Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

kaczka89 nie od razu zbudowali Krakow -jak to mówią ale sama zauważyłaś ,że zmienia sie na lepsze wiec myslę,że z czasem doczekamy się próbek i reklam i to my będziemy na początku tego \"pociągu\" -fajnie prawda?? ja często polecam perfumy na podstawie opisów z katalogu i nie mam zwrotów -spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślisz że jak robię? Gdybym czekała na próbki to w życiu nic bym nie sprzedała, a zmiany idą w żółwim tempie, po 2 latach nie jestem już tak optymistycznie nastawiona - niestety. Poza tym nawet gazety nie interesują sie naszą firmą, przez ok. 3 lata tylko raz widziałam w gazecie produkt faberlica, a mianowicie perfumy z serii nuage, tendre i charme za czasów kiedy jeszcze były w tych małych , metalowych perfumetkach. Było to w filipince bodajże. A na tyle gazet, które mam przyjemność oglądać każdego miesiąca, nigdy nikt nie zwrócił uwagi na kosmetyk faberlica, może coś przeoczyłam, ale nie da się ukryć , z efirma naprawdę nie jest znana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczka89 - czyli bez próbek tez można sprzedawac ,może i zmiany idą w żółwim tempie ale idą ,myslę,że jeżeli chodzi o gazety to chyba wszystkie artykuły są płatne -bo nie jestem aż tak dobrze w temacie - reklamy też kosztują a rabat dla klubowiczów jest 27% -to chyba dużo no i teraz jest mnóstwo promocji i konkursów gdzie mozna dostac produkty za przysłowiową złotówkę. Troche się dzisiaj rozpisalam dzięki spostrzeżeniom kizimizi. nie twierdze,że w firmie wszystko jest ok ale jak to w kazdej firmie ale urzekło mnie to,że nikt mnie nie goni ,nie kaze składac zamowień ,robie co chce i kiedy chce i kosmetyki są rewelka- takie jest moje zdanie może inne od Waszego ale .........takie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyki są dobre, nie przeczę. Artykuły nie wszystkie są płatne, poprostu czasami gazeta w swoim artykule o pielęgnacji urody itp. nadmienia jakiś kosmetyk. W tej chwili próbki są ale primavery, poetiki czyli tego co już wycofali. No i paru innych perfum, ale żadnych nowości. Nigdy nie byłam konsultantką avonu, ale mam klientkę, która nią jest i często wymieniamy się kosmetykami, dla niej to jest szokujące, z eprosi mnie o próbkę jakiegoś produktu, a ja z niekrytym zażenowaniem odpowiadam - że moja firma jest tak skąpa, że nie zawraca sobie głowy próbkami. Przeciez nic nie chcę za darmo, zapłaciłabym za ta próbkę ale sama nie będę jej produkowała metodą chałupniczą. O ile z kremem za 10 zł można zaryzykować ( choć takich już w faberlicu trzeba z lupą szukać) to wydatek rzędu 60 zł wymaga wypróbowania, sama coś na ten temat wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczka z ceną to trochę przesadzasz bo tylko z serii NEO 2 produkty tyle kosztują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja napisałam że wszystkie kosmetyki tyle kosztują? A co wtedy gdy klientka własnie na taki krem się zdecyduje? seria podwojne oddychanie też nie jest najtańsza. Nie każdego stać wyrzucić 50 zł żeby \'wypróbować\" co faberlic sobie ciekawego stworzył. To normalne, że kobiety wolą iść do drogerii i kupić krem z np. z Loreala bo firma jest znana, mogą jej próbki dostać w drogerii i wcale nie ważne jest to , że firma jest przereklamowana i , że kosmetyki faberlic mogą być przypuszczalnie lepsze. Smutne ale prawdziwe. Co jak co ale próbki perfum i pomadek to absolutne minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka 23
