Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tery

ponownie zaczynam skuteczną dietę mm

Polecane posty

Witajcie jeszcze raz U mnie dzisiaj był właśnie kurczaczek z pieczarkami, papryką duszone w śmietance bez sera a na zupkę krem z brokułów zabielany śmietanką a co u Was? dietka trzymana a na święta robię jutro paschę nie jest ona zgodna z mm (dlatego nie podaję w przepisach)ale coś słodkiego będziemy jeść więc Pascha zmodyfikowana 1 kg twarogu półtłustego mielonego 100 g masła śmietankowego 4 żółtka gotowane szklanka śmietany 18% ½ szklanki fruktozy wanilia bakalie Do roztartego twarogu dodać masło, przetarte przez sito ugotowane żółtka, wszystko razem dobrze rozetrzeć, dodać śmietanę zmieszać. Masę włożyć do formy wyłożonej pergaminem i zamrozić. Czekamy na Wasze propozycje dań wielkanocnych. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbubba33
dzieki za odpowiedz-to nie moge zserem laczyc weglowodanow? tak? a piersi np i ryby moge?sorry ze zawracam glowe ale nie do konca to nielaczenie pokarmow rozumiem ja zauwazylam ze ta dieta do south beach podobna ,ale tutaj mozna smietane tak?ser zwykly tez? ajakie maki kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zasady MM 1. Jemy 3 główne posiłki dziennie : 2 węglowodanowe i 1 tłuszczowy. 2. Po posiłku węglowodanowym robimy 3 godz.przerwy po tłuszczowym 4 godz. 3.Owoce jemy na czczo rano przed śniadaniem. 4.Jemu białkaproporcjonalnie do wagi np: 70 kg - 70 g białek 5. Posiłki są : węglowodanowo-białkowe lub tłuszczowo-białkowe. 6.Do węgli zaliczamy (łączymy z tłuszczem do 1,5%): - chleb z mąki z pełnego przemiału, - makaron z pszenicy durum, - kasze , - ryż naturalny. 7. Do tłuszczy zaliczamy: - mięso, - jajka, - sery tłuste, - śmietanę, - majonez (bez cukru), 8. Jemy węglowodany do 50 IG bbbubba33,może ci sie przyda,jeśli coś więcej to pytaj:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze coś znalazłam z forum MM i wklejam. owoce - wieksozsc owocow jeadamy na min 30 min przed sniadaniem do 400g (wyjatkiem sa owoce niefermentujace, jak truskawki, maliny, jezyny, ktore mozna jest do sniadania) Śniadania węglowodanowe: - chleb z pełnego przemiału, który można jeść z chudym twarogiem, dżemem z fruktozą, warzywkami. . - musli, w skład którego mogą wejść płatki owsiane, żytnie, pszenne, jęczmienne, z mlekiem chudym (najlepiej 0%), można dodać pokrojone drobniutko suszone śliwki lub morele, posypać cynamonem -pieczone jablka, mozesz zrobic ryz zapiekany z jablkami, piernik czy ciasteczka owsiane, ktorych przepisy znajdziesz na forum -Zamiast chleba z pp można zjesć pieczywo typu Wasa zytnie, sport -mozesz zjesc omleta z bialek jajek, mleka i odrobiny maki - nalesniki, racuszki, itp. (najlepiej smazone bez tluszczu, a jak sie nieda to tluszcz trzeba rozprowadzic b. cienka warstwa na patelni, za pomoca wacika itp., aha i robione wg przepisow z forum lub scisle wg diety) CZYLI OGOLNIE PRODUKTY NIE ZAWIERAJACE TLUSCZU, ZA TO DUZO WEGLOWODANOW. Zawsze do nich zjedz warzywka. - poza tym: NABIAL do 1.5% tluszczu, dzemy slodzone tylko i wylacznie fruktoza - mozna zrobic galaretke owocowa (ale na bazie maki z pelnego przemialu) OBiady tlusczowe: -kurczak, indyk, sery zolte, sery plesniowe, rybki (wyjatek tunczyk w sosie wlasnym zaliczamy do wegli) gotowane na parze, smazone na oliwie (wylacznie oliwa z oliwek i tez w niewielkich ilosciach) -duszone / gotowane warzywa (np szpinak, fasolka szparagowa, cukinia, i inne) -surowe warzywa ZAWSZE -jak chce ci sie mozesz je nawet zjesc z makaronem sojowym (ale nie z