Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość sema83
Czy któraś z konsultantek wie jakie dokładnie są promocje dla klientek? Bo wczoraj dzwoniła do mnie moja "przełożona" i mówiła coś o promocji kremu z serii aromage chyba AQ1, że przy zakupie jednego drugi gratis a reszty promocji nie zapamiętałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusha
promocje są nastepujące w dniach 15-20.05.2007 przy zakupie AQ2 lub AP1 drugi taki sam dosatniesz w prezencie. ilosc produktow ograniczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, kosmetyki faberlic są rewelacyjne. niestety juz zlozylam zamowienie na katalogi i tylko te dzieweczyny, ktore do mnie napisaly na maila, dostana deklaracje i katalog w maju na adres domowy, ale jak ktos chce to moge wyslac w czerwcu. kolejne zamowienie mam dzisiaj na 200 złotych, ida jak swieże buleczki:-) kociur_23@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo witaj Kociur, widzę , że Ciebie też tu przywiało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo to moje klientki farbowaly najwiecej zamawien mialam na perlowy blond i rubinowo-czerwony bardzo ladne kolory wyszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sema83
Mam pytanko do konsultantek : czy zamawiacie duże ilości tych deklaracji członkowskich? bo w ofercie są tylko z katalogiem po 2 zł/szt co wychodzi na to, że nie można zamówić samych deklaracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katalog dostajesz automatycznie do deklaracji która kosztuje 2 zł inaczej się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio mają dużo braków w magazynach Faberlic. Krem RA1 ma być dostępny dopiero w lipcu:( A tak ładnie sie cały zestawik sprzedawał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirikum
ja ostatnio też jestem wkurzona na barki w magazynie, bo moim klientkom bardzo zależy na Ra1, ja cały czas muszę przepraszać i proponować trochę droższy o kilka złotówek Ra4, jeszcze wyjdzie tak ,że specjalnie namawiam do droższych produktów:(ech ciężkie jest życie konsultantki...Same wiecie jak to jest.. Zależy mi na zadowoleniu klientek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam konsultantki która wprowadzi mnie w to wszystko i wyśle deklarację, którą muszę wypełnic. Proszę chętne o maila krln7@o2.pl lub gg 3245823. Zależy mi na czasie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krln7 ja mogę Cię wprowadzić, chętnie wysyłam deklarację i katalogi pocztą. Zapraszam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikaaa
Właśnie się zapisałam do Faberlica i mam pytanie do konsultantek: czy można w czerwcu zamawiać jeszcze z katalogu majowego oraz jak będę chciała tworzyć grupę to jak się zapisuje nowe osoby, ja im wysyłam deklaracje w 3 kopiach a oni mi odsyłają wypełnione 2 wraz z zamówieniem i kserem dowodu osobistego a ja je potem wysyłam do firmy? aa i jeszcze jedno... czy jak będę chciała zamówić sobie tylko katalogi czerwcowe to też płacę 7 zł za przesyłkę? Z góry baaaardzo dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vikaa, katalogi obowiązują od 1 do ostatniego każdego miesiąca. Tylko wtedy można składać z nich zamówienia więc nie zamówisz w czerwcu kosmetyków z katalogu majowego. Za każdą przesyłkę poniżej 25 zł pobierana jest opłata w kwocie 7 zł, nawet jeśli zamówisz tylko katalogi. Co do zapisywania to inny temat. Napisz do mnie na gg 8791381 to dokładnie ci to wyjaśnie, bo mam już sporą grupę konsultantek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aneta za poprawkę, coś mi 0 zjadło.:) Miało być 250zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mojego ostatniego postu pisze do mnie mnóstwo dziewuszek. Popytałam i wiele się dowiedziałam. Co do wprowadzenia mnie w to wszystko zajmie się tym jedna z Was, która również zaproponowała mi pomoc. Czekam więc na deklaracje i zaczynamy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał FL
czesc dziewczyny! jestem chyba jedynym facetem na tym forum - jestem wolny, wiec piszcie ;) a tak serio to jesli ktos ma pytanka na temat FL (kosmetyki, wspolpraca, podatki - ten temat ostatnio jest bardzo popularny, hehe) - zapraszam. moj nr gg: 1801864