no np w avonie jest tez rabat 25 % za zamowienie 150 zł, więc podobnie jak w faberlic, bo ta kwote ławto uzbierac i za wysyłke sie nie płaci juz Faberlic nie wyrobi długo miom zdaniem w naszym kraju chyba avon ma kampanie reklamowe, ich produkty sa reklamowane w kobiecych czasopismach, do tego ambasadorki - Salma Hayek, a teraz jeszcze oscarowa Reese Witherspoon, przejsciowo Magda Cielecka to robi swoje próbki - duzo i niedrogo, gazetki oferty demo, oferty kwartałowe , itp gratosy, naprawde avon stara sie duzo lepiej niz faberlic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę Was na siłę przekonywac i udawadniac ,że ta firma jest lepsza lub gorsza - ja kupuję kosmetyki FL i moi znajomi też i bardzo nam służą i myśle,że tak szybko FL nie upadnie- ale to jest moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoby ktore są krocej w firmie lub ktore dzialaly na niewielką skalę i postanowily się rozwijać napewno mają pytania , Mozna oczywiscie zadzwonić do firmy albo poprostu tu napisać . Osoby ze starszym stażem chętnie pomogą , podzielą się wiedzą. Ja jestem w firmie od początku i przez ponad 4lata z kazdym pyatniem musialam sama sobie radzić , szukać lub dzwonic do firmy gdyż nie mialam przelozonego . Teraz zostal mi On przydzielony ,i z pytaniami zwracam się wlasnie do niego . Dlatego zdecydowanie lepiej jeśli się samemu poszuka osoby ktora się tym zajmuje niż rejestrować z formularza internetowego gdyz wtedy musimy szukać infomacji wlasnie na takich forach . Co do reklam w mediach to już wątek byl ,oczywiscie w zamian za reklame ceny pojdą w góre albo plan marketingowy stanie sie dla nas mniej korzystny . Wole zainwestować w flakony perfum ,kolorowke oraz katalogi i sama zainteresować potencjalnych klientow . Również myśle o zrobieniu pokazu w moim miescie gdyż to będzie najlepsza reklama. Swojego czasu bylam bardzo dlugo w Avonie i dni otwarte byly czymś naturalnym dzieki temu mialam naprawde duzą liczbe klientow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka 23
ale ja nie chce krytykowac, nie inetersuje mnie to juz , bo byłam konsultantka i juz nie jestem jestem w avonie i bardziej mi sie to podoba jak i opłaca wyraziłam tylko swoja opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyki już i tak poszły baaaardzo w górę, a poza tym to firmie powinno zależeć na promocji, a nie żeby konsultantka kupowała pełnowartościowe kosmetyki i latała z nimi po klientkach, zresztą ja osobiście wolę dostać próbkę, złóżyc ją i wyrazić swoją opinię a nie dostac cień do powiek, który przede mną testowało tyle i tyle osób, bądź inny kosmetyk, który po uzyciu muszę zwrócić - fuj. Bo chyba żadna z nas nie jest dobrą ciocią żeby kupować dany produkt i dawać gratis, albo prosić klientkę żeby przyszła ze słoiczkiem to jej wlejemy trochę balsamu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie chodzi o to by zostawiac kosmetyk do przetestowania tylko kolorowka - do sprawdzenia odcienia przecież w katalogu są zupelnie odbiegające od oryginalu kolory .Perfumy - niestety probki są wyjątkowo nietrwale zupelnie inaczej jak klientka obejrzy butelke . W sklepie kolorowka jest wystawiona do oglądania przecież nikt nikomu nie daje testerow do domu. Kazdy ma inną metode sprzedawania , przecież nie musisz robić tak jak ja , na ogol kosmetyki do pokazu dostaje gratis albo w bardzo niskich cenach także nic nie trace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna fm
a ja jestem w faberlicu i jestem happy mam bardzo dużą grupę oraz dużo mam zarobku co do oriflamu to byłam 3 razy i mi się nie podoba chociaż cenię sobie u nich niektóre kosmetyki tylko wkurza mnie to ze błażnią się sami pzred sobą piszę że jest 30 % upustu a tu kicha bo naprawde jest 23 % wystarczy sobie policzyc co do avonu to mam ich gdzieś narobili mi tylko kłopotu pzrez jeden krem leczyłam się dermatologicznie bo w zawartości była chemia!!!!!! narobiłam grandy i nawet sprawa była na drodze sondowej przegrali dupki według mnie jeśli mam być szczera to toleruje kosmetyki z faberlica oraz oriflamu co do innych nie mam pzrekonania bo ten cały avon to kicha tylko kupe chemii jest w tych produktach i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamizia79
