Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość fabe
Słuchajcie czy gdzieś mozna podejrzeć jak wygladają akcesoria oferowane przez Faberlic? Bo w zakłądce akcesoria wyskakuje mi błąd strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie wiem o jakie ci chodzi akcesoria ale ja miałam takie: temperówka - kolor starego złota wykonana z plastiku, dwa otworki na duże i zwykłe kredki, dodatkowo jest taki rysik wysuwany do czyszczenia temperówki. gabki celulozowe - dwie sztuki w folii - świetne do maseczek, pilingów itp. kolor niebieski opaska na włosy - błękitna z welurku z wyszytym logo faberlica, na rzepek kosmetyczka - błekitna z logo, taka zwykła nic takiego specjalnego szczotka do włosów - bardzo ładna granatowo- czarna, masywna i solidnie wykonana, bardzo estetyczna, z logo. naprawdę fajna i dobrze zrobiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabe
myślałam o jakimś kuferku firmowym, bo z tego co wiem mają w ofercie ale nie wiem jak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej na stronie www.faberlic.pl mozna pooglądać katalog styczniowy faberlic :-) jest dużo fajnych ofert i między innymi świetny podkład liftingujący za 19,90 dla klienta ! poza tym zamawiając w grudniu za 125 złotych dostajesz w prezencie dezodorant i krem do biustu oraz możesz taniej kupić świetny tusz do rzęs! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabe
tak tylko ja właśnie zamówiłam już kosmetyki a o promocji dowiedziałam sie dzisiaj, jak odebrałam paczkę. Prawdopodobnie już nie zamówię. A apropo tego podkładu to jaki on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetny - ja mam ten najciemniejszy odcień. jest naprawdę super ten podkład. podobnie się nakłada jak maxa factora lasting mauve. lekko kryjący prawie całkiem kryje, półmatowy, nie robi efektu maski, nie wybłyszcza po kilku godzinach. wg mnie jest rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabe
A powiedzcie mi jak to jest z wciagnięciem kogoś do pracy, zeby pracował i zarabiał dla mnie. WIem ze dodatkowy upust otrzymam gdy razem będziemy mieli 100EP w tym ja 50EP.Czy to prawda? I jak to jest rozliczane, na koniec miesiaca? POdobno ludzie nieźle na tym zarabiają. Ja narazie kupuje dla siebie i paru koleżanek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda 30
Witajcie.Z czystym sumieniem polecam kosmetyki Faberlica.Naprawdę warto.Warto samemu się zapisać i mieć kosmetyki dla siebie i najbliższych po naprawdę niskich cenach.I jakość jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę wypowiedzieć się o kremie matującym FM z Faberlica. Krem dobrze matuje, jest bardzo lekki i co najważniejsze - działa. Cera jest po nim gładka i od czasu, od kiedy go stosuję nie miałam problemów z cerą. Polecam. Aż trudno uwierzyć, że krem, który kosztował tak niewiele może być taki dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielica 2007
Polecam tusz pogrubiający.Rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabe
Ja tez go mam, potwierdzam - jest super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , tusz pogrubiający jest super. Jeśli to kogoś zainteresuje podaję skład paczki niespodzianki (tej po 15zł): A2 krem pianka do oczyszczania twarzy DEO2 antyperspirant R3 krem -żel do szyi, dekoltu i biustu AC4 toniki odświeżający B3 krem przeciw trądzikowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huiwybx687
-ochydne opakowania!!! -az niemilo sie je stosuje -glupie zapachy! i wstretne katalogi az odechciewa sie zamawiac bylam konsultantka i juz nie jestem bo beznadziejene sa i nikt nie chce zamawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielica 2007
To nie zamawiaj.I po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snobuj
i kupuj opakowania a nie zawartość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabe
A czy paczka niespodzianka jest zawsze taka sama? może dla każdego cos innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amandus