ryzem, ziemniakami, kasza, itp) - smietana 18% (kwasna) - jajka (zawierajace i zoltko i bioalko) w postaci jajecznicy, sadzonych, w salatce..... - kotlety mielone Koacje weglowe: - makaron durum, brazowy ryz - warzywa surowe i gotowane - jogurt 0%, twarog - omleta (podobnie jak na sniadanie) - NIE WOLNO: slodkoich rzeczy - nawet jogurtow, owocow, fruktozy !! - tunczyk w sosie wlasnym - soja, soczewica, ciecierzyca, kasza peczak itp. Dodatek ode mnie: - makaron sojowy mozna jesc do kazdego posilku - mozna smazyc takze na oleju rzepakowamym czy slonecznikowym, - oliwa z oliwek: smazenie w nie zawysokiej T (do 200C); b. dobra do salatek - nie jadamy produktow zawierajacych cukier, karmel w swoim skladzie, podobnie jak mnostwo E... - nie jemy puszkowanych warzyw z wyjatkiem pomidorow - bez cukru oczywiscie - WARZYWA ZAKAZANE to: marchewka gotowana, burak, ziemniaki, bob, kukurydza - z ALKOHOLI: akkaceptowane jest jedynei czerwone winko wytrawne i tez nie w za duzych ilosciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbubba33
dzieki serdeczne za informacje-dlaczego nie mozna jogurtow owocowych light? one sa ze slodzikiem i owoce sa dozwolone czemu smietana musi byc kwasna? to groszku i fasolki z puszki nie moge? a jaki majonez uzywacie i sery zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooogóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten przedświąteczny dzień. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzę Wam Dziewczyny zdrowych, spokojnych i radosnych dni, smacznego jajka i udanego Śmigusa Dyngusa orazmiłego wypoczynku wśród najbliższych. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie , wpadlam na moment z zyczeniami swiatecznymi. Zdrowych, pogodnych Swiat Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkan w gronie rodziny i wsrod przyjaciol, oraz sily na co dzien w realizacji swoich zamierzen. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
Wesolego Alleluja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po świętach, jak dietka dziewczyny. U mnie jak to po świętach nagrzeszyłam szczególnie słodyczami bo sami wiecie jak to jest ale ochota do dalszego odchudzania jest, więc do roboty się zabieram ciężko ale trudno nie ma to tamto. Powodzenia i miłego dnia życzę pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wymiotło Was dokładnie :) Goodlife ładny wynik wagowy gratuluję jak tak dalej będzie to tylko Ciebie za przykład brać ale Ty masz dziewczyno motywację, wiem jak się wejdzie w ten rytm jest wtedy łatwiej trzymaj tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Dzieki Tery,masz racje jestem w tym rytmie i niechce stracic tego ,co juz udalo mi sie osiagnac.Pa,do jutra.Jak minely Wasze swieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Godlife,masz wymarzoną moją wagę,będę Ci ciągle gratulować :) świeta ,no wiesz,minęły tak jak na obżartucha przystało :( Od wczoraj sie zmieniło,ale dziś mi jest ciężko,ciągnie do jedzenia :P Wczoraj było super,moze dlatego,ze byłam zabiegana,dziś jest dzień luzu,nic mi sie nie chce. Miłego dnia A gdzie jest nasza Ela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Dzieki Agaa ,chce jeszcze schudnac kilka kg apozniej przejsc na II faze Mm,mam nadzieje ze mi sie uda :-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Godlife:) prawie się minęłyśmy :) Jakbyś tak mogła dla przykładu podać takie swoje menu,jednego dnia.Byłabym wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Nie ma problemu Agaa,oto moje dzisiejsze menu: 7 jablko 745 ok 100g chudego twarogu (do 0.5 %tl.),1.5 kromki chleba Mestmachera zytniego,dzem Mm(bez cukru),3 lyzki zwyklych platkow owsianych ze szklanka chlodnego 0% mleka,pomidory 13 piers z kurczaka w ziolach,duszona papryka,salata rzymska z majonezem kieleckim ,ser brie 18 jogurt naturalny 0%,tunczyk we wlasnym sosie,salatka z pomidorow i cebulki z vinegarette woda ok.2l,herbata czerwona (bez kofeiny),caffe latte Jak widzisz jest tego sporo,napewno nie gloduje.Jazeli masz ochote to sprawdz strone www.DietaMm.com ,dziewczyny sa bardzo pomocne,pa.