Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tery

ponownie zaczynam skuteczną dietę mm

Polecane posty

Cześć dziewczyny Nie bardzo mogę Was nawet poczytać. Komputer mi warjuje, zainstalowałamw poniedziałek drukarkę i chyba coś nawaliłam ekran mi skacze, przewija się bardzo szybko nic prawie nie widać a dietkę utrzymuję. Niech no mi naprawią dziś przychodzi komputerowiec. U mnie na obiad; kalafiorowa zabielana śmietaną + pieczony kurak+sałata ze smietaną Pozdrawiam gorąco do zobaczenia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny. Postanowiłam że od dzisiaj będe codziennie pisać moje menu, jakby cos było nie tak to napiszcie proszę:) czwartek: Ś: 3 kromi Wasa z białym serem i dżemem + duzy ogórek+ herbata zielona O: pierś kurczaka smażona w jajku i granulacie sojowym + mizeria ze śmietaną K: sałatka grecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Kamunia,wydaje mi się,ze do kolacji jakiś kefirek by się przydał.Ja nie jestem ekspertką,nie mam wyników,więc trochę się obawiam tego mojego doradzania. Żeby być pewnym to zachecałabym do zadania pytania na forum MM.One maja tam doświadczenie i wiedzę. Lubię pomagać,ale muszę byc pewna,ze robie to dobrze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, ta buźka była dla Ciebie jako znak, że znalazłam tą stronę.Nadal wytrzymuję i jestem zadowolona,Przeczytałam w przepisach o kapuście /przepis Tery/ ugotowałam, jest bardzo dobra.Tylko pytanie z czym ją jeść?W Pile nie spotkałam majonezu kieleckiego, ale jeszcze wszystkich sklepów nie obleciałam.Pozdrawiam bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za :) dziękuję :) Mariola,podciągnęłam topik z przepisami Tery. Niewiem,moze ten przepis na kapustę był z tego topiku. Niewiem jaki to przepis,ale jak jest tłuszcz w tej kapuście to dajesz do niej mięsko i masz posiłek tłuszczowy.Jeśli tłuszczu nie ma,to jako węglowodanowy,może być np.z kaszą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Co się stało,że nikt dwa dni nic nie wpisał? Smutno mi z tego powodu.Ja nadal trzymam dietę i chyba zauważyłyście zmianę w stopce. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola tzn że w 5 dni schudłas 2 kg? to super wynik gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mariola ,gratuluję,powoli,a bedzie dobrze. Nie mam się bardzo czym pochwalić,więc i chęć pisania jest mniejsza. Tery się nie odzywa. Ja jestem na topiku:\"30 kg do stracenia.Szukam zawziętych 48-latek\" Tam każdy ma swój inywidualny sposób.Jeśli masz ochotę,to zapraszam.Zawsze jest jakaś mobilizacja. Ja zaczęłam myśleć o diecie strukturalnej,bo ten zastój trochę mnie denerwuje i chcę coś nowego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja nie jestem taka biegła.Napisz mi dokładnie jak wejść na ten wspomniany przez Ciebie topik i jak w ogóle wchodzi się na te wspomniane przez was topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka,ja Cię nie namawiam do zmiany diety,topiku.Trzymaj tak dalej,to jest bardzo dobra dieta.Na tym topiku są tam moje posty z listopada,grudnia,kiedy waga co tydzień spadała o kilogram.Byłam wtedy bardzo szczęśliwa,myślałam,ze moje problemy sie skończyły.Wyszło jak wyszło.Na tym topiku kazda ma swója dietę.Są kobitki,które dużo pogubiły ciałka.Napisałam Ci o Tym topiku,bo gdyby tu nie było nikogo,a miałabyś potrzebę napisania i szybkiej odpowiedzi to tam ją dostaniesz.Jest tam Nata47,która tez była na MM,ma wiedzę i służy pomocą.Póki co Tery nie ma,a szkoda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga napisz od kiedy byłaś na tej stronie co tak chudłaś.Tam już jest przeszło 400 stron i nie wiem na którą stronę a właściwie od której strony czytać.Ja przez tydzień schudłam w sumie 4 kg 200 i uważam,że to bardzo dobrze tym bardziej,że nie byłam głodna.Zdaję sobie sprawę,że największy sukces,ze zeszły mi obrzęki nóg i dlatego tak ta waga poleciała, ale zawsze to mobilizuje.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co wymyśliłam...od jutra nie przekraczam 1000kcal oczywiście wg. zasad mm:)mam nadzieje na lepsze tzn większe i szybsze efekty, zobaczymy. Pozatym jestem juz całkiem zdrowa i od jutra bede jedzić na rowerze przynajmniej godzine dziennie:) Dzisiaj znalazłam w tesco kefir 0% Piątnica ma o połowe mniej kalorii niz ten co ma 1,4 czy 1,5 % tłuszczu:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Widze,ze dietkujecie uparcie,swietnie ..ja rowniez .powoli to idzie,ale organizm robi sie coraz bardziej uparty.Kamunia nie polecam tych 1000 kcal,lepiej pocwiczyc:).Moze efekty beda szybsze ,ale rownie szybkie moze byc jo-jo(probowalam na sobie). Zycze Wam silnej woli,pozdrowienia i caluski,pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko początkującej MM-ki
A co można przygotować z makreli na kolację? Poradźcie proszę... Może jakaś pasta, tylko co na dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do początkującej
makrela jest rybą tłustą i jemy ją raczej na obiad,jako posiłek tłuszczowy. Mozna zrobić sałatkę,dodając cebulkę,jajko,majonez. Do tego pokrojone pomidorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko początkującej MM-ki
Dziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal trwam.Jeszcze nie zgrzeszyłam jakimś odstępstwem.Szkoda,że tak mała nas już został.Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca MM-ka
Mam nadzieję, że to chwilowy zastój :O Czytam, zaglądam, korzystam z Waszych rad i przepisów, nie róbcie mi tego, nie znikajcie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie MM-ki. Jestem, a wlasciwie bywam na tej diecie .Moze dlatego nie moge pochwalic sie dobrym wynikiem. Zrobilam na tej drodze maly kroczek, schudlam równo 3 kg. Waze obecnie 73,2kg. Mam nadzieje, ze wróce na diete i do was. Mariola102, gratuluje ci pieknego startu na diecie, Trzymaj tak dalej. 30.03. 07 - 76,3kg 16.05.07 - 73,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:)ja też nadal trzymam, no i licze kalorie dodatkowo, mam tylko problemy z kaloriami np. placuszków mm albo naleśników no ale myśle że wychodzi tak ok 1000-1200 no 1300 to góra;) dziennie. No i zaczęłam jezdzić na rowerze -godzinka dziennie, dzisiaj niestety ze względu na pogodę nie jezdziłam, ale jutro mam nadzieje że nadrobię:) ciekawe jakie będą efekty, zważę się w poniedziałek. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga42
Witam gdzie mozna znależć przykładowe przepisy tej diety , czy stosował ja ktoś przy niedoczynnośći tarczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm-ka
pozdrawiam mm-ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca MM-ka
Hop, hop, dziewczyny gdzie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×