Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość Izabela B
ja rowniez przeciez mam dostep..skoro u mnie nie jest widoczne zaksiegowanie,to pewnie i ona nie ma zaksiegowanej mojej wplaty. zobaczymy z jaka data sie pojawi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela a nie prosciej zadzwonić do firmy ? ja ostatnio tez przez pomylke przelalam pieniadze komuś innemu , szkoda Twoich nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
ja sie denerwuje,tylko troche mnie to wkurza,bo kiedys ponad tydzien nie bylo wpisanej a pozniej pojawila sie z data wsteczna :/ a numer konta na jakie wplacilam,sprawdzilam i nie popelnilam pomylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
ja sie denerwuje,tylko troche mnie to wkurza,bo kiedys ponad tydzien nie bylo wpisanej a pozniej pojawila sie z data wsteczna :/ a numer konta na jakie wplacilam,sprawdzilam i nie popelnilam pomylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
W koncu pojawiła się zapłacona faktura z datą 2.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
w marcu zachecilam do wspolpracy 2 osoby, powinnam dostac zestaw promocyjny w zwiazku z zacheceniem tych 2 osob,ale czy musze czekac az obie zloza zamowienie rowniez w kwietniu? bo wedlug regulaminu musza byc aktywne w danym i kolejnym miesiacu,czyli marccu i kwietniu? jedna juz zlozyla zamowienie na kwiecie,a na druga mam czekac by dostac zestaw? i czy zostanie on automatycznie dolaczony do mojego zamowienia,bo w marcu nie bylo zadnych podanych kodow do wpisywania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są gody do wpisania podaj mail to wyślę ci program bonusowy możesz sobie przy składaniu swojego zamówienia zaznaczyć to co chcesz za 2 osoby nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
no wlasnie..w marcu nie bylo zadnych kodow do promocji.w kwietniu sa,ale w marcu nie bylo.. a dostac je moge jedynie w kwietniu..tak napisali mi z firmy kiedy zapytala czemu nie dostalam za polecenie 2 osob. takze musze czekac az te osoby beda aktywne rowniez w kwietniu,bo inaczej znow nie dostane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
a cos teraz te probki pomadek sa drozsze bo po 10zl, a czy sa one podpisane jakos zeby mozna bylo sie polapac? bo jeszcze ich nie zamawialam.. a cos tez tych probek perfum nie ma w sprzedazy jak w marcu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpak
Ale mi smutno zamówiłam już 2 kwietnia paczke i próbek już nei dostałam;( to jest nie fair bo niedość że ich nie dostałam - no ok może byłam ta 551 trudno ale nie można ich kupić i jak ja teraz mam zachęcić do jej kupna;( nie ma ktoś moze odsprzedać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz numer faktury, bedziesz wiedziała która byłaś. A moze nie wpisałaś ich na formularzu w uwagach. Wydaję mi się, ze jeśli ktoś ich nie wpisze to ich nie dołączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Kurcze,poważnie już nie ma?? Cholera.. a ja liczyłam,że jeszcze dostanę. na pędzlach mi nie zalezy ale na próbkach bardzo :( w ogóle teraz coś mało próbek w sprzedaży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpak
Ale mi smutno zamówiłam już 2 kwietnia paczke i próbek już nei dostałam;( to jest nie fair bo niedość że ich nie dostałam - no ok może byłam ta 551 trudno ale nie można ich kupić i jak ja teraz mam zachęcić do jej kupna;( nie ma ktoś moze odsprzedać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpak
Wiecie co chciałam Was bardzo przeprosić ale okazało się że dodali je do paczki tylko zakopały sie i dopiero jak na spokojnie zobaczyłam paczke to je znalazłam tak więc jeszcze raz przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Mam do Was pare pytań odnośnie bycia konsultantką: 1. Przy wpisywaniu się, trzeba złożyć pierwsze zamówienie za min 50 zł, tak ? 2. Czy każde kolejne zamówienie też musi być za jakiąś określoną kwotę minimum ? 3. Czy stając się konsultantką jestem zobowiązana do składania zamówienia co miesiąć ? Czy tylko wtedy, kiedy naprawdę będę tego chciała ? 4. Czym różnią się te wszystkie ceny w katalogu ? - przy jednych pisze \"super cena\", inne są w kółeczku - o co z tym chodzi ? 