Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawskaKama

rekawiczki skórzane zrynku?

Polecane posty

Gość ciekawskaKama

Czy rzeczywiscie sa fatalne, po czym poznajecie dobra jakosc skory? wpisujcie swoje zdanie na ten temat dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba po cenie :) no i te \"z rynku\" czasem smierdza :/ poza tym jakosciowo sa tez inne :) ale nie powiem zastanawiam sie na d kupnem takich wlasnie rekawiczek tylko mojego rozmiaru nie ma a kasy mi szkoda zeby na darmo wydawac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kilka par w różnych kolorach co do jakości-skóra jest mięciutka, nie wyciera się, rękawiczki są ocieplone. generalnie jestem z nich bardzo zadowolona:-) mają fajne przeszycia i niektóre wyglądają naprawdę bardzo exluzywnie:-) najstarsze mają chyba ze cztery lata, a nadal wyglądają bardzo dobrze i nie są zniszczone mam też takie po 100zł za parę, ale naprawdę różnicy wielkiej nie ma, więc po co przepłacać:-D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile kosztowały ? bo ja widzialam ze 25 i sie zastanawiam :> cieple sa ? dopasowywuja sie do reki jak skorzane ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaKama
zagladam a tu tyle wpisow;) hmm zobacze jutro na rynku w Białymstoku mieszkam tak propo, sprobuje jak sie rozwala to kupie w sklepie nastepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot trzpiot
cielejsze są z angorki :)) co wełna to wełna . Swoje skórkowe rekawiczki noszę już trzeci rok :)) Są ocieplane od srodka a mimo to bardzo mieciutkie .Niestety sporo kosztowały , ale jak widać zakup warty był swieczki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie co kiedyś bym nie
uwierzyła, ale ostatnio nie mam kasy, wiec kupiłam na ulicy "skórzane" za 25zł, brazowe. Sa bardzo ciepłe, wygladaja prześlicznie i jestem zaskoczona tym, że za grosze kupiłam coś tak fajnego. Też uważam, że nie ma co przepłacać, tym bardziej jak się nie ma forsy. Nie mówiac już o tym, że rękawiczki bardzo łatwo zgubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam sa bardzo fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bez przerwy gubię rękawiczk
i ale i tak kupuję w normalnych sklepach, bo za 65zł kupiłam sobie w tym roku długie, ocieplane cieniutkim polarem rękawiczki zamszowe i są bossssskie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×