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal w Faberlicu tez mamy fajne perfumy i zarabiamy tyle samo co w FM....Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megika
FABERLIC JEST MAŁO ZNANĄ FIRMĄ PRODUKUJĄCĄ KOSMETYKI I WIĘKSZOŚĆ LUDZI NIE ZNA TYCH PRODUKTÓW, ALE CI Z PAŃSTWA KTÓRZY JĄ ZNAJĄ WIEDZĄ JAKIE MA MIEJSCE NA RYNKU ORAZ ZNAJĄ JAKOŚĆ KOMETYKÓW.KUP RAZ A NIE POŻAŁUJESZ!!!!!!!!!!!! JEŻELI CZEGOŚ POSZUKUJESZ, LUB CHCESZ ZASIĘGNĄĆ WIEDZY O POZOSTAŁYCH ZAPACHACH NAPISZ DO MNIE.PEŁNA OFERTA RÓWNIEŻ NA STRONIE WWW.FABERLIC.PL. Jestem konsultantką Faberlic zapraszam do zakupu. Chętnie Ci doradzę i pomogę dobrać odpowiednie kosmetyki. Pisz! mój email: megi48@op.pl, gg 7311885, telefon kom 510244952. Forma kontaktu zależy od Ciebie. Przy zakupie większości kosmetyków udzielam rabatu 10%. Zapraszam!!!!!!!Zakupy powyżej 50 zł wysyłka gratis.Poniżej 50 zł 6 zł. Kup a nie pożałujesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał FL
forevergirl chyba nie zrozumialas - FL to skrot od Faberlic :) FM kiedys bylem i podziekowalem - Faberlic jest 100 razy fajniejszy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz Michal ale nawiedza czesto rozne fora Michal FM nie doczytalam dokladnie jeszcze raz przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delfinek-24
Hej! Jestem tu nowa, chciałabym założyc grupę i w związku z tym mam pytanie: czy jesteście odpowiedzialni za to jesli któryś z konsultantów nie zapłaci za zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krem - żel do twarzy jest super, krem chłodzący do stóp b. dobry, klientki bardzo chwalą sobie krem do rąk (inne kremy dopiero testują, bo to ich pierwsze zakupy). Krem sebokontrola w moim przypadku zdał egzamin celująco, już nie muszę co chwile matowić twarzy, strefa T już nie świeci się jak lusterko :) Podkład \"iluzja\" średni, może dlatego, ze odcień za jasny...choć najciemniejszy jaki był dostępny. Ale za to b. naturalnie wyglada, nie tworzy maski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) zapisałam się ostatnio jako konsultantka do FL i jak narazie jestem pod wrażeniem:) zapowiada się przyjemna współpraca:) miałabym kilka pytanek może ktos z was mógłby mi powiedzieć kilka słów i opinie na temat paru kosmetyków : masa perłowa -jaką to ma konzystencje>? kremowa? wody poetica i angelica mają podobne nuty zapachowe? (mam probke angelici ale kusi mnie poetica:) doradzcie:) miała mo że któraś z was pomadke nawilżajaca o odcieniu MIRAż? moze ktos moglby mi powiedziec co to za kolorek?:0 albo kolorek blyszczyku lakierowego \" liliowa zmyslowość\"? mocny fiolet? :> i kilka słów o farbach- moja klientka zamówiła farbe KONIAK- kolorek wyszedl śliczny taki jak na opakowaniu :) wlosy wygladaja zdrowo i blyszczaco .myśle czy sie nie skusić na Królewskie MANGO, jesli ktoras z was widziala by efekty tego odcienia farby to poprosze o sprawozdanie:) ufff sie rozpisalam:) to by bylo na tyle:) baaardzo prosze o opinie bylabym niezwykle wdzieczna:))) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delfinek nie ponosisz odpowiedzialności za swoje dziewczyny, poprostu trzeba czasem przypomnieć o fakturze, zdarza się każdy moze zapomnieć a jeśli nie będzie płacić to już firma wyegzekuje swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucrecia - woda Angelica ma niewiele wspólnego z Poeticą. Piszesz, że masz próbkę Angelicy, to pewnie zdajesz sobie sprawę z tego, że jest to zapach delikatny, kwiatowy, przy tym rześki i soczysty. Poetica to zupełnie inna kategoria zapachowa: przede wszystkim jest to zapach mocniejszy, bardziej wyrazisty, czuć w nim przede wszystkim kwiaty o ostrzejszej barwie - ja wyczuwam w znacznym stopniu bzy i fiołki (mimo iż nie ma ich wśród nut zapachowych). Zapach jest bardzo podobny do Volare Wiosenny Kwiat z Oriflame, jeśli miałaś kiedyś z tym zapachem do czynienia, będziesz wiedziała, o co mi chodzi. Wydaje mi się, że Poeticę dłużej czuć, Angelica jest dużo bardziej subtelna. Moim zdaniem Angelica to ładniejszy zapach, ale co kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×