Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość Martyna67
Andzia74 Dziękuję bardzo za prezentację. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczylo ze dobrze umyla wlosy , ten szampon ma bardzo slabą trwalość , ja robilam burgundem i po pierwszym myciu tez resztki mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Dzisiaj dostałam paczke :) dostałam ją po 32 h od zamówienia :D Orzymałam dużo kosmetyków za poprzednie promocje..szkoda że niektóre podwójne ..ale licząc było ich jakieś 10 sztuk :) próbki i pędzelki też otrzymałam, ładnie pachną te perfumki..ciekawe jak z trwałością :P Zamówiłam też NEO2 i będe dzisiaj próbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez dostałam paczkę ale musze poczekac jak dzieci pójdą spać zanim ja rozpakuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga86
forevergirl bo ten szampon to jest zwykła szamponetka, koloryzuje troche - odcien perłowy popiel miałam, ale do pierwszego mycia tak więc powinni chyba zmienic nazwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga86 a Ty wkoncu zamowilas ta farbe KRASA?jesli tak jaki efekt? ja juz mam zamowienia na nowe zapachy a szczegolnie na czekolade:) wąchalam dziś TENDRE zapach ladny wyraznie wyczuwalny grejfrut niestety nie zbyt dobrze ze trwałością . Dla siebie narazie nic nie zamawialam choc dostalam pare fajnych kosmetykow beda na sprzedaz lub na prezenty Zwrocilam uwage na jedną rzecz ze częsc kosmetykow ktore otrzymalam mają termin ważnosci 24 miesiące, hmmm wczesniej chyba tak nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Po raz kolejny zamówiłam sobie serie RA,wiadomo idzie lato wiec trzeba poprawic kondycje skory ;P Dawno ich nie uzywalam,pewnie jakies pare miesiecy,ale bylam z nich zadowolona :) a sa dosc nie drogie :) wiec teraz po pierwszy razie : owinela cialo,pozniej zel-peeling pod prysznic i na koniec termokoncentrat, i powiem ze jestem zachwycona a nie tylko zadowolona..odrazu skora gladsza,jedrniejsza i zdrowsza..BOSKO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Mi z tych nowych perfum podoba sie bardziej owocowa.. a czy one maja dozownik czy sa takie na paluszek ? Moze z nowosci na 50% wybiore wlasnie jakas,chociaz kusi mnie tez cien do powiek z aplikatorem ;> Ja tez mam troche kosmetykow,pare rozdalam na prezenty a reszte mam w szafie,zurzyje lub sprzedam jak dlugo mi to zejdzie ;) Z tego co rzucilo mi sie o oczy to raczej spotkalam sie z 18 mies. terminem waznosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo przewaznie jest 18, a raczej pielegnacja zawsze tyle miala , a teraz mam krem do buźki oraz tonik do demakijazu z 24 miesiecznym terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka moich przemyśleń: 1) woda fruity stroy - ślicznie pachnie owocowy rzeźki zapach dosyć długo utrzymujący się - posiada atomizer; 2) chocolate sotry - jak dla mnie b.słodki - atomizer 3) nowe perłowe lakiery - bardzo ładneale dla lepszego wyrazistego koloru trzeba przemalować dwa razy, raz wychodzi bardzo delikatnie 4) torba ekologiczna - jak dla mnie duży plus 5) bardzo ładne nowe opakowania serii LETO 6) świetne kolorowe typowo młodzieżowe opakowania serii Anti-acne 7) extra naszyjnik \"Tajemnica gór\" 8) bardzo fajna bransoletka \"szept morza\" można ja połączyć z naszyjnikiem w/wym. 9) bransoletka \"carmen\" i \"złote serce\" jak dla mnei bardziej tandenta \"odpustowa\" 10) nie wiem czy zauważyłyście ale w niedługim czasie pojawi się pianka i lakier do włosów KRASA i mam prośbę kilku osobom wysłałam prezentacje na maila, porozsyłajcie to teraz między siebie bo ja nie mam za bardzo czasu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet kate
