Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość Paula konsult
Hey a macie link do katalogu kwietniowego??? Bo mi sie chce odtwarzać tego co podałyście =( a i jeszcze jedno YOU NOVA już nie wraca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Link ten podany jest ok,mnie sie otwiera..moze masz cos z przegladarka?! A You Nova nie wraca z tego co wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej chciałabym zostać
konsultantką Faberlica,dlatego mam do Was pytanie. Nie chce mi się czytać całego topicu:-) Dlatego chciałabym sie dowiedzieć jak jest z tymi kosmetykami jakościowo? Czy kosmetyki kolorowe warto kupować? Jak jest z perfumami? Są trwałe? Macie porównanie tych kosmetyków do Avonu czy oriflame? Są gorsze czy lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej chciałabym zostać
Niestety nie mam gg ale podam Ci maila: evelyna18@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Nie chce mi sie o tym wszystim pisac bo wszystko bylo opisane nie jeden raz,ale moge napisac ze perfumy sa trwale i oplaca sie je kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta202020
Mam do Was pytanie. Na stronie Faberlica wypełniłam formularz osobowy a następnie mam wysłać Internetową deklarację członka klubu faberlic i muszę na niej wpisać nadany numer rejestracyjny,czy on mi przyjdzie mailem lub zadzwonią do mnie? Bo nie wiem co tam wpisać. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta nie musisz wpisywać zadnego numeru , zostanie Ci on przydzielony wtedy ponosisz koszt 2zloty , jednak obowiązkowo trzeba złożyć pierwsze zamowienie , spewnoscią ktoś do Ciebie zadzwoni w tej sprawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta202020
Czyli zanim wyslę zamówienie i deklarację to najpierw mam poczekać aż ktoś się odezwie i poda mi numer? Czy pierwsze mam wysłać i czekać na numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta202020
Dziękuję Ci za odpowiedź. Zamówienie i deklarację wysyłam pocztą dopiero w poniedziałek bo niestety faksu nie posiadam więc może do tej pory ktoś się odezwie. To nic nie wpisywać w miejscu nadania numeru rejestracyjnego tak? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zszokowana tym co piszecie na forum. mam czasami wrazenie ze niektóre osoby zajmuja sie tylko wyszukiwaniem co takiego ten faberlic wprowadzi i czemu ma to służyc. Boze zajmijmy sie pozytecznymi sprawami, jak juz ktoś napisał! Ja nie mam niestety linka do katalogu kwietniowego ale jak czytałam ktos pisał ze wprowadzaja drogie nowosci. Co to znaczy drogie?! Czy takie jak w katalogu lutowym - chodzi o ta niebieska serie gdzie krem kosztuje 52 z groszami? czy cos jest jeszcze bardziej powalajacego na kolana. Dziwi mnie jedno dlaczego Ci co o tym pisza sa w tej firmie, to jest straszne! Ja oprócz faberlica jestem w innej firmie ale nigdy sie nie zastanawiam co oni chca zrobc jak wprowadzaja cos nowego, po co trzeba korzystac jak jest okazja, kupic wiecej produktow jak sa klienci-ja tak robie. zreszta o czym my mowimy mamy marzec a juz mowimy o kwietniowym katalogu. LUDZIE dajcie na wstrzymanie! Jak bedzie ktos łaskawy to prosze o linka do katalogu kwietniowego bede wdzieczna!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak z tego przejęcia przeoczyłam linka do katalogu. Juz go mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrobelek link podany byl wczesniej jesli Ci jednak nie wchodzi podaj maila prześle Ci go Dlaczego mamy sie nie wypowiadac co nam w firmie pasuje a co nie , jestem konsultantką Faberlic pięć lat , w firmie zaszlo przez ten czas wiele zmian , mysle ze najwazniejszą istotną zmianą było to że kosmetyki są teraz produkowane w Rosji gdzie jest dużo tansza siła robocza , nadal nie ma reklam a kosmetyki drastycznie idą w góre . Co prawda plan marketingowy mi się coraz lepiej podoba , ale chyba dla większości klientow liczy się rownież cena ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie nie zrozumiałysmy, oczywiscie dzielenie sie opiniami jest jak najbardziej wskazane ale ktos poruszył temat wycofywania serii A, Q, B a moze oni tego nie wycofuja na stałe moze beda inne produkty, jkaies zamienniki, ja kiedys korzystałam z serii B takiej we fioletowych opakowaniach a póxniej weszła ta niebieska i okazało sie ze jest tansza i lepsza niz poprzednia, tak samo moze byc z tymi produktami. Przeciez musza cos wprowadzic zamiast tego, firma nie utrzyma sie z samych ekskluzywnych drogich kosmetyków. Po co tak gdybać pewnie za kilka tygodni pojawi sie majowy katalog i zobaczymy co dadza nam w zamian. Ja nie mam problemu ze sprzedaza produktów, moze dlatego ze jestem w tym krótko-stosunkowo i nie mam porownania z poprzednimi ofertami. Ale mysle ze tu na tym formum powinnysmy sie wspierac i dawxc sobie rady jak je sprzedać skoro ruskie to ciezkie do sporzedania bo przeciez chcemy zarabiac kase. Ale dziękuje za twoje zdanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