Nica123 moim zdaniem trochę się pogubiłaś w swoich wypowiedziach. Ja podjęłam temat, że konsultantki są zagubione, nie mają rozeznania za co, ile i w jaki sposób mogą zarabiać. Ponadto zakwestionowałam działanie marketingowca w tej firmie a to tylko dlatego, że konsultantki między sobą wymieniają się jakimiś prezentacjami. Nie kwestionowałam jakości kosmetyków (przeczytaj mój post wcześniej) i nie kwestionowałam braku reklamy. Chyba Cię emocje poniosły  bo używasz argumentu siły a nie siły argumentu. Twierdzisz, że na stołku siedzi właściwa osoba skąd aż takie emocje?. Poza tym piszesz, że wszystko mi powie mój przełożony. To kto to będzie – ktoś mi nieznany czy ta Pani która polecała mi współpracę. Czy te dziewczyny, które tutaj się borykają z pytaniami o sposoby rozliczania upustu nie mają swoich przełożonych? Polecasz mi, żebym weszła na stronę i poszukała punktów konsultacyjnych. No i znalazłam – praktycznie sam Śląsk. A na dodatek na samym dole pisze, że są prywatnymi inicjatywami konsultantów i Faberlic nie odpowiada za jakość obsługi punktów. To kto mi wreszcie z całą odpowiedzialnością może pomóc, hę? A jak już używasz określenia, że za 5-10 lat Faberlic będzie hulał to widzę, że już emanują z Ciebie ostateczne emocje. A już największe emocje są w Twojej wypowiedzi, że konkurencja pada. Dobrze, że w gospodarce rynkowej jest wybór firm kosmetycznych. Dobrze, ze na rynku pojawiają się nowe firmy. Ale powtarzam, że to forum utwierdza mnie w przekonaniu, że trudno jest o wiedzę merytoryczną i że konsultantki borykają się z wieloma problemami. Zatem sądzę, że się mocno pogubiłaś odsyłając do kogoś kogo Faberlic na swojej stronie oświadcza, że nie ponosi odpowiedzialności:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna fm
a dodam jeszcze żę będąc w faberlicu mnie jako konsultantce dodaje zarobku comiesięczne wyprzedażę kosmetyków od 3 do 8 złotych których cena katalogowa przekracza na bank 15 zeta MOJA OPIEKUNKA GRUPY CZYLI PZREłOżIONY BARDZO MI POMAGA TAK SAMO JAK JA POMAGAM INNYM SWOIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamizia79
Widzisz Panna FM nie poruszyłam problemu wyprzedaży, tylko braku wiedzy co i jak obliczać i ską d się to bierze. Poruszyłam problem obiegu jakiś prezentacji!!! Ja na dzień dobry nie mogłam dowiedzieć się kilku sensownych odpowiedzi i poszukując traiłam na to forum. A na nim znalazłam całkowity brak wiedzy. Więc jak teraz piszesz o jakiejś opiekunce grupy to spokam się z tym po raz pierwszy. Wcześniej nikt nikogo tutaj nie odsyłał do opiekuna. Każdy starał się tłumaczyć jak mógł - a mógł lepiej lub gorzej. I to jest cały problem dlaczego na razie nie podjęłam współpracy. Co do tego czy komus odpowiada kosmetyk czy nie, nawet nie poruszam bo takie jest zbujeckie prawo klienta. Ale brak wiedzy konsultantów mnie powala. A jeszcze bardziej mnie powala, że nie ma nikogo kompetentnego kto by konsultantce pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka 23
ja chciałam dodac sprostowanie - ja podałam przykład własnie marketingu itp, w avon, nie chodziło mi o jakosc kosmetyków sa produktu swietne sa dobre a jest i kilka bubli, taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiziamizia z prezentacjami sie zgadza , nie rozumiem czemu jedni mają a inni nie ja swoje Prezentacje o NEO dostalam z firmy ale wyslalam prosbe o przeslanie niestety innych nie otrzymalam . Dobrze ze jest to forum bo można się powymieniać . Jesli masz jakieś pytania napisz a spewnością zaspokoimy Twoją wiedze . Niewiem o co pytalas ze osoba wprowadzająca nie znala odpowiedzi nie ma jednak ludzi ktorzy posiadli calą mądrość tego świata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamizia79
