Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość aga 86
UWAGA mam wileka prosbe do dziewczyn, które używały szamponu koloryzujacego Krasa faberlic of corse : jak zachowuja sie włosy przy farbowaniu - tzn czy wysuszają sie tak jak od farby, czy jednak sa jakies własciwości [pielegnacyjne jak opisuje produent ? czy nie podraznił wam skóry głowy ? jak dokłanie go nakładałyscie i jak długo trzymałyscie ? no i jaki efekt ? bardzo prosze o pomoc, kupiłam pare miesiecey temu i ostatnio go odnalazłam (bo gdzies mi sie zapodział) wczoraj rozjasniłam włosy i wysuszyły się (..) nie powinnam raczej uzyc teraz farby, a musze nadac włosom jakis odcień, mysle więc o tym szamponie, mam perłowy popiel bardzo prosze o jakiekolwiek informacje, bez wzgledu na odcien o tym szamponie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia 1987
Jestem nową konsultantką i dzisiaj składałam pierwsze zamówienie ale nie przez internet tylko wyslałam faksem a teraz na stronie Faberlic z ciekawości weszłam na zamówienie internetowe i zainteresowała mnie oferta promocyjna przy zakupach powyżej 50 zł można zamówić tanie kosmetyki np róże w kredce za 3,50 lub połyskujące kredki. Chciałabym się dowiedzieć czy te ceny podane są cenami dla konsultantów? Czy one faktycznie wychodzą drożej? bo nie wiem. Chodzi mi o tą ofertę: "!!!WIELKA WYPRZEDAŻ FABERLIC!!!"http://www.faberlic.pl/zamowienia/2008.03/zam.php I jeszcze jedno,co miesiąc są takie promocje? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Promocja tak tanich produktow trwa dopiero 2-miesiac gdyz sa to wyprzedaze pewnej serii kosmetykow,ktorych nie ma i nie bedzie juz w katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia 1987
Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elcia22
Hej a co myślicie o tuszach do rzęs z tej firmy, jakie są? może juz jakies wypróbowalyscie? i czy zamowienie przychodzi rzeczywiscie w ciągu 3dni roboczych? czy czekacie dłużej? prosze o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcia nie czekamy nawet trzech dni . Ja wczoraj zlozylam zamowienie przed 18nastą i juz fakture mam wystawioną i Pani z biura powiedziała ze wczoraj wyszla od nich czyli dzis otrzymam . Jest naprawde expresowo. Co do tuszy chyba o wszytskich można powiedzieć ze są poprawne , tzn że się nie rozmazują , nie sklejają rzęs , jednak żaden nie tworzy \"teatralnego spojrzenia\" , ja zrezygnowalam z tuszy na rzecz przedłuzonych rzęs:) Z tego co klientki mi mowily najlepszy jest tusz z serii DAY TO NIGHT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkaka
Ja wczoraj odebrałam swoje pierwsze zamówienie ;-) Zamówiłam dla siebie: -krem do rąk nawilżająco-zmiękczający - super! nawilża i szybko się wchłania,nie zostawia tłustej warstwy :-) -mleczko do cery wrażliwej- delikatnie zmywa makijaż,ma ładny zapach i pozostawia buzie mięciutką i nawilżoną -krem-maska do cery suchej-no tu mnie troche zaskoczył,słabo nawilża i do bardzo suchej cery się nie nadaje -odżywka do paznokci 2w1- o wzmocnieniu paznokci nie mogę jeszcze nic powiedzieć ale długo wysycha i zapach ma taki jak lakiery do paznokci -balsam do włosów 'podwójne oddychanie'- dzisiaj wypróbuje to zdam relacje i balsam do suchej skóry stop-jeszcze nie próbowałam,jak wypróbuje to napiszę :-) Zamówiłam jeszcze kilka próbek wód i bardzo podoba mi się zapach primavera i angelica, w kwietniowym katalogu wezmę te dwie wody :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa slowa co do odzywki do paznokci : na efekty trzeba czekać az odrosnie cala plytka ale naprawde warto . Wydaje mi się ze ona wyjątkowo szybko schnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Tusze do rzes faktycznie sie nie krusza nawet po calym dniu,ale mocno nie pogrubiaj rzes..ale dobrze sie trzymaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkaka
Wypróbowałam już balsam do włosów 'Podwójne Oddychanie"- zapach ma delikatny i włoski po nim są mięciutkie i dobrze sie rozczesują ale za dużo go nałożyłam i teraz są troche tłuste, następnym razem nałoże go mniej :-) Balsam do suchej skóry stóp- ma wodnistą konsystencje ale szybko się wchłania i pozostawia stopy nawilżone. Ogólnie polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Moje zamówienie też przyszło ekspresowo..zamawiałam wczoraj kolo południa,a dziś przed 14-nastą dostałam już paczke. SUPER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Ostatnio miałam zamówienie na perfumę Donna Felice..jednak wydaje mi się być troszkę inna niż w próbce..mniej mnie zachwyciła niż z próbki :( czy to tylko moje odczucie? Mam za to ochotę na Alatau lub tą nową z kwietnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordka60
Witam Serdecznie wszystkie konsultantki i wielbicielki kosmetyków Faberlic, a oto kosmetyki które moim zdaniem są godne polecenia, gdyż na mojej skórze sprawowały się znakomicie: * Kosmetyczny lód w sprayu ICE 1 - na mojej buzi powoduje natychmiastowe orzeźwienie, szczególnie często go używałam kiedy przebywałam w pomieszczeniach przegrzanych, kiedy to powietrze było suche *Serum przeciw plamom pigmentowym NEO 16 - mam buzie w piegach dlatego tez postanowiłam ją sobie trochę wybielić, pomimo niewielkiej objętości krem zdziałał cuda, już po kilku dniach zauważyłam różnice. Twarz stała sie jaśniejsza *KREM przeciw rozstępom o intensywnym działaniu NEO 21- wszystkie rozstępy brzydkiego koloru stały się jaśniejsze, stosował ten krem również znajomy który intensywnie ćwiczy na siłowni, pojawiły się mu rozstępy na rękach, ale krem ten brzydki widok załagodził *Oczyszczające mleczko dla skóry wrażliwej SK1- za pomocą tego mleczka usuwam każdy makijaż, nawet ten wykonany przez kosmetyczkę profesjonalnymi kosmetykami Na dziś to już może wystarczy, a wszystke chętne osoby, chętne współtworzeniu strony o Faberlic zapraszam: http://www.kosmetyki_i_ja.republika.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpak
Witam wszystkich bardzo serdecznie Od niedawna jestem konsultantką Faberlic i musze przyznac że dopiero od momentu jak nią zostałam mogłam poznać te kosmetyki. Jak dla mnie są po prostu rewelacyjne jednak nie ukrywam że ludzi są troszke sceptycznie nastawieni z 2 względów zarówno przez to że nie znają tych kosmetyków jak i z tego że są na nich napisy nie musze mówić w jakim języku... mi to akurat wogóle nie przeszkadza Ale wracając do tematu pisze gdyż chcialabym zacząć budować tzn grupę i po prostu bardziej się rozwijać i mam w związku z tym pytanie czy podzieliłybyście sie wiedzą jak Wy działacie - o ile to oczywiście nie jest Waszą słodką tajemnicą... Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpak juz wiele razy ten temat się przewijal .Moze prosciej by bylo przejrzeć wypowiedzi. a najprosciej zapytaj swoją osobe wprowadzającą . Napewno chetnie Ci pomoze a takze przesle materialy oraz informacje dla nowych osob byś miala latwiej :) Wesołych Świąt życzę wszytskim konsultantkom oraz klientkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
