Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość Izabela B
Skoro masz co robic to po co tu piszesz.. nie zarwacaj sobie glowy tym skoro tak uwazasz o tych kosmetykach! Dziewczyny dostalam wiadomosc,ze Katalog na kwiecień juz od dzisiaj jest w sprzedaży :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona.Faberlic
rozumiem, koleżanka z konkurencji. Najpierw przestudiowała psychologię plotki a teraz działa zgodnie z nią na zasadzie, oczerniaj jak tylko możesz, a zawsze coś zapamiętają:P Coś mizernie to wychodzi. Proponuję uzupełnic edukacjęz tej dziedziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo być "jak dla mnie bomba" tylko znowu strefa nie odswierzona :( jak ja tego nie lubie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszytskich zainteresowanych na formularzu zamówienia internetowego jest adnotacja ze KATALOG KWIETNIOWY jest już w sprzedaży!!!! Huuuuraaaaa!!!!! Jak szybko sie z tym uwineli, super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batonik
Dziewczyny ja jestem swierzynką w temacie Faberlic i nie mam zielonego pojęcia co zrobić, aby dostać sie na 'swoją' strefę - żadnego hasła nie mam, mam tylko swój numer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz do biura niech Ci nadają hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Swietna zmiana stronki..bombowo wyglada :) jestem zachwycona :D podobnie jak z dostepnosci katalogow na kwiecien :) postrali sie panstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wody toaletowe LES FLORALISES są wyprzedawane w kwietniu? czy to poprostu fajna promocja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkaka
Pisze że są ostatni raz w katalogu. Która z tych wód jest najładniejsza? Kupiłabym sobie 2. Miała któraś z Was tą niebieską lub różową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Poetica , za każdym razem jak się nią poperfumuje ludzie pytają się czym tak ładnie pachne , no niestety trwałość jest przeciętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forever kasa ci nie przepada jeśli nie wykorzystaw w danym miesiącu to rabat naliczają w następnym, nie zauważyłaś na fakturce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia wiem ze przechodzą na nastepny miesiac ale na jaka kwote mam zrobić zamowienie by je wykorzystać juz conajmniej 500zl by się uzbieralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizonka
Ja polecam wiele kosmetyków firmy Faberlic. Wysoka jakość i pewny efekt ;). Najlepsze chłodzenie komputerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to jest z tymi perfumami gratis za zamowienia , styczen , luty , marzec, mialy byc przyznane z zamowieniem marcowym jednak dostalam info ze nie przy pierwszym zamowieniu , czyli co trzeba skladac dwa razy zamowienie?? pytam bo slysze rozne wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Ja mialam wszystkie 3 perfumki..sa naprawde wszystkie sliczne :) warto zrobic zapasy.. A o jakie perfumy chodzi gratis za zamowienie? Nie slyszalam o tej promocji..mozecie mi ja przytoczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkaka
Dzięki. Chyba sobie je zamówię za taką cenę a co! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za zamowienie w styczniu , lutym i marcu za 80zl poerfumy gratis do wyboru ale to chyba tylko w mojej strukturze skoro nic niewiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
To faktycznie u mnie nie ma nic takiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oprócz kaori
to śmierdziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie takie znow smierdziele ;-) Czasem stwierdzam ze to forum jest wesole....mozna sie posmiac z ludzi ktorzy chca obrzydzic innym Faberlica. Ostatnio mialam tez ubaw...ktos na gg zagadal ze zaprasza mnie zebym zostala konsultankta konkurencji FL a ja jej \" a ja zapraszam do zostania konsultantka Faberlica\" :D :D Ja chce kupic mojej mamie na imieniny perfumki. No i musze wybrac pomiedzy Kaori a Donna Felice bo te zapachy jej sie podobaja. Donna Felice lubie ja....wiec chyba to latwy wybor ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Kurcze ale nie ma próbek do zamówienia karoi i tcyh damskich, sa tylko te 3 ktore wiem jam pachna i donna felice,ktora mam :( a zdecydowanie zamow kaori..nie bedzie obydwie tak samo pachnialy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie muszą obrzydzać
