Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Nie bardzo wiem o jaką serię Ci chodzi ?? O tą do cery młodej FM??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żel oczyszczający - 8,90 Krem-peeling 7,90 Tonik 19,90 Krem -żel balans 5,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam perfumy : AORA - bardzo ciężki zapach, mocny, taki bardzo bardzo mocny :-) Takie bardzo ciężkie perfumy, zapach bardzo trwały! nie zmył się nawet mimo kapieli :-) w sumie po paru godzinach pachnie ładniej niż na początku, ale nie podoba mi się . oceniam w mojej skali (1-10) na 3. próbki: O\'Feerique - świetne perfumy, słodkie ale nie do przesady, delikatne, świeże, takie dziewczęce, bardzo ładny zapach, bardzo mi się spodobał. trwały. ocena 8. (dla mnie super) O\'Feerique sensuelle - podobne do powyższych ale ciut inne - takie jakby troszkę bardziej unisex, ale też piekny zapach.trwały. ocena 8. Donna Felice - bardzo młodziezowy zapach, taki dla młodziutkich dziewczyn. świeży, bardzo ładny , lekki. ale niezbyt trwały. ocena 5 - niezbyt trwały. Kaori - perfumy - leciutki zapach kwiatowy, taki pastelowy ale z nutkami owocowymi, delikatny, ale mi jakoś w nim czegoś brakuje. trwały bardzo. ocena - 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męskie - 8 element - świetne! bardzo mi się podobają - takie trochę podobne do Fahrenhaita Diora - nawet bardzo podobne. trwałe. w mojej skali 8. takie korzenne są. uomo felice - świetne - też bardzo fajny zapach, bardziej świeży. też bardzo mi się podoba. w skali mojej 8. świezy, ciepły, cedrowy. bardzo ładny zapach. co ważne obydwa pachną męsko i nie jak niektóre męskie zapachy - nie pachną jak kostka do WC :-) w sumie obydwa są piękne i nie wiem które bardziej mi się podobają. mozna spokojnie polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mój faworyt oceniony na 9 punktów :-) woda poetica - les floralises - świetna, lekka, jakaś taka sexy, super piekny zapach, zmieniający się z czasem, bardzo mocny i trwały ale jednocześnie lekki, nieduszący, dla mnie extra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie podkład lift&firm - kolor GK 1103 i jest rewelacyjny, piekne opakowanie, zapach niewyczuwalny, pieknie matuje i pokrywa wszelkie niedoskonałości, kolor dosyć ciemny, taki ani śniady ani blady, w sam raz, przepieknie się rozprowadza, świetnie wchłania, skóra taka miła i nawilzona po nim, konsystencja płynna bardzo - tak jak perfect wear z avonu. ale nie tworzy maski, nie jest taki gumowaty po wyschnięciu. efekt po uzyciu podobny do efektu lasting performance z maxa factora. podkład oceniam na 9 :-) piekne opakowanie z pompką. świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja także
Dziewczny czy w grudniowym katalogu będzie można kupić wode kaori bez tych różnych szali itp. po niższej cenie i jaka jest cena wody poetica oraz Tendre? Bo niewiem czy te rzeczy teraz zamawiać czy poczekać do grudnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja także
Dzięki za odpowiedź dobra rado jade zaraz na prostą zamówić sobie te perfumki. Jednak w tym katalogu bardziej się opłaca. W kieszeni jakieś 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Rado, Twoje informacje na temat perfum bardzo mi się przydały. Mam tylko jedno pytanie: czy te wody: Poetica, Angelica i Primavera są trwałe? Właśnie to mnie bardzo zastanawiało. Tanie wody z Oriflame czy z Avonu swą trwałością wołają o pomstę do nieba. Jak jest z tą serią w Faberlicu? I jak pachną pozostałe zapachy, wiesz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzę każdy ma inny gust jeśli chodzi o perfumy. Mnie się Aora podoba, O\'Feerique ani trochę a sensulelle nawet bardzo mi się podoba. Te kwiatowe Poetica , angelica, primavera też mi się nie podobają. Ale moim zdecydowanym faworytem jeśli chodzi o zapachy jest Alizes- boski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja także