hej ;] mam pytanie do konsultantek faberlica, bo dziś bylam na ich stronie i sie bardzo zdziwilam, a dokladniej to opakowaniami kosmetyków - napisy na nich sa w jezyku rosyjskim? czy jakims podobnym? aha i gdzie sa produkowane te kosmetyki? thx za odp ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmetki są produkowane w Rosji bo tam jest najtaniej i dlatego mogą mieć konkurencyjne ceny zwróccie uwagę ile wielkich firm produkuje w Chinach dziewczyny z mojej grupy wysłałam wam fajniutkiego maila dot. faberlic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim, chciałabym też zabrać głos w sprawie \"rosyjskich napisów\", moim zdaniem, nie ma to raczej związku z niższymi kosztami produkcji kosmetyków, jak zapewne wiecie (skoro jesteście też konsultantkami), Faberlic wspołpracuje z tak znanymi firmami, jak Intercos, Sederma, NikkoChemical, Henkel itp. oraz wieloma legendami świata kosmetycznego - Pierre Bourdon, Chiarą Fantig, tak więc na pewno nie jest to kwestia oszczędności. Tu należałoby się raczej skupić na wysokich technologiach wykorzystywanych w procesie produkcji kosmetyków, przecież Aquaftem był wynalazkiem naukowców rosyjskich, firma została załozona przez grono ludzi mających bezpośredni związek z powyższym wynalazkiem, Fl ma wlasne laboratorium w Rosji, gdzie pracują najlepsi specjaliści, chyba nie sądzicie, że dostają 1 dolara/h, jak w Chinach:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o to mi chodziło tylko o reakcję ludzi którzy często mówią \"ruskie? nie ja dziękuję\" a na chińskie tak nie reagują i dlatego czasem im to tak tłumacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, rozumiem, że jest to Twój sposób na zachęcenie klienta, ale nie rozumiem dlaczego wybralaś argumentację, która \"nie do końca\" :) odpowiada faktom, zauważ, że produkty produkowane w Chinach (są to zazwyczaj tanie produkty o niskiej jakości, inwestowanie w technologie, specjalistów i drogie surowce w tym przypadku nie byłoby opłacalne z punktu widzenia producenta Chinskiego) mają angielskie napisy, gdyż produkcja odbywa się na zlecenie danej firmy np. amerykanskiej, a tu mamy napisy rosyjskie z tego względu, że jest to firma rosyjska, owszem - wcześniej kosmetyki były produkowane we Francji, ale dlatego, że wtenczas firma budowała własną fabrykę, jasne, że produkcja na zlecenie jest zawsze droższa, stąd teraz cena kosmetyków jest bardziej przystępna. Dziwie się, że twoich klientów taka argumentacja przekonuje, dane o \"tanich kosztach produkcji w Rosji\" są chyba cokolwiek przestarzałe. Ja zawsze opowiadam klientowi jak jest na prawdę - o właściwościach kosmetyków i historii powstania kosmetyki tlenowej Fl - o bogatym naukowym zapleczu firmy, co zawsze działa pozytywnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Ja już mam zamówienie na tą nową owocową perfumkę :) sama niewiem co mam wybrać z nowości ;P :) Dziewczyny,czy jest jakiś kosmetyk na żylaki? Bo wychodzą mi żyły na łydkach i chciałabym za wczasu czymś smarować by zniknęły choć troszkę...widziałam NEO do walki z drobnymi pajączkami i żel tonizujący do nóg..ale to raczej nie pomoże.. niewiem czy nie ma,a może nie wiem o wszystkim działaniu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to bardzo dziwne \"wyczucie\", ale cóż, może niektore klientki lubią używać kosmetyków produkowanych niskim kosztem w \"Chinach\"...obawiam się, że to nie kwestia Klienta, tylko nadawcy informacji, szkoda, że nie korzystasz z możliwości, jakie niesie odpowiedni PR i sprzedajesz produkty produkowane \"tanim kosztem\", każda firma ma swoją historię i know-how, negowanie jej i rozprzestrzenianie informacji wprowadzających klienta w błąd jest anty-marketingiem trącącym średniowieczem (w tym przypadku) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko ja na tym forum piszę po polsku a ty mnie chyba nei rozumiesz. Nie napisałam słowem o chińskich kosmetykach tylko o produktach renomowanych firm produkowanych w Chinach. Na opakowaniach jest język rosyjski, ponieważ tego sobie zażyczyli Rosjanie w związku z tym, ze produkcja odbywa się u nich. Weź do ręki nowe kremy z serii RALA najpierw z przodu są napisy w j.francuskim potem w rosyjskim. Weź produkty z avonu i oriflame też ostatnio przeważa jezyk rosyjski bo gro produktów idzie na wschodni rynek. Ja nie mam problemów z klientkami. Właśnie robię następne zamówienie (średnio w miesiącu 5-6) i nie narzekam na sprzedarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, pozwól, że zacytuję \"kosmetki są produkowane w Rosji bo tam jest najtaniej i dlatego mogą mieć konkurencyjne ceny zwróccie uwagę ile wielkich firm produkuje w Chinach\" piszesz - bo tam jest najtaniej, sugerujesz więc, że produkty są produkowane niskim kosztem, przytoczyłaś przykład Chin, wszyscy wiemy co oznacza przysłowiowe \"made in china\". ?I powiem, że nie dziwię się wcale, że sprzedaż masz dobrą, bo jak raz jakimiś anty-PRowskim sposobem wciśniesz ludziom kosmetyk, to