Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bulinka17

jak urządzić pokój dla nastolatki???

Polecane posty

Gość oluuska
Uważam ze do duzego pokoju pasowal by ciemny roz . Jeżeli masz białe meble to wszystko bedzie pasowalo . mozesz oczywiscie ozdobic szafki albo sciany plakatami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA 0123
JA CHCĘ UŻONDZIĆ SOBIE SAMA POKÓJ CHCE GO UŻĄDZIĆ W STYLU NO TAK ŻEBY PASOWAŁ DO MOJEGO ZAINTERESOWANIA MUZYKĄ OD LAT ŚPIEWAM ALE JAK UŻĄDZIĆ TEN POKUJ W STYLU MUZYCZNYM PODPOWIEDZCIE COĆ PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA 0123
NO TAK TYLKO ŚCIANY MAM ŻÓŁTE A MEBLE BRĄZOWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA 0123
NO TAK TYLKO ŚCIANY MAM ŻÓŁTE A MEBLE BRĄZOWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalusiaaa
Ja tez chce przemalowac pokój. I zastanawiam sie na jakie kolory. Narazie wybrałam z tej strony http://www.dekoral.pl/kolory/kolory_pl_kolory,szlachetna_klasyka.xml Aksamitny burgund+ jedwabny popiel ewentualnie plus bita smietana. meble mam z jasnego drewna. Co sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób sobie taką półke
i kup stare płyty jakies, poukładaj je ładnie, będzie fajny efekt a to grosze kosztuje. Możesz masz kogoś ze znajomych złotą rączkę i z pyłyty zegar Ci zrobi? Moj brat zrobił mi kiedyś i dał na urodziny, super wygląda :-) coś takiego: http://www.unikalni.pl/photos/MODRAK-1b19c.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób sobie taką półke
i kup stare płyty jakies, poukładaj je ładnie, będzie fajny efekt a to grosze kosztuje. Możesz masz kogoś ze znajomych złotą rączkę i z pyłyty zegar Ci zrobi? Moj brat zrobił mi kiedyś i dał na urodziny, super wygląda :-) coś takiego: http://www.unikalni.pl/photos/MODRAK-1b19c.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób sobie taką półke
i kup stare płyty jakies, poukładaj je ładnie, będzie fajny efekt a to grosze kosztuje. Możesz masz kogoś ze znajomych złotą rączkę i z pyłyty zegar Ci zrobi? Moj brat zrobił mi kiedyś i dał na urodziny, super wygląda :-) coś takiego: http://www.unikalni.pl/photos/MODRAK-1b19c.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalusiaaa
Ja tez chce przemalowac pokój. I zastanawiam sie na jakie kolory. Narazie wybrałam z tej strony http://www.dekoral.pl/kolory/kolory_pl_kolory,szlachetna_klasyka.xml Aksamitny burgund+ jedwabny popiel ewentualnie plus bita smietana. meble mam z jasnego drewna. Co sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluniaaaaa
Ja tez chce przemalowac pokój. I zastanawiam sie na jakie kolory. Narazie wybrałam z tej strony http://www.dekoral.pl/kolory/kolory_pl_kolory,szlachetna_klasyka.xml Aksamitny burgund+ jedwabny popiel ewentualnie plus bita smietana. meble mam z jasnego drewna. Co sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób sobie taką półke
i kup stare płyty jakies, poukładaj je ładnie, będzie fajny efekt a to grosze kosztuje. Możesz masz kogoś ze znajomych złotą rączkę i z pyłyty zegar Ci zrobi? Moj brat zrobił mi kiedyś i dał na urodziny, super wygląda :-) coś takiego: http://www.unikalni.pl/photos/MODRAK-1b19c.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitkaaa
hej. Mam dosc duzy pokój. nie wiem na jaki kolor go pomalowac i jakie dac dodatki. Myslalam aby pomalowac na fioletowo+niebiesko i do tego zolte dodatki. mam brazowe lozko bede miala zolto zielone polki. moze byc? pomozcie! do : zrób sobie taką półke. Jak twoj brat zrobil ten zegar? jest swietny! pomozcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitkaaa
Cześć. Mam duży pokó. Pomalowany na kolor słonecznikowy. Będę miała żółto-zielone półki, biurko i szaf.. Chciałabym pomalować pokój na fioletowo i szaro (2 ściany fioletowe i 2 szare) do tego żółte i niebieskie dodatki. Co o tym myślicie? zrób sobie taką półke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona02
