Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość Izabela B
Własnie z tymi odcieniami pomadek też nie najlepiej bo w katalogu są danego koloru,a jak przyjdą to są innego i na dodatek na ustach niekiedy nie mają koloru :/ i te nazwy..lepiej jakby były normalne odcienie a nie takie wydziwiane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny !odebrałam dzisiaj lutowe zamowienie i jestem w szoku. Zamówilam krem z nowej serii LUX, ten do pielęgnacji twarzy kod: 0360. Jakaś rewelacja, na pierwszy rzut oka piękne ekskluzywne opakowanie, w środku niespodzianka-szklany sloiczek bardzo gustowny. Pewnie dlatego jest taka wysoka cena za to cudo:( ale i tak się opłaca, ładnie pachnie i szybka się wchłania a co najważniejsze w przeciwieństwie do poprzedniego MIsta nie szczypie! Super! Dobrze ze zrobili oferte dla sprzedawców przyt zakupie 6 szt 40% rabatu! fajna oferta i wtedy sie opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy widziałyście, ze w sprzedazy są już próbki Aguamarine!!! sa już na form,ularzu zamówienia internetowego, kod PST, 8 odcieni za 5 zł. SUPER!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Nie widziałam.. w jakiej kategorii są w zamówieniu wpisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na formularzu zaraz na początku listy produktów. Jako pierwsze pozycje w zamówieniu: Próbki pomadek - Oferta Limitowana -sa próbki Aquamarine i Gold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno, zapomniałam dzowniłam dzisiaj do Faberlica z zapytaniem kiedy bedą katalogi marcowe, powiedzieli ze pod koniec tego tygodnia (czwartek,piątek) i zebym jak bardzo mi zależy to wjesc na formualrz internetowy i jak nie będzie adnotacji przy kodach to znaczy ze juz są.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
O fajnie z tymi pomadkami! I nawet sa wszystkie z serii Gold :) wow..niech jeszcze dadza zapachowe strony i bedzie pelna kulturka :D A jesli chodzi o katalogi to fajnie by bylo,bo jeszcze niedawno dostalam info,ze maja byc jak zawsze 15.02 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxax
A ten mineralny puder zawiera też talk czy jest czysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulvena
Słuchajcie!Może to durne, ale ja potrzebuje katalogów od marca 2007 roku do stycznia 2008 włącznie.Przeprowadziłam się ostatnio i katalogi po prostu mi wcieło, a zostałam w marcu konsultantką i zbierałam po katalogu. Teraz nie mam. Jeśli ktoś ma, może wysłąć, to chętnie poprosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulvena
W formie papierowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evebeve
Hej! Ja właśnie składam swoje pierwsze zamówienie. Mam już trochę uzbierane, chociaż niewiele ponieważ sama nie wiem za wiele o kosmetykach FM:). Bardzo bym chciała zamówić próbki perfum, czy jest to możliwe przy zamówieniu papierkowym( tzn. chodzi o formularz wysyłany pocztą). Klientka chciała zamówić ode mnie krem- kompleks do twarzy KOD 0360 niestety przy braku próbek nic nie mogę zrobić bo nie są to grosze wydane za kosmetyk a trochę więcej pieniążków:(. Czy może ktoś mi coś doradzić w związku z tymi próbkami. Co generalnie mogę zamówić, żeby mi trochę ułatwiła się praca.Aha i czy mogłabym przy zamówieniu w tym tygodniu zamówić katalogi marcowe? Czekam na waszą pomoc i pozdrawiam wszystkie klientki i konsultantki FM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evebeve na poczatku sprostuje ze to są kosmetyki Faberlic a nie FM . FM specjalizują się w perfumach . Faktycznie troche trudno przekonać klientke na droiższy krem bez uprzedniego wyprobowania jego . Powiedz klientce ze są to kosmetyki hipoalergiczne , więc spewnością nieuczuli ,jeśli jednak by się cos nieprzewidzianego wydarzyło zawsze masz miesiąc czasu na odeslaniu kosmetyku z powrotem a firma zwroci Ci pieniążki . Zuzycie jednak musi być niewiększe