Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bulinka17

jak urządzić pokój dla nastolatki???

Polecane posty

Gość Juliśka
RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mam 12 lat.Mój pokój jest nie durzy, ściany są niebieskie ze skosem.Meble i łóżko mam w baardzo jasnym odcieniu brązu.Rolety mam berzowe.Problem w tym, że nie wiem jakie dodatki mogę kupić, żeby mój pokój był "modny", przytulny i żebym dorze się w nim czuła.Proszę o pomoc i z góy dziękuję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulalabbe
no ja własnie mam jedna sciane na bardzo ciemny fioletowy a pozostałe 3 na biało a raczej jedna bo te dwie to małe na jednej stronie okna drzwi balkonowe zajmnują cała sciane wiec praktycznie tylko jedna sciana biała i jedna mocno fioletowa ;) jak dla mnie bosko :D tylko ze problem taki ze nie wiem jakie dodatki zeby pokoj był przytulnijeszy.. jest dosyc ciemny bardzo mało słonca dochodzi no i nie wiem... moze ma ktos jakis pomysl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOGĘ***
Gość dziunia1215
Hej.!;* Nazywam sie Jagoda.Mam 13 lat.Mój pokój znajduje sie na poddaszugdzie prosta sciana ma szerokosc 35cm.Mama chce zmienic mi wystruj.Bardzo chcialabym miec baldachim w pokoju ale niewiem czy zmiesci sie w te 35cm.Chce wiedziec czy dam rade przypiac i chce wiedziec jak umalowac i urzadzic wnetrze mojego pokoju.Marze o różowym wnetrzu,baldachimie i mabelkach(ale jaki kolor by mi pasował).Prosze o pomoc w urzadzeniu. Z góry dziekuje.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia1215
Hej.!;* Nazywam sie Jagoda.Mam 13 lat.Mój pokój znajduje sie na poddaszugdzie prosta sciana ma szerokosc 35cm.Mama chce zmienic mi wystruj.Bardzo chcialabym miec baldachim w pokoju ale niewiem czy zmiesci sie w te 35cm.Chce wiedziec czy dam rade przypiac i chce wiedziec jak umalowac i urzadzic wnetrze mojego pokoju.Marze o różowym wnetrzu,baldachimie i mabelkach(ale jaki kolor by mi pasował).Prosze o pomoc w urzadzeniu. Z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fistaszkowa
Polecam stronę : www.urządzamy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc za niedlugo bedziemy sie przeprowadzac bo sie zaczelismy budowac wybralam kolor mocno niebieski. chcialabym abyscie mi pomogli aby miec super pokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Cleo*
HeY;** RodziCe zgodzili sie na remont mojego pokoju ze moge pomalowac sciany i do kupic sobie jakies meble Jednak nie mam zadnego pomyslu ;)) mam pokoj o wymiarach prostokata i jest o srednich wymiarach ;pp Mam niebieskie sciany i jasne meble: szafe regal biurko komode toaletke lozko i szafke nocna mam tez duze okno z drzwiami na balkon i jasne panele mysle ze sciany pomaluje na ciemny turkus i do tego jakies biale dodatki ale nie jestem pewna=}} Prosze o pomoc i jakies propozcje jak rozmiescic meble i jakie dokupic jakie dodatki do tego ( posciel poduszki dywanik obrazki lampy itp.) Bardzo Mi zalezy;** =]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Cleo*
HeY;** RodziCe zgodzili sie na remont mojego pokoju ze moge pomalowac sciany i do kupic sobie jakies meble Jednak nie mam zadnego pomyslu mam pokoj o wymiarach prostokata i jest o srednich wymiarach ;pp Mam niebieskie sciany i jasne meble: szafe regal biurko komode toaletke lozko i szafke nocna mam tez duze okno z drzwiami na balkon i jasne panele mysle ze sciany pomaluje na ciemny turkus i do tego jakies biale dodatki ale nie jestem pewna=}} Prosze o pomoc i jakies propozcje jak rozmiescic meble i jakie dokupic jakie dodatki do tego ( posciel poduszki dywanik obrazki lampy itp.) Bardzo Mi zalezy;** =]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazecik3