Dzisiaj byłam na prostej więc sobie trochę powąchałam. a to są moje opinie: A więc na plus są: donna felice- b. ładny zapach taki rześki, owocowy o'Feerique- też mi się b. podobają O'ferrique sensuelle- też są super, słodki ale ładny kaori- też mi się podobają Tendre - też jest w moim typie zapach mi przypomina herbatę ale ładny Nuage też są fajne Floralizes tej serii nie wąchałam Męskie perfumy wszystkie mi się podobały. Minusy: Ramyata - za ciężki jakiś taki dziwny ale być może na skórze pachną ładniej Alizes- też nie zabardzo Aora -wogóle mi się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi zapachami to różnie bywa. Gdy ja pierwszy raz byłam w biurze i wąchałam wszystkie perfumy na raz to jedne mi się podobały , inne nie. Później gdy już sobie któreś zamówiłam to stwierdziłam , że pachną całkiem inaczej niż wtedy gdy je pierwszy raz wąchałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja także
Tak rzeczywiście cleo masz racje w biurze wszystko się wącha i się mieszają. Dałam takie plusy i minusy tak jak mi się wydaje ale nie mówie że nigdy ich nie zamówie.Tym którym dałam minusy pewnie i tak je sobie kupie ale na samym końcu. Moja siostra urzywa termokoncentrata na cellulit i jest bardzo zadowolona mówi że one naprawde działają.Dzisiaj kupiłam jej żel z tej serii. Także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo - otóż to! Po pierwsze perfumy pachną u każdego inaczej i rozwijają się na ciele. Poza tym do niektórych zapachów po prostu musimy sie przyzwyczaić. Mój ulubiony zapach z początku wcale mi się nie spodobał. Teraz za nim szaleję i gdyby nie był taki nietrwały to pewnie kupiłabym kolejną butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej co do trwałości - około 13 się psikłam kaori i teraz jeszcze bardzo mocno pachną - czyli conajmniej 6 godzin pachną mocno. sprawdzę les floralises - czyli poeticę i jutro napiszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja także
Czy któraś wie co oznaczją euro punkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma europunktów - są E-punkty E-punkty - jednostka pomiaru mierzy rezultaty aktywności konsultantki i jest przypisana wartość punktów do każdego kosmetyku , czyli np.perfumy xxxx mają np. 10 EP. EP są naliczane konsultantowi na jego numer komputerowy - czyli numer konsultanta. jeśli ty i twoja grupa w ciągu miesiąca zdobędziecie conajmniej 100 EP - wtedy TY mozesz dostać premię 6%. ale: te 100 EP - to jest punkty wymienione na fakturach zapłaconych w danym miesiącu - nie wystawionych. czyli jeśli przykładowo ja zamowiłam w listopadzie za 50 EP i zapłaciłam w listopadzie moja konsultantka zamówiła w listopadzie za 50 EP ale zapłaciła w grudniu - to ja premii nie dostanę. ale jeśli ona by zapłaciła w listopadzie - to dostanę premię 6%. uwaga - aby dostać premię trzeba samemu zamówić i zapłacić produktów za conajmniej 50 EP w danym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 2006
Co s,adzicie o seri jogurtowej i seri dla panów 8 element.Chciałabym kupić i wolę znać opinie.Bo właściwe dzięki wam zaczęłam kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 2006
Kurcze nie doczytałam ale dobrarada je zachwala 8 element oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 2006
Przeczytałam.Brzmi zachęcająco chyba zamówię.Grudnoiwy katalog jest tańszy a więc warto poczekać do 18 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osoby chetne do zapisania się do Faberlica - z okolic Oświęcimia, Wadowic, Bielska-Białej, Brzeszcz - zapraszam do siebie - mam w domu chyba połowe asortymentu Faberlic - można pooglądać, powąchać, pomalować się :-) zapraszam A Perfumy KAORI - sobie zostawiam, nikomu nie sprzedam - są świetne, po całym dniu tak ładnie się zapach rozwinął że stwierdziłam że są sliczne. jak już dwie osoby wczoraj spytały jakimi perfumami pachnę - na dwie spotkane :-) to te perfumy są naprawdę ładne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie mogę się połączyc ze stronką Faberlic. Czy Wy też tak macie ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O już działa. Jak fajnie , że katalog grudniowy ma tylko 6,6 MB, można go będzie pocztą rozsyłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja także
Co zamawiacie z katalogu grudniowego? dobra rado przetestowałaś poetice i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 2006
Chcę amówić 8 element dla synaaaai serie jogurtową.Zastnawiam się na kosmtykami antyelulitowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×