link jest ok ten co był na formum otwiera sie co proawda wolno, pewnie przez to ze to duży plik ale jest już ok. Dziekuje forevergirl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batonik
Czy ktoś mozę mi podac linka do katalogu kwietniowego, bo mi się tamten nie otwera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Coz za dyskusja sie rozwinela :) Powiedzmy jedno..to jest forum o kosmetykach faberlic-mianowicie co o nich sadzimy,wiec mozemy pisac i wymieniac sie zdaniami na temat kosmetykow negatywnymi jak i pozytywnymi ;) Chcialam zauwazyc,ze to nie temat 'jak spedac ruskie kosmetyki fl' lub 'wspierajmy sie w sprzedazy' :P .. takze nic co dotyczy Faberlic nie trzeba unikac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tylko ten link www.faberlic.pl/druki/FL_0804_katalog.pdf ale trzeba czekac długo ok 5-10min w zaleznosci od komputera i szybkosci internetu. moze nie masz programu bo on sie otwiera w programie Acrobat Reader

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Izabelo, masz racje tylko mysle sobie o takich osobach jak ja które niedawno weszły do firmy i czytaja takie rzeczy, juz nie wspomne o ludziach którzy sa naszymi klientami i to czytaja. I my chcemy sprzedawac?!Ja tez bym chciała zeby nie było ruskich napisów i zeby nie były produkowane w Rosji ale coz zapisałam sie do tej firmy, która ma korzenie z Rosji, tam jest głowne laboratorium i musze je sprzedac. A tu na formum od jakiegos czasu jest tylko narzekanie a przeciez sa fajne rzeczy:) tak mi sie wydaje co powinnismy promowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
O fajnych produktach tez bylo dosc mowy,tylko trzeba przeczytac wiecej a nie tylko osrarnie wpisy.. Mi nie przeszkadza ze sa z Rosji..ale opakowania powinni zmienic z tych napisow..owszem moze byc czesc,ale nie jedynie rosyjski a z tylu marne naklejki..troszke estetyki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podobnie jak większość dziewczyn uważam, że ten temat ma przede wszystkim służyć wymienianiu się doświadczeniami na temat kosmetyków, a nie uwagami typu \"konsultantka radzi konsultantce\". To nie jest temat przede wszystkim dla konsultantek. To prawda, że większość z nas to konsultantki, ale gdybyśmy tutaj nie dyskutowały tak szeroko o ofercie to ten temat dla osób niewtajemniczonych stałby się po prostu nudny. To ma być komedium wiedzy o kosmetykach, a nie o marketingu. Jak dla mnie bardzo istotne jest to porównywanie serii, mówienie o nowościach, o tym, co nam się podoba, a co zdecydowanie denerwuje. Tak wyobrażałam sobie kształt tego tematu i bardzo cieszę się, że wykazujecie taką inwencję i naprawdę piszecie szczerze o tym, co myślicie. Mam nadzieję, że będzie tak dalej i że ten temat nigdy nie przekształci się w jakieś porównywanie własnych technik sprzedaży, bo o tym osoby zainteresowane mogą sobie rozpocząć osobną dyskusję - ale już na privie. Dziękuję Wam, że piszecie tyle istotnych rzeczy i dzielicie się swoimi poglądami, tworząc ten topic i czyniąc go ciekawym i pełnym wiedzy na temat kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Nie wiecie,czy Deklaracji Członka Klubu Faberlic, nie można wydrukować? Widzę jakąś Internetową deklarację członka klubu Faberlic,ale niewiem czy to jest to samo,mogłabym to wydrukować,dac do wypełnianie nowemu członkowi i to będzie to samo? Bo nie chcę czekać aż zamówie w połowie miesiąca..koleżanka chciałaby sie zapisać już dziś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Doszłam do wniosku,że na internetowym druku nie ma miejsca na wpisanie osoby polecajacej.. a zalezy mi na tym. Tylko,ze kiedys zamowilam taki druk i nie dostalam go!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba kupic ta deklaracje za zlotowke... Oj w tym m-cu jest wiele ciekawych ofert w katalogu :) Juz sie nie moge doczekac jak uzbieram zamowienia ;-) Kusi mnie nowa linia RALA...ktos cos moze o niej powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela to deklaracje są nic nie warte ja mam jeszcze stare , takie z miejscem na dane osoby polecającej ale terazx są potrzebne tylko takie z nadanym nr rejestracyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×