No widzisz Forevergirl – sama przyznajesz, że musiałaś się zwrócić do firmy po prezentację. Mimo, że działasz przez ponad 4 lata i masz swojego przełożonego. To dlaczego ten przełożony nie przekazał Ci tej prezentacji? To dlaczego do Niego nie zwróciłaś się tylko do firmy? Czyli ktoś w firmie przygotowuje te prezentacje. To dlaczego one nie są przekazywane najbardziej zainteresowanym, nawet wirtualnie? Marketingowiec beznadziejny. Płodzi jakieś prezentacje sobie a muzom. To jest właśnie to co zauważyłam na tym forum – brak podstawowych informacji przekazywanych do tej która ma sprzedawać. Nica123 odsyła mnie na stronę Faberlic po informacje – owszem kilka jest, ale o tym o co się upomniałaś czyli o NEO nie ma niczego. Do punktu nie będę dzwonić bo firma nie bierze odpowiedzialności za jakość obsługi:) To kto udziela w tej firmie kompetentnych odpowiedzi – uczestniczki tego forum????? Pani, która proponował mi współpracę też błąkała się w udzielaniu mi wyczerpujących odpowiedzi. Chciałam podjąć współpracę, dlatego zaczęłam drążyć samodzielnie temat i znalazłam się tym sposobem na Waszym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do firmy zwrocilam się po prezenatcje dlatego ze przelozonego mam dopiero od listopada wczesniej sama sobie radzilam . Po drugie jest jeszcze jeden fakt dzieki ktoremu mozliwe niedostalam tych prezentacji wczesniej od firmy a mianowicie moja poczta nie przymuje zadnych maili od firmy gdyż traktuje to jako spam , także sama na wlasną ręke szukam rzetelnych informacji , oczywiscie skoro większośc osob nie ma rozumiem ze firma poprostu ich nie wyslala.Zgadzam się ze informacji jest niedostatek choc i tak bardzo się poprawilo .W katalogach kosmetyki mają zbyt malo informacji także to dodatkowo niezacheca. Jesli nie ma probek perfum powinny być pachnące strony niewazne ze zapach nie jest wierny oryginalowi ale jest ogolne pojecie o zapachu . Ja nie powinnam narzekac gdyż sprzedaż mam dobrą , klientki są zadowlone niektorych klientek nawet nie znam gdyż przekazują katalogi swoim znajomym i one też zamawiają . Teraz jest super promocja kremy z nowej serii RALA za 5zl takze je też mozna użyć jako testery.Zresztą te promocje są zawsze ale ta mnie wyjątkowo zachecila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, tylko trzeba sobie najpierw uświadomić, ze faberlic nie jest taki idealny, mówię tu o samej firmie nie o kosmetykach. Ma swoje zalety : nikt nikogo nie pogania, zamawiasz kiedy chcesz, co chcesz, masz 2 tygodnie na zapłacenie faktury, czesto są świetne promocje i firma zawsze odpowiada na twoje pytania. Ale z drugiej strony sa też wady, moje podejście do próbek wyłożę teraz \"łopatologicznie\" bo chyba nie zostałam zrozumiana. Sytacja jest taka : faberlic wprowadza nowe szampony, moja kumpela z avonu, która zamawia u mnie prosi o próbkę, bo opis jej się podoba, ale chciała by sprawdzić, no niestety nie mogę jej zaoferować, czekam aż ktoś inny się skusi i opowie swoje wrażenia. Owszem zawsze mogę zamówić ten szampon i w formie próbki dac jej przetestować, ale jest to trochę kłopotliwe. Z kolorówką oczywiście się zgadzam, niektóre odcienie bardzo się różnią od rzeczywistości, no ale nie na każdy produkt mnie stać, żeby pokazać klientkom odcień. Dlatego uważam, ze jeśli firma nie inwestuje w reklamę w mediach, to powinna zainwestować chociaż