Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Możesz przekreślic i wpisać obok poprawnie tylko parafkę strzel. To okienko nowy konsultant zaznaczasz. Aha i nie zapomnij odhaczyć miejsce gdzie jest okienko \"przesyłam ksero dowodu blablabla..\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Na samym formularzu nie ma nic o ksero dowodu, to chyba na deklaracji członka klubu widziałam :) mam tu jeszcze taką rubrykę u góry na temat działalności gospodarczej i cośtam (to mnie nie dotyczy) a pod spodem płatność za zamówienie: przelew, gotówka, załaczono ksero dowodu wpłaty ... załaczając ksero dowodu osobistego chyba nie musze już w tej rubryce nic zaznaczać ...? Sorry, że takie tępe pytania zadaję, ale taka jestem mocna w wypełnianiu wszelkich formularzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak o deklarację mi chodziło. Jak nie zaznaczysz tam iksa w odpowiednim miejscu to przyślą Ci paczkę za pobraniem. Jeśli chodzi o formę płatności to zaznaczasz przelew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, dzięki, czyli jednak trzeba zaznaczyć przelew, aby mieć czas na spłacenie faktury :) No, mam nadzieję, że z czasem jednak dojdę do jakiejś wprawy. Przy wysłaniu dwóch formularzy zamówienia (grudzień i listopad) na raz mam wysłac jedno ksero dowodu, czy dwa ? Nie no, to już naprawde ostatnie głupie pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko pierwsze zamowienie wysyłamy w formie papierowej - nastepne najwygodniej robić na stronce internetowej. mimo że nowa osoba jeszcze jest nie zarejestrowana to każda umowa ma swój numerek np.26999 i on jest nadrukowany na górze umowy i ten numer jest numerem nowego konsultanta. jesli ktoś nie ma DG - a większość nie prowadzi działalności - te pola na umowie omijamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej CLEO, duża bużka od szwagierki :-) Wytropiłam cię ;-) No czekam na te moje kosmetyki.Do piątku 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już godzinkę temu wysłałam pierwsze zamówienie. Mam nadzieję, że zrobiłam wszystko jak należy ;) Nawet nie spodziewałam się, że takie duże zamówienie mi wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że mnie tu wyczaiłaś Aneczko. Kosmetyki przywiozę jak nie zapomnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 2006
Polecam serię jogurtową.Już przetestowałam.Świetna jest odżywka do ciała.Nie trzeba nakładać balsamu ani mleczka.Mam kłopot z paznokciami i na razie smaruję je kremem do skórek i paznokci.Zobaczymy.Nie ma to jak być króliczkiem doświadczalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z serii jogurtowej mam płyn do kąpieli. Ślicznie pachnie i jest bardzo wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranki na głowie
Hej:) A jak z szamponami? Ja ciągle testuję i szampony i odżywki do suchych, ale większość cóś nie tak:( Jak cenowo i jakie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam włosy suche, do tego jeszcze bardzo cienkie i kręcone ... trudno znaleźć do takich włosów dobry szampon. Raz miałam szampon z Faberlica właśnie do takich włosów, ale to było ze 3 lata temu. Pamiętam jednak, że był dobry i moja siostra też była z niego zadowolona. Przeglądając katalog Faberlica można stwierdzić jedno: szampony są bardzo tanie - najczęściej w granicach 5-6zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranki na głowie
Kafeterianka, to tak jak ja :) To Farbelic już tyle lat na rynku jest? Jak znajdziesz coś to napisz, proszę... Cleo, a moze Ty mi coś polecisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już bardzo długo jest na rynku ta firma ... ale ja z katalogiem pierwszy raz zetknęłam się właśnie tak ze 3 lata temu ... Na początku mnie to nie zainteresowało - głównie w ofercie były kosmetyki tlenowe do skóry dojrzałej, ale z biegiem czasu naprawę oferta znacznie się wzbogaciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 2006
Z włosami to też mam problem .Zaczęły mi się mocno kręcic a co za tym idzie kruszyć.Stosuję różne środki ale nic nie pomaga.Może z Faberlica coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam na suche włosy te zielone balsamy - np. do włosów suchych. bardzo ładnie natłuszczą suche włosy np. po rozjasnianiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie na suche włosy polecam Żel na zniszczone końcówki VL2. Prawdę mówiąc to nie jest to żel a olejek , jak ten z Avonu ale o niebo lepszy i wydajniejszy. Sprzedałam już kilka i wszyscy wracają do mnie po jeszcze. A w grudniowym katalogu jest w promocji, więc naprawdę warto go kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 2006
