Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bulinka17

jak urządzić pokój dla nastolatki???

Polecane posty

Gość a ja właśnie chcę pomalować
a ja właśnie chcę pomalować pokój tak: trzy ściany na lawendę, a jedną główną na ciemny mocny fiolet. Na tej ciemnej ścianie będą dwa wielkie czarno-białe zdjęcia/plakaty w antyramach. Zasłony w takim samym kolorze co ta ciemna ściana - naprzeciwko niej. meble jasne drewno podłoga też , a dodatki w ciemnym fiolecie, lawendzie i srebrnym, może trochę bieli. mam jeden problem, kanapa jest beżowo brązowa, nie mogę jej wymienić :( myślicie, że jak dam poduszki w fiolecie i szarościach to będzie ok? a może jakąś narzutę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2323
Mam ciemny brąz meble i średni pokój. Chcę go pomalować i nie wiem jaki kolor wybrać , ale jedna ściana będzie w tapecie jaki kolor byście wybrali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2323
a jeszcze jedno tapeta bedzie we wzorach kwiatów w kolorze czarnofioletowy na białym tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha d
Witam, witam ;)) przyszłam po poradę xD niedługo przeprowadzamy się z rodzicami do większego mieszkania i mój pokój, muszę przyznać, będzie całkiem spory ;> i tu pojawia się problem - kolory. Wpadłam na pewien pomysł i prosiłabym o ocenę tej mojej amatorskiej wizualizacji ;d no więc tak: 3 ściany na kolor szary, jedna na ciemny fioletowy, do tego kanapa, dywanik, ramki i inne elementy dekoracyjne będą w kolorach właśnie fioletu i zieleni. Oraz jakieś jasne drewniane meble. Co Wy na to, moje kochane? :> przyjmę każdą krytykę i poradę ;)) z góry dziękuję ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina2323
no jak ja to przeczytałam to dla mnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam ostatnio o takim trendzie - 3 ściany w kolorze stonowanym i jedna w bardzo wyrazistym. Podobno to jest teraz bardzo modne ;) Ale sama chyba bym się na coś takiego nie zdecydowała. Jakoś nie mogłabym się do tego przyzwyczaić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Mam 14 lat. Chcę zmienić mój pokój. Mam meble, niby młodzieżowe, może mają odrobinę dziecinności, ale mają 180. Mam maly pokój, więc inne chyba by go prztłoczyły. Ale czy takie meble przeszkadzają? Przeszkadzają do urządzenia fajnego młodzieżowego pokoju? Dziekuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagódka444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdoris
Niedługo zaczynam 'robienie' pokoju. Ściany mam od 10 lat, ale w tym roku będę miała wykańczany. Mam 13 lat. Chciałabym mieć ciekawie urządzony pokój, w jakiś przytulnych kolorach. Pokój jest ogromny, ale na poddaszu, wieć mam ograniczone możliwości. Proszę o doradzenie detali. W jakim miejscu światło, jakie rodzaje półek? komody, szafy, półki na książki? Teraz jeszcze mogę zadecydować w którym miejscu ma być kabel np. na lampkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspirator
Ciężko dokładnie doradzić jak ma wyglądać pokój przy tak niewielkiej ilości informacji. Generalna rada przy urządzaniu pokoi młodzieżowych: w kategorii młodzieży nie pozostajemy tak długo - może się okazać, że za jakiś czas, stwierdzicie że macie pokój zbyt dziecinny, a remonty i zmiany w pokoju nie robi się tak często. Myślę że nie ma co przesadzać z "młodzieżowością" pokoju. Warto poszukać jakiś inspiracji: http://bit.ly/5kfbvZ i popatrzeć jednak kilka lat na przód. Młodość rządzi się wieloma prawami,a jednym z nich jest dynamiczna zmiana gustów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem w takim pokoju powinno być w miarę kolorowo i dość nowocześnie. Nastolatki nie nie lubią jakichś babcinych mebli. Pokój nastolatki obowiązkowo musi być też wyposażony w jakąś elektronikę - wieżę, czy głośniki, no i laptop. Możesz tego poszukać na magicznaplaneta.pl - oni mają duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOminikaD
mam różowo zielono fioletowe ściany. mam zamiar kupić pomarańczowe łóżko, bedzie to pasowało? Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulce123
chciałabym coś zmienić w swoim pokoju, tak żeby było bardziej w stylu młodzieżowym... mam niebieskie meble, łożko, zasłony, dywan...wogóle przewaga tu niebieskiego... takie też są 2 ściany, reszta biała. I zmiana tego wogóle nie wchodzi w grę. Nie wiem jakie kolory do tego pasują, jakie dodatki i wogóle...jak to ożywić?? Proszę o pomoc...!!:) zaznaczam że mam 16 lat i dość buntowniczy charakterek:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulce123