pamiętajcie nie kupujcie w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a jakie polecacie
kosmetyki z kwietniowego katalogu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An-Faberlic
Właśnie zostałam konsultantką Faberlic. Osoby zainteresowane tymi kosmetykami prosze o kontakt Legionowo/okolice Warszawy gg:7588982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA, dostałam cos od mojej konsultantki która mnie wprowadziła do FL, jakiś nowy program, napisała ze jutro dostane oficjalnego maila z firmy z ta promocja ale ona juz mi go wysyła dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero jestem na 6% ale co tam, moze uda się zagarnąć cos wiecej:) A to dostałam: Program Bonusowy dla konsultantów odbierających Zniżkę Objętościową POZIOM 6%-22% Każdy konsultant, który w danym miesiącu kalendarzowym osiągnie poziom zniżki objętościowej 6%-22% korzysta ze specjalnej dodatkowej oferty. POZIOM I. Konsultant na 6% zniżki objętościowej (100-199 EP) 1. wybrana nowość z aktualnego katalogu z 50% rabatem Na zamówieniu należy wpisać kod wybranej nowości z dopiskiem ”PB” np. 0364PB 2. produkt niespodzianka za 0,99 zł* Produkt dodawany do zamówienia automatycznie POZIOM II. Konsultant na 10% zniżki objętościowej (200-599 EP) 1. wybrane 3 nowości z aktualnego katalogu z 50% rabatem Na zamówieniu należy wpisać kody wybranych nowości z dopiskiem ”PB” np. 0364PB 2. pakiet 10 sztuk aktualnych katalogów w cenie specjalnej 6 zł Kod pakietu: POZIIK 3. zestaw pielęgnacyjny - zestaw 3 produktów w cenie specjalnej 15 zł Kod zestawu: POZIIZP POZIOM III. Konsultant na 14% zniżki objętościowej (600-1 199 EP) 1. nowości z aktualnego katalogu z 50% rabatem Na zamówieniu należy wpisać kody wybranych nowości z dopiskiem ”PB” np. 0364PB 2. pakiet 20 sztuk katalogów za 9 zł Kod pakietu: POZIIIK 3. możliwość zakupu deklaracji członka klubu w pakiecie 10 sztuk za 6 zł Kod pakietu: POZIIID 4. zestaw pielęgnacyjny - zestaw 5 produktów za 15 zł Kod pakietu: POZIIIZP 5. zestaw niespodzianka składający się z 4 produktów w cenie specjalnej 1 zł Kod pakietu: POZIIIZN POZIOM IV. Konsultant na 18% zniżki objętościowej (1 200-1 999 EP) 1. nowości z aktualnego katalogu z 50% rabatem Na zamówieniu należy wpisać kody wybranych nowości z dopiskiem ”PB” np. 0364PB 2. pakiet 30 sztuk katalogów i 10 sztuk deklaracji członka klubu w cenie specjalnej 20 zł Kod pakietu: POZIVKD 3. pakiet dostępnych próbek perfum i pomadek w cenie 10 zł Kod pakietu: POZIVPP 4. zestaw pielęgnacyjny-zestaw 7 produktów w cenie specjalnej 18 zł Kod pakietu: POZIVZP 5. rabat +5% na pierwsze zamówienie w kolejnym miesiącu 6. zestaw niespodzianka składający się z 5 produktów w cenie specjalnej 1 zł Kod pakietu: POZIVZN POZIOM V. Konsultant na 22% zniżki objętościowej (2 000-2 999 EP) 1. pakiet nowości aktualnego katalogu z 60% rabatem Kod pakietu: POZVKD 2. pakiet 50 sztuk katalogów i 10 sztuk deklaracji za 29 zł Kod pakietu: POZVKD 3. pakiet dostępnych próbek perfum i pomadek w cenie 10 zł Kod pakietu: POZVPP 4. zestaw pielęgnacyjny-zestaw 10 kosmetyków w cenie specjalnej 20 zł Kod pakietu: POZVZP 5. rabat +8% na pierwsze zamówienie w kolejnym miesiącu 6. zestaw niespodzianka składający się z 7 produktów w cenie 1 zł Kod pakietu: POZVZN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam wysłac taką płachtę bo dostałam to w mailu, wybaczcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za info Wrobelku:) takie promocje powinny być dla konsultanta częściej:) a ja wlasnie dostalam paczke dla mnie sie troche nazbierało wlasnie wyprobowalam POMADKE KREMOWĄ Z GĄBECZKĄ odcien promienna szarlotka, kolor w brudnym rozu z lekkim brokatem , zapach owocowy , opakowanie mimo ze plastikowe bardzo poreczne , pomadka wykrecana wypróbowalam rownież wode toaletową Charme ladny zapach choc jak dla mnie wyczuwam nutki kwaśne , zobacze jak z trwałością zamowilam tez balsam ODZYWIENIE I REGENERACJA , wode toaletową NIMPHEA (zastanawiam się co producent mial na mysli pisząc pudelko na bizuterie?), wzielam ponownie krem ROWNY TON , wode Kaori w preznecie , i kilka kosmetykow ktore dostalam z firmy Jak przetestuje dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×