Dziękuję za dobre rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jakiej cenie sa katalogi? jakos niemoge znalezc tego na stronie a wogole nie otwiera mi sie stronka z akcesoriami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz Mozillę, albo Operę, strona nie pójdzie tak jak trzeba. Otwórz ją w Internet Explorer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet IE nie pomaga zakladka z akcesoriami sie nie otworzy :( bład strony.. to w jakiej cenie sa te katalogi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katalogi: 1 sztuka 1,50 zł 5 sztuk pakiet - 6 złotych 10 sztuk pakiet - 10 złotych 20 sztuk pakiet - 16 złotych 50 sztuk pakiet - 25 złotych jak widać przy zakupie 50 sztuk - jedna sztuka wychodzi za 50 groszy. jak można robić? jak jesteście we dwie z jednej miejscowości - lub np. jest sponsorka i jej dziewczyna zasponsorowana - to jedna z was kupuje 50 sztuk i wtedy za 12,50 złotych macie po 25 katalogów :-) świetnym pomysłem jest też sponsorowanie osób - i tak pakiet sponsorski czyli umowa + katalog kosztuje 2 złote. mozna sobie kupić z 10 sztuk pakietów i je mieć na stanie, jak się gdzieś wybieracie - na studia, do szkoły, na jakis wyjazd, spotkania, nawet jak idziecie do kogos na imprezę czy inne sytuacje - zawsze warto mieć ze sobą ze dwa takie pakiety. najpierw pokażcie katalog a jak ktoś jest zainteresowany - można mu wytłumaczyć na czym rzecz polega. coraz więcej osób lubi i stosuje kosmetyki tej firmy bo są dobrej jakości i w przystepnej cenie. mało tego - oferta się ładnie powieksza i asortyment jest coraz wiekszy. teraz jest najlepszy czas aby zostać konsultantką Faberlic. :-) :-) i jeszcze prosba - jak coś kupujecie i testujecie :-) na sobie - to opiszcie czy wam odpowiada czy nie dany kosmetyk, jaki jest i czy mozna go polecić czy nie , i jeśli nawet coś nie jest zbyt fajne też napiszcie - raczej na pewno nie jest tak że wszystko jest świetne , zdarzają się i super produkty i mniej fajne. co mnie ujęło i bardzo mi się podoba w tej firmie - fakt że w niej są fajni ludzie, nie ma nagonek na sponsorowania , na zakupy , nie ma limitów punktów że trzeba kupować dużo żeby nie miec jakiś opłat detalicznych, za realizację małych zamówień itd.... jasne zasady - zawsze 7 złotych wysyłka i zawsze 27% rabatu. proste i czyste zasady. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę historii :-) Faberlic to wiodąca rosyjska kompania kosmetyczna, sprzedającą kosmetyki tlenowe w systemie sprzedaży bezpośredniej. Podstawą kosmetyki tlenowej Faberlic jest Aquaftem-znak handlowy odkrytych przez medycynę rosyjską, związków perfluoroorganicznych do użytku zewnętrznego, wyróżniających się zdolnością do transportu tlenu molekuralnego. Jedynym posiadaczem praw do wykorzystywania Aquaftemu w kosmetologii jest kompania Faberlic. jest to patent firmy Faberlic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do produkcji kosmetyków Faberlic wykorzystuje się surowce najwyższej jakości. Produkty firmy odpowiadają standardom jakości wiodących producentów światowych. Więc zarzuty niektórych konsultantów firm konkurencyjnych - że to ruskie kosmetyki z placu są bzdurne. nie wspominając o tym że część kosmetyków AVON czy innych firm również jest produkowana w Rosji. Surowce wykorzystywane w produkcji Faberlic dostarczane są przez 500 dostawców z 21 krajów świata. Firma współpracuje z wiodącymi światowymi wytwórniami kosmetycznymi - Intercos (Włochy), Fiabila (Francja), Faber Castel (Niemcy) oraz utrzymuje kontakty z gwiazdami światowego przemysłu kosmetyki kolorowej i perfumerii - Chiarą Fantig i Pierre Bourdon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HISTORIA KOMPANII FABERLIC: 1997-założenie firmy 1998-przyznanie patentu na Aquaftem-emulsji do stosowania zewnętrznego na bazie perfluorowęglanów. Rozpoczęcie wdrażania linii kosmetyki tlenowej. 2001-powstanie brandu Faberlic, pod którym odbywa się sprzedaż wszystkich produktów firmy 2002-2003-wkroczenie na rynek europejski. Rejestracja filii Faberlic we Francji oraz rozpoczęcie sprzedaży w Polsce. Rozwinięcie produkcji kosmetyki kolorowej i perfumerii. 2004-start sprzedaży w Rumunii, na Węgrzech i w Niemczech 2005-sieć dystrybucyjna firmy liczy ponad 600000 konsultantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak działa AQUAFTEM: -dostarcza tlenu molekularnego do głębokich warstw skóry -wzmacnia przyswajanie biologiczne aktywnych substancji przez komórki skóry -stymuluje metabolizm (przemianę materii) w komórkach skóry -wykazuje działanie odmładzające komórki skóry -posiada wysoko skuteczne działanie gojące -nadzwyczaj skuteczny środek przeciwzapalny i przeciwalergiczny Aqaftem to właśnie ten aktywny tlen :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×