Hmmm... jestem konsultantem Faberlica i mam całkiem inne zdanie niz ten kto wyrazil negatywna opinie. Moi klienci są bardzo zadowoleni, a jelsi sie chce to i sprzedać można dużo. I Ty ktora na nie narzekalas,że masz problem z ich sprzedazą to cóż... nie zwalaj braku swoich umiejetnosci na niby zły produkt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do faktury dołączona była kartka z wymienionym składem paczki niespodzianki. Na tej kartce był też numerek 4. Możliwe , że jest kilka różnych zestawów, które pakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to sobie tak myślę, że chociaż tutaj nie ma takiej nagonki przeciwników firmy, jak na podobnych tematach związanych z innymi firmami sprzedaży bezpośredniej. I chyba nawet wiem dlaczego: w Faberlicu nie czuję przymusu zarabiania - czy składam zamówienie za 20zł, czy za 200zł, tak samo mi się to opłaca. Wreszcie zrozumiałam stanowisko osoby, u której zamawiałam wcześniej: miała ona praktycznie gdzieś, czy się zjawię i zamówię coś u niej. Teraz ja - kiedy jestem konsultantką, nie musze się martwić o to, czy ktoś coś ode mnie zamówi. Wreszcie nie muszę chodzić z katalogami do koleżanek, rozprowadzać ich po szkole, robić jakichś kampanii na mieście (do czego zachęcają często liderzy innych firm). Tutaj mogę zamawiać tyle, ile potrzebuję, nie jestem zobowiązana żadnymi limitami, nie muszę dobierać jakichś produktów biurowych, ani nie dostaję gęsiej skóki na dźwięk słowa \"rekrutacja\". Dlatego skoro będąc konsultantką nie jestem sfrustrowana tak jak kiedyś, rozumiem, że i inni ludzie nie mają powodów do frustracji z powodu firmy i jak na razie tylko jedna osoba na ponad 200komentarzy wyraziła niepochlebne zdanie o firmie. A to chyba o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie znalazłam katalog Faberlica dokładnie sprzed roku i spojrzałam na promocje na ostatniej stronie - dotyczyły one kosmetyków, które pojawiły się ostatni raz w sprzedaży. Ceny były po prostu śmiesznie niskie. Zrobiłam zdjęcia trzem stronom katalogu z najciekawszymi ofertami i wklejam tu linki do nich. Z góry przepraszam za jakość zdjęć - są one robione telefonem w mojej kuchni (światło sztuczne nie wpływa dodatnio na jakość zdjęć), ale myślę, że jest to w miarę czytelne. http://img296.imageshack.us/my.php?image=faberlicstyczen2006ge4.jpg http://img440.imageshack.us/my.php?image=faberlic2styczen2006wd6.jpg http://img295.imageshack.us/my.php?image=faberlic3styczen2006bh7.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie ceny śmieszne. Teraz większość z tych produktów wkładają do paczek niespodzianek, bo kończą się terminy ważności. Zastanawia mnie jedno- w avonie większość kosmetyków miała datę ważności 3 lata od daty produkcji, a np. 12 miesięcy od otwarcia . W faberlic większość kosmetyków ma datę ważności 18 miesięcy od daty produkcji (od otwarcia jeszcze mniej). Jak myslicie ,czym to jest spowodowane, może krótsza data ważności swiadczy o tym , że do wykonania danego kosmetyku użyto mniej chemii, która \"konserwuje\" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabe
No właśnie tak słyszałam, ze mają mniej świństwa w sobie i dlatego mają krótszy termin ważności. Przez to raczej nie uczulają. Przyznam, ze nie słysząłam żeby ktoś był na Faberlic uczulony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optimus optymalny
A jest tu może konsultantka z Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabe
ja jestem z Siemianowic:) Moze mogę w czymś pomóc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsbd
spoko moze cos tam maja dobre -ale ogolnie te katalogi nie pomagaja w sprzedazy ani te opakowani anie ozdabiaja lazienki -ja np wstydzilabym sie byc konsultantka i dawac przy ludziach takie ruzkie katalogi -skoro mowicie ze dobrej jakosci sa -to pownni zmienic jeszcze tamte rzeczy i bylyby wspaniale a takto przez to moga niebyc az tak dzoceniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsbd
ruskie :) sory za bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×