radosnych świąt wielkanocnych dla wszystkich czytających!!!!!!! Jestem po 2 zamówieniu kosmetyków Faberlic i na razie jestem zadowolona.....Pozdrawiam wszystkich !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Jaj przepięknie malowanych, Świąt wesołych, roześmianych. W poniedziałek kubeł wody. Szczęścia, zdrowia oraz zgody. WESOŁEGO ALLELUJA! Wesołych Świąt życzę wszystkim konsultantkom oraz klientkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulvena
Musze przyznać, że kosmetyki są dobre, chociaż też nie wszystkie, bo kremy do rąk z pomarańczowej serii są słabe. Owszem, nie zostawiaja tłustej warstwy an skorze, ale też bardzo szybko znikają z rąk - klientki nie biorą go już więcej. Szampony i odzywki też jakoś nikomu do gustu nie przypadłu, prócz maski do włosów.Wody perfumowane mają ładne zapachy,ale trwałość to góra godzina, podzcas gdy konkurencja z Avonu na zapachy trwałe. Kosmetyka kolorowa, prócz tuszy (rewelacja!) ma słabą ofertę. Pomadki konsystencję mają owszem, przyzwoitą, ale kolory! No po prostu nie ma kolorów, które komukolwiek pasują, wyblakłe jakieś lub rózowe. Jedyne z czego na prawde wszystkie jesteśmy zadowolone to kremy!Z seri starych ale też nowych. Z tym że pojawia się tu znów problem - CENY!Jeszcze serie A B C są w starych cenach i dobre, jednak juz widać jakby te serie się kończyły. Reszta propozycji jest bardzo dobra, ale ceby są stanowczo za wielkie, kobiety wolą kupić coś sprawdzonego w drogerii, niejednokrotnie dużo taniej, niż sprawdzać coś nowego i to drogiego. No i z tymi ruskimi napisami - gdzie jak gdzie, ale u nas (Białystok) to rosja z tandetą się kojarzy wybitną a ruskie kosmetyki z uczuleniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
Owszem , zgadzam się z przedmówczynią, iż niektórzy ludzie mają uprzedzenia co do tych napisów po rosyjsku; jednak moje klientki sięgają po raz trzeci po ten sam kosmetyk, więc chyba nie jest tak źle???!!!!! Sama wypróbowałam wspomniane kremy i nie rozumiem - dla mnie są dobre!!!!!!!!!!A jeśli chodzi o avon to nie wiem czy faberlic jest gorszy? Sama miałam dużo rzeczy z Avonu i nie sądzę że są tak dobre , a co do zapachów to wcale nie są trwałe( te z avonu). Z faberlic poznałam na razie tylko dostępne próbki, chociaż prawdę mówiąc tych próbek w sprzedaży jest stanowczo za mało, mam nadzieję, że będzie więcej, bo jestem dopiero po 2 zamówieniach ( zbieram zamówienia na kwiecień)...Pozdrawiam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6DilceGabbana9
Witam .. miłe panie =) Współpracuję z Faberlic stosunkowo nie długo ... tzn. 16 miesięcy. Jestem bardzo zadowolona z produktów oferowanych przez tą firmę ( chociaż jest kilka, które dla mnie są zwykłymi 'bublami' x) Aczkolwiek współpraca przebiega pomyślnie !! Warunki są super!! Dotychczas 'pracowałam sama na siebie' a teraz chciałabym utworzyć 'grupę' wiec wszystkie panie które są zainteresowane kosmetykami jak również konsultingiem z Zawiercia lub okolic serdecznie zapraszam !! Katalogi, formularze (cala dokumentacja zwiazana z członkowstwem) oraz kosmetyki do przetestowania ZAPEWNIONE =) Zainteresowane proszę o kontakt : e-mail: ten_mail_nie_istnieje@buziaczek.pl tel: 0-793-071-725 ____ gg: 8864411 Pozdrawiam, Julia Dziękuję za uwagę =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isniaaana
