Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Megosia i (Andzia74 - CHorzów narazie odpada), dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekstradyska jaki mialas krem co niby uczuliL> faktycznie na wszystko moge sie skarzyc ale nie na uczelunia , w Fabwerlic maja najlepsze pod tym wzgledem kremy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Zgadzam się z forevergirl w 100% i szczerze to nie chce mi się w to wierzyć. Zamówiłam ostatnio tusz do rzęs pogrubiający GM-1001,zobaczę jak się sprawdzi ;) Dostałam też próbkę perfumy Donna Felice,jest baprawdę śliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekstradyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekstradyska
krem do cery dojrzałej nie pamoetam juz czy na dzien czy na noc, w biało-brazowej tubce to moja matka miała go, dostała uczulenia, wiec pomyslałam ze ja zuuzyje ten krem, ale stało sie tak jak pisałam, wiec wyrzuciłam przeciez nie okłamywałabym was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze trafilas na jakis trefny , bo mam takie klientki co tylko kosmetyki Faberlic mogą uzywać , po kazdym innym dostają uczulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
mam dokładnie takie same klientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj po raz pierwszy użyłam szamponu KS2: bardzo fajnie się pieni, bardzo delikanty zapach i włosy nie krzyczą za odżywką, którą i tak używam, jak dla mnie bdb a tak z nowinek Balsam 0364 ze str3 lutowego katalogu to odpowiednik X17 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
mysle o zrobieniu zamówienia w lutym potrzebuje waszej rady szukam kremu do stosowania pod makijaz tzn żeby był lekki, dobrze się wchłaniał, nie pozostawiał tlustej warstwy czyli generalnie lekki nawilzajacy coś na styl garnier fluid ultraswiezość lub olay emulsja nawilzajaca czy w faberlicu znajde cos takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co powież na podkład do twarzy \"koktajl mineralny\"? Wczorajw biurze miałam mozliwośc wypróbowania go. Super sprawa. Popatrz na zdjecie w katalogu. Biała strona to baza pod makijaż, brązowa to podkład. Wyciskasz sobie jednocześnie i rozsmarowujesz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
przyznam, że myslałam o tym ale mam 4 podkłady w domu i chciaabym je zużyc, a że skóra zrobiłą się teraz bardziej sucha niz zwykle, nie wystrczaja kremy na noc - zawsze stosowałam krem na noc, a na dzien wystraczał dobry podkład z filtrem bądz nawilzający itp a teraz musze kupic włąsnie krem nawilzający jako baze pod podkład na dzień i poczukuje czegoś żeby sie nie rolował pod podkładem i nie był tłusty, ale jednoczesnie przynajmniej lekko nawilzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
przyznam, że patrzyłąm na ten podkład w katalogu natomiast mam 4 podkłady w domu i narazie nie chce kupowac kolejnego szukam tylko lekkiego kremu jako baze pod makijaż, czyli nie może pozostawiac tłustej warstwy , ale lekko nawilzyc , no i żeby podkłąd jakos sie na nim rozprowadzał i trzymał w miare niezle skóre mam sucha, wczesniej nie miałam z nią kłopoty , gdyz na dzien wystarczył dobry podkłąd z filtrem uv lub nawilżający itp, na noc mocniejszy krem nawilzająco-odzywczy a teraz jest zima skóa sie wysuszyła i na dzien sam podkłąd nie wystrcza, trzeba krem, tylko jaki nie wiem czy znjade coś takiego w faberlic, nie znam sie jeszcze za bardzo na tych kosmetykach (uzywałam tylko niektóre)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kup sobie Mist Nawilżający z serii LU? On ma lekką konsystencję, szybko się wchłania i nadaje się pod podkład. Moja siostra go miała i była naprawdę zadowolona. Przy tym nie podrażnił jej skóry, a jest alergikiem. No i to opakowanie zachęca - sama aż się zastanawiam, czy go nie kupić. Jak Cię to interesuje to sobie przeczytaj recenzję w Damskiej Torebce, bo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