w dobre wyposażenie konsultantek. Bo nie ma problemu jeśli zamawiam coś dla siebie i dam wypróbować koleżance, która akurat jest zainteresowana tym produktem, niestety z resztą jest mały problem. Przyznaję , że na temat serii RALA czy KRASA nie mam kompetentnej wiedzy i nie umiem doradzić klientkom, więc zawsze musi się znaleźć jakaś, która podejmie ryzyko. W dodatku napewno każda z was spotkała się z docinkami na temat \"ruskiego badziewia\" spowodowanego rosyjskimi napisami na opakowaniach. To też nie pomaga promocji, o ile są osoby, które potrafią zrozumieć, ze nasze kosmetyki importowane są w znacznej części z Rosji gdyż to jest bliżej niż do Francji o tyle wiadomo, ze nie do każdego to dociera. Tak więc minie jeszcze długi czas zanim faberlic stanie się naprawdę prężną firmą, a wiem że zasługuje na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamizia79
I to jest jedno z moich pytań do Pani, która poleciła mi wspólpracę - jekiej produkcji są kosmetyki Faberlic. Odpowiedź tej Pani była tak pokrętna, że nie będę jej przytaczać. Aczkolwiek Rosja też była uwzględniana. A jak weszłam na stronę Faberlica to pisze, że to międzynarodowe konsorcjum. To gdzie w końcu jest siedziba, gdzie produkowane są kosmetyki ? Ja nie chcę pokrętnej odpowiedzi, że Faberlic współpracuje z XX, YY, ZZ. Ja chcę takiej odpowiedzi jaką mogę uzyskać w przypadku Avonu czy Oriflame. Avon jest firmą amerykańska, ale swoją fabrykę posiada m.in. w Garwolinie. Kto mi odpowie rzetelnie o Faberlic???????? Może jakiś przełożony????? Bo na forum są najdziwiniejsze wypowiedzi. Konsultantki nie są w tym temacie winne. Mówią to co wiedzą, albo co niewiedzą. Konsultantki powiiny wiedzieć najdokładniej. Nawet jeżeli będzie to firma Rosyjska. Jak ja jako nowa konsultantka mam oferować kosmetyki na których jest cyrylica i nie potrafić powiedzieć dlaczego ona tam jest. A może Rosja chce zdobyć rynek kosmetyczny, który rozłoży na łopatki nie tylko firmy w sprzedaży bezpośredniej, ale inne renomowane? Kto mi to powie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HISTORIA FIRMY FABERLIC: Faberlic - jest firmą o międzynarodowym formacie powstałą w roku 1997 i funkcjonującą pod obecną nazwą od roku 2001. W latach 2002-2003 firma rozpoczęła swoją działalność na rynku polskim. Faberlic to unikalna kosmetyka tlenowa nowej generacji, produkowana według technologii mikroemulsji, wnikająca do głębokich partii skóry i powodująca jej kapitalną odbudowę, usprawnia procesy zachodzące w skórze oraz powstrzymuje procesy starzeniowe. Unikalne odkrycia są wcielane w życie za pośrednictwem nowoczesnych wysokich technologii bez wykorzystywania wysokich temperatur (w homogenizatorach próżniowych), co pozwala na zachowanie aktywności biologicznej składników. Faberlic stale inwestuje w rozwój bazy oraz projektów naukowych, realizuje współpracę z wiodącymi laboratoriami międzynarodowymi - Uniqema, Gattefosse, ISP, Pentapharm, Silab, Sederma, Symrise. Do produkcji kosmetyków Faberlic wykorzystuje się surowce najwyższej jakości, produkty firmy odpowiadają standardom jakości wiodących producentów światowych. Surowce wykorzystywane do produktów Faberlic dostarczane są przez 500 dostawców z 21 krajów świata. Spośród których wymienić można producentów sławy światowej, takich jak angielska firma \'Croda\', niemiecka \'Basf\', \'Henkel\' i wielu, wielu innych. Zarejestrowano ponad 20 patentów na opracowania naukowe firmy, między innymi na Aquaftem - znak handlowy, odkrytych przez medycynę rosyjską, związków perfluoroorganicznych do użytku zewnętrznego, wyróżniających się zdolnością do transportu tlenu molekularnego. Jedynym posiadaczem praw do wykorzystywania AquaftemTM w