Ja tez jestem konsultantką i szczerze mówiac jeszcze nikt oprócz mnie i mamy nikt u mnie nic nie zamówił,to przez te ruskie napisy :-o Ja srednio jestem zadowolona z tych kosmetyków aczkolwiek trafiaja sie nawet niezłe produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem konsultantką już od końca 2006 roku i mam bardzo dobrą sprzedaż. Zamawiają u mnie koleżanki z pracy, sąsiadki, panie z pobliskiego solarium gdzie zostawiam katalogi. Zamawiają te osoby którym kosmetyki przypadły do gustu a nie opakowania kosmetyków. A osoby którym coś nie odpowiada niech kupują co innego. Sprzedaż i klienci jak narazie na medal. Tego życzę wszystkim na tym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
Rosyjskimi napisami nie powinno się zrażać, przecież obecnie Rosja słynie z bogactwa, wystarczy wyjaśnić klientkom, iż kosmetyki te kupują również bogaci, a napisy rosyjskie , bo tam bogaczy najwięcej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6DolceGabbana9
Ja nie mam nic przeciwko tym napisom co prawda było by lepiej gdyby przynajmniej nalepki z 'polską' treścią były bardziej estetyczne =) Hmm .. a może koleżanki zdradzą mi słodką tajemnicę .. jakich argumentów użyć by przekonać, .. osobę zainteresowana do kosmetyków Faberlic lub konsultingiem .. ??:P bo niestety .. na swoją 'przełożoną' liczyc nie mogę :-/ _______________________ wiecie, że na Ukrainie kosmetyki Fl są droższe niż w Polsce .. ? Dla mnie to jest delikatnie mówiąc dziwne przecież są niższe koszty transportu produktów na Ukrainę itp ale cóż =)... to tylko tak jako ciekawostka ... =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
Uważam, że zachęcić do kupna jest stosunkowo prosto, myślę że szczera rozmowa z klientką jest najlepsza, no i to że kosmetyk zawsze można oddać jak się nie spodoba. A poza tym ja zawsze mówię prawdę, że są to kosmetyki z Rosji, żeby nie było niespodzianki i ,że są dobrej jakości , a cena niektórych kosmetyków zachęca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6DolceGabbana9
Funieczko ... w sumie to tak .. ale mieszkam w małym miasteczku gdzie ludzie żyją Avonem :/ ale dziękuję bardzo za rady :* A mam jeszcze pytanie ... chce sobie kupić jakieś perfumy Fl... lubię świeże delikatne zapachy ... zastanawiam sie nad Kaori i Alatau ...?? które polecacie .. ?? Trwałe one wogóle są ? =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
Ja również mieszkam w maleńkiej wsi, gdzie nie ma nawet szkoły , tu też jest avon czy oriflaime, ale znalazłam trochę klientek po szczerej rozmowie i zachęcie, one zamawiają i są zadowolone, zawsze daję w firmowej reklamówce, a za wysokie zamówienia gratisy, pozdrawiam... Perfumy dopiero sobie zamówie, nie mam wyrobionej opinii na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6DolceGabbana9
hmm to ciekawie ;) a duze zamówienie to ... mniej więcej jaka kwota ? i jakie gratisy dodajesz .. ?:) jeśli można wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
No to zależy, np. jeśli ktoś zamówi na kwotę powyżej 55zł to daję jakiś kosmetyk oczywiście tani, nabyty przeze mnie w promocji, a klient nie musi o tym wiedzieć ,a jeśli na mniejszą kwotę to np. próbkę perfum (a próbki są duże). Staram się zawsze ładnie zapakować i co ważne na pieniądze też czekam cierpiwie i jak na razie to dosyć działa. Niemniej przyznaję , że nasycenie rynku kosmetykami jest duże, dlatego staram się w różnorodny sposób skusić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×