Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bulinka17

jak urządzić pokój dla nastolatki???

Polecane posty

Gość nadiollka99
ja w pokoju mam czarną wykładzinę ,ściany ekri ,firanki białe, biurko czerwono-białe, łóżko czarne na firance kwiatki czerwone , nad łóżkiem naklejone kwiaty i motyle ,panele na scianie nad biurkiem dwie półki i komody białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psst
błagam , pomóżcie bo powoli nie wytrzymuje. mam jasnozielone ściany i tradycyjne, sosnowe meble. chciałabym uciec od tego stylu prosto z plaży, ale kiedy sie wprowadzałam jeszcze byłam mała i głupia. ; p chciałabym nadać mojemu pokojowi takiego smaczku.. lata 80 , płyty winylowe itd. pomożecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aJlon
hej :) planuje w końcu wykończyć mój pokój, na razie mam dwie ściany żółte w dwie czerwone, ale nie na przemian tylko obok siebie, do tego biała firanka i czerwone zasłony, jasne panele, jakie dodatki do tego? chętnie połączyłabym to z zielonym albo fioletowym ale nie wiem czy nie wiem czy nie bedzie za kolorowo xD może szary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z doświadczenia wiem, że jeżeli nie jest się pewnym swoich pomysłów, to lepiej skorzystać z porady specjalisty, jakiegoś projektanta. Bardzo przyjemnie wspominam n-design. Kiedy miałam remont w domu, to właśnie do nich się zwróciłam i przyznam, że bardzo mi pomogli. Nie żałuję, że do nich się zwróciłam, bo są naprawdę specjalistami w swojej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psst pomożecie ? pomożemy! ale napisz trochę więcej, co chcesz, co możesz zmienić, jak wyglądają twoje meble... itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N-design robi faktycznie świetne projekty, wystarczy zresztą zobaczyć ich galerię na stronie internetowej :) No i jeszcze fakt, że ich projekty były na okładkach jakichś magazynów. Ale niestety nie każdego stać na to, podejrzewam, że nastolatka nie będzie miała na tyle pieniędzy by wynająć projektanta. Pssst a co powiesz na namalowanie na ścianie saksofonisty jazzowego? Mój kolega tak sobie zrobił i wygląda to rewelacyjnie, do tego z winyli zrobił sobie 3 lampki które wiszą obok siebie na ścianie. Naprawdę wygląda to super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psst
przedewszystkim moge zmienić wszystko co na ścianach. z resztą mi nie wyjdzie, ale myśle tez na \d jakimiś dodatkami.. nie wiem, dywan, jakaś lampa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłabym mocny kontrast - ściana najmniej zastawiona - kolor pełny ciemny malino-fiolet (lub opcja 2 ciemny szary czyli antracyt), reszta scian sredni szary - jesli masz pokój od strony południowej, jasniejszy szary jeśli od północnej. Nad łóżkiem wymaluj kod kreskowy (taki jak na metkach w supermarketach paski i liczby pod spodem (ciemny szary - antracyt). lampa zdecydowanie nowoczesna, ale metalowa najlepiej nie błyszcząca, tylko srebrna lub kolor szare aluminium, dodatki np. czarny nie duży dywan, lampa czarna np. sklep Flo Złote Tarasy Wawa. Nie mniej jak dodasz do swoich mebli szary - to bedzie bardziej elegancko, a żeby było z nutą szaleństwa można wprowadzić 1 kolor dodatkowy np. malino-fiolet, lub inny byle nie z palety ciełych kolorów. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik_aa
hej , no to tak mowisz (piszesz) ze to duzy pokoj xd Wieć dwie ściane pomalowałabym na ciepły jasny fiolet . Hmm, jedną ściane pomalowałabym na kolor tez fioletowy ale ciemniejszy. No jak jestes nastolatką no to potrzebujesz biurko ( pomalowałabym je na kolor jasno-szary ) . no jakas szafa , moze toaletka . Rzymskie rolety lub biale zasłony bede wyglądały świetnie ;D Moze fajny abazur ( kolor jasny lub odcien szarosci xd ) Jeśli masz panele świetnie bedzie go dopełniał szary ( ciepły ) dywan . Sciany mozesz ozdobic obrazami, połkami na ksiązki lub szablonem . Swieczki o roznych rozmiarach beda idealne . Mam nadzoeje ze pomogłam . Zapalona młoda projektantka Dominika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k@ro
Tak sobie myślę, że chyba najtańszym i najbardziej widocznym sposobem na zmianę w pokoju jest zmiana koloru ścian. Więc działaj i zaszalej z kolorami! Nie wiem czy wiesz, ale Śnieżka wzbogaciła ostatnio swoją paletę o nowe wiosenne kolory. Czasem wystarczy zmienić jeden akcent żeby w pokoju zrobiło się miło i nowocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psst
wielkie dzięki, na prawdę mi pomogłyście. a więc biore sie za malowanie. jeszcze raz dzięki, pomyśle z tym kodem kreskowym. tak, pokój jest duży od południa na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psst
wielkie dzięki, na prawdę mi pomogłyście. a więc biore sie za malowanie. jeszcze raz dzięki, pomyśle z tym kodem kreskowym. tak, pokój jest duży od południa na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo nadrobisz dodatkami
jakis fajny plakacik w antyramie ,w 5 mozna kupić naprawde fajne poduchy albo poszewki ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę!
