Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Czy przypadkiem to co jest w stopce Cleo80 to nie to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W damskiej torebce pojawiła się recenzja Aory. Ciekawa jestem czy recenzentka faktycznie ją wąchała :S ? Nie zgadzam się z tą recenzją ani trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, widziałam tę recenzję, natomiast Aory nie wąchałam, więc nie mogę się wypowiedzieć. Czytam recenzje autorki, bo opisuje ona dużo kosmetyków Faberlica, a ja lubię dowiedzieć się czegoś przed zakupem ;) Trochę mnie zdziwiło, że Aora EDP została uznana za nietrwałą - spodziewałabym się czegoś innego, no ale inna sprawa, że po kilku godzinach można przestać czuć zapach, mimo że on wcale nie stracił na intensywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak.......
no tak :-) ktos mnie zdemaskował :-) ale chyba nie masz urazy :-) ale tak ładnie tam jest wszystko opisane że grzech nie skorzystać :-) co do aory - mam ją w domu :-) i jest bardzo!!!!! trwała to na pewno mozna stwierdzić naocznie i dogłębnie :-) wg mnie zapach jest dosyć intensywny i ciężki - dużo lepiej pachnie po dwóch trzech godzinach od nałożenia - wtedy wydobywa się z nich głebszy zapach i takie inne nutki zapachowe. bardziej finezyjne niż na początku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ,że się nie gniewam Dobra Rado :) Po to stworzyłam tę stronę, żeby inni mogli się czegoś dowiedzieć i skorzystać z mojej wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zaczęło się w wojskowym laboratorium w Rosji, kiedy to prof. Biełojarcew dokonał jednego z największych odkryć XX wieku. W swych badaniach profesor poszukiwał substancji, która mogłaby zastąpić rannym żołnierzom krew, do czasu dostarczenia tej właściwej, bez względu na jej grupę, czyli mogłaby pełnić rolę nośnika tlenu i być neutralna dla organizmu. Biełojarcewowi jako pierwszemu udało się spełnić te wszystkie warunki i tak oto zyskaliśmy niezwykłe związki zwane w medycynie perftorany, perffluorany lub perffluorowęgle występujące w postaci wodnej emulsji. Emulsja ta, jako całkowicie obojętny środek o ogromnej zdolności rozpuszczania i transportowania tlenu, używana jest obecnie w transplantologii i przy leczeniu oparzeń. W medycynie pobudzające i regenerujące właściwości tlenu znane są od zawsze. Procesy starzenia nierozerwalnie związane są ze stopniowym zmniejszaniem się koncentracji tlenu w komórkach. Powoduje to w nich spadek aktywności fermentów oraz spowolnienie procesów przemiany materii, co negatywnie wpływa na wygląd skóry i proces jej starzenia. Naturalnym zatem biegiem rzeczy była chęć wykorzystania związków Biełojarcewa w kosmetyce, na której potrzeby otrzymały one nazwę Aquaftem. Dzięki temu mamy dziś okazję poznać serię kosmetyków tlenowych firmy Faberlic i skorzystać z dobrodziejstw wielkiego odkrycia. Firma Faberlic jest właścicielem patentu na Aquaftem i poświęca wiele uwagi badaniom naukowym, co przyczyniło się do wielkiego jej sukcesu. Została założona w 1997 roku i, jak na stounkowo krótką historię działania, ma ogromne osiągnięcia. Dzisiaj jest firmą o międzynarodowym zasięgu. Dysponuje zakładami mieszczącymi się we Francji i Włoszech. Udziałowcami są także Rosja oraz Cypr, skąd pozyskuje się naturalne olejki eteryczne i wyciągi z egzotycznych roślin. Swoje produkty sprzedaje w wielu krajach europejskich, planuje wejście na kolejne rynki Europy Środkowej i Południowej, współpracuje z 70 tys. konsultantów. Na Polski rynek firma Faberlic weszła w 2002 roku oferując swe produkty w sprzedaży bezpośredniej i będąc tym samym jedynym skutecznym konkurentem dla firmy GG i Lancaster, których kosmetyki ze względu na swoje ceny nie są dostępne szerokiemu gronu kobiet. W 2002 r. obroty firmy Faberlic przekroczyly 100 mln. dolarów, a jej dwa produkty: krem na dzień z systemem Day Active (A4) oraz krem regeneracyjny z Revitolem (C4) zostały docenione i nagrodzone na Międzynarodowych Targach Kosmetyków Profesjonalnych INTERCHARME 2002. jeszcze takie info znalazłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE TAKIE ZłE
