Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

ta promocje dostałam od mojej przełożonej Dyrektorki, one zawsze chwilke wczesniej wiedza o promocjach ale jak juz mamy to fajnie. Ja w paczce przedwczoraj dostałam zamawiana przez siebie RALE, powiem szczerze jestem pod wrazeniem, bardzo ladne opakowania, produkty, bo mam dwa 1380 i 1381 deklkatnie pachną co dla mnie jest wazne bo jestem na takie kosmetyki uczulona zaraz po jednym użyciu. a te mnie nie uczulają i super delikatna konsystencja, szybko się wchłaniają i nie rolują jak nałozyłam podkład:) Sa ok. A i dostałam bo zamowiłam Aquamarine próbkę nowej wody perfumowanej-ciekawy zapach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przełożona jest Dyrektorka, moze dlatego wie chwilke wczesniej takie superowe nowości. Ale dobrze ze juz to wiemy, a tak dla potwierdzenia poczekam na maila z faberlica zeby sie nie okazało ze to jej promocja - ale to by nie pisała ze jutro otrzymam info z FL. ja tez musze sie pochwalic, we wtorek dostałam paczke i zamówiłam RALA, bałam sie troche ale trzeba spróbowac jestem sępem na nowości, ha,ha, zamowiłam 1380, 1381 i powiem szczerz jestem zaskoczona. fajne opakowania takie subtelne ale wygladajace ładnie na mojej"łazienkowej połce" a co najważniejsze nie dostałam zadnego uczulenia po pierwszym użyciu, ładnie pachną i szybko sie wchłaniają. Pod podkład sie tez nadają bo sie nie rolują. Naprawde godne polecenia, jak troche poużywam to napisze jak ze skutecznoscia. A i dostałam próbkę wody aquamarine bo zmaówiłam produkt z tej serii-bardzo ciekawy zapach;) tylko szkoda ze taki mały bo 30 ml. Ale jak zerobią promocje dla sprzedawców to zawsze wyjdzie taniej.prawda?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dziś (piątek) do godziny 17.00 przy zamówieniu na 100zł konsultant może zakupić zestaw 5 produktów za jedyne 7,50zł . Hasło PIĄTEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkaka
Kurde a ja nadal nie otrzymałam swojego pierwszego zamówienia :-( W poniedziałek wysłałam poczta formularz zamówienia i dalej nie dostałam kosmetyków. Dzwoniłam do biura obsługi i powiedzieli mi że jeszcze nie dostali dokumentów 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoszkaka a nie mozesz wysałac do nich skanu mailem-deklaracji, a zamowienie wysłac z formularza interenetowwego. Ja tak zrobiłam jak się rejestrowałam,w zamówieniu trzeba w polu nr rej wpisac 01 bo jak sie rejestrujesz z drukowanej deklaracji to numer wysla ci z paczka. szkoda czekac czyba ze nie masz jak wysłac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoszkaka a wyslalas listem poleconym czy zwyklym ? list zwykly , no w kazdym badz razie jak ja wysylam to jeszcze ani razu nie doszedl bo takie listy na poczcie maja gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm , ja dziewczynom rozsylam katalogi zwyklym i trafiają do nich .Możliwe jest że tak dlugo idzie , mojej kolezanki zgloszenie szło aż poltora tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Listy zwykłe długo idą,niestety. najlepsze rozwiązanie jest wysłać internetem jak napisał wyżej wróbelek. pozatym w pierwszej kolejnosci realizowane sa zamowienia internetowe a w ostatniej listowne..niestety. latwiej jest przeskanowac dokumenty a na zamowieniu zaznaczyc numer rej.01 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
A nawiazujac nadal do tematu nowych konsultantek,to przeciez takie osoby moga wypelnic deklaracje,zamowienie na drukach, pozniej zeskanowac te dwa dokumenty + skan dowodu osobistego i przeslac mailem do firmy na adres zamowienien,czyz nie? Ja chyba tak robilam pierwszym razem,ale to bylo tak dawno,ze juz nie pamietam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkaka
Ja wysłałam listem poleconym,to było akurat jedyne wyjście bo skanera nie mam :-( W biurze obsługi powiedzieli mi, że jak dostaną dokumenty to zadzwonią. Poczekam jeszcze kilka dni a jeśli się nie dostaną dokumentów to bede musiała jakoś wysłać mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mozesz przeslac im tego faxem? jest w kazdym urzedzie pocztowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkaka
Nie wiedziałam że tak można :-D Jakbym w poniedziałek poszła na pocztę i wysłała to drugi raz,tym razem faksem to mam ich poinformować że wysłałam drugi raz dokumenty? bo jak te, które wysłałam priorytetem dojdą do Faberlic to troche dziwnie to będzie wyglądać że dwa razy wysłałam :-) Już nie wiem sama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkaka
ok:-) Dzięki. Wyślę w poniedziałek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzunia
Dlaczego wy zamawiacie kosmetyki na allegro !!!! Oni naprawde tam zdzieraja !!! 1000 razy lepiej jak same wejdziecie sobie do faberlica. macie stały upust 27 % na kosmetyki. i wiele promocji czasem są np, pudry, szampony balsamy itp itd za 2, 3 zł !!! Zainteresowanych prosze o kontakt mailowy alma@op.pl . Chętnie odpowiem, wyślę katalogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Nie wiecie dziewczyny co z tymi perfumkami bedzie: angelica,poetica i primavera?! beda w nowym opakowaniu czy calkiem znikaja? jak pachnie ta nowa perfuma z kwietniowej okladki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki krem pod oczy byście poleciły dla osoby 25 - letniej ? chodzi o zlikwidowanie uporczywych cieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sema ja mam 26 lat i uzywam tego z serii Novaftem , jest napisane ze likwiduje opuchlizne oczu . Ja nie mam takiego problemu ale ze wzgledu na efekt chlodzący bardzo możliwe. Slyszalam o Neo 6 bardzo dobre opinie .Rownież likwiduje cienie pod oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy zapach jest świeży, morski aczkolwiek również ma wyczuwalną slodką nutę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
zapowiada się ciekawie ciekawe jaka trwałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
ja jestem jeszcze troche sceptyczna jesli chodzi o faberlic ale przyznam szczerze że jednak w tych kosmetykach "cos jest" polecam balsam do włosów krasa- ten nowy z pompka, - odzywienie uzyłam dopiero raz, ale mam problematyczne włosy i juz potrafie sie o nim wypowiedziec - jest naprawde na pozomie, włosy sa miekkie, pachna i nawet nawilzone minusem dla mnie jest to że ten balsam dozuje sie pompka, której albo ja nie umiem uzywac (w co watpie), albo dostałam jakis lichy egzemplarz i mam popsuta, bo niechce skubana mi działac i musiałam dłubac paluchem pozatym wkurza mnie strasznie ta naklepjka papierowa z tyłu opkaowania która po prostu fatalnie schodzi z opakowania przy kontakcie z wodza, przez co , potem jeśli sie nie zna rosyjskiego to nie ma się informacji o kosmetyku itp ale nie zniecheca mnie to w wypadku tego balsamu, bo moim zdaniem jest naprawde dobry musze dodac jeszcze że nie obciąza włosów - nie zlepia ich w straki (a tak sie dzieje przy niektórych tego typu kosmetykach nawet przy suchych włosach) drugi raz mam żel pod prysznic - zero kalorii, tym razem jagodowy - podoba mi się bardziej niz czarny las, którymiałam wczesniej....ładnie pachnie, nie wysusza skóry, słabo sie pieni, ale gółem na plus, jak to żel mam jeszcze pare kosmetyków do pielegnacji twarzy z novafem, natomiast nie jestem jeszcze do nich przekonana, kończe narazie swoje poprzednie innych firm aby potem eksperymentowac z tymi co zamówiłam, mam nadzieje że bedzie w miare ok wiecie , chciałabym napisac jeszcze że wkurzaja mnie troszke daty wazności, na niektórych produktach jest to np tylko pół roku czyli generalnie nie powinno się tych kosmetyków ku[pować na zapas, jak to zwykli robic sprzedawcy no to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zamowilam ten balsam KRASA pompką ale narazie go jeszcze nie użylam kilka słow o KAORI : zapach srednio mi się podoba za to flakon rewelacyjny duzo lepszy niż rok temu . Minus za trwałosć bardzo krotko się trzyma .Duzo krocej od tych tanszych . Narazie dwa razy go wyprobowalam ale neiwiem czy bede go częściej używać .Natomiast Charme super zapach , dobra trwalość , jak narazie to moj hit nr jeden:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
forevergirl wypróbuj sobie choć raz z ciekawości , jest naprawde niezły (może loreal professionel nie zastapi, ale na poziomie) mójk brat rozkminił w końcu pompke, jednak to ja jestem głupia blondynka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krótkoterminowa data waznosci swiadczy ze produkt jest jak najbardziej wykonany z naturalnych skladnikow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Zgadzam się z wypowiedzią powyżej i uważam,że pownnyśmy być z tego faktu daty ważności zadowolone..bo nie używany większości konserwantów,tylko w wiekszości naturalnych składników...stąd jakoś kosmetyków bardzo dobra.. Powiem szczerze,że teraz praktycznie zostały już kosmetyki lepsze..te gorszej jakości już raczej nie występują w katalogu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zdanie na temat kosmetykow jest taki : nie ma zlych kosmetykow, w przeciwnym wypadku nie trafilyby na rynek. kazdy kosmetyk musi przejsc badania kontrolne, kazdy skladnik w kosmetyku musi miec swoja odpowiednia dawke. moj TZ przeprowadza takie badania ale nie na kosmetykach z tad wiem na czym to polega. Jedynie nam moze nie odpowiadac kosmetyk lub nasza skora go nie toleruje komus innemu ten sam kosmetyk moze jak najbardziej odpowiadac. dlatego nie mowmy ze cos sie nie nadaje, jest złe, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
No to dziwne,ze opinie gorsze na temat naiektorych kosmetykow sie powtarzaly i kazdy byl tego samego zdania..wiec cos w tym musi byc jednak ;) przeciez szampony SL byly tragiczne..dobrze ze juz ich nie ma.. a mowic moze to coc chcemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Ja nie byla chyba wtedy jeszcze konsultantka,bo nie kojarze zadnego lakieru.. ale moja mama chwalila zel na opuchniete nogi z kasztanowca,a udalo sie jej raz zamowic jak juz byla wyprzedaz i wiecej sie nie pojawil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×