Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bulinka17

jak urządzić pokój dla nastolatki???

Polecane posty

Gość Analishija
Mam 15 lat i fioletowy pokój. To jest kolor bardziej podobny do milki (tej czekolady) jakie mogłabym dobrać dodatki żeby pasowało i wyglądało ładnie i przytulnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaluj ściany na 2 kolory
do fiotelowego pasuje żółty, pomarańczowy, zielony. przeczytaj książkę "Planeta Moda" Kelly McKain a tam zobaczysz jak fajnie i ekologicznie można urządzić pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junona555
A co sądzicie o tym narożniku http://www.arismebel.pl/pl/shop/charisma.html ? Moim zdaniem bardzo fajnie zagospodarowałby on duże wnętrze. Moim zdaniem porządna sofa jest bardzo ważna i jak dl mnie stanowi centralną cześć w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co wy na to, żeby urządzenie takiego pokoju powierzyć dekoratorom wnętrz? W telewizji jest wiele programów, w których prywatne osoby zgłaszają się do profesjonalistów i za ich pomocą urządzają wnętrza. Dzięki temu ładnie i modnie wyglądają. Tak jak np. w pracowni n-design.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantastycznaaaa
Ja miałam u siebie remont, proponuję szary z różowym.szare ściany, ja mam pionowy pasem i szablon różowy do tego dodatki takie jak poduszki, doniczki itp calkiem przyzwoicie to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellizzka
Mysle ze warto jeszcze przy okazji zajrzec tez i na ta stronke http://www.projektujikupuj.pl/ spokojnie mozna wykorzystac jeszcze coś z aranżacji pokoju i dobraniu fajnych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola13888
pokój trzeba urządzić tak by ona sie czuła w nim dobrze czyli wedle gustu i najlepiej dać jej wolna ręke polecam strone gdzie znajdziecie fajne obrazy sama posidam jeden i jestem zadowolona !! http://www.printmode.pl/ http://www.printmode.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illlka
ja z projketujikupuj kupowałam kilka fajnych gadzetów do salonu,wiec poniekąd serwis jest sprawdzony.A maja naprawde nie wysokie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LucekR
Polecam firmy , które w swojej ofercie mają kompleksową ofertę od projektu i aranżacji mieszkania, przez dobór materiałów i kolorystyki, po zakup materiałów, dowóz, wykończenia mieszkania, sprzątanie. Pozwala to znacznie ograniczyć koszty i czas. Ja akurat wykańczałem 45 m2 w Ząbkach pod Warszawą i firmę DecoRoom, która wykończyła i zaprojektowała mogę pochwalić za terminowość i poświęcony czas, a byłem dość marudny i wymagający :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin W
Moje mieszkanie na ich stronie wisi :) Ale fakt robią solidnie, no i projektują z pasją , a nie ze znudzeniem i rutyną, z czym też się w innych firmach spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaud:)
Help! Mam za tydzień malować pokuj a wogule niewiem na jaki kolor. Myśle o dwukolorowej ścianie dwie ciemno fioletowe i dwie szare jeasne. czy do ciemnego fioletu będą pasować ciemne meble czy raczej jasne. prosze pomurzcie albo moż e macie jakies inne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaud:)
chciałabym pomalować pokuj na fioletowy ciemny z połączeniem szarego lub miodowozłotego. Doradzcie mi czy wybrac lepiej ciemne czy jasne meble . a moze macie jakies innne porpozycje na kolor ścian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
To wszystko zależy od doświetlenia tego pomieszczenia i Twojego gustu. Ja bym się zdecydował na jasne 3 ściany i mocny akcent np. fioletowy na jednej ze ścian. Do tego meble i jasne i ciemne będą pasowały w zależności jakie lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie macie swoje biuro? Jak z czasem u was, w którym momencie jakąś umowę się podpisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może poszperaj po jakiś stronach i magazynach poświęconym urzadzaniu domu, tam jest sporo inspiracji. Ja osobiście też gdy urządzałam swój pokój to posiłkowałam się różnymi takimi stronami, które mnie bardzo zainspirowały m.in Ładny Dom, M jak mieszkanie, n-design, Cztery Kąty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Ja jak byłam młodsza to marzył mi się pokój pomalowany na bordowo, a na ścianach powieszone czarno-białe plakaty moich idoli. Niestety miałam za mały pokój, żeby wyglądało to dobrze, ale jeżeli mówisz, że Twój jest duży, to wydaje mi się, że spokojnie możesz ten pomysł wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Nasze biuro znajduje się w centrum Warszawy , przy Jerozolimskich 81 (mamy tam też tzw. showroom ze zgromadzonymi materiałami wykończeniowymi). Umowę klient podpisuje po 2-3 spotkaniach , dokładnym zapoznaniu się z nasza oferta i wykonaniu pierwszych koncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola-pomoccy!
Anastazjex czy Twoja propozycja jest nadal aktualna? Próbowałam wysłać wiadomość na twojego e-maila ale cały czas wyskakuje błąd.. Mój pokój ma wymiary 5 z resztą na 4 z resztą. Kolor zielony.. Okno i drzwi balkonowe wychodzą na południe.. Liczne skosy.. Proszę pomóż! P.S. zdjęcia mogę wysłać na email;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenkaa!!
Witam chciala bym zagospodarowac jakos moj pokoj ale nie mam na to za wiele miejsca. Myslalam o malej szafie wnekowej na kominie:D Nie wiem tez jakie kolory dobrac chcialam na scianie gdzie jest skos umiescic fototapete wzor to kamienie ogolnie to szara:D Nie wiem tez jakie kolorki dobrac.. Lozko ma zostac tu gdzie jest.. Pokoj ma wzmiary 4x2...Prosze o pomysly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenkaa!!
jak dodac tu zdjecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika71
Skoro wybrałaś już kolor fioletowy moim zdaniem połącz go zbiałym gdyż masz duzy pokój. Do tego dywanik z bialego puchu bialo fioletowe poduchy i dużo zasłonek. Dobrze by było gdybyś gdzieś w rogu postawiła dużą palme.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARCHITEKT WNĘTRZ
moja koleżanka ma jasnofioletowe ściany w pokoju, któe złamane są szarymi akcentami na scianach. do tego białe lub ecru meble, dodatki w kolorze bakłażanowym i grafitowym. żyrandol w odcieniach lilii i srebra, zasłony ecru. mi się podoba ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Zapraszam bo bezpłatne porady na nasz profil na facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Oczywiście po bezpłatne porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulkask
Te foty na stronie Waszej to Wasze realizacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Masze realizacje z wykończonych i zaprojektowanych wnętrzach i nasze wizualizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżasmin
Nigdy nie fiolet. Ja popełniłam ten błąd i żałuje. Wygląda jak na cmentarzu. A do tego dochodzi jeszcze to że mam średni pokój na szczęście tylko jedna ściana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silna 134
wszystkim poszukującym mebli polecam sklep http://www.baster.pl/ gdzie pod jednym dachem salonu meblowego można znaleźć wiele firm i ciekawe sposoby na aranżacje wnętrza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Wiesz dżasmin, kolor kwestia gustu , fiolet wygląda bardzo fajnie jeśli się z nim nie przesadzi i ciekawie z resztą skomponuje. Zapraszam na naszą stronę, tam znajdziesz przykłady takich aranżacji. www.decoroom.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×