Tyle się pisze,że niektórzy słysząc o cenach losmetyków mówią,że to badziew.Uspokoję ich.Nie są znowu takie tanie .Bo przecież 102 zł a w promocji 64,90 to nie jest taka niska cena.tak samo z innymi kosmetykami.Ich cena wyjściowa nie jest niska natomiast Faberlic stosuje takie promocje,że jest ona do przyjęcia.Tak więc niska cena promocyjna nie jest miernikiem jakości,lecz dbałościa o klienta.Używam kosmetyków od niedawna i muszę przyznać ,że jest do dobry produkt nawet bardzo dobry.Malkontentki powiedzą ,że z Rosji itd.,że opaakowania.Ważne co jest w środku.lepiej inwestować w jakość kremu niż w opakowanie.Nie mam dużych zastrzeżeń do Avon owszem opakowania ładne promocja medialna super ale po zainwestowaniu w "złotą"serię oczekiwałam czegoś innego.Cieszę się ,że mogę kupować kosmetyki sama bez żadnych zobowiązań wobec firmy i pelecać produkty znajomym.Naprawdę warto.Myślę,że to forum jest swego rodzaju punktem konsultacyjnym i chyba wszystkie opiniena temat produktów te dobre i złe są obiektywne.Wszak każdy ma prawo mieć swoje zdanie.Ja o swoich odczuciach napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No dobrze
Zgadzam się Są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do konsultantek
Mam pytanie do czego służy olejek kompaktowy do idealnego manicuru GC2001.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olejek słuzy do nakładania na płytkę paznokcia i skórki - nadaje siłę paznokciom i połysk. zawiera olejek z pestek moreli , migdałów , jojoba, witaminy A E F, nakłada się go na paznokieć i skórki codziennie przez 7-14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi przyszło pierwsze zamówienie i zdołałam się już zapoznać z kosmetykami: wszystkie, które zamówiłam przypadły mi do gustu. Wkrótce pewnie będę robić następne zamówienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeterianko pochwal się co kupiłaś? i jakie masz opinie :-) ja też na dniach dostanę paczuszkę! zamówiłam wiele rzeczy. a właśnie się wykapałam w olejku z Faberlica i jest świetny, ślicznie pachnie i nawilża skórę. dla mnie rewelka. S8 - jędrność :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja także
Chciałabym pochwalić kosmetyk taki jak pianka do mycia twarzy trądzikowej B18. Mimo że niemam 18 lat a 25 to jak dla mnie jest doskonały. Niewiem czy to dzięki piance czy to zbieg okoliczności odkąd jej używam nie pojawiły się krosty. Dzisiaj dokupiłam sobie jeszcze krem peeling do głębokiego oczyszczania FM3 więc jeszcze nic nie moge napisać, przetestuje to się z wami podziele. Krem do rąk KR-1 też jest bardzo dobry. Klientka której strasznie ręce pękały (używa dużo środków chemicznych w pracy) jest zadowolona i mówi że nie zna lepszego kremu od tego. Nie wysusza i goi rany. Także też polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej z zakupionych rzeczy to zadowolona jestem z kremu R12 - świetnie odżywia i naprawdę poprawia kondycję skóry. Teraz to myślę nad jakimś preparatem, który poprawi dla odmiany stan mojego brzucha :) Aha, no i myślę jeszcze o tej pomadce nawilżającej GR. Miała ją któraś z Was? Najciekawsze jest to, że ja się prawie nie maluję, ale to opakowanie tak mi się podoba, że chyba jednak się skuszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja także
Na poprawe brzucha to dobry jest termokoncentrat i żel korygujący. Ja też go używam i moja siostra i mama a teraz mojej mamy koleżanka. Przy tym oczywiście ćwicze a te kosmetyki czujesz jak rozgrzewają ciało bo tym samym spalają tłuszczyk. Tylko po żelu trzeba owijać się folią ale fajne są takie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, właśnie o tych preparatach myślałam. Obecnie używam żelu wyszczuplającego z Oriflame i on jest naprawdę dobry, tylko trochę drogi, mało wydajny i niewielki no i ma tak intensywny zapach, który już powoli zaczyna mnie męczyć. Moja siostra zamówiła sobie ten peeling z serii antycelulitowej z faberlica, musze zapytać, co o nim myśli. A skoro mówisz, że termokoncentrat jest dobry to zamówię go przy następnej okazji. Dziękuję za poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja także
Kafeterianka te kosmetyki z Faberlica to cellulitu akurat nie mają zapachu a jeżeli jest to bardzo mało wyczuwalny. Tylko termokoncentrat je w formie żelu. Ale to chyba nie będzie przeszkadzać bo nawet dobrze się wchłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to całe szczęście. Teraz pozostaje jeszcze zebrać jakieś niewielkie zamówienie i zarówno termokoncentrat, jak i moją upragnioną pomadkę nawilżającą będę mieć jeszcze w tym miesiącu :)) A do 17 grudnia przy zamówieniu na ponad 125 zł dodawany jest korygujący żel do ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja także