chciałabym coś zmienić w swoim pokoju, tak żeby było bardziej w stylu młodzieżowym... mam niebieskie meble, łożko, zasłony, dywan...wogóle przewaga tu niebieskiego... takie też są 2 ściany, reszta biała. I zmiana tego wogóle nie wchodzi w grę. Nie wiem jakie kolory do tego pasują, jakie dodatki i wogóle...jak to ożywić?? Proszę o pomoc...!!:) zaznaczam że mam 16 lat i dość buntowniczy charakterek:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulce123
Dzięki Brzydula30...:) a może tak ktoś coś więcej doradzi bo kompletnie pomysłów brak:((( prosze bo dłużej tego mojego nudnego pokoju nie zniosę:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 20
Ale chodzi tylko o dodatki? Bo skoro tak to może jakieś nowe nakrycie na łóżko rozwiąże problem, albo lepiej kup naklejki ścienne i ożyw w ten sposób pokój. Mnie w maju też czeka remont pokoju ale to od podstaw, włącznie z malowaniem. Uparłam się już nawet na "wrzosową dolinę" z barw natury, który chcę połączyć z ecri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulce123
tak...raczej o dodatki bo zmiana koloru nie wchodzi w gre niestety:( no i jakie kolory pasują do niebieskiego pokoju??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nastolatka nie ma pomysłów? tak tylko mi przyszło do głowy, bo ja od 14 roku życia sama modziłam w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulce123
Ja jakoś właśnie nie mam pomysłów...:( :) za wszystkie wskazówki dzięki i prosze o dalsze zwłaszcza że to coraz bardziej pilne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parapapapa
chcialabym przemalowac pokoj na lawendowy i na jednej scianie zrobic tapete w kwiaty w rozne odcinenie fioletu z dodatkiem bialego. i jeszcze takie polki z tych blokow gipsowych albo z karton gipsu.. nie wiem czy wiecie o co mi chodzi? i te polki podswietlane.. aaa i jeszcze taka jakby "lawke pod poduchy" w rogu pokoju. do tego zolte albo rozowe dodatki... co o tym sadzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulce123
mnie się podoba z tego co przczytalam:P fajny pomysł:) szkoda że ja nie mam takich warunków:( a Ty masz jakiś pomysł na mój pokój?? (czyt, powyżej) proszę o odp...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parapapapa
a jaki masz odcien tego niebieskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulce123
taki jasny... powiedziałabym pastelowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parapapapa
hmm. napewno pasuje zolty, choc takie dodatki beda pospolite bo przewaznie ludzie dobieraja do niebieskiego zolty.. spróbuj pokombinowac z jakims cieplym rozem... albo z brazem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulce123
dzięki...:) a masz jakieś konkretne pomysły może?? cos fajnego orginalnego...::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parapapapa
jeśli wybierasz dodatki z różem (tylko pamiętaj żeby jego odcienie byly cieple bo inaczej twoj pokoj bedzie wydawal sie zimny ja ci doradzam cos w stylu tego koloru http://www.yun.com/mid/yun_2527.jpg może to raczej pod fiolet jest ale mniejsza z tym xD ) -na łóżko możesz sobie kupić lub uszyć narzutę w kolorze tego różu i do tego jakieś poduchy w turkusowym kolorze -na tą białą ściane kup sobie jakies kwiaty tzn naklejki w ksztalcie kwiatow albo szablony do pomalowania na scianie tylko tez w kolorze turkusu -na podłogę jakiś dywanik (tego typu http://edo.nazwa.pl/sklep/images/2001a%20rozowy1.JPG tylko gdyby by pomieszany z turkusowym :D ) -lampka nocna turkusowa -jesli masz ławe to rózowy obrus i turkusowy wazonik albo turkus. miska na owoce -jak masz jakies polki mozesz tez kupic ramki na zdj i je poustawiac na polce albo powisic na scianie (tez róz) no a wtedy na polke miśki i świeczki -biale albo ecru firanki z jakimis drobnymi kwiatkami w delikatnym rozu -na parapet doniczki rózowe np z fiolkami trudno mi powiedziec co mozesz jeszcze kupic i jak poustawiac bo nie iwem jak wyglada twoj pokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulce123
dzięki wielkie...zawsze to coś:) gdby coś Ci się nasuneło to pisz...:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parapapapa
pomyślę i napiszę jak na coś wpadne ciekawego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×