Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość kokoszkaka
Od niedawna jestem konsultantką Faberlic i chciałabym poznać Wsze opinie na temat tych kosmetyków. W kwietniowym katalogu zainteresowała mnie seria w biało różowych opakowaniach na 116 str katalogu. Czy ona nadaję sie do cery suchej? Używała któraś z Was? Interesuje mnie również szampon do włosów "podwójne oddychanie" Jak się sprawuje? Z marcowego katalogu zamówiłam sobie balsam do włosów "podwójne oddychanie",żel pod prysznic "deser jagodowy",odżywkę do paznokci 2w1,odżywczy krem-maska oraz balsam do suchej skóry stop czy jakoś tak :-) Jak wypróbuje to zdam relacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Czyli jednak bede zmuszona poczekac az zamowie te deklaracje :P Dziewczyny,a nie wiecie jak zalatwic to by nie dostawac na e-maila wiadomoci o nowych odpowiedziach na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przychodzi Ci na poczte to ponizej jest :Kliknij na poniższy link, jeśli nie chcesz otrzymywać więcej powiadomień z tego tematu, bądź wymazać swój mail z wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
dziękuję bardzo ;) kurcze szukałam kiedyś tego w e-mailu,ale nie znalazłam.. a teraz było :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkaka
Dziękuję Ci za odpowiedź:-) Chyba kupię całą serię bo wygląda ciekawie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
A czy preparat L1 jest bezwonny i bezbarwny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja używałam tego świństwa
:O :O :O 😡 CO ZA BADZIEWIE matko ratuuuuujjjj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEZ ... KIEDYS teraz
tylko ...tesciowa tego używa ..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokoszkaka podobno tą serie A wyprzedają w kwietniu także może zaopatrz się w dwa komplety;) Izabela jesli nic nie zmienili w skladzie to jest bezbarwny i ma delikatny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tych kosmetykow uzywam kilka lat i nie narzekam , każdemu co innego słuzy więc prosze o troche kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkaka
No,chyba będę musiała-mam manie na punkcie kosmetyków :-p A co sądzicie o wodzie Aora? jest trwała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aora nie utrzymuje się zbyt dlugo na mojej skorze , tak maxymalnie do pięciu godzin , choc zapach jest naprawde ciekawy.Zauwazylam ze probki nie trzymają się tyle ile flakon , tez macie podoibne odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokoszkaka - ten krem-maska z serii dla cery suchej jest taki sobie. Jeśli nie masz naprawdę dużych problemów z cerą to będzie ok, ale już na przykład do cery dojrzałej, czy cienkiej nie jest zbyt dobry jako intensywna pielęgnacja. Moim zdaniem znacznie lepiej sprawdza się krem kojący SK-2. Balsam do suchej skóry stóp ma bardzo rzadką konsystencję, przez co jest mało wydajny. Zazwyczaj rzadka konsystencja kremu do stóp kojarzy się z niezbyt dobrym działaniem, ale ten jest naprawdę dobry, bo nawilża skórę i zmiękcza. W stosowaniu nie jest więc jakiś superfajny, bo trzeba uważnie dozować, by krem nie spłynął po skórze na podłogę, ale jeśli chodzi o skuteczność to działa zadowalająco. Te nowe szampony i odżywki też mnie ciekawią. Jeszcze nie zamówiłam, ale mam taki zamiar. Jak już będziesz coś o nich wiedziała to napisz koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam przyjemnośc uzywac szamponu z podwojnego oddychania jestem z niego zadowlona , wlosy nawilżone , nie plączą się , od kilku tygodni jednak uzywam z serii Krasa do wlosow farbowanych , jest naprawde rewelacyjny , nie uzywam do niego nawet odzywki czy balsamu {raczej dlatego że mi się skonczyl a nie chce kupowac u konkurencji}teraz zakupie odzywke gdyż jest w super promocji 9,90 !! Co do kremu do stop też jest moim faworytem , uwazam ze to że jest rzadki dziala na plus gdyż biorę go tylko odrobinke , juz kilka miesięcy używam jednego opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkaka
Dzięki dziewczyny za odpowiedź :-) Jak wypróbuję balsam do włosów to na pewno napiszę jak się sprawuję. Planuję zamówić szampon z tej serii,opis działania jest zachęcający :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Przepraszam,ze zmieniam watek.. Powiedzcie jak to jest z tymi polecanymi osobami? Czy jesli ktos z mojego polecenia sie zapisze to ja dostaje jakies dodatkowe rabaty czy punty? jak to dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela jesli zdecydujesz sie budować grupe , zaczynasz \"bawic\" się w punkty . Ty swoich musisz mieć 50 reszte Twoja grupa wtedy zaczyna Ci firma naliczac dodatkowe upusty . Ogolnie chodzi o to ze wypracowujesz sobie dodatkowe pieniadze ktore możesz odebrac w wyzszych rabatach , maxymalny rabat to 63 % ja mam zawsze problem z odebraniem tych pieniedzy i większość mi przepada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Nie bardzo rozumiem..w zaleznosci ile ja zamowie i ile gruba,wtedy naliczane sa mi dodatkowe punkty i procenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
I nie bardzo rozumiem jak przepadają Ci te pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona.Faberlic
Cześć Izo, nie wiem dlaczego Forevergirl pisze takie bzdury, że pieniądze przepadają, skoro jak twierdzi jest konsultantką od kilku lat. Mam swoją grupę -zresztą bardzo dużą i jak dotąd żadne pieniądze mi nie przepadły. A jak chcesz dokładnie wiedzieć na czym polega budowanie grupy możesz skontaktować się ze mną - podam Ci nr telefonu i wszystko wyjaśnię. Przede wszystkim o zasadach budowania grupy powinna poinformować Cię osoba w strukturach której znajdujesz się, ale to już odrębny temat. Pozdrawiam Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona nie zycze sobie byś pod moim adresem mowila ze pisze jakies bzdury , po pierwsze jak jest spora grupa a zamowienie moje jest na okolo 100Ep to częśc pieniadzy przepada, jesli masz dostep do planow to wiesz ile masz na koniec miesiąca pięniedzy , ja mam okolo 200zl naogol ale przy zamowieniu na 600zl nie jestem w stanie tego odebrac , wtedy reszta przepada bo maxymalny upust jest 63%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona.Faberlic
Izo, jak widzisz nadal mam odmienne zdanie od Forevergirl, ale możesz to sprawdzić u źródła - zadzwoń jutro do biura obsługi klienta i .... 1. zapytaj w czyjej jesteś strukturze, 2. zapytaj o zasady budowania grupy no i najważniejszy 3. czy pieniądze przepadają. :) To pomoże rozwiać Ci wszelkie wątpliwości. A nawiasem mówiąc Twój opiekun powinien wykazać więcej inicjatywy i zadbać o podległą strukturę. Brak podstawowych informacji jest niedopuszczalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja zmienie temat bo chce zamowić sobie kremową pomadke z gąbeczka , kolory sa tu troszke nie wyrazne , moze ktos mial z tych pomadek jakąś w neutralnym kolorze , bo chetnie bym sobie ja zamowila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
forevergirl, oto moj numer gg 9311892 ,prosze napisz mi na gg jak to jest,ok ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkaka
Mam jeszcze pytanie. W sumie to pierwszy raz dzisiaj skadalam zamowienie i poprostu cennik produktow sciagnelam ze strony faberlic ale na nim sa ceny katalogowe. Czy cennik z cenami dla konsultanta dostane przy otrzymaniu zamwienia czy moye w Faberlic nie ma cennika z cenami dla konsultantow tylko oni to odliczaja sami? Kurde, nie wiem. Pryepraszam ya bledy ale klawiatura mi coś źle działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja takiego cennika dla konsultanta jeszcze nie widzialam , firma odlicza na fakturce takze my nic nie robimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkaka
Dzięki:-) Myślałam że jest taki cennik he he :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
..a tu widzę ,że 'ty' wyżej nie masz co z czasem robić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×