strachu! moje wyniki też były różnie interpretowane. ale na płycie jest jak byk, naczyniak z drobnymi zmianami. trafiłam na lekarza który wolał mój kręgosłup niż mózg. niebawem ponowie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna19840727
A więc tak,postanowiłam zapisać się na kontrolną wizytę do p.neurolog bo po szpitalu kazała zrobić za pół roku kontrolny rezonans.Także jeśli na nim także nic nie wyjdzie będę żyła spokojnie. Bo to co teraz wyszło sami widzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ed59
Hej ! Jestem znow ! Jestem po operacji naczyniaka w szpitalu bródnowskim przez dr Bujko polecam mega ! Dodam operacja była w środę a jutro czyli sobota idę do domu. Czuję się świetnie wiadomo głowa jeszcze będzie boleć i twarz opuchnięta ale wiem jedno nie taki diabeł straszny jak go piszą ! :-) pozdrawiam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz napisać coś więcej o samej operacji? Jak cię przygotowywano? Czy ogolili ci całkiem włosy? Jak długo trwała sama operacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpiekniejsze jest to ze do neurochirurgow na Brodnie nie przyjmuja teraz zapisow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ed59
witam. operacja przeszła bez zarzutów i komplikacji , sama w sobie operacja trwała około 5 - 6 godzin na sale operacyjną pojechałam przed 8 raną a na salę po operacyjną przyjechałam koło 15 . zgolili mi tylko włosy z prawej strony od czoła trochę za ucho tam gdzie mieli ciąć . po operacji głowa boli bo musi i trzeba liczyć się z opuchniętą twarzą ale jest znośnie ; ) dodam nie mam żadnych niedowładów i wszystko jest spoko za miesiąc jadę do szpitala na kontrolę do dr Bujki . Faktycznie bardzo dobry szpital ale dostać się ciężko na łóżko czekałam pół roku . Z perspektywy czasu stwierdzam że wszystko się układa wiadomo strach jest i dodam jeszcze że mam zakaz korzystania z telefonu i ograniczenia do sprzętu typu komputer laptop telewizor koło miesiąca jak nie dojdzie głowa do siebie . pozdrawiam ! ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ed59,dzięki za odpowiedź. Szczerze mówiąc jesteś moją nadzieją. Ja mam tez mieć operację ( prawdopodobnie w Warszawie bo stąd jestem) którą mi od kilku lat raczej odradzali, bo naczyniak głęboko. A może wiesz jak głęboko był twój usytuowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ed59
Centralny układ nerwowy . Z tego co wiem musieli przejść przez prawo połkule mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ed59, trzymam zatem kciuki za szybki powrót do formy. Zazdroszczę bardzo że masz już to .... z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdrzewko
no to umowiona mam wizyte na angio mr w srode! xzy ktos jest tutaj z pomorza?? mozna kogos jakos zlpapac na fb czy jakos tak zeby pogadac tak online?? u mnie bole sa do tego stopnia ze mam je codziennie i sa tak uciazliwe ze bez tabletek nie daje rady, mam dwojke dzieci i czuje ze choroba zrobila cholerny progres a musze sie nimi zajmowac bo maz pracuje.. dola mam bo boje sie ze mam jakis nowotor czy co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magdrzewko - czy masz jeszcze jakieś inne objawy prócz bólu glowy np silne mdłości, drętwienie kończyn, zawroty głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdrzewko
GOSC mam zawroty glowy , takie ze nie czuje sie pewnie czasami , jakby ktos chcial mnie popchnac (nie umiem tego inaczej opisac) mdlosci raczej nie chyba ze przy silnych bolach glowy , co do dretwienia konczyn to fakt szybko mi dretwieja jak np siedze na nich lub leze w 2011 mialam mr gdzie wyszedl mi naczyniak zylny prawego plata skroniowego ktorego ponc lepiej nie ruszac, dr winkler w bydgoszczy stwierdzil ze najwiekszy jaki widzial w swojej historii, tylko ze ja juz nie daje rady z bolem , psychicznie i fizczynie i czuje ze musze cos z tym zrobic.. ktokolwiek ma ochote pogadac np na fb to niech wysle mi swoje dane na meila , moj meil to magdrzewko@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucia
jestem po angio i zakwalifikowali mnie na embolizację czekam na informację o terminie i pewnie na jednej się nie skończy do tego mam planowaną operację zatok :/ nie wiem jak to wszystko ogarnę głowa trochę boli i wzrok nie ten...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wew
bucia zatoki mają wpływ na oczy i zwiększony ból głowy. wiem co piszę,bo mam to samo. zatoki zrujnowały mi słuch w jednym uchu, co dało efekt szumu:-( to samo z oczami,widzę przez mgłe. ed swoim pozytywnym wpisem dałaś bardzo dużo nadziei na to by nie bać się zabiegu.zdrówka życzę! pozdrawiam cieplutko Was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_wroclaw
Witam ponownie, wlasnie wracam z gliwic. Bylem tez w Katowicach jak pisalem wcześniej. Konsultacja neurochirurgiczna jak i radiologiczna wskazala jedna diagnozę. Jest to naczynial jamisty a nie tetniczo zylny. Zatykanie tego poprzez embolizacje odpada poniewaz nie ma dojścia, od roku wymiary takie same, wada wrodzona. Jedyna opcja usunięcia to operacja poprzez czachę. Ryzyko wysokie, utrata mowy i niedowlad prawej części ciala. Po operacji rehabilitacja jednak nie ma pewności, ze wrócę do pelnej sprawnosci. Operacja Zalecana tylko w momencie zagrożenia życia. Naświetlanie również nic nie pomoże na naczynia a jamistego. Diagnoza warszawska cos sie nie sprawdzila albo dr Koziara niezbyt dokladnie sprawdzil moje kolejne wyniki. Obecne wskazania : nic nie robić, kontrolować, żyć normalnie, bez dużych,obciążeń na silowni, uwazac na cisnienie. 3% rocznie takich naczyniaków pęka wiec jest szansa ze pozyje jeszcze trochę. W razie pytań, proszę pisać. Pozdrawiam Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie - o operacji też mi powiedział dr. Koziara :( Koniecznie muszę iść jeszcze do kogoś ( w sumie to nawet jestem zapisana). Ty masz dobrze, bo twój naczyniak nie rośnie - mój co pól roku większy :( Trzymaj się i życzę, aby ten dziad w twojej głowie siedział i się nie odzywał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×