Na jaki kolor mogę pomalować swój pokój? Jest duży, ma okno od południa i stoi w nim bardzo jasno-brązowy/ brudny pomarańczowy/ podchodzący pod żółty (nie mam pojęcia jak nazwać ten kolor) segment. Niestety nie mam możliwości wymiany mebli. Chciałam tapetę, lecz rodzice się nie zgadzają. Proszę pomóżcie!!! Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAGMA S*****
Zielenie są super. Symbolizują wiosnę, bezpieczeństwo i czystość. Sprzyja zarówno odpoczynkowi jak i pracy. Ja szczególnie sobie upodobałam dwa odcienie z Barw Natury. Dokładnie chodzi mi o rajskie jabłuszko i powiew wiosny. Polecam je zobaczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokoik
pomocy możecie opowiedzieć o swoich pokojach ??? bo ja sie wprowadzam za jeszcze no dużo ale nie wiem jeszcze jak urządzić mam 12 lat PROSZĘ (konkretnie chodzi o kolory ścian i meble z kąd i przesyłajcie linki) mój mail to beatamlynczak7@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuśka : D
Ja chciałabym przemalować pokój na ciemny róż i jasny szary . tak obok siebie lub na zmianę (nie wiem jak lepiej ) Ana szarym mogą być jakieś wzory różowe. pokój jest o wymiarach 4 na 5 m . Mam już kanapę ciemny róż ( czy ciemno jasny fiolet) . Dwa fotele do kompletu. Karnisze różowe i zasłonki szare w wzory ciemno różowe. podłoga jasna . jedna dłuższa ściana jest pochyła u góry . nie wiem jak to umeblować jakie meble kupić . ( jakieś regały na ksiązki, biurko , miejsce na tv , bez szafy ) proszę o pomoć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej krokiecik mogę prosić cię o opinię?? Mam pokój o wymiarach 3,40 x 4,60 i mam zamiar go pomalować czerwień (duża ściana), na drugiej są okna. Mała ściana - ciemny niebieski, a druga mała to ma być romb w kolorach: ecri i trochę czerwieni i ciemnego niebieskiego. Na podłogę panele dzika jabłoń, a na niebieską ścianę jasne meble. Co o tym sądzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulka2090
Czy myślicie że taka szafka na RTV http://www.profan.com.pl/sklep/k1,1/k2,86,polki_tv/id,628,polka_dvd-tuner_3_poziomy.html do pokoju 15 letniej dziewczynki będzie zbyt powazna? Pokój jest urządzony na biało-czerwono-czarno (ciemne meble)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Iszaaa Po pierwsze pamietaj!: zawsze zasada 3 kolory maksimum to najlepsze rozwiazanie by nie pójść w stronę kiczu, po drugie - ja bym zrobiła tak: 1 kolor dominujący, pozostałe go dopelniają, po 3-cie: opowiedz mi co ma tam stać (meble), gdzie okno, jaki lubisz styl, kolor, a powiem Ci co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peacemaker90
tulka2090: Nie wydaje mi się, żeby ta szafka była za poważna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwarebytes
krokiecik ..... widzę że orientujesz się w temacie, więc mam do Ciebie pytanie. Urządzam pokój dla niemowlęcia, pokój jest niewielki. Chciałabym pomalować ściany na beżowo, na największej ma być rysunek misia (tylko kontury bez wypełnienia w kolorze jasnym brązowym), łóżeczko białe albo brązowe, szafa we wnęce brązowa. Zastanawiam się czy jedną wąską ścianę (przy której bedzie stało łóżeczko) nie pomalować na fioletowy? Myślisz że będzie to dobrze wyglądało i pasowało wszystko do siebie? Czy lepiej żeby wszystkie ściany były beżowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
->malwarebytes Twój pokoik to jeszcze nie dla nastolatki, ale czemu nie... Myslę, że duże kontrasty w pokoju maleństwa nie sprawdzą się. Ja bym radziła tak: albo 1) beż na ścianach, meble białe lub przecierane (bielone drenwo np?), miś na scianie w postaci nalepki w tonacji ciemniejszego beżu, dodatki ciemniesze beżowe, akcenty delikatnie brązowe (dopuszczalny 1 mebel w tym samym brązie ale ciemniejszszym), lampy raczej białe nowoczesne, meble romantyczne typu SIA (nie wiem czy jeszcze jest na rynku?) generalnie beż + biel + akcenty delikatny brąz albo 2) idziemy w kolory - jesli wybierasz fiolet - to delikatny - na 1 ścianie, dodaj do tego szary jasny i biel i masz komplet (wymaga to rezygnacji z brązowych mebli na rzecz bialych lub przecieranych - biel- fiolet), powtórz fiolet w zaslonach, detalach, może poscieli? możesz wyszukać nalepki, dziecięcą tapetę - a obie z motywem fiolet - szary. Oba pokoje są typu romantycznego i mają wiele uroku, nie są banalne. Pamiętaj trzymaj się zasady 3 kolory nie więcej (każdy projektant to wie) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poetka14
Hej "Bulinka" .!! Co do fioletu to sie z toba zgadzam .!! Jest najlepszym kolorem do pokoju nastolatki:P Sama mam pokoj w koloze "WRZOSOWYM" i "SLONECZNYM" sufitem ( mam pokoj na poddaszu) :D Farte ta znajdziesz w pierwszym lepszym sklepie:) ( ja kupowalam barwy natury firmy sniezka) Jak najbardziej beda ci do tego pasowac meble koloru braz ( ja mam drewniane "SEVIILA") Pzrytulny nastroj stworzysz poprzez zalozenie ciemnej zarowki , kwiatkiem, nowoczesna lampka o eleganckim ksztalcie.!! Nawet pluszak na szafce zmieni bardzo duzo;) Zycze milego meblowanie.!! Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×