Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość Izabela B
nie bardzo wiem nadal co z tymi znizkami objetosciowymi :| mozesz jakos dokladniej,prosciej i jasniej napisac? bo ktos mi wczesniej pisal,ze rabat sie dolicza i tyle.. chyba najlepiej sama zobacze na fakturze w maju..ale niewiem jak mam sobie odliczyc ile zostaje na moje wydatki .. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelo, najprościej jak bedziesz korzystac z raportu w którym wyliczają sie punkty. taki raport mozesz miec do wgladu jak napiszesz do firmy i poprosisz o dostęp do raportu marketingowego. Tak wyliczają ci sie punkty i bedziesz wiedziała ile w danym miesiacu zarobiłaś. A mozesz sobie zliczac punkty jak ci pisałam według tego scheamtu.to naprawde proste tylko trzeba chwile usiąść i przeanalizować. Nie masz swojego dyrektora? mój mi wszytsko pięknie wyjasnił i złapałam bakcyla;) Oczywiscie jak chcesz to ci napisze dokładniej jak to jest ze znizka;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
63 % to rabat ruchomy czyl;i taki dostajesz dopoki nie wykorzystasz swojego bonusa , pozniej wraca normalnie jesli Ci przysluguje 33% to tyle dostajesz przy nastepnym zamowieniu . Przy 10% raczej 63% nie dostaniesz bo to jest do odebrania okolo 30zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale 63% to nie jest końcowy procent można miec również 67% zależy ile masz ep na koniec miesiąca no i fakt w raporcie (nie strefie) najlepiej to widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale 63% to nie jest końcowy procent można miec również 67% zależy ile masz ep na koniec miesiąca no i fakt w raporcie (nie strefie) najlepiej to widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale 63% to nie jest końcowy procent można miec również 67% zależy ile masz ep na koniec miesiąca no i fakt w raporcie (nie strefie) najlepiej to widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale 63% to nie jest końcowy procent można miec również 67% zależy ile masz ep na koniec miesiąca no i fakt w raporcie (nie strefie) najlepiej to widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileta
Maat7, prezentacje dotarły - dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co mi powiedziala Pani dyrektor to 63% jest maxymalny 67% jeśli firma jest mi winna jakies pieniadze np za zwroty lub nadplate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Co należy wpisać w tytule przelewu gdy wpłacam pieniążki w DEUTSCHE BANK PBC SA,by nie pobierano prowizji ? A z ta znizka napisalam maila do biura obslugi,bo nie rozumiem nic z tego 63% czy 67% :/ dla mnie bylo logiczne,ze do 27% dopisuja mi rabat jaki osiagne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w DB - wplata wlasna wpisz Izabela za 100EP otzrymujesz dodatkowy rabat w wysokosci dodatkowych 6% czyli masz 33 % . oprocz tego naliczony jest bonus może on wynies zależnie od Twojego zamowienia kilkiadziesiąt zloty . Aby go odebrac firma przyzne taką znizke bys mogla je odebrać . Wtedy dostajesz więcej niz 33% a gdy go odbierzesz zostajesz na swopim stalym 33%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
no cos zaczynam kumac.. a jaki sposob naliczaja ten bonus np. jak mam zamowienie np. na 200zł ? I jak mozna go odebrac? jest do odebrania w jednym zamowieniu a przy kolejnym zamowieniu na ten sam miesiac mam te 33% bez bonusu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te procenty to nie żaden bonus itd powiedzmy Pani X ma za kwiecień 108ep czyli dodatkowy jej zysk to 25,92,- ma zamówienie na 200zł (już po odlczeniu 27%) od tego zamówienia odejmują jej 25,92 do zapłaty ma 174,08. Ta kwota 25,92 z 200zł to ok 12% 12%+należne 27%=39% tak mniej więcej to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ktos ma więcej ep i tym samym większą kwotę dodatkową a zamówienie pierwsze zrobi małe np na 150zł to niewykorzystana część wypracowanej wkoty przechodzi na następne zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) jestem początkująca konsultantką faberlika, mam pytanko - może są wśród Was osoby z /lub okolic/ Stalówki, Tbg, albo Sandomierza - chciałabym nawiązac kontakt, no bo w grupie raźniej ;) pozdro-joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny! Czytam ten temat o zniżkach(co prawda to mnie jeszcze nie dotyczy, ale wypytałam osobę, która jest już długo w firmie ma też punkt konsultacyjny w mieście w którym