heY;* moje pomysły na nowy pokój: -ściany pomalowane na różowo a na nich zielona koła, łóżko najlepiej czarna.Zasłony na okno najlepiej różowo zielone.Na jednej ścianie kilka śmiesznych obrazków.Na środku pokoju okrągły mięki biały dywanik.Będzie naprawdę świetnie;** - trzy ściany pomalowane na czerwono a jedna główna na granatowo na której znajda się białe chiński znaki.Łóżko czarne które bedzie stało na granatowej ścianie.Biurko postaw na tle czerwonej ściany.Na środku sufitu zamieść boliłucki żylandor w kolarze czarnym.Będzie piknie;** -ściany pomaluj na czarno różowe.Łóżko duże na któtym będą różowe poduszki z czarnymi CZACHAMI.Umieść kilka białych szawek na których będą twoje zdięcia.Zaslony na okno powiny mieć ten sam wrur co poszewki poduszek.Pozdrawiam;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj.
ey sory bardzo al wj amam fipletowy i wcale nie jest smutny i w ogole;/!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twilighterka
a moze ciepły żółty z elementami fioletu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natulka
ja mam pokój jak w baśni można tak poidzieć :)) kolorowy strsznie : żółto-pomarańczowo-zielony :D pomarańczowe firaneczki z zapinkami żabkami dywan z deseczek zielony różne odcienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natulka
ja mam pokój jak w baśni można tak poidzieć :)) kolorowy strsznie : żółto-pomarańczowo-zielony :D pomarańczowe firaneczki z zapinkami żabkami dywan z deseczek zielony różne odcienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka15
Mam problem nie wiem na jaki kolor mam sobie pomalowac pokój. Obecnie jest niebieski i taki lekki róż.Mój pokój ma ponad 40m kwadratowych. Pomocy myślałam nad fioletem albo czrno-biało-rożowym.Naprawde nie wiem!!! Pomóżcie proszę...... Dziekuje za fatygę ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm412
ja mam pokoj tak jakby na poddaszu. dość nietypowy. ostatnio pomalowałam go na ciemny fiolet i brudny róż. wyszło świetnie. do tego kupiłam kanapę w kolorze gorzkiej czekolady. jeśli chodzi o dodatki, to srebrne, fioletowe lub właśnie brązowe. całość daje całkiem fajny efekt. teraz tylko poszukuję jakiegoś pasującego dywanu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu Andzia
ja też zmieniam pokój i wybrałam sobie bordowo-ekri (nie wiem jak to się pisze)serio będzie śliczniutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryś.
za 2 miesiące wprowadzam sie do nowego domu i będę miała własny pokój. Doradzcie mi na jki kolor pomalować ściany, pokój jest na wschodniej stronie i ma ok 25m2. Myslałam o różu wpadającym pod fiolet czy to nie będzie za ciemny.? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jofi
ja bede miała remont na dniach wybrałam pokój w pionowe paski czerwono żółte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrysia17x
witajcie. mam 13 lat i niedługo wprowadzam się do nowego domu. mam problem bo nie wiem jak urządzić pokój ani na jaki kolr pomalować ściany myślałam nad fioletem lub czerwienią. czy możecie pomóc mi doradzić? http://www.dekoral.pl/kolo_kolorow.xml to jest stronka podejzyjcie tam te kolory: S 2050-R50B S 1050-R40B S 2060-R40B S 1050-R30B S 1060-R30B czy może bardziej czerwień: S 0580-Y80R [taka sobie ta akurat] z połączeneim innego koloru? tylko jakiego? pomocyy. :):**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werola
Od 10 lat nie miałam remontu;/ Znudziły mi się już moje żółte ścieny , teraz wyprowadzam sie do nowego domu i zdecydowałam się na fioletowe ściany.jakie dodatki będą pasowały ? Moja mama mówi że szare . Ma racje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabuś
mam problem:( nie wiem na jaki kolor pomalować ściany w moim pokoju. Powiem że mam niebieskie meble i do tego zielone łóżko, a pokój ma wymiary 4x5 i dotego skos ale nie taki całkiem do podłogi. Proszę pomóżcie mi!!!! Czekam na podpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLwIaaAxd
hejĆa wszystkim! Mam 14lat na karku xD Mam zamiar pomalować swój pokój na brązowo a na jednej ścianie dać tapete też brązową w turkusowe kwiaty...bardzo mi się to podoba... Prosiłabym o pomysły na fajne meble i dodatki P.S ogólnie nie polecam nikomu malowanka typu 2 ściany takie a 2 takie to beznadziejne i szybko sie nudzi...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol
ja teraz mam pokoj pomaranczowy ale niedługo remontuje i daje nowe kolorki fiolet seledyn i pomarancz meble brzoza jasna stolik fotele z gabki takie male i reszta pod kolor pokoju ;d ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×