Darmowe katalogi z urządzaniem mieszkania można zamówic na http://kataloo.pl/dom/c/16 - polecam, przychodzą dośc szybko do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lepiej przejść się do Komfortu i skorzystać z rady dekoratora? Nie ma to jak fachowa pomoc, albo zamówisz próbniki i wszystko sobie porównasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo, moim zdaniem nie da się tak \"od ręki\" wykończyć pokokju, żeby miał duszę. Po prostu poproś rodziców, by pomalowali na taki kolo jak Ci się podoba, czyli dajmy na to turkus. Możesz sobie np przeciągnąć jakiś wzór na kawałku ściany - np. beż/biały i dobieraj do tego dodatki. Tylko nie tak, że w jednym sklepie kupisz wszystko, bo będziesz miała pokój jak z katalogu. Przejdź się po paru sklepach, ale na spokojnie, niech trwa to i dwa miesiące, ale efekt będzie ciekawszy, niż jakbyś wszystko w ikei nabyła. Pamiętaj, żeby zostawić sobie miejsce na jakiś fajny gadżet, np: http://www.stolybilardowe.net/p/pl/47/pilkarzyki+proyasport+s12.html tylko jak wstawisz stół do piłkarzyków do pokoju to cały czas będziesz miała gości;) albo: http://yoda.zoy.org/2006/04_05-Kamakura_-_Hakone/06-Kamakura_-_Oldies_Cafe_Jukebox-200604.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antois
dokładnie - lepiej przejśc do komfortu i skorzystac z pomocy dekoratora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekorator
Popieram, ja też długo nie mogłam się zdecydować na kolory i w ogóle urządzenie mieszkania, ciężko mi to szło, ale poszłam do Komfortu i miły Pan dekorator wszystko mi tak podobierał, że mam teraz super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munia_15
co do twojego problemu to ja doradziałabym ci fiolet z np. żółtym. Połączenie zimnego koloru z ciepłym wcale nie wygląda tak źle. Grunt to umiejętność dobrego umeblowania i wybrania kilku dodatków. Ja w swoim pokoju mam ściany czerwono- niebieskie i meble niebieskie z jasno brzozową krawędzia i jest prześlicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana fioletową kredką
ja mam fioletowy pokoj i jest sliczny połączony z jasniutkim różem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana fioletową kredką
ja mam fioletowo rozowy pokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina x3
Cześć. Mam 13 lat i mały problem , bo w sierpniu będę miała remont w pokoju , a nie mam pomysłu na urządzenie go. Jedyne na co się zdecydowałam to dywanik-panda ( coś takiego , ale panda http://www.domino1.home.pl/sklep/syntetyczne/hpim0964.jpg ). Meble i panele chciałam ciemne , albo bambusowe ( ale słyszałam , że bambusowe są strasznie drogie) , a ściany albo czekolada i mięta , albo biała tapeta z czarnymi wzorami. Pokój mam nie duży 3x4 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extensa
Witam wszystkich!:) Ma ktoś może pomysł na mój pokój? Mam żółte ściany i zielone meble (kilka elementów z tąd:http://www.meblenajtaniej.pl/meblebrwn.php?sm=retro). Myślę o pomalowaniu chociaz jednej ściany na ciemny fiolet i troche zmienieniu stylu bo wydaje mi sie moj pokoj troche dziecinny...Te meble z checia bym wymieniła ale rodzice sie nie zgodzą. Macie jakies pomysły?? co z tym fioletem??Czy fiolet, zielen i żólty to nie bedzie juz przesada?? Ja bym chciała czarne meble i fioletowo- żółte sciany, no ale coż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastooooooolatka
HEJ :) MAM PYTANIE :) ja mam pokój od strony zachodniej a więc mało przebywa w nim słońca.. mam pokój koloru żółtego i bardzo on mi się podoba :P ale chciałabym dwie ściany pomalować na inny kolor tylko nie wiem właśnie jaki... i meble mam jasne dywan jasno - kawowy i firanki żółte z pomarańczowymi paskami proszę WAS pomóżcie mi... :) z góry dziękuję ;* P.S na meblach mam mnóstwo porcelany i dupereli na parapecie mm sztuczne kwiatki, i jest trochę dziecinie :P i chciałabym to zmienić więc jak ?:P proszę piszcie :D bardzo chętnie skorzystam z każdej rady :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abnaluzija
