Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Andzia ta prezentacja to ktorych serii? bo mam tych co teraz wycofują czyli A , B C ITD RSO , NEO, moze masz coś nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpak
to serie NEO tez wycofują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
To beznadziejnie i moim zdaniem ogromny minus!!! O co chodzi z prezntacjami serii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
nie no normalnie to jest nie fair..skoro zamawiam w marcu zgodnie z oferta marcowa i cenami marcowymi oraz termin zaplaty mam do 4.04 to dlaczego zalicza sie to do kwietnia :/ :/ to niech nie przyjmuja zamowien na ostatnie dni miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela ja to samo pomyslalam jak pierwszy raz udalo mi sie zdobyc 100 EP tak samo bez sensu jak to ze znizka objetosciowa jest naliczana do 11nastego bierzącego miesiaca , takze zamowienia przed naliczeniem znizki mają tylko 27% , oczywiscie na ogol jest szybciej ale wedlug prawa firmy Faberlic mają czas do 11nastego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpak najlepiej zadzwon do firmy po haslo , przy okazji zapytasz sie o rzeczy ktore Cie interesują a nie znasz odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Czyli zniżkę mam dopiero pewną jak otrzymam sms-a od firmy o jej naliczeniu? I wtedy przy kolejnym zamówieniu mam dodatkowe procenty na jakie zapracowałam? Czyli wychodzi na to,że zniżka objętościowa jaką zubieram w danym miesiącu,mogę wykorzystać w przyszłym,dopiero po sms-ie,że została naliczona? Kurde...troche to pokompliowane,ale zaczynam się łapać w tym powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
u.. patrząc na moje konto to przelałam pieniążki 1.04 i zaksięgowano je również 1.04.. tylko czemu nie jeszcze do dziś tego w strefie?.. straszne opóźnienia :( A tak liczyłam na zniżke i promocję z nią związaną :( a czy jak moje konultantki złożą zamówienie w kwietniu,uregulują płatności w kwietniu na odpowiednią ilość EP,wtedy ja dopiero złoże swoje na minmum 50 EP,to nie zostanie mi odrazu naliczona zniżka,bo nie idzie to na bierząco,tylko łącznie na koniec miesiąca? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
:( powinni to natychmiast zmienić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
o właśnie..a jak to jest jak konsultantka,którą ja poleciłam znajdzie nowe konsultantki do swojej grupy? to są tylko jej wtedy,czy u mnie tez się towrzy drzewko z tymi,których ona zachęciała ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsultantci konsultantow z Twojej grupy są tez Twoimi konsultantami ;) Miedzy innymi Ty jestes za nich odpowiedzialna a co do postu powyzej ja tez uwazam ze powinni to zmienić z tego co wiem w konkurencyjnej firmie jest inaczej , choc ja juz sie przyzwyczailam i nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
dziękuję Ci za tyle informacji jakie mi przekazujesz :) z tymi konsultantami to fajna sprawa :) a faktycznie,człowiek potrafi się do wszystkiego przyzwyczaić..z początku wiele rzeczy mi nie pasowało a teraz uważam że jest ok :) także.. :) troszkę tylko byłam zła,że nie było informacji o tej promocji,że od 25-31 na zamówienie min.150zł można było zamówić perfumę Kaori lub Alatau za 20zł, dostałąm tylko e-maila z ta informacją,którego odczytałam po złozonym zamówieniu,a nie było o tym mowy ani sms-ownie ani na stronie zamówienia,bo sprawdzałam aktualne promocje :( rozumiem,że chcą jak najmniej rozdać bo perfumy są drogie,ale żeby aż tak :( niewiem czy to tylko u mnie tak się zdarzyło,ale wkurzyłam się z lekka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam w sms z tą promocje , jak ja skladam zamowienie to nie ma wtedy zadnych promocji;) albo pojawiaja sie na zajutrz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
wrrr..a ja nie dostałam! Kurcze..przeważnie tak własnie bywa :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna67
Dostałam e-maila od faberlic że opóźnienia danych na strefie to 24 godziny, a strefa jest aktualizowana codziennie o godz. 18:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna67
Andzia74 Nie dostałam prezentacji, jeżeli to nie sprawi Ci problemu to proszę wyślij mi je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkaka
Dzisiaj odebrałam zamówienie :-) Dostałam próbki nowych wód i pedzelki do makijażu. Pedzelki są małe i raczej do nakładania pudru się nie nadają,mają ładne opakowanie :-) Zapach nowych wód nie przypadł mi do gustu,nie lubie słodkich zapachów. Fruity Story-jest typowo owocowa Chocolate Story-przypomina mi zapach kremu masło kakaowe z ziaji :-) Dla siebie zamówiłam sobie wodę Primaverę i Angelice,troche dzisiaj namieszałam tych zapachów dlatego nie wypowiem się na ich temat :-) Krem i tonik Anti Acne-jeszcze nie próbowałam Zamówiłam sobie z wyprzedaży kredki rozświetlające,fioletową,różową i złotą,mają ładne kolory i świetliste drobinki, ogólnie to fajne jak na taką cenę, co do trwałości to nie wiem bo wypróbowałam je na ręce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
o co chdzi z tymi prezntacjami? jak wyglądają i do czego służa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są informacje o kosmetykach aby wiedzieć co mówić klientowi i konsultantkom w swojej grupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
u mnie nawet nadal nie widnieje,ze zaplacilam fakture :/ zamowilam maske-parfait (0363), jest bardzo wodna w tubce,a po wycisnieciu jest to leciutka pianka,ktora znika na skorze i w ogole jej nie widac,tzn po 15 min. jest wsiaknieta w skore. czy tak wlasnie ona wyglada,czy trafilam na jakis feler? bo maska taka jak woda?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie taka jest i tak sie zachowuje czy masz pieniądze zaksięgowane spytaj się swojej "przełożonej" ona ma dostęp do raportów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×