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest po siwetach. jagrzesznica od razu do was. wczoraj przyjechalam do domu ze swiat.bylo bosko.cala rodzinke spotkalam,ale to, ile zjadlam,o tym pisac nie bede. jestem u was,z wami i juz mm wita.wszytskiego dobrego,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Goodlife,dziękuje.Chciałam sobie porównać ze swoim menu,ale widzę,ze ja robiłam podobnie :) Wiesz jak się patrzy na Twoje osiagnięcia,a w dodatku w listopadzie miałyśmy taka samą wagę,to chce sie papugować:) Gdybym trzymała sie cały czas zasad,też by tak było i u mnie,ale niestety . Wiem,już jestem tego pewna,ze MM jest dla mnie,ale nie mogę zboczyć nawet na chwilkę. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Widzę że nie ja tylko nagrzeszyłam, taka jestem dziś nijaka nic mi się nie chce kompletnie nic najlepiej bym się położyła i poleżała to tak jak w tym powiedzenieniu \"żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce\" a tyle mam pracy. Wiem napewno, że jak stosuję dietkę to jest zupełnie inne życie wszystko się chce. Kiedy tak na 100% dołączamy do Goodlife? Wszystkim dziewczynom miłego dnia. Może te kwiatki rozweselą dzień 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Tery,ze na dietce to człowiek fruwa:) Ja juz prawie dołączyłam do Goodlife,tzn.tak na 99%,bo narazie nie przestrzegam godzin posiłków,ale już złapałam bakcyla:) Kupiłam sobie dodatkowo Bio-C.L.A.z zieloną herbatką i będę piła wieczorem wodę ze zmiksowaną jedną cytryną. Jak myślicie,bardzo to jest sprzeczne z MM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondina
Witam wszystkich :-) Ostatnio dowiedziałam się o tej metodzie odchudzania na bazie produktów z niskim indeksem glikemicznym od mojej lekarki. Zaleciła mi tą dietę i od tej pory trochę o niej poczytałam. Chciałabym zacząć odchudzanie ale nie wiem jak się za to zabrać :-p Macie jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie blondina zerknij na strone którą podała Goodlife www.DietaMm.com Aga wiem że możesz i tak trzymaj. Pa pa ja tak w międzyczasie bo muszę swojemu M pisać i pisać do jutra dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj,my jestesmy odchudzaczki. 1 kg w przod, 2 w tyl. obiecalam sobie,ze juz nie przytyje i co? przytylam.tragedia.dzis bylam na diecie i nie zamierzam z niej schodzic. na razie, dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej nieobecności.Jednak kontakt z wami jest nieodzowny.Trochę a może więcej niż trochę sobie pofolgowałam i owszem są efekty na plus.Musi być wsparcie i motywacja.Mam jakieś swoje osobiste usprawiedliwienia i wyrzuty sumienia.Koniec zaczynam od nowa tyle ,że nie mam już wyjściowej wagi a ile to nie wiem bo wagę omijam z daleka.Wiem,że to niemądre ale wejdę na nią po kilku dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejszy dzien pod wzgledem diety w miare, ale poza tym fatalny. glowa bolala mnie caly dzien.po powrocie z pracy ucielismy sobie rodzinna drzemke i jest lepiej. milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×