za drugim razem kupują dlatego, że jakość produktów jest bardzo dobra (co jest wynikiem tych wszystkich działań firmy, które powyżej opisałam i chyba raczej o tym trzeba mówić, a nie opowiadać niestworzone historie). sorry, ale trochę się zdziwiłam, że użylaś takiej właśnie argumentacji, to nic osobistego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Jejku dziewczyny..nie kłocie sie tak ;P Nie ma znaczenia..niech kazda martwi sie o swoja sprzedaz i klientki..niech mowi co chce a klientki sie przekonaja tak czy siak,ze kosmetyki sa bardzo dobre jak tylko je uzyja :) nie ma znaczenia ze sa produkowane w rosji ;) czy moze ktos mi pomoc w pytaniu jakie zadalam wyzej? :( o.. to szybko sie perfumki rozeszly..szkoda.. ja na szczescie sie jeszcze zalapalam nawet na pedzle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
forevergirl ja miałam i farbe i szampon koloryzujacy raz robiłam kiedys farba perłowy blond, a mam robiła 2 razy mahoniem efekt u mamy jest ok, mi sie perłowy blond na moich włosach jakos nie podobał, choc to kwestia odcienia, i nie może wpływac na moja ocene ogólna farby farba jest miom zdaniem niezła, nieszbyt dłufgo mi trzymała, jednak włosów nie zniszczyła raczej, więc generalnie moge ja polecic natomiast jesli chodzi o szampon koloryzujacy odcien perłowy-popiel to raczej nie polecam, to jest szamponetka a nie szampon, i moim zdaniem cena jest wygórowana, jesli brac pod lupe szamponetki dostepne ogólnie w drogeriach szampon temn utrzymał sie na włosach do pierwszego mycia, tylko i wyłacznie wiem, że niektórzy chcą tylko jednorazowego efektu, jednak nie mozna tego produktu nazywac szamponem koloryzujacym i pisać że efekt trzyma się 2 tygodnie, bo to jest bujda po prostu chyba, że inne odcienie trzymają się lepiej, choc widze że jednak nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6DolceGabbana9
Heeej ma już któraś z Was tą prezentacje od andzia74 ?? jeśli tak to bardzo prosze o przesłanie na @ ten_mail_nie_istnieje@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileta
Ja też bardzo bym prosiła o tę prezentację - mileta@interia.pl . Z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
To ja też poproszę. z ciekawości bym zobaczyła jak to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maat7
Witam i z przyjemnością dołączam do grona Konsultantek FL. W FL jestem od czerwca 2007, ale kosmetyki kupuję dla siebie i nie mam grona klientek. Tutaj (i w Oriflame) to ja jestem najważniejszą klientką lubiącą niskie ceny i atrakcyjne promocje :) Czytam Was bardzo uważnie, bo macie o wiele więcej doświadczenia i wiedzy nt. proponowanych kosmetyków. Muszę wyznać, że przystąpiłam do FL skuszona oceną wody perfumowanej Ramayata (jeśli nie przekręcam nazwy), która odkąd zapisałam się do klubu ani razu nie była do kupienia :) Ale powolutku się rozkręcając kupuję coraz to nowe kosmetyki i ogólnie jestem usatysfakcjonowana. Kocham O'Feerique Sensuelle i nie mogę obyć się bez mleczka do demakijażu z efektem lotosu, ale też nie zachwyciły mnie toniki z serii Novaftem (chemiczny zapach), jak i żel spowalniający odrost włosów. Mój mąż odmawia używania innego żelu niż 8Element żel do ciała i włosów (N5). I tak powolutku moje półki zapełniają się Faberliciem :) A od pewnego czasu jako użytkowniczka NEO10 - Formuła Równowagi Neoskin jestem tym produktem zachwycona !!!! I mam do Was pytanie o pozostałe produkty NEOSKIN: - korektor zmarszczek mimicznych - Niewidocznym korektorze do powiek - Serum przeciw kuperozie - krem rzeźbiący owal twarzy Co o nich sądzicie Wy, albo Wasze klientki? Mam skórę mieszaną i dojrzałą (40-tka ze mnie, ale dobrze utrzymana :) Potrzebuję kremu lekkiego do oczu (noszę szkła więc musi być jak najmniej drażniący), mam pękające naczynka koło nosa i na policzkach, zauważam luzy w okolicach podbródka :( Potrzebne mi już kosmetyki do zadań specjalnych. Teraz niektóre produkty NEO mają dobrą cenę więc chętnie bym się skusiła na nie, ale nie są to rzeczy tanie, więc jeszcze chętniej posłuchałabym opinii niezależnych. I jeszcze ta nowa seria RALA 45+ - miałyście? Możecie coś o niej powiedzieć? Będę wdzięczna bardzo i naturalnie odwdzięczę sie własnym zdaniem dojrzałej kobiety, która z produktu na produkt coraz bardziej się do FL przekonuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×