mieszkam. Izabela to jest łatwe!! Jak zapłacisz (a nie zamówisz)odpowiednią ilość EP w danym miesiącu to nalicza Ci się zniżka odpowiadająca temu co zrobiłaś sama bądź z grupą (jak ją masz). A więc ilość EP(jaką zapłaciłaś w danym miesiącu) pomnożona przez współczynnik i pomnożona przez % w jakim się znajdujesz w zależności ile masz EP np: 156EP *4*6%=37,44zł wypracowanej zniżki 378EP *4*10%=151,20zł j.w. 1125EP *4*14%=630,00zł j.w. 1654EP *4*18%=1184,40zł j.w. 2568EP *4*22%=2259,84zł j.w. 3278EP *4*26%=3409,12 j.w. to są oczywiście przykłady Ty sobie wg. tego wylicz swoją zniżkę (tabelkę do EP powinnaś mieć na umowie ) A odebrać tą zniżkę to jest prosto : na początku np.maja dostaniesz informację z Faberlic, że zniżka jest naliczona i wtedy po takiej info jak zamówisz to będziesz miała tą zniżkę wypracowaną odliczoną na fakturze. W zależności ile zamówisz to odpowiednio Ci zejdzie kasy z wypracowanej zniżki i wdedy masz na fakturze te % 63% 47% 53% Te % nie mają tu znaczenia Wypracowałaś 155,45zl zniżki i tyle z faktur Ci firma odliczy. Mam też gdzieś na to wzór jak samemu sprawdzić czy wykorzystałam już całą zniżkę czy nie, ale sorrki nie mam jej pod ręką, ale jak będziesz chciała to poszukam albo dopytam tej kobietki co mi to tłumaczyła i napiszę Ci. Mnie to przekazano w taki sposób i załapałam migusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod te adresy wysłałam preznacje o ktorych pisalam wczesniej: ania.fl@interia.pl; askej@op.pl; apolu@o2.pl; dotka9915@wp.pl; maat7@gazeta.pl; mileta@interia.pl; lui_lotos@tlen.pl dziewczyny potwierdzcie ze dostalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Patka..rozumiem chyba ;) strasznie Ci dziękuje za te przykładowe wzory!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Tylko jeszcze jedno moje pytanie.. czy wedlug tego wzoru np. '156EP *4*6%=37,44zł wypracowanej zniżki'..dolicza się te 27% znizki czy to juz wszystko jest zawarte? czy kwota 37,44 jest odliczona minus jeszcze od całości 27%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
dzięki ;) już wszystko wiem! JUPI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27% masz zawsze bo to Ci gwarantuje Faberlic jak podpisujesz deklarację plus to co wypracowałaś czyli jak to przeanalizowałam (po wysłaniu na forum) to nawet NIEŹLE PŁACĄ :) :) Od jutra zabieram się za ciężką pracę mam na ku chętne do wejścia do Faberlic. Jedna mi weszła, już się cieszę, że będę tak jak Wy odbierać dodatkową kasę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Ja też z tego się cieszę..nie moge sie jeszcze doczekac az sprawdze to w praktyce :) aktualnie mam zarejstrowane 3 konsultantki i mam jeszcze 2 chetne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze :) ale się masz dobrze ja mam tylko jedną ale dopracuję system hm....??? Jak tu zdobyć ich więcej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
ja zdobyłam na allegro :P dziewczyny a ja mam jeszcze jedno pytanie, przykladowo czy to wyglada tak,ze znizka jest odejmowana od calosci faktoury ? np. 200zł-27%-37,44zł ? Czy tak to wyglada,zyfry saprzykladowa, zamowienie na 200zl, 27% dla konsultantki i wypracowany 6% poziom znizki. I czy wiedzac,ze mam 'taka' kwote znizki (juz wiem jak ja obliczyc) moge wziasc zamowic kosmetyki na taka cena a ta cena zostanie odjeta od zamowienia? I w kolejnym miesiac znow pracuje na jakas znizke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna z tego co wiem można to obliczyć!!, tak jak pisałam mam gdzieś ten wzór, tylko go odnajdę to napiszę. Jak będziesz go miała to policzysz bez problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi chodziło po głowie to naliczanie, że zamiast szukać zadzwoniłam do pani, która mi tłumaczyła to jak u niej byłam i już mam!!! Masz wypracowaną zniżkę 34,53zł to : 34,53zł * 2 (współczynnik) +22% Vat + 27% rabat =107,01zł Jak zamówisz za 107,01zł to wybierzesz cały wypracowany rabat. Następną fakturę będziesz miała z rabatem 27% a na tej fakturze za 107,01zł będziesz miała jakiś tam % który nie ma w sumie znaczenia dla Ciebie Ważne jest to by Faberlic wypłaciło Ci Twoje 34,53zł :):):) Kurcze taka kobietka(ta do której dzwoniłam) to sobie wie dość dużo, mam nadzieję, że jak będę potrzebować to jeszcze mi coś powie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..dorota..
dziekuje za prezentacje Patka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×