ducky ale wiesz chyba w katalogu na luty go nie widziałam, wogóle nie ma chyba serii lu tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
włąsnie tak mysle że może zestaw z ostatniej storny - krem nawilzający i mleczko do demakijazu - te nowe za 30z ł a wiesz mi sie wydaje, że ta seria Lu jest w zmienionych opakowaniach i że ten MIST do pielegnacji cery ukaże sie w kolejnych katalogach pewnie tylko, że w nowym opakowaniu itp wogole wydaje mi się, że oni pozmieniaja opakowania i może pozastepuja jedne produkty innymi nie ma serii you nova, nie ma szamponów tych co nie lubiłam pomaranczowych, nie ma brilliant color, itp ciekawe czy linie gold do makijazu tez pozmieniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
jeszcze dobrze coś nie wejdzie,juz zmieniaja i nie ma kolejnych katalogach :/ wkurzajace to jest bo cos dobrego sie znajdzie i za chwile juz tego nie ma bo robia wszystko nowe i swa razy drozsze :/ niedlugo nic nie da sie zamowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA: Tylko w dniach 10 - 21.01.08 za każde 220 zł z zamówienia wybrane perfumy za jedyne 10 zł : CB1 - Sleza Yurate, CF2 - Poetica, CJN1 - Kaori, EDP6 - Alizes, EDT3 - Nuage, CK1 - Alatau, CM1 - Haute Tradition \"Figi\", ZN2. Wpisz \"X\" przed kodem perfum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis zrobilam spore zamowienie i jakies pol godz po tym jak poslalam przyszla smsem informacja o nowej promocji....ufff dobrze ze nie bylo Donna Felice w promocji bo bym sie zalamala ;-) Co do oferty to faktycznie sporo zniknelo, np chcialam zamowic szampon do moich farbowanych wlosow i nie ma wyboru, wiec wzielam odzywke jogurtowa tylko. Ciekawe czy jutro przysla, ale raczej spodziewam sie w pn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
jak to nie ma wyboru, jest własnie duzo nowych szamponów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są szampony nowe, ale moim zdaniem różnica jest między ceną około 6zł a ceną 12zł. Chociaż te nowe mogą być dobre, mam takie przeczucie :) To na co najbardziej czekam, to jakaś nowa tania kolorówka ... Coś w cenie You Nova, no dobra, może być trochę droższe ;) Jakieś pomadki w sensownym wyborze kolorów, jakiś krem koloryzujący może ... Ach, rozmarzyłam się :) A jakie kosmetyczne nowinki w Faberlicu ucieszyłyby Was najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
strony zapachowe ucieszylyby mnie najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie ucieszyla by seria brazująca ale nie taka jak ta pomaranczowa bo raczej niewielkie są jej efekty , sama uzywam kremu brązującego z Loreal oraz balsamu brazującego z serii Dove i takie produkty w Faberlic ucieszyly by mnie najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
ja się jeszcze za bardzo nie znam na tych kosmetylach, natomiast z obserwacji katalogów stwierdzam - napewno na plus - duzy wybór do pielegnacji twarzy - kosmetyki do róznych typów skóry - duzy wybór wszystkiego - wprowadzenie nowych szmponów i linni do włosów na plus -produkty do koloryzacji włosów - inne firmy tego nie mają (np farba nie byłą trwała w moim przypadku ale nie byłą zła, rozjaśniacz się nie sprawdził ale cóz) - kosmetyki antycellulitowe - niskie dośc ceny, choc pojemnosci tez nizsze, ale to dla mnie nie wada, gdyz mozna kupic taniej i wypróbowac czy ci pasuje czy nie, czy sa efekty czy nie - uwazam