5. Ja jako konsultantka płacę za każdy produkt 27% mniej niż wynosi cena katalogowa ? 6. W zamówieniu on-line naliczana jest cena katalogowa, kiedy odjęta jest od niej zniżka ? I czy wtedy należność za zamówienie, którą przelewam na konto, jest już pomniejszona o zniżkę ? To narazie tyle. Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby ktoś móugły mi odpowiedzieć na moje pytania. Z óry bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz mieć pierwszego zamówienia za 50zł NIe ma limitu zamówień Zamawiasz kiedy chcesz i ile chcesz Za każdy produkt płacisz 27% mniej niż w katalogu Na fakturze juz masz zniżkę uwzględnioną od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do cen, to masz promocje, mega promocje, ekstra ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna67
Andzia74 Co z tymi prezentacjami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela produkty za dwie nowe osoby otrzymasz automatycznie przy pierwszym Twoim zamowieniu . Osoby z Twojej grupy nie muszą już ponawiać zamowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzunia
Witam. Mam pewną propozycję pracy, dla osób chcących zarobić na swoje wydatki: Nowy sprzęt, raty, kosmetyki, rachunki itp. To lekka i przyjemna praca dla każdej kobiety, która ukończyła 18 lat, w nowej firmie kosmetycznej. FABERLIC to alternatywa dla takich firm jak avon czy oriflame !!! Bo tu zawsze zamawiasz o 27 % taniej! Zawsze bez względu na to czy kosmetyk kosztuje 10 czy też 3 zł !!! Nie ma minimalnej kwoty zamówienia, zamawiasz, co chcesz ile chcesz i! Kiedy chcesz !!!! Nie ryzykujesz nawet 10 zł , nawet 5 zł !!! Nie musisz kupować żadnych starterów po 300, 200, lub 100 zł. Jedynie płacisz 4 zł za koszty przesyłki i tylko raz !!! Kosmetyki dostajesz do domu w ciągu 72 godzin od czasu ich zamówienia, a spłacasz dopiero po 10 dniach !!! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej jesteś zainteresowana współpracą pisz : e-mail : alma@op.pl lub G.G. : 4906454 lub zadzwoń : 781 854 488

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzunia
Witam. Mam pewną propozycję pracy, dla osób chcących zarobić na swoje wydatki: Nowy sprzęt, raty, kosmetyki, rachunki itp. To lekka i przyjemna praca dla każdej kobiety, która ukończyła 18 lat, w nowej firmie kosmetycznej. FABERLIC to alternatywa dla takich firm jak avon czy oriflame !!! Bo tu zawsze zamawiasz o 27 % taniej! Zawsze bez względu na to czy kosmetyk kosztuje 10 czy też 3 zł !!! Nie ma minimalnej kwoty zamówienia, zamawiasz, co chcesz ile chcesz i! Kiedy chcesz !!!! Nie ryzykujesz nawet 10 zł , nawet 5 zł !!! Nie musisz kupować żadnych starterów po 300, 200, lub 100 zł. Jedynie płacisz 4 zł za koszty przesyłki i tylko raz !!! Kosmetyki dostajesz do domu w ciągu 72 godzin od czasu ich zamówienia, a spłacasz dopiero po 10 dniach !!! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej jesteś zainteresowana współpracą pisz : e-mail : alma@op.pl lub G.G. : 4906454 lub zadzwoń : 781 854 488

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lova lova
Hej .. mam pilna sprawę .. używała któraś z was może lub wie jak się zachowuje na włosach ... szampon koloryzujący KRASA - heban ?? Bo klientka użyła i twierdzi że nic jej nie chyciło .. cała farba się zmyła ... teraz mam reklamację =/ prosze o szybką odp . dziekuję !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
wiem od moich klientek, że szampony nie łapią siwych włosów, może miała siwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lova lova
no właśnie nie... to młoda dziewczyna ... całe włosy ma ufarbowane na cczarna (nie farbami Fl) i chciała tylko odrosty zroić tym szamponem a tu nic =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lova lova
no właśnie nie .. to młoda dziewczyna całe włosy ma zafarbowane na czarno ( nie farbami Fl) a teraz chciała tylko odrosty szamponem koloryzującym zrobić i nic a nic sie na zafarbowało =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
A ja jutro będę składać zmówienie i wypróbuje produkt NEO2 :) nie mogę się doczekać paczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×