Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naczyniakmózgu

naczyniaki mózgu

Polecane posty

Gość JustynaRybnik
zośka75 Jak ja mam czekać na wizyte do mojej neurolog prowadzącej do maja to mnie szlak trafia,i wolę iść do innego lekarza. Tym bardziej gdybym ściemniała rozumie że mnie nie przyjmie między pacjentami ale ja na prawde źle się czuje a i też sama ciągle jestem z dwójką dzieci. Bucia możemy porozmawiać prywatnie?? justyna128@poczta.onet.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bucia ja tez mam embolizacje za poltora tygodnia jakiej wielkosci masz naczyniaka bo ja mam 3,2mm na 2mm i lekarz powiedzial, ze w jednej embolizacji powinno sie udac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
Buu jak mi źle znów od kilku dni utrzymują się zawroty takie porządne :( Macie też tak jak ja takie uczucie że leje wam się po stronie naczyniaka?? Mam tak cały czas,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucia
nigdzie nie napisali jak wielkie sa zmiany tylko ze to rozlegla malformacja tetniczo-zylna okolicy ciemieniowo-potylicznej. Powiedzieli mi ze bedzie wiecej niz jedna embolizacja bo u mnie za duze ryzyko zaklejac od razu wszystko. Mam problemy ze wzrokiem i bole gloey oraz takie krotkie zawieszenia swiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjap
bucia, te krótkie zawieszenia świadomości to mogą być objawy epilepsji ( epilepsja to nie tylko "rzucawka", ale również takie własnie zawieszenia). Może w sumie mogliby ci zrobić badanie EEG....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi1986
hejka, wczoraj wyszłam ze szpitala z córeczką :) jestem mega szczęśliwa. Warto było zaryzykować !! Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjap
Wow!!! Gratulacje!!!! Dużo zdrówka dla was obu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucia
Gratulacje !! Ja rodzilam 2 razy naturalnie nie majac pojecia o naczyniaku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
Gratulacje dla szczęśliwych rodziców :) Oraz dużo zdrówka dla mamy i maluszka :* P.S też tak jak bucia miałam dwa porody naturalne ie wiedząc o naczyniaku ;;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi1986
dziękuję wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wew
Gratulacje Gabi!:-) wczoraj byłam na eeg(zawiechy,zawroty),wynik w poniedziałek, rewelacji się niespodziewam po wyniku, gdyż samo badanie miało nietypowy przebieg... pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar7
gabi1986 Cudownego życia dla córeczki i dużo radości dla rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi1986
dziękuję dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfkamega
A ja idę jutro na embolizacje trzymajcie kciuki bo sie boję strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
alfkamega Będziemy trzymać powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
Witam. Kochani mam pytanie może głupie ale zapytam :) Czy wy korzystając z komputera czy komórki macie też tak jak ja że mrowieje wam ta część głowy po której znajduje się nieproszony gość??? Ja już mam tak od kilku dni.Do tego dochodzą takie jakby uszczypnięcia czy wbijanie igieł :( Dobrze że w poniedziałek jade do neurologa bo już mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
Wizyta u neurologa zaliczona. Skierowanie na szpital jest. Także jutro jadę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucia
Jestem po embo ktora nyla we wtorek. Dzis wychodze. Glowa boli ale najgorsze ze bardzo xle widze... Czy ktos tak mial i minelo ? Ledqo pisze i z trudem vzytam. Tak po jednej literce. Zakleili mi duzo bo 70% i jeszcze mialam przetoke w ktora dali sprezynki... Wizyya w porafni na poczatku kwieynia... Boje sie o moj wzrok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
Szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymaj się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucia
pole widzenia jakby lepsze ale za to po prawej stronie widzę rzeczy i osoby do których jak się obrócę to już ich nie ma :P a jeśli chodzi o embolizację to nigdzie nie znalazłam tej informacji więc informuję: klej do embolizacji okropnie śmierdzi !! ten smród wydobywa się z potem, moczem itp. ale po kilku dniach na szczęście mija ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam malformacje. Nie dowiedzialabym sie o niej nigdy gdyby nie ciąża. Zaczelam miewać omdlenia. Wylądowałam w szpitalu. Robili mu wszystkie badania. Jednym z nich bylo MR ,wyszlo. Powtórzyli mi dla pewnosci z tym ze juz TK z kontrastem. Nie wyszlo nic. Cieszylam sie bardzo. Do czasu ,znowu straciłam swiadomosc. Znowu MR. I cholerstwo pokazalo sie. A dzisaj idę na wizyte co mi powiedzą. Ale to nie o tym chcialam. Zrobilam MR i poszlam umówić sie na wizyte... A pani mi w rejestracji mówi: listopad pani pasuje???? A to byl luty. Chciałam Wam wszystkim życzyć wytrwalosci i duuuuzo pieniędzy w leczeniu siebie i najblizszych... pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
Do gość Widzę że mam podobnie jak Ty.Mi też w rezonansie wyszła malformacja a w ANGIO TK jej nie było.Mój neurochirurg chamski stwierdził że w głowie nic nie mam i mam iść się leczyć do psychiatry.Teraz na 14 kwietnia mam wizytę u mojej neurolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Justyny. Ja mialam zabawniej, ale trafiłam na cudownych neurologow. Cóż zabawnego??? MR malformacja lewy plat skroniowy, TK czysto, MR kolejne prawy plat skroniowy. Moja lekarka przekonala mnie ze osoba która opisywala pomylila sie. Wskazala mi na zdjeciu gdzie konkretnie jest moja malformacja. Znowu dostalam skierowanie do neurochirurga. Bo malformacja urosla. Przygotowalam juz dokumentacje i jedze do Wawy. Cokolwiek powiedzą...nie będę z nią nic robila bo nie podkrwawia. Nie dokucza mi na tyle żeby cokolwiek z nią robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
Do gość Mi od września dokuczają zawroty głowy 24/h,podwójne widzenie,drętwienie lewej strony twarzy i głowy,co jakiś czas drętwienia palców rąk,uczucie gwoździa w głowie i lania.Malformacje mam w lewym płacie ciemieniowym,w październiku miała 3cm na 2mm.Nie wiem jak jest teraz,ale boję się że nie jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
Do gość Mi od września dokuczają zawroty głowy 24/h,podwójne widzenie,drętwienie lewej strony twarzy i głowy,co jakiś czas drętwienia palców rąk,uczucie gwoździa w głowie i lania.Malformacje mam w lewym płacie ciemieniowym,w październiku miała 3cm na 2mm.Nie wiem jak jest teraz,ale boję się że nie jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to Justynko masz niefajnie. Ja mam tylko omdlenia i odrętwienia reki. Wiec moje " przygody" są do akceptacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
To masz w miarę fajnie.Ja już mam serdecznie dość.Może w końcu zaczną coś działać bo tak się dłużej nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjap
gość, a do kogo jedzie ta dokumentacja do Warszawy? Ja mam dokładnie z opisami badań co ty - wg opisów naczyniak jest raz z prawej, raz z lewej, potem znów z prawej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
Buu co się robi,chce mi głowę rozwalić.Lewa strona pulsuje tak jakby mi miało czaszkę rozerwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pamietam dokladnie nazwiska. Dokumentacje bierze mój kolega, który jest lekarzem. Wiem , ze to lekarz wojskowy. Z tym przemieszczaniem jest taka historia ze zostal wynik źle opisany. Moj neurolog pokazal mi gdzie jest dokladnie malformacja, i ze opisujący sie pomylil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×