Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość Izabela B
moze mi ktos napisac odp. na poprzednie pytanie? bo niewiem jak odbierac te wypracowane rabaty, czy mam zamawiac sobie kosmetyki za ta kwote czy jak ja odliczaja od faktury?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela ta odpowiedź była dla Ciebie przepraszam wczśniej napisałam Joanna :( 19:25 patka2608 (malysmerf@interia.pl) Tak mi chodziło po głowie to naliczanie, że zamiast szukać zadzwoniłam do pani, która mi tłumaczyła to jak u niej byłam i już mam!!! Masz wypracowaną zniżkę 34,53zł to : 34,53zł * 2 (współczynnik) +22% Vat + 27% rabat =107,01zł Jak zamówisz za 107,01zł to wybierzesz cały wypracowany rabat. Następną fakturę będziesz miała z rabatem 27% a na tej fakturze za 107,01zł będziesz miała jakiś tam % który nie ma w sumie znaczenia dla Ciebie Ważne jest to by Faberlic wypłaciło Ci Twoje 34,53zł Kurcze taka kobietka(ta do której dzwoniłam) to sobie wie dość dużo, mam nadzieję, że jak będę potrzebować to jeszcze mi coś powie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc tez jestem faberliczka i widze, ze patka podaje bardzo fajne i trafne przykłady jak oblizyc punkty, tylko trzeba dokladnie i ze zrozumieniem umieć czytac ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
patka,dzieki..niestety nie bardzo rozumiem.. pytalam,ze jak mam ten dodatkowy rabat np. 35 zl,to czy on bedzie odliczony od faktury, np.bedzie wygladac tak: faktura - 27% - te 35 zł. ? i jak moge odebrac ten rabat,zamawiajac kosmetyki na taka kwote i nie place za nie,bo mam taka kwote w rabacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela masz 27% plus 35zł(wypracowany rabat) ten wzór który podałam dotyczy tych właśnie 35zł będziesz miała naliczony rabat 27% i w dodatkowych % rozpisane to 35zł czyli wyjdzie ci np 56% ten wzór pozwala ci obliczyć za ile masz zamówić by jak najzybciej odebrać wypracowaną zniżkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
a wczesniej byl podany wzor : 150EP x 4 x 6% i wtedy wychodziła kwota..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to rozumiem tak: mam wypracowane 35zł mnoże je przez współczynnik 2 dodaję 22%Vat i dodaję 27% taki mamy rabat to daję 112,40zł Jak zamówię za 112,40 w cenach katalogowych to odliczą mi 27% i 35zł czyli do zapłaty 47,05zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Juz chyba rozumiem ;) pierwsze obliczam z EP a potem juz z kwota rabatu i wiem jaka musze miec kwote za fakture by caly rabat byl wybrany caly :) a jesli faktura bedzie nizsza to co wtedy ? dolicza sie do kolejnego miesiaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten pierwszy wzór dotyczył jak obliczyć kwotę rabatu, a ten drugi jak ten rabat szybko odebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
dzieki dziewczyny, chyba kumam..ale najlepiej sie przekonam sama w praktyce i zobacze..wtedy zakumam na 100% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Paskudnik!! jak kwota będzie niższa to zostanie ci np 4zł wypracowanego rabatu i to przechodzi do następnego Twojego zamówienia nieważne kiedy ono będzie w tym czy w przyszłym miesiącu TA KASA NIE PRZEPADA!!!! i to jest ok!!! Wyliczasz to jak wcześniej podawany był wzór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka użyłam skrótu myślowego ;) żeby jak najprościej odpowiedzieć na pytanie, bo dużo dziewczyn robi raz na miesiac zamówienie ale za to np za większą kwotę ja np tak robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
a czy bedzie napisane gdzies na fakturze ile mi przechodzi na kolejny miesiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamizia79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Czy kody nowosci z 50% rabatem nalezy wpisac w uwagach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Kurde nurtuje mnie to pytanie,moze jestem nudna..ale jak oblicze ze kwota na jaka zapracuje wynosi mi 86 zl, to moge sobie spokojnie zamowic kosmetyki na taka kwote,bez obawy ze bede pozniej musiala za nie dodatkowo placic. ? zostanie te 86 zl napewno odliczone od faktury ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusha18
żeby wpełni wykorzystac cala znizke 86 zł musisz zlozyc zamowienie na minimum 2 raz tej kwoty 172 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela wg tego wzoru co Ci podałam, by odliczyli Ci cały wypracowany rabat: Mówisz, że wyliczyłaś sobie 86zł TO : 86ZŁ * 2 + 22% Vat = 27% rabat = 266,49zł NA TYLE POWINNAŚ ZAMÓWIĆ BY ODLIZYLI CI CAŁY RABAT, wtedy będziesz miała wybrany cały wypracowany rabat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela jak ja Ci nie pomogłam to zrób tak jak ja - na stronie Faberlic masz znajdź sobie ten w Katowicach mnie ta kobieta wytłumaczyła Tobie też wytłumaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
A jak zamowie na mniej niz 266,49 to nie odlicza mi az 86zł tylko mniej? Czyli wygladaloby to tak: 266,49 - te 86 zl ? a gdzie 27% juz jest odliczone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chcialam się zapytać o NEO-7 : Serum przeciw kuperozie do walki z pajączkami czy ktoraś z klientek uzywala i widziala roznice? czy faktycznie likwiduje popekane naczynka ? Bo cena konkretna a pojemnośc malutka więc nie chce zawieść klientki .Prosze o opinie na ten temat Izabela najlaptwiej wszytsko wyjdzie w praktyce . Ty i tak nic nie bedziesz sama obliczać wszytsko juz bedzie gotowe na fakturce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
forever,wiem..tylko ze ja nie zamawiam kosmetykow tylko dla mnie i nie chce sie zrobic w balona,ze zamowie na mniej i odejma mi mniejsza kwote niz 86 i bede musiala doplacic za to dla siebie co zamowie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przy 14 % to z programu bonusowego moge wybrac dowolna ilośc nowosci za 50% ceny? Troche zastanawia mnie czemu w maju mozną zamowić probki trzech wod z serii LES FLORALISES , przecież w kwietniu sa poraz ostatni... i ogolnie bardzo malo w maju jest probek perfum;/ rozdalam swoje i teraz nie moge zakupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lova lova
patka2608 :)) ja też poproszę o prezentacje .. wszystkie jakie masz .. ja niestety nie posiadam ani jednej :( z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
forever zgadzam sie..próbek już od 2 miesięcy nie można dostać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×