Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Dziewczyny mam pytanie: czy farby Krasa nakłada się na suche, czy na mokre włosy? Jak z wydajnością? Czy na gęste włosy za łopatki wystarczy jedno opakowanie, czy trzeba kupić dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farbę nakłada się na suche włosy. Co do wydajności to polecałabym zakup dwóch opakowań. Ja mam krótsze włosy i jedno opakowanie było na styk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno na styk? a ja ostatnio pofarbowałam swoje i mamie starczyło tylko że ja miałam z tych ciemniejszych kolorów i kładłam na suche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Ja farbę kładłam na świeże ale suche włosy,mam włosy do ramion i starczyło również idealnie jedno opakowanie,ale na dłuższe włosy radze kupić 2 opakowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..dorota..
@Paula: kredke do francuskiego nakłada sie pod paznokcie. Ja osobicie jestem z niej bardzo zadowolona:) jest wydajna, daje łądny kolor:) a co do farby to tez prponuje 2 na takiej dlugosci wlosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewna ale zdaje mi sie ze dostalam smsa z nieplanowana promocja na dni od 11 lutego....i chyba go skasowalam przypadkowo. Czy mi sie tylko zdaje? A jezeli ktos wie jaka promocja bedzie (oprocz tych ze strony FL) to dziekuje za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem czy o to chodzilo :Tylko w dniach 7-11,02 za kazde 100zl zamowienia mozesz zakupić zestaw niespodzianke (5produktow)za 15zl .Wpisz kod ZST na zamowieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolu
Wiecie może co jest w tych zestawach? Jeśli któraś takowy zamawiała i już dostała to niech sie pochwali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce zrobic dzis zamowienie, tak kolo poludnia i zastanawiam sie jaka bedzie nowa promocja z smsa. Ostatnio doslalam smsa z 15 min po tym jak zrobilam zamowienie...Moze ktos juz wie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo za 2 dni walentynki. Pozatym znajac moje szczescie do promocji pewnie bedzie jak juz zloze zamowienie. No nic. Skladam je bo zalezy mi zeby przyszly jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanką otrzymala paczke razem z zestawem walentynkowym , a w nim : kosmetyczny lod sprayu , dwa szampony , kredka do oczu oraz błyszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
A ja specjalnie zamówiłam kosmetyki wczoraj rano,żeby mieć je na dzisiaj i zawsze tak jest,a dziś jak mi bardzo zależało paczki ani śladu :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula konsult
Co Ty mówisz? Ja jak zamawiam dzisiaj np. a jest wtorek to mam na czwartek ;p wczoraj zamawiałam i jutro będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam przeważnie na drugi dzień paczki. Jak do 9-10 rano złożę zamówienie to na nastepny dzień odbieram przesyłkę. Dzisiaj zamawiałam koło godziny 14, dlatego raczej przesyłkę dostanę w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
A ja zawsze jak zamawiam rano,tak np. do 10-11 to otrzymuje przesylke na drugi dzien..i to przerwaznie tak mam,chyba ze zamawiam po popoludniu. Raz nawet chcialam po godzinie cos domowic,to Pani mi powiedziala,ze przesylka juz spakowana poszla do transportu i jutro powinnam ja miec..i faktycznie tak bylo..az sie dziwilam ze tak szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula konsult
Nom heh tyle, że ja mieszkam na pomorzu to też pewnie dlatego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula konsult
A dziewczyny mam pytanko. Ostatnio sporo grzebałam w necie i tak się zastanawiam czy te kosmetyki co kiedyś były w katalogach jak Adiva i Raymata czy one jeszcze wrócą? W ogóle dużo takich rzeczy jest, których teraz nie ma, a co katalog jest mało nowości nom nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że ostatnio sporo nowości firma dołożyła. Pewne kosmetyki są wycofywane, nowe dokładane. Zmieniają opakowania i katalog jakoś lepiej wyglada. Ja nawet nie zdążyłam wypróbować większości z nowych kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Wedlug mnie rowniez ostatnio sporo jest nowosci,ciagle dodaja cos nowego, praktycznie w kazdym katalogu.. sama nie zdarzylam prawie nic przetestowac jeszcze :) Szkoda,tylko ze niektore fajne dawne kosmetyki po wycofaniu juz nie wracaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolu
Tak, jest odliczane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula Konsult
Hey widziałyście? Na stronie jest próbka Adivy a przecież w marcowym katalogu tych perfum nie ma ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, gdzie widziałaś próbkę Adivy, bo ja myszkowałam po stronie Faberlica i nic takiego nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula Konsult
Jest na stronie kliknij oferta perfumy i na pierwszej stronie na dole mozesz nawet kliknąć na "próbki" i tam tez jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
No tak,ale na formularzu zamówień nie widnieje,więc jej nie ma na stanie- nawet próbki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dostałam sms z promocja na wyprzedaz produktow. patrzyłam na te produkty ale nie wszystkie znam jestem za swieżynka:) czy warto jest kupic tą kolorowa serie you nova? bo ceny sa super, a jak z używalnościa? czy moze jej używac kobietka po 30 r.z.domyslam sie ze nie wszystko, ale co warto! z tej listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Szlag może człowieka trafić..dlaczego nie dadza promocji od poczatku miesiąca,tylko w połowie kiedy tyle co dostałam paczkę z zamówieniem?!!! Polecam z tej wyprzedaży iskrzący błyszczyk do ust,lakiery do paznokci, aromaserum, serii zima, lu.. Miłych zakupów wyprzedazowych :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak zlozylam zamowienie i pojawily sie zestawy walentynkowe. Ale coż dobrze tak sobie mysle ze nawet jak zloze małe zamowienie i zapłace koszty przesyłki to przy takich cenach wyprzedazowych i tak mi sie opłaca, bo produkty w katalogu z tych serii były duzo droższe. Dziekuję Iza za podpowiedź, bo nie chciałabym obkupic się produktami, których nie użyję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×