proponuję te dwie ściany pomalować na b. jasny, dokładniej: pastelowy zielony. Z dywanika bym wtedy zupełnie zrezygnowała. jeśli chcesz sprawić, by ściany były modne, możesz zdecydować się na jakąś naklejkę na ścianę lub wzór z szablonów. To naprawdę świetnie wygląda! Zobacz zdjęcia w tym artykule: http://www.okazje.info.pl/blog/wzory-z-szablonow/ Aby wystrój był "doroślejszy" proponuję wyrzucić sztuczne kwiaty, a zastąpić je prawdziwymi ;) Wszelkie "duperele" też zaniżają średnią wiekową mieszkańców ;) może zastanów się co możesz wyrzucić lub zdecyduj się na jeden typ dekoracji, np. same szklane rzeczy albo same porcelanowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeuwa
proponuję te dwie ściany pomalować na b. jasny, dokładniej: pastelowy zielony. Z dywanika bym wtedy zupełnie zrezygnowała. jeśli chcesz sprawić, by ściany były modne, możesz zdecydować się na jakąś naklejkę na ścianę lub wzór z szablonów. To naprawdę świetnie wygląda! Zobacz zdjęcia w tym artykule: http://www.okazje.info.pl/blog/wzory-z-szablonow/ Aby wystrój był "doroślejszy" proponuję wyrzucić sztuczne kwiaty, a zastąpić je prawdziwymi ;) Wszelkie "duperele" też zaniżają średnią wiekową mieszkańców ;) może zastanów się co możesz wyrzucić lub zdecyduj się na jeden typ dekoracji, np. same szklane rzeczy albo same porcelanowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulkaaaaaaaaaaaaaaa
Pomocy. Mam duży pokój 5m na 4 m. Drzwi sa na mniejszej sciance na na przeciwko nich jest duże podwójne okno. Po prawej stronie od drzwi stoi trzydrzwiowa szafa obok iej regał na ksiażki a na końcu biurko. Po lewej stronie na srodku znajduje się kanapa apo obydwuch jej stronach są pufy. Na końcu stoi sojak z kwiatami. Ściany pomalowane sa na jasny żółty meble w odcieniu olcha kanapa i pufy są brącowo beżowe paskowane w indyjskie wzorki. W oknie wisi żółto - pomarańczowa zasłonka z jakby lekącego sie cieniutkiego materiału. Pokój nie wydaje się przytulny przez to że jest duży. Nie wiem co mam zrobic aby był bardziej przytulny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomoc *3 dla nastooooooolatki
moim zdaniem robisz z tego pokoju jakąś lampę poco tak dużo jasnego koloru wiem ze jest to od strony zachodu ale bez przesady MOJA PROPOZYCJA TO!!!! Ściany 2 kremowe a 2 bordowy tylko nie za ciemny meble jeśli brązowe jasne to ok ale inny kolor nie będzie pasował dywan masz idealnego koloru do tego zestawu hmmm firanki najlepiej skomponuj z kolorem ścian czyli albo jasne albo ciemne i polecała bym dodatki takie jak lekko różawa lampka nocna różowa to znaczy jak dla barbie tylko pomieszana z kremowym świetnie wygląda a lampę to najlepiej wybrać taką jaka ci pasuje . kilka obrazków na ścianie nie zaszkodzi Widziałam też wiszącą na ścianie uschniętą róże idealnie to wygląda jest extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) mam pytanie . . Chciała bym pomalowac pokój jedna ściana koniecznie musi byc fioletowa ale taka intensywnie (NIE LAWENDA) ale jaki drugi koler ? Myślałam o żółtym ale nie takim jaskrawym co o tym myślicie ?? a jakie łóżko do tego ? pomóżcie :* dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Proszacaopomoc.
Hej,mam maly problem.Nie wiem jak pomalowac pokoj podobaja mi sie kolory zielony i niebieski i ciemniejszy fiolet.Nie wiem ktory wybrac.!. Dane pokoju. 5x4 zółte panele na suficie ciemniejsze meble jeden skos wzdluz [czyli ten na 5m] Prosze o pomoc ;)).Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekamina
Hej, chciałabym polecić pewne połącenie kolorów. Mam pokój 3x4m. Bardzo faje jest połączenie koloru żółtego i ciemnego fioletu. W szczególności polecam hawajskie slońce i śliwkę węgierkę z duluxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×