Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bogaty ale nieszczęsliwy

Mam dużo pieniędzy a mimo to jestem samotny... dlaczego ???

Polecane posty

stic - ta fanaberia zaczyna się dopiero w mojej głowie kształtować;) musi się jeszcze rozwinąć, dojrzeć..;) a ile bym musiała na tego skiffa pracowac? mam mało oszczędności:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No odrobinkę, za 100 000 chyba by się udało z ożaglowaniem itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh - nie mam :( Dlatego miałem nadzieje, że nakręcisz tego Pana. Pokarzesz kawałek ciała albo zaczarujesz słowem i problem się sam rozwiąże ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czekamy - przemyśl jakąś perfidną strategię. Na Twoim miejscu pokazałbym udo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstaw się na Bóstwo, zarzuć zapach - bedzie klęczał i prosił o Twoją łaskę. A później bilet do Australi - słonce - wiatr woda - opalanie topelss :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MazowszankaEugenia
Poznałam na sympatii całkiem miłego, przystojnego kolesia (tak mi sie wydawało). Okazał się kasiasty jak cholera, kawaler, bez dzieci. Wymieniliśmy się zdjęciami. Ma takie ciało, że myslałam, że mi oczy wyjdą. jak sobie o nim myslałam, to mi sie mokro robiło. Chciałam się znim spotkac w realu. Aż od pewnego czasu zaczął mi po nocach wysyłac jakieś pojebane smsy, żebym przyszła do niego i dała mu się zerżnać, bo akurat trzepie sobie kapucyna i ma na mnie ochotę. Zbywam to milczeniem i już mi się odechciało spotkania. A myśłałam, że to normalny, fajny facet. Co z tego, że ma kase, jest głupi jak but.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzeba ostrożniej;) muszę udac kobietę zamożną, niczego od niego nie chciejącą:P ale swtierdziłam, że nie bede go uwodzic:p jak już zdobęde jego zaufanie to oskubie mu konto i kupię nam wsyzstkim skiffa;) tylko gdzie ten mój \"obiekt\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe - mógłbyć torchę bardziej subtelny. Jakby do tego podejść życiowo i przełożyć to na męską logikę :O (jeśli w ogole coś takiego istnieje) to chyba to był swego rodzaju komplement. Nie lubisz ostro czy jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co ty już wszytkich mi tu zapraszasz łachudro ?? Hę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To możemy na jednym skifie razem we tórjkę - założę sobie mały pływający haremik. Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczsliwy
Bezzebna jak tak czytam te twoje wypowiedzi to mam ochote zasponsorowac tobie i sticowi romantyczny weekend. Pasujecie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie.... będzie ciekawiej:D tlyko, że widzisz.. ja lubie mieć we wsyztskim pierwszeństwo:P i jak mi coś nie podpasuje to może bezpieczniej byłoby gdybys miał swoją "łódkę" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę - zjawiła się zduba. A łachudra nawet nie umalowana - i cały nasz misterny plan w pizdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Mi to nie przeszkadza ale ona na ciebie leci. Wiec sam rozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatia to nie zaraz zauroczenie. ;) Zresztą ze mnie żaden pies na baby a Bezzębna chce mnie tylko wykorzystać....no ale ten topless sam rozumiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic będę na Ciebie leciała jak mnie bedziesz już naumywał w tej Australii;) no, chcę Cię wykorzystać;) ale jakos specjalnie to nie widzę żebys protestował:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Bezzebna ja ci nic nie kupie bo ty flirtujesz zw sticiem. Stic ona jest twoja. Rozczarowalem sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogaty ale przeciez stic to tlyko instruktor:P Tak naparwde to chcę Ciebie.. po Twoim pierwszym poście stwierdziłam, że ejstes bardzo wrazliwym, skrzywdzonym przez los człowiekeim:( I chce sprawić, żeby także do Ciebie słonko się usmiechnęło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Lepiej powiedz , ze na moja kase lecisz A na boku bedziesz krecic z instruktorem co? Spryciara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak widzisz kobiety nie lecą na kasę. Inaczej powinieneś to rozegrać. Wpaść tu na kafe najlepiej nieogolony - z kopa otworzyć jakiś topik - być brutalnym ale jednocześnie intelignetnym i kulturalnym. Nie nawijać o jakiś tam jachtach ale o tym jak bardzo namiętnie chwyciłbyć łachudrę za uda - przyparł do muru - wepchnął w nią stanowczo namiętność że pociemiało by jej przed oczami i spełnił jej wszytkie fantazje. Łachudra już byłaby Twoja...a tak lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z majtkiem to się ona nie będzie zadawać. Gdybym płynął Tytanikiem na pewno nie załapał bym się do szalupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Inaczej chcialem to rozegrac , ale to zostawie dla siebie. I moze by mi sie udalo, ale ty byles w poblizu. Wiec lipa jakby nie patrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie pisz jej SMS\'ów w stylu \"dała mu się zerżnać, bo akurat trzepie sobie kapucyna\" bo się dzieczyna jeszcze bardziej na Ciebie napali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×