kosmetologii jest firma Faberlic. AquaftemTM - został stworzony na podstawie perfluoranu, jako składnik kosmetyczny. Jest to mikroemulsja o niebieskim odcieniu, która posiada unikalne właściwości transportowania tlenu do głębokich partii skóry, stymulując w ten sposób przemianę materii w komórkach skóry. Dzięki niezrównanym właściwościom gojącym, Aquaftem ® szybko regeneruje skórę zmęczoną agresywnym środowiskiem miejskim, potęguje skuteczność preparatów kosmetycznych, komórki skóry regenerują się w przyśpieszonym tempie. Przypuszczano, że wynalezienie sztucznej krwi uratuje wiele istnień ludzkich. I tak się też stało, jednak odkrycia tego dokonali nie amerykańscy a rosyjscy naukowcy. Jednym z autorów perfluoranu w 1984 roku był młody i utalentowany naukowiec, doktor nauk medycyny Feliks Bełojarcew, który zarządzał laboratorium biofizyki medycznej na Uniwersytecie im. Puszkina. W konsekwencji jednym z rezultatów tego wynalazku było powstanie Aquaftem - głównego składnika kosmetyki tlenowej Faberlic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamizia79
Widzisz Forevergirl - napisałaś to co pisze na stronie Faberlica. A gdzie jest siedziba Faberlica? A gdzie są produkowane kosmetyki? Wspomniałaś, że wspólpracujesz już 4 lata. I po czterech latach nie oowiedziałaś mi na zadane pytania. To nie jest Twoja wina, że nie wiesz. Takie enigmatyczne informacje pochodzą bezpośrednio z samej firmy i umieszczane są na stronie Faberlica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiziamizia czytaj ze zrozumieniem proszę wyraznie jest napisane ze firma wywodzi sie z Rosji , ogromne labolatorium firmy znajduje sie w Rosji .Kosmetyki sa produkowane w Rosji , Francji a kolorowka częsciiowo Wlochy /Rosja . Rownież nie napisalam ze wspolpracuje 4 lata tylko 4 lata nie mialam opiekuna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiziamizia chyba pyta sie o konkretny adres gdzie kosmetyk jest produkowany, więc na każdym produkcie jest adres firmy JSC Faberlic i jakiś napis po rosyjsku z którego rozumiem tyle, ze laboratorium albo siedziba firmy znajduje się w Moskwie. Raczej nie musimy się bać że kremy kręcone sa w piwnicy w pralkach typu \"Frania \" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamizia79
Ja pytam o siedzibę firmy. Pytam też gdzie kosmetyki są produkowane. A z tego tekstu który napisała Forevergirl nie wynika, że siedziba jest w kraju XXX. Poza tym z tego tekstu nie wynika że kosmetyki są produkowane we Francji lub Włoszech. Jeżeli to jest prawdą to dlaczego takiej informacji nie ma stronie Faberlica? Z tekstu mogę tylko wyczytać, że rosyjscy naukowcy odkryli Aquaftem. Odkrycie a produkcja i siedziba firmy to wielka różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie wszytskie informacje są w wersji pisemnej . Duzo informacji otrzymujemy od Pań ktore pracują w centrali firmy .Na kosmetykach zawsze jest informacja w jakim kraju dany kosmetyk jest produkowany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku no , siedziba firmy jest w Rosji, a konkretniej w Moskwie, tam tez kosmetyki są produkowane a przynajmniej ta część , która dociera do nas. Kosmetyka kolorowa np. seria GOLD jest produkowana we Włoszech wszystko jest napisane na opakowaiu produktu , jego skład jest wewntątrz kartonika ze szminką. Sa napisy po rosyjsku, angielsku i włosku. Perfumu, a także niektóre kosmetyki są produkowane we Francji. Zapachy kreuje facet, który tworzył perfumy dla takich firm jak Dior czy Escada. Na perfumach też jest adres francuskiego laboratorium . Na kontroli jeszcze nie byłam, więc w 100 % nie zagwarantuję czy podany adres jest prawdziwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×