W zeszłym katalogu też był prezent za zamówienie za 125 i mam 2 małe kosmetyczki błękitne. W tym jednak nie udało mi się zebrać dużego zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje Deklarację Członka Klubu Faberlic a ze stronki nie moge otworzyc - druk zamowienia sie z kolei da.. moze cos z moim programem od pdf cos nie tak:/ a orientujecie sie dziewczny dlaczego wyskuje mi formularz zam. z listopada? czy oni tego nie zmienili jeszcze czy tak ma byc a moze tylko dla tych ktorzy chca rozpoczac wspolprace tak jest ehhh gubiue sie powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej aby mieć deklarację członka klubu trzeba ją zamówić :-) i oni przysyłają ją w paczce dla konsultantów którzy są juz członkami. kosztuje 2 złote i jest to umowa w formie 3 egzemplarzy samokopiujacych (oryginał i dwie kopie dla nowej osoby i dla sponsora) oraz jeden katalog. aby kogoś wpisać należy sobie zakupić kilka takich zestawów dla osób które mają się zamiar wpisać do nas :-) jeśli ktoś się chce zapisac do Faberlic - zapraszam do siebie :-) wystarczy mi tylko napisać meila z danymi adresowymi i zaraz wyślę katalog oraz umowę :-) pocztą. poza tym wszystkim chetnym osobom które wpiszą się do mnie zawsze służę pomocą i radą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deklaracje można też pobrać ze strony faberlic za darmo. Konsultant , który się wpisuje płaci przy pierwszym zamówieniu 2 zł za nadanie numeru. Jeśli nie możesz jej pobrać ze strony napisz do mnie to Ci ją prześlę mailem bo mam ją na komputerze. Jeśli chcesz się dopiero zapisać , to i tak musisz mieć przełożonego , w tym celu napisz do Dobrej Rady lub do mnie. Jeśli chcesz kogoś wprowadzić i nie masz akurat deklaracji , to ta internetowa wystarczy , tylko musisz wydrukować ją w trzech egzemplarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po pierwszej wypowiedzi sie zdziwilam - bo po co byloby na stronce cos do sciagniecia jesli mozna to tylko dostac w paczce ale juz wszystko jasne ;) hmm to w takim razie jak zglaszam sie przez strone faberlic i wysylam swoje dane a nastepnie mailem skan wymaganych dokumentow to kto zostaje moim przelozonym? do tej pory zglosilam tylko dane osobowe deklaracji sie nie dalo sciagnac wiec chwilowy przestoj.. co prawda jestem coraz mniej pewna tego.. ale w takim razie jakbym wybrala ktoras z was jako \"przelozoną\" to czy ma jakies znaczene wyslanie wczesniejszych danych do firmy? (czyli ten pierwszy krok ze stronki) pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba podać numer i nazwisko sponsora, problem polega na tym jednak że ten sponsor musi się na tej deklaracji podpisać :-) dlatego ja wysyłam moim podopiecznym już podpisaną przeze mnie deklarację i ona ma już nadany numer (to jest numer nowej konsultantki) i ja pokrywam te dwa złote (umowa + katalog) :-) dlatego proszę zawsze o meila z adresem pocztowym i na niego wysyłam umowę i katalog. poza tym skoro wpis jest za darmo to za darmo i te koszty umowy (dwa złote) pokrywam ja - czyli sponsor :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ojej - po prostu napisz mi na meila swój adres i w poniedziałek wyslę ci priorytetem umowe, katalog, cennik grudniowy, wyciag z regulaminu i wszystko będziesz wiedzieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej uwaga. tylko do końca listopada mozna było zamawiać zarówno z katalogu listopadowego jak i grudniowego. teraz tylko z grudniowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amandus
Witam moje Panie!:) Hmm... tak sobie tu czytam i dochodze do jednego wniosku: zaden mezczyzna sie tu nie odezwal. Zatem w poczuciu obowiązku zmieniam to. Na to forum trafilem wyszukujac w googlach informacji o Faberlic'u. Po przeczytaniu tego forum wydaje mi sie ze naleze do grona nielicznych męzczyzn ktorzy sa konsultantami. Ale to przecież jest plus;) Ciesze sie ze Wasze opinie są tak dobre i obiektywne. Nie znam kosmetykow avonu, ale dzieki tym wypowiedziom zebralem kilka argumentow do sprzedazy kosmetykow tlenowych:) Raz jeszcze dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze strony Faberlic można już pobrać katalog styczniowy !! Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabe
Witajcie, od paru dni jestem konsultantką Faberlic. Zdązyłam już złożyć jedno zamówienie.Jestem bardzo zadowolona z tuszu pogrubiającego GM1001. Jest REWELACYJNY.Rzęsy jak w reklamie, nic sie nie skleja, nie tworzą się grudki.Z perfumów kupiłam RAMYATA - zapach troszkę duszący ale po paru godzinach łagodnieje i pachnie lepiej. KAORI cytrusowy - ładny. Trzymią sie dość długo. krem KR-1 do rąk super. Seria MAUGLI dla dzieci bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×