że dobrze że nie produkuja bizuterii - w zvon czy w oriflame ta bizuteria jest zupełnie niepotrzebna moim zdaniem , mamy sprzedawać komsetyki a nie otwierac bazar - kolorówka - dość duzo tuszy do rzęs, lakierów do paznokci, na minusy teraz mysle żę - za mało odcieni podkąłdów zdecydowanie - troche zmodyfikowałam kolory cieni do powiek, nie widze żadnych rózowych odcieni, jeszcze mógłby byc czarny kruczoczarny - faktycznie forevergirl ma racje - balasamy i kremy brazujeące - zdecydowanie - samoopalacz do twarzy i ciała - koniecznie - dezodoranty - oj tutaj tyły ogromne - spray, sztyft, deo pod nuty zapachowe perfum - to powinno byc - zmodyfikowałabym troche żele pod prysznic jakieś one dziwne, zmieniałbym opakowania, może troche zapachy albo rodzaje - brak próbek, stron zapachowych itp - wolałąbym, żeby niektóre kosmetyki nazywały się w miare normalnie - np kredka czarna, brazowa granatowa itp, a nie jakies cuda, - zdjecia w katalogach wyrazniejsze, żeby w miare było widać kolor itp, opisy bardziej bogatsze, żeby klijent wiedział co za kosmetyky kupuje. przy kremach adnotacja od jakiego wieku stosowac czy bez wzgledu na wiek itp nie wiem pewnie jeszcze duzo minusów czy plusów bym znalazła, to taka moja obiektywna opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprocz tego wiekszy wybor maseczek (bo niestety musze zamowic z konkurencyjnej firmy) zapachowe balsamy ,deo w sprayu ,deo w sztyfcie :) wczoraj mialam przyjemność wypróbowania : matujący krem -żel dla skóry mieszanej (1344) podobnie jak jak Rowny Ton dobrze matuje skóre ,jest dość gęsty koloru bialego takze dobrze tez nawilża , narazie uzylam go raz wiec wiecej moge o nim powiedzieć za kilka dni oprocz tego wkońcu dostalam mleczko oczyszczające z efektem lotosu (1320) nareszcie bo moje już dawno się skonczyło, mleczko koloru bialego ,delikatnie zmywa makijaż ,dobrze oczyszcza , skóra wokoł oczy jest dobrze nawilzona .Także ten kosmetyk zagośći na stale tym bardziej że zawsze kupowalam takie z konkurencyjnej firmy:) minusem okazal sie tusz ST1201 gdyz zamiast wlasnie takiego tuszu dostalam .... SR1201 !! no coż za pomyłka a klietka tak czekala no nic poczeka jeszcze troche ;) tez bym sie ucieszyla ze stron perfumowanych nawet jesli nie oddaja do konca prawdziwego zapachu ktoś napisal ze malo jest napisów po rosyjsku - nie zgodzę sie jest ich aż nadto ,przecież mogą brac kosmetyki od producenta i sami produkowac nalepki te ich papierowe pod wplywem dotyku się scierają i niewiadomo co do czego tym bardziej ze serie są w takiej samej linii kolorystecznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiecie czy jezdza te upso-stolice w soboty? Bo nie wiem czy jutro moge gdzies wywiac, a wolalabym nie jezdzic za paczka. Co do tego co bym chciala w FL...Nie ejstem dlugo konsyltantka i nie mam dobrej sprzedazy, ale strony zapachowe byly by na miejscu np dwie na m-c. Potem koniecznie zmiana naklejek na bardziej czytelne pisane wieksza czcionka i na folii a nie papierku. Dalej moze wjeszcze jakichs nowych zeli pod prysznic co kilka miesiecy. Naturalnie dobrego kremu koloryzujacego do buzki i balsamiku do cialka. A pozatym zeby bylo jeszcze taniej.... i... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, no nic pozostaje mi sledzic numerek przewozowy Milego slonecznego weekendu zycze! Ja niestety sie przeziebilam troszke i posiakuje, ale i tak musze sie jutro wybrac na zakupki przecenowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsy powiedzialy ze dzis miedzy 17 a 21 bedzie!! czy Wy tez tak sie cieszycie na kazda paczuszke? :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×