Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość moniab7
Witam szanowne konsultank:)i, bardzo proszę o przesłanie prezentacji takie dla mnie moniab7@o2.pl Poza tym jestem z Krakowa i zapraszam do współpracy;) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet kate
Hej ;] Dziekuje dziewczyny za wuczerpujace odp ;] teraz wiem co bede mogla powiedziec klijentkom jak sama zostane konsultantka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Konsultantki,!:) dziewczyny polecam nowe torby ekologiczne, naprawde sa super! Mam ta z długimi uszamy i tą małą. Sa bardzo pakowane a poza tym nie wygladają jak te torby w marketach typowe na zakupy. ładne logo firmowe w niebieskim kolorze. a i zobaczcie na www, sa fajne teksty, na stronie tej głownej zamiescili informacje o Rali, nowej serii LUX i nawet uaktualnili wiadomosci o aguaftemie. Fajnie! Byłam na spotkaniu, na którym prezentowali bizuterię i nowości, naprawde wyglada super szczególnie ten niebieski naszyjnik i bransoletka. MIODZIO! A po spryskaniu czekoladowa woda ubranie pachnie do tej pory a spotkanie było we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Ja też mam tą ekologiczna torbę małą..jest ładniutka i odrazu przypadła mi do gustu,ale nie miałam okazji jej jeszcze wypróbowac. szkoda,ze takich pokazow nie ma gdzies blizej mnie..tj rzeszow czy krosno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolu
Jutro o 16.00 jest spotkanie w Katowicach-Szopienicach w bibliotece miejskiej. Nie wiem kto je organizuje, bo był jedynie plakat reklamowy, ale mam zamiar się jutro wybrać. A torby są świetne fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maat7
Witajcie :) Dzięki Wrobelkowi zczytałam sobie wiadomości o RALA. Brzmi wszystko bardzo kusząco, ale ja przez ten szalony przedział wiekowy 30+ i 45+ nie wiem po co sięgnąć. Mam 40 (bez plusa póki co :) i na noc mogę spokojnie wziąć 45+, a co na dzień? Mam skórę mieszaną a tego typu kosmetyki są z zasady cięższe i dla skór typowo suchych, ale 30+ wydaje mi się być za słabe, bo dotyczy pierwszych oznak starzenia (a te mam już od jakiegoś czasu :) Tak więc chyba przetestuję nocną 45+ i pozostanę przy kremach Neoskin Formuła Równowagi (rewelacja :D Ale chętnie wczytam się w Wasze (lub Waszych klientek) porady. I dzisiaj użyłam pierwszy raz wody toaletowej Nuage - ładny i delikatnie kwiatowy aromat, ale "znika" z mojej skóry po 15 minutach i na ciuszkach też słabo trzyma :( Specjalnie prosiłam ślubnego żeby mnie węchowo przetestował i też wyczuł po 30 minutach bardzo delikatny zapach (a wypsikałam spokojnie 1/4 flakonika :O Szkoda, bo miałam nadzieję, że będzie to alternatywa dla wycofywanych Les Floralis. Ale nie poddaję się i będę testować dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolu
Dziewczyny poślijcie mi proszę te prezentacje. Dziękuję z góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolu
oczywiście o mailu zapomniałam:) apolu@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maat7
A co jest w tych prezentacjach? Można się dowiedzieć więcej o wybranych kosmetykach, czy to tylko ogólny zarys historii Faberlic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze link do katalogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie firma się postarala , gazetki online sa swietne , mysle ze fajnie by bylo jakby raz na kwartal ukazywaly się takie dolaczane do paczki z roznymi informacjami , ale nie narzekam bo naprawde bardzo sie zmienia w firmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy któraś z Was dziewczyny
wie może kiedy będzie dostępna woda Ramyata? Czytałam o niej pochlebne recenzje i chciałabym ją mieć, a już od dłuższego czasu nie widzę jej w ofercie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolu
A ja dowiadywałam sie kilka dni temu o Ramyatę(bo to mój ukochany zapach) i niestety powiedziano mi, że już nie wróci:( a chciałabym, żeby jednak było inaczej. Dziewczyny niech któraś mi poślę te prezentacje. Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Przez kilka miesięcy kupowałam kosmetyki Faberlic od mojej kuzynki, ze wzgl. rodzinnych musiałam przeprowadzić się z Krakowa do Katowic, teraz sama jestem konsultantką, jest SUPER! Kosmetyki są świetne, naprawdę mi służą. Ale teraz po przeprowadzce mam problem- bo chciałabym kosmetyki odsprzedawać i zarazem budować grupę do czego przekonał mnie program rekrutacyjny na stronie Faberlic\'a, ale nie mam nikogo kto mógłby mi doradzić czy gra jest warta świeczki. Gdzieś zaraz na początku temetu którać z dziewczyn pisała, że nie warto zapisywać (bo przełożeni odbierają nowych, przynajmniej tak to zrozumiałam), a inna, że warto, że w Katowicach jest jakaś osoba która pomaga? Co o tym sądzicie? Możecie coś jeszcze napisać o tej Pani? Czy jest miła, pomocna, tłumaczy jak ma się jakiś problem? Z góry dziękuje za odpowidzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że warto budować grupę, dzięki swojej grupie masz dodatkowe punkty i wskakujesz na wyższy poziom, ja staram się pomagać dziewczynom swoim itd mam nadzieje, że są zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Popieram zdanie Andzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
dziewczyny,czy nie wiecie moze czy bedzie teraz jaka promocja z tanszymi pefumami przy zamowieniu na dana kwote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINKAPIASKI
JESTEM KONSULTANTKą OD KILKU MIESIęCY I JESTEM ZACHWYCONA KIEDYS KUPOWAłAM KOSMETYKI W AVONIE ALE PO OBEJRZENIU FILMIKU MOJEJ PANI DERMATOLOG A ZAZNACZYC MOGE ZE ONA NIGDZIE NIE NALEZY ZREZYGNOWAłAM DEFINITYWNIE A CO MI ZOPSTAłO Z TEJ FIRMY POSZłO W KOSZ NIE BEDE PISAC O TYM BO NIE CHCE MIEC Z NIMI KłOPOTóW I TAK WYłUDZIłAM OD NICH MAłE ODSZKODOWANIE FIRMA FABERLIK MA ATRAKCYJNE CENY SA SUPEWR PROMOCJE POLECAM I POZDRAWIAM JESLI JAKAS Z WAS JEST ZAINTERESOWANA ZAPISANIEM SIę PODAJE MóJ EMAIL DODAM ZE JAK WAM NIE ZEJDA KOSMETYKI ZAWSZE JE MOGE OD WAS ODKUPIC ABYSCIE NIE BYłY W PLECY POZDRO katar85@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja tez mogłabym prosić o przesłanie prezentacji? Bo tak czytam jak wy się wymieniacie a też chętnie bym się co nieco dowiedziała o kosmetykach i firmie Pozdrawiam Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podeslijcie te prezntacje , bo ja też jakieś mam jesli to są te same to nie chce zaśmiecać Wam skrzynek , a jesli są inne to powysylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Ja nie dostałam jeszcze żadnej prezentacji,od nikogo :( prosze o jakiekolwiek odn Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Dziękuję otrzymałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×