niż 33% . Niestety narazie katalogow marcowych nie ma więc może wstrzymaj sie jeszcze z zamowieniem , może jeszcze ktos cos zamówi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evebeve- jezeli jestes juz konsultankta to popros zeby przysalai Ci materialy na temat kosmetykow. Ostatnio wysylali mailem. Z doswiadczenia wiem (pracowalam wczesniej z naturalnymi kosmetykami) ze jezeli sprzedawca wie o kosmetyku duzo i ta wiedze wykorzysta zacheci klientke do zakupu. Sama lubie jak ktos opowie mi co kosmetyk zawiera i jake to ma dzialanie. Pozatym probki kremow np to dla mnie pomylka. Bo zeby zobaczyc efekty dzialania kremu trzeba stosowac go przez jakis czas...a probka starcza ledwie na 2-a moze uzycia. Zapytaj klentke czy ma na jakis skladnik uczulenie, niektorzy zarzekaja sie ze wszytsko ich uczula a tak naprawde uczula je cena ;-) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evebeve
Dziękuje za wszystkie porady :) Rzeczywiście co do próbek kremów masz Megosia zupełną rację.. ale wiesz jak to jest kiedy konkretna rzecz kosztuje ok 50zł a kiedy kosztuje o wiele mniej..sama generalnie bym się bała zamówić tym bardziej zamawiając pierwszy raz kosmetyk z danej firmy w takiej cenie, nie każdego stać na takie "ryzyko". Generalnie klientka zamówiła u mnie maseczkę, żeby sprawdzić w ogóle jakiej jakości są kosmetyki firmy Faberlic. Mam nadzieję, że się nie zawiedzie :) Mam jeszcze pytanie z rozjaśniaczem. Mam włosy koloru naturalnego blondu. Boję się troszkę użyć rozjaśniacza, gdyż strasznie niszczą włosy.. Czy jest jakaś różnica po przemalowaniu włosów kremem(farbą) w kolorze skandynawskiego blondu czy po prostu lepiej się nie bawić w malowanie i od razu użyć rozjaśniacza??? Dzięki z góry za wszystkie porady!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evebeve
Aha i jeszcze co do tych próbek perfum o których pisałam wcześniej :] Czy mogę zamówić próbki przy formularzu wysyłanym pocztą czy tylko poprzez zamówienie internetowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evebeve
Andzia 74- ponieważ jak już pisałam to jest moje pierwsze zamówienie jako konsultantka i muszę wysłać także ksero dowodu.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie zrób jak mówi andzia74. W ten sposób jak dzisiaj rano zamówisz to jutro powinnaś mieć towar w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileta
Dziewczyny, czy któraś z Was się orientuje czy zestawy walentynkowe W... podwójne oddychanie za 29,90 podlegają rabatom, bo jeśli nie to się po prostu nie opłaca - lepiej kupić je oddzielnie. Przy zestawach X... jest zaznaczone na formularzu zamówienia, że podlegają rabatom a przy tych nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolu
Podlegają rabatom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evebeve
Czyli deklaracje członka klubu mogę wysłać razem z kserem dowodu osobistego faxem, a później złożyć zamówienie internetowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxax
proszę uprzejmie o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona.Faberlic
Aga 96 -termokoncentrat jest przeciwskazny osobom np. z problemami krążeniowymi. Dlatego wprowadzono drugi kosmetyk - kriożel dla tych osób, które nie mogą stosować termokoncentratu. Zatemo nie używaj kriożelu jako antidotum na termokoncentrat tylko stosuj wyłącznie jeden kosmetyk. Ja też nie mogę stosować termokoncentratu dlatego cieszę się, że jest kriożel. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSCY ZAINTERESOWANI! dzowniłam dzisiaj do Faberlica i potwierdzili ze już są katalogi MARCOWE w sprzedaży:) Super Fajnie,składamy zamówienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula konsult
Hey mam pytanko czy któraś z was używała kredki do manicure?? Mam pytanie czy